Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Usmíření ve středu

Kategorie: Masturbace, Šukačky
31.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 13 hlasů

O víkendu jsem to s klukama přehnal na oslavě našeho vítězného zápasu, aby taky ne, vždyť jsme už 4 zápasy po sobě prohráli. Má polovička to nesla ale hůř, a taky mi to dala pěkně sežrat. Vůbec se mnou nemluvila… V úterý se sprchovala a já lačně sledoval, jak vyšla ze sprchy, byla celá upravená,oholená a mazala se tělovým mlékem. Sledoval jsem, co to doma mám za poklad, jak má krásně velký prsa, blond vlasy a když se otočila a ohnula se, cítil jsem, že mám co dělat, abych jí ho nevrazil hned do lasturky.

Zkusil jsem to,ale bohužel mě odbyla,že mám ještě žlutou kartu. Co naplat, mohl jsem si pomoct akorát tak s „ančou-dlaňovkou“Ve středu se to přece musí změnit? Moje tělo bylo lačné po dotyku a hlavně po nějakých intimnostech. Oholil jsem se,umyl vlasy a šplíchnul na sebe oblíbenou vůni, kterou mi donesl ježíšek. Šel jsem za svou mladou a nabídl ji masáž, nebyla proti a já vycítil šanci-hlavně to neuspěchat. Sedla si přede mě, začal jsem šíjí na uvolněnou. Vnímám, jak jí voní vlasy, přes sebe má omotanou velkou osušku a kroutí hlavou, dělá jí to dobře. Položí se přede mě, rozehřeju olejíček v dlaních a pomalu po celých zádech začínám hladit. Jemně tlačit a kroužit, stlumím TV a přepnu na kanál s písničkama. Zintenzivním hlazení, opatrně odendávám osušku,abych se začal věnovat i nohám a hlavně prdýlce. Vím,že pokud se nechá masírovat na ní, mam vyhráno.
Už je uvolněná a maličko roztáhne nohy, věnuji se stehnům a masíruji třísla. Hlavu má položenou na polštáři a přivírá oči. Jak na mě to jde, to kdyby věděla. Pod županem mi trčí stožár, ale klídek,hlavně dostat odměnu. Rukou se věnuji naplno tříslům a má polovička rozevírá nožky od sebe, prsty jezdím po pysku a opatrně odvážněji a odvážněji. Ukazováček už ochutnává milostnou šťávu z její kundičky, na rukou nabíhá husí kůže. To vidím rád.
Nechává se prstit, pěkně dvěma prsty zasouvám dovnitř a ven, vnímám slastné potiché vzdychání. Pomalu šoustám její lasturku prsty, ale chtíč zvítězí a odhodím župan. Pták mi trčí nahoru jako voják v pozoru a já natěšeně chci zasunout. Ovšem Liduška se posadí a nakáže mi,ať si ho taky namasíruju. Ráda pozoruje,když to před ní dělám. Chytnu si ho do ruky pomalu si přetahuji žalud, kouká se přímo na něj a střídá to s pohledem do očí. Evidentně ji rajcuje,že vidí můj chtíč i v mých očích, vychutnává si mou snahu potěšit ji.
Chytá mě za koule a hladí je, nechávám ji,aby se zmocnila mojí klády. Otevře pusu, vyplázne jazyk a zespodu nabere žalud. Ví, jak se to dělá,celý žalud mizí v její puse. Kouří mi ho smyslně, dívá se mi do očí, drží péro a krouží po něm jazykem. Ach, jsem tak vzrušený, vidí to a začne mi lízat koule. Lehne si na záda a já nad ni nasednu, mám to takhle rád, je to jako koníček,s tou vyjímkou, že se její jazyk věnuje mým varlatům. Já přitom nahmatám její mokrou štěrbinu, zasunu prsty,aby je měl mokré a nahmatám poštěváček, drhnu ji ho a několikrát to opakuji. Nad tohle není, málokdy tohle vydrží a ani tentokrát ne. Když ji ho drbu, a má před očima trčící ohon udělá se… ach ach, vzdychá…
Sesednu a otočím ji na bříško, poslušně vyšpulí svou prcku proti, hlava jí zůstane na polštáři a nechá se mrouskat. Chytnu ji za boky pérem rozevírám cestu do její kundičky. Je mi krásně a přiražím, až na pokraj a znova, ne moc rychle,ale o to víc poctivě. Má otevřenou pusu, při každém přírazu z ní vypadne vzdechnutí. Mezitím se koukám dolů, tenhle pohled,když pták zajíždí do kundy, se nikdy neokouká. Pohled na ženský půlky a péro mokrý milostným sekretem je vážně nádhera.
Pojď! Povzbudí mě a neváhám, přirazím tvrdě a znova a znova. Držím ji za půlky a láduju její pičku co se dá, ještě, víc. Teď jsem pán já, mrdá se podle mého a šupu to do ní, co se vejde. Chytnu ji vlasy, trošku tvrději, ale ne bolestivě, přitáhnu a šoustám,až všechno přehlušuje při každým přírazu plesknutí břicha o její prdýlku. aaa Zrychluji a jde to i na mě, vyndávám ho a mezitím,co ho chytám do ruky, se má prcka posadí proti němu, zvedne hlavu a už kropím její kozy a krk, ještě stříknu ááách, tepe mi v něm a moje polovička ho strká do pusy a čistí poslední kapky semene na špičce žaludu.
Myslím,že teď jsme usmířeni, oba usneme v objeti….

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist