Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Autorské právo

Pro pisatelé povídek

Poněvadž někdo zkopíroval erotické povídky z jiného webu, kde bylo kopírování povídek zakázáno, rozhodli jsme se vytvořit ustanovení, jak budeme v těchto případech postupovat.

Každý, kdo bude chtít psát povídku(y), tomu bude vytvořen samostatný účet, ke kterému budou administrátoři přiřazovat povídky od daného autora.

Pokud autor napíše více kvalitních povídek, bude mu sděleno i heslo k jeho účtu a bude moci psát povídky úplně samostatně.

Pokud se zjistí, že autor dané povídky někde ukradl, budou všechny jeho povídky smazány bez jakéhokoliv posuzování, zda některé z daných povídek napsal či nikoliv.

Žádáme tímto všechny, aby nekopírovali povídky z jiných webu a už vůbec ne z webu na kterých to je výslovně zakázáno.

 

Pro provozovatele jiných webů

Pokud zjistíte, že na našem webu vase-eroticke-povidky.cz se nacházejí vaše povídky prosím neprodleně nám to oznamte na admin(zavináč)vase-eroticke-povidky.cz.

Protože by se každý mohl hlásit k autorství dané povídky a není v našich silách zjistit, jestli daný autor povídku opravdu napsal, ukradl a nebo ji umístil na více webů atd… budeme postupovat takto:

Pošlete nám odkaz na vaší/vaše povídky, které jsou umístěny na našem webu.

Budou-li povídky stejné, kontaktujeme autora, který povídku(y) na náš web poslal. Nevyjádří-li se do 72 hodin (tedy 3 dnů) k autorství. Porovnáme čas přidání povídky na vašem serveru a na našem serveru. Server na který byla povídka přidána dříve, tomu přiznáme právo publikovat danou povídku. Bude-li chyba na naší straně, dojde k neprodlenému vymazání povídky.

Jestliže se autor povídky nevyjádří a z vašeho webu nebude možné vyčíst, kdy opravdu byla na váš server umístěna a nebudete-li schopni doložit souhlas autora publikovat danou povídku na vašem serveru, budeme to považovat jako neoprávněné vymáhání autorského práva.

Tímto doufám, že se to bude zdát všem férové a že nebude docházet k zbytečným dohadům.

 

TOPlist