Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Znásilněná Bára

Kategorie: Znásilnění
23.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 48 hlasů

Chodil jsem s holkou, která se jmenovala Bára bylo jí 16 let. Vždycky když jsme byli sami doma a líbali jsme se a já začal pokračovat víc, tak to vždycky přerušila a řekla, že je ještě moc brzo. Jednou řekla, jestli nechci přijít, protože rodiče budou pryč a že si uděláme příjemný den. Říkal jsem si, že toho bych mohl využít a konečně jí udělat. Když nastal ten den, tak když jsem šel k ní domu tak jsem cestou věděl, že dnes jí to nemine. Přišel jsem k jejímu baráku a zazvonil. Ona mi hodila klíče a řekla, ať jdu dál. Tak jsem si odemkl a hned jsem za sebou zase dveře úplně zamkl, aby mi pak nemohla utéct.

Sedli, jsme si povídali si a jako obvykle se začali po chvilce líbat. Já jsem jí začal rukama zajíždět pod tričko a Bára to jako obvykle přerušila, že ještě ne a já jsem jí pevně chytil a řekl, že dneska si to konečně rozdáme a nic mi v tom nezabrání. Ona se zvedla a řekla, že v žádném případě a ať se seberu a odejdu. Já jsem si také stoupl a řekl: já ti dneska projedu tu tvojí kundičku a hodil jsem jí na postel. Vrhnul jsem se na ni a začal ji líbat a rukama zajíždět pod tričko. Bára mi dala facku. Já jsem jí facku vrátil a řekl jsem ať už to nezkouší nebo jí to udělám hodně tvrdě. Serval jsem z ní tričko a ona se začala bránit a kopat, tak jsem jí dal znova facku a řekl, že už toho začínám mít dost. Rozepnul jsem jí kalhoty a jak jsem je z ní sundával, tak se mi vyškubla a snažila se utéct. Doběhla ke dveřím ve spodním prádle a zjistila, že dveře jsou zamčené. Bára se sesunula na zem a začala brečet. Já jsem si pro ni pomalu šel a řekl jsem jí, že na ni budu muset být hodně tvrdý, když se mi snažila utéct. Zvedl jsem ji a odnesl jsem ji do kuchyně. Byla jsi zlobivé děvče a musím tě za to potrestat. Začal jsem si sundávat pásek od kalhot a řekl jí, ať se ohne přes stůl, že dostane na zadek a Bára začala zas brečet a prosila, ať to nedělám. Já jsem jí ohnul přes stůl a začal jí švihat páskem přes její malý zadeček a s každou ránou vykřikla bolestí. Když jsem jí nařezal tak jsem jí sundal podprsenku a začal si hrát s jejíma kozama. Kousal jsem jí do bradavek a cucal je a pěkně jí kozy masíroval. Pak jsem Báře řekl, ať si klekne a otevře pusu. Nechtěla to udělat, tak jsem jí dal facku a pak ji radši otevřela. Vytáhl jsem svůj už pěkně tvrdý klacek a řekl jí ať mi ho vykouří.
Vzala ho do ruky a stáhla mi pomalu předkožku, pak mi olízla žalud a začala si ho pomalinku dávat do pusy. Já jsem jí řekl, že jí pomůžu. Chytil jsem Báře hlavu a zarazil jí svého ptáka hluboko do krku a začal jí do pusy přirážet. Po chvíli jsem cítil, že už budu a začal mi pták cukat. Bára to poznala a chtěla ho z pusy vyndat, ale nemohla, protože jsem jí držel hlavu a pak jsem pořádně vystříkl a Bára neměla jinou možnost něž to všechno spolknout. Pak jsem jí vysadil na stůl a znovu si hrál s jejíma kozama a kousal jí do bradavek a vždycky u toho zasténala bolestí. Pak jsem jí hladil po těle a po nohou a hladil jí na stehnech. Pak jsem chytil její kalhotky a řekl jsem: ty teď nebudeš potřebovat a serval jsem je z ní. Ležela na stole nahá a já ji poprvé takhle viděl. Kundičku měla vyholenou až na malý proužek. Roztáhl jsem jí pysky a začal jí lízat a Bára byla pořád suchá. Pak jsem si hrál s jejím poštěváčkem a ani potom trochu nezvlhla. Řekl jsem jí: teď se připrav, teď ti projedu tu tvou panenskou kundičku. Nastavil jsem svého ptáka před její kundičku. Žaludem jsem zajel na kraj její kundičky, pak jsem jí chytl za boky a prudce ho do ní zarazil a protrhl jí panenskou blánu. Bára zařvala bolestí a vytryskly jí slzy a začala brečet. Já jsem jí tvrdě a rychle šukal tu její úzkou dírku a tvrdě přirážel až na dno. Takhle jsem jí tvrdě šukal asi 10 minut a pak jsem jí mohutně vystříkl kundičku. Zůstal jsem v ní dokud mi nezměkl a nevyjel z její odpaněné kundičky. Pak jsem Báře řekl ať se znovu ohne přes stůl, že si dáme šukačku do jejího zadečku. Když jsme viděl ten její úzký análek a představil si jak jí ho projedu tak se mi postavil a byl zas správně tvrdý pro další akci. Nejprve jsem vzal jeden prst a strčil jí ho do zadečku, pak jsem přidal druhý prst a roztáhl jí trochu dírku a ona začala brečet, že jí to bolí. Vytrhla se mi a praštila mě. Já jsem jí hned chytil a řekl jsem: chtěl jsem ti to do zadečku udělat pomalu a jemně, ale za to, že si neposlušná ti to udělám tvrdě a bolestivě. Ohnul jsem ji znovu přes stůl a nastavil jsem žalud na kraj jejího análku. Trochu jsem ho tam zasunul a Bára vzdychala bolestí. Pak jsem ji chytil za stehna a pořádně tvrdě přirazil až tam můj pták zajel úplně celý a Bára strašně zařvala nepředstavitelnou bolestí až se narovnala. Já jsem začal tvrdě šukat její úzký análek a rukama jsem jí prstil kundičku. Asi po 10 minutách šukání do análku jsem mohutně vystříkl a vyplnil jí zadeček horkým semenem. Pak jsem jí políbil a odešel.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 48 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

lenka napsal

Jo to ji strasne milujes. Teplouse kteri ojedou tvuj anal bych ti prala :*

Sir Soledad napsal

Pak jsem jí…… pak jsem jí…..pak jsem jí…. pak jsem jí….. mizerný sloh, mizerný příběh…. velmi nudné

anonym napsal

Ubohé zvracene odporné hnusne

Jejda a je tam napsal

Mě to bavilo 🙂

Kuba napsal

Nepolíbení onanisti, kteří si libují v násilí o kterém sní, o vystříkání bez ochrany a o střídání partnerů při grupáči => to vše podporuje násilí v reálném životě, přenášení pohlavních nemocí a nechtěná těhotenství s odůvodněním „nic se mi nemůže stát-s odůvodněním píšou to na internetu“.
Autorům smýšlených textů se odkrví mozek, krev se nahromadí ve střední části těla a mozek zapomene na gramatiku a na slovosled.

TOPlist