Jmenuji se Pavel a toto se stalo jednoho zimního dne, když mi bylo 16. Jel jsem z Brna, docela pozdě večer. Nasedl jsem si do posledního vagónu, protože tam jezdí málo lidí a chtěl si trochu zahonit. Vše bylo perfektně připravené, ve vagonu nikdo nebyl, v mobilu jsem měl pár fotek sexy kluků a průvočí mě zkontrolovala lístek, takže se sem už nevracela. Všechno zkazil starý kamarád Honza ze základky.
číst více
Ve třeťáku k nám do třídy začala chodit Olga. Nikdo o ní nic nevěděl, kromě toho, že je Ruska. Mluvila jen zřídka, ale v její češtině byl slyšet jen nepatrný východní přízvuk, jinak o sobě nedávala nic najevo a skoro s nikým se nebavila. Už po několika dnech jsme ale viděli, že není pitomá, naopak vynikala úplně ve všem. Gramatiku češtiny měla v malíčku, uměla i jazyky, všechno se poctivě učila a měla samé jedničky.
číst více
Robert se vrací z práce a jen vejde do bytu, najde vzkaz od manželky, že prádlo je v prádelně v pračce a je třeba ho odstředit a pověsit. Robert se tedy převlékne do domácí teplákové soupravy a s nevelkou radostí sejde dvě patra do prádelny. Tam zapne odstřeďování a musí čekat deset minut, než se prádlo odstředí. Nejprve se znuděně dívá z okna, pak si začne číst časopis položený na pračce. Přitom se náhodou přitiskne rozkrokem k vibrující pračce, a tak ho napadne příjemnější způsob strávení zbývajícího času.
číst více
Na chaloupce bylo nádherné počasí, nebe bez mráčku a sluníčko na nebi svítilo od rána plnou silou. Jitka s Romanem vstali z postýlky a odebrali se do kuchyně, aby si připravili snídani. Roman postavil konvici plnou vody na kamna a začal krájet chleba, Jitka se přesunula do koupelny, aby provedla ranní očistu. Vyčistila si zuby a potom vlezla do sprchy, aby ze sebe smyla zaschlé semeno, které v noci nestačila spolykat.
číst více
Můj příběh se Vám možná bude zdát příliš obyčejný a nezáživný. Ale pro mě byl jeden z mnoha, na který ráda vzpomínám. Od přírody jsem tak trochu exibicionistka a ráda se předvádím. Konkrétně předvádím své tělo. Každé léto se chodím opalovat na louku, která je nedaleko města, tudíž není vyloučeno, že je tam málo lidí, ale přesto tam málo lidí bývá. Vezmu si plavky, deku a krém a jdu na celý den na louku. Tak tomu bylo i tento den…
číst více
Bylo krásné letní dopoledne, slunce příjemně hřálo venku voněly květiny a posekaná tráva. Moje cesta vedla na nákup do malého obchodu na rohu náměstí. Potřeboval jsem koupit nějaké šroubky, hřebíky a pár dalších drobností pro opravy v bytě.
V obchodě byla jen jedna prodavačka, která zrovna něco upravovala na regálu.
číst více
Jmenuju se Tomáš a tenkrát mi bylo sedmnáct. Měl jsem spoustu kamaradů a mezi nima i kluky, se kterýma se občas vyrazilo na vandr, do přírody. S Filipem a Lukášem jsme tehdy vyjeli městskou dopravou hned za Prahu. Byli jsme dost pohodlní a tak jsme si vzali stan - takové kanárkově žluté áčko - do přírody se moc nehodí.
číst více
Ta kundička mě stále svrběla a já si ji musela stále tajně prstíkem projíždět. Nevěděla jsem tehdy ještě proč tomu tak je, bylo mě necelých třináct let, ale tušila jsem, že na tom, co říkají mnohé starší kamarádky něco je. Určitě bych si měla najít nějakého kamaráda a nechat si prcinku prstit od něj. I kluci, prý mají rádi, když jim holky masírují penis. „No jó, ale kterého kamaráda o to požádat?
číst více
Ahojte, na začiatok poviem že mám 17, a že som gay som si pripustil keď som mal 15 rokov. Tento príbeh, poviedka, rozprávka volajte si to ako chcete bude vymyslená a pravdepodobne sa nájdu aj gramatické chyby za ktoré sa ospravedlňujem.
číst více
Ve škole jsem se bavila s jedním o dva roky starším klukem, Tomášem. Mě v té době bylo šestnáct a jemu osmnáct. Bavili jsme se od prváku, občas jsme spolu prohodili pár slov, ale hlavně jsme si spolu chatovali a to i dost nerudně.
Jednoho večera jsem se doma dost nudila a otevřela jsem si láhev vína, kterou jsem celou vypila v dost krátkém čase a ještě k tomu jsem to všechno pila brčkem, tudíž jsem byla velmi ovíněná.
číst více