Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Bazén

02.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 20 hlasů

Taxík zastavil přesně před brankou jejich zahrady. Zaplatil částku na taxametru, vystoupil a pak opačnými dveřmi pomohl ven i jí. Byla nádherná letní půlnoc. Ulici osvětlovala jen lampa u vzdáleného plotu a Měsíc v úplňku. Nabídl jí rámě do kterého se ochotně zavěsila a druhou rukou odemkl branku. Kdesi v dálce se na chvíli rozštěkal pes, když odjíždějící taxík projel v blízkosti jeho teritoria.

Oba prošli kolem živého plotu do zahrady a ve stejnou chvíli, kdy za nimi zamykal, zhaslo poslední světlo na nepříliš vzdáleném domě jejich sousedů. Všichni v ulici už spali. Nezvykle teplou noc rušil jen cvrkot hmyzu a lehký šelest stromů v mírném vánku.Jejich zahrada nebyla velká, a přesto budila přesně opačný dojem. Úzký chodník sestavený ze zámecké dlažby, který spojoval plechovou branku s hlavním vchodem jejich dvoupatrového domu, byl obklopen drobnými, zdánlivě náhodně rozmístěnými keři a úhledně sestříhaným trávníkem. Kolem zdi, která byla ve skutečnosti obrovským proskleným oknem namířeným z obývacího pokoje na zelený trávník s dozrávající jabloní, vedl menší betonový chodník, jenž za domem plynule přecházel v nevelké prostranství lemující asi pětimetrový bazén v samotném rohu zahrady. Před zraky nezvaných hostí byl ze dvou stran chráněn vysokým živým plotem. Poblíž schůdků na jeho kratší straně stála bílá plastová lavička a stejně barevné plastové lehátko, za nímž byl odstavený venkovní gril. V jeho těsné blízkosti stál altánek, v němž probíhaly pravidelné grilovací párty pořádané pro jejich nejbližší přátele.
Právě odemykal dveře jejich domu, když vyslovila nahlas ten bláznivý nápad.
„Co kdybychom si ještě skočili zaplavat, miláčku?“ navrhla a svůdně se na něj podívala. V jejích očích se zrcadlil nejen alkohol, který dnes večer vypila, ale i nezvyklá chuť zakončit úžasný den něčím nezapomenutelným.
„Teď? V půl druhé ráno?“, odpověděl a váhavě zůstal stát u dveří, jakoby přemýšlel o jejím alkoholovém opojení a současném pominutí smyslů.
„Ano, ano, teď,“ nenechala se odbít a táhla ho směrem k bazénu. „Mám na to strašnou chuť.“
„Na plavání?“
„No – na to taky,“ uchichtla se a než mu došlo, jak snadno se nechal přemluvit, stála už bosá u okraje bazénu. Ohlédla se, aby zkontrolovala, že jde opravdu za ní, a když se ujistila, že ano, otočila vypínačem na zdi a zapnula reflektory umístěné pod vodní hladinou. Celý bazén se rozsvítil azurově modrou barvou. Světelné paprsky vycházející kdesi ze dna se lámaly na vlnící se vodní hladině a ozařovaly blízké okolí bazénu včetně živého plotu a její postavy. Stál kousek opodál a pozoroval celou scenérii téměř jako nezávislý divák. Obratným pohybem ruky si rozepnula zip na zádech svých šatů, a nechala je sklouznout na zem. Vystoupila z kruhu, který takto vytvořily, aby se pro ně sehnula a položila je na lavičku. Aniž by se zastavila, rozepnula si podprsenku a odhodila ji na hromádku, kterou před chviličkou vytvořila. Nesměle se na něj podívala jako by ho chtěla pobídnout, ať se přidá. On ale stál i nadále bez hnutí a vychutnával si pohled na tento ojedinělý striptýz. Její nahé tělo ho vždycky fascinovalo, ale v tento moment to platilo dvojnásob, protože nezvyklá hra světel a stínů vlnících se nad vodní hladinou osvětlovala její dokonalou postavu naprosto originálním způsobem. Připadal si, jak kdyby si její křivky prohlížel krasohledem. Jeho pohled byl přikován k jejímu úžasně vytvarovanému zadečku. Snad nejvíc ho uchvacoval trojúhelníkový pruh světla procházející pod jejím trupem a ohraničený shora jejími kalhotkami a ze stran dvojicí božsky vymodelovaných stehen. Tohle přesně byly ty okamžiky, kdy byl ochoten připustit existenci Boha jakožto stvořitele naprosté dokonalosti.
Když viděla, že se k ničemu nemá, otočila se zpět a stáhla si kalhotky. Než se stačil vzpamatovat udělala poslední krok směrem k bazénu a skočila po hlavě do vody. O vteřinu později se vynořila a celá rozesmátá na něj mávala a naznačovala, ať jde taky.
„Voda je úžasná,“ volala z bazénu, zatímco jí obrovské kapky stékaly po obličeji. „Možná dokonce ještě teplejší než vzduch. Tak na co čekáš? Pojď sem přece za mnou.“
Pochopil, že teď už opravdu vypadá jako trouba a tak si rozvázal kravatu a rozepnul košili. Všechny své věci postupně odkládal na hromádku, kterou vytvořila ona, když ještě byla suchá. Zatímco se svlékal, plavala sem a tam jako by si opravdu chtěla před spaním hlavně zaplavat. Na vrchol šatní pyramidy, kterou takto společně vytvořili, odložil i poslední kousek svého oděvu a skočil do bazénu za ní. Odplavala mezitím do rohu, odkud ho pozorovala, dokud se nevynořil a neutřel dlaní obličej. Měla pravdu. Voda byla úžasná a v kombinaci s nezvykle teplou nocí působila až pohádkově příjemně. Když jí zahlédl v rohu, jak se na něho culí s výrazem spokojené princezny, připlul až k ní.
„Skvělý nápad s tím bazénem,“ usmál se. Úplně zapomněl, že ještě před pár minutami byl unavený a chtěl jít rovnou spát. Teď si připadal svěží a plný sil. Navíc měl na dosah ruky její nahé tělo, které ho vždycky naplňovalo nezvladatelnou touhou. Zvlášť při pohledu na její prsa se zřetelně vztyčenými bradavkami pohupující se na vodní hladině. Opatrně se k ní přisunul co nejblíž a vsunul jí pravou ruku do mokrých vlasů. Nebránila se. Naopak jej oběma rukama objala nad rameny kolem krku a přitiskla jeho obličej k sobě. Nohama mu ovinula boky jak pavouk svazující svou oběť. Chytil jí proto levou rukou za zadek a přitisknul zády k hladkému okraji bazénu aby ji měl co nejblíž u sebe. Jejich rty se přitiskly k sobě a jeho jazyk pronikl vášnivě do jejích úst. Cítil její pevná prsa, která se vpíjela do jeho hrudníku a jeho touha po ní se začala nezadržitelně stupňovat. Také ona dole vnímala jehorostoucí penis a oboustranné narůstající vzrušení jí působilo až téměř lascivní potěšení. Na tenhle okamžik se těšila celou cestu v taxíku. Měla obrovskou chuť mu ukázat, že po něm touží přinejmenším stejně tak jako on po ní.
Jejich vášnivě obětí neustávalo a souboj jejich jazyků připomínal šermířský střet dvou prvotřídních rytířů. Nakonec mu pohybem hlavy naznačila, aby ji odnesl ke schůdkám do bazénu. Udělal to, ale když se ji pokusil opatrně odložit na nejvyšší schod, přetočila se a naznačila mu, ať se posadí místo ní. Její ústa zvolna opustila ta jeho, a aniž by ho přestávala líbat přesouvala své rty stále níž, až se na krátký moment zastavila na jeho krku. Lehounce ho okusovala, jakoby mu chtěla ukázat, že má v ústech nejen jazyk ale i nebezpečné „ostří“. Když se dostatečně vyřádila na jeho krku, pokračovala ve své průzkumné cestě po jeho nahém těle směrem dolů. Opět se zastavila až na jeho bradavkách a jazykem si začala hrát s jednou z nich, zatímco tu druhou dráždila dvěma prsty. Její hra se mu zdála nesnesitelná, ale rozhodl se neklást jí odpor a pravou rukou ji znovu začal hladit mokré vlasy. Jeho bradavky byly ve srovnání s těmi jejími nesmírně maličké, a přesto se jí je podařilo postavit během krátké chvilky. Povzbuzena úspěchem pokračovala ve spanilé jízdě svých polibků stále níž a níž, přičemž se nořila zpět do vody. Aby se dostala až k vytouženému cíli, musel si poposednout ještě o jeden schod. Pod vodou tak zůstala jenom jeho chodidla a lýtka zatímco její tělo bylo ponořené až po pás. Uchopila jeho napůl probuzený penis ze shora do pravé ruky a po celé jeho délce přejela odzdola nahoru jazykem. Zastavila se na samotné špičce a konečkem jazyka ji začala olizovat jako by sbírala krystalky cukru z pocukrované jahody. Opřel se na loktech o okraj bazénu a zavřel oči. Byl smířen s tím, že tuhle hru bude hrát jen druhé housle a to ještě jen v případě, že mu to dovolí. Mírně rozkročil nohy aby jí poskytnul víc místa a nechal se unášet jejími doteky. Levou rukou opatrně uchopila jeho varlata a špičku penisu nasála mezi své rty. Její jazyk přitom stále kroužil na jeho nejcitlivějším místě a pravá ruka se současně zvolna pohybovala podél jeho žerdi nahoru a dolů. Přemýšlel, jak dokáže zvládnout tolik nesynchronních pohybů najednou, ale smířil se s faktem, že jako muž tohle nedokáže pochopit nikdy.
Zatímco si s ním hrála, jeho penis v jejích rukou nezadržitelně rostl, až dosáhl svých maximálních rozměrů. Pomalu ztrácel schopnost vnímat svět kolem sebe a soustředil se jen na stupňující se vzrušení. Přestala si hrát jazykem se špičkou jeho penisu a opatrně ho vzala do úst celý. Bavilo ji zkoušet, jak velkou část z něj dokáže pojmout, a strašně moc mu pokaždé chtěla ukázat, že zvládne celou jeho délku. Každý pokus o jeho „spolknutí“ vždy po chvilce ukončila a vrátila se k osvědčenému rituálu a pravidelnému pohybu její pravé ruky podél jeho údu. Čas od času jej vytáhla z úst a jazykem se přesunula k jeho varlatům. Ruku přitom stále držela ze shora na jeho penisu a k jeho spodní straně měla přitisknutý nos. Chvíli to vypadalo jako by chtěla nasát vůni jeho vzrušení. Využila toho, že při lízání jeho kuliček musela zvednout hlavu a přes stojící penis, který jí částečně bránil ve výhledu, se mu podívala do obličeje. Jeho tvář vypadala jako by byla ve zcela jiném vesmíru. Nesmírně ji vzrušovalo, že mu může oplatit to, co jí před pár dny provedl na kuchyňské lince a se škodolibou radostí se snažila vyhnat jeho vzrušení až na nejvyšší možnou míru.
Když už měla pocit, že by další hrátky nemusel vydržet, přesunula své polibky opět postupně nahoru až k jeho téměř vyprahlým ústům. Její ruka, ale stále spočívala v jeho klíně a nepřestávala klouzat po penisu nahoru a dolů jako by ho chtěla udržovat v permanentním stavu těsně před explozí. Konečně otevřel oči a spatřil rozkošnou usmívající se tvář. Její zářící oči prozrazovaly, že si tuhle hru užívá stejně jako on. Naznačila mu, aby se přesunul na volné lehátko. Ani tentokrát neprotestoval. V okamžiku, kdy tak udělal, se přemístila k němu a obkročmo si sedla na jeho boky. Obě ruce mu položila na hrudník a svým klínem se přitiskla k jeho ztopořenému údu. Cítil, že je dole mnohem vlhčí než on a to nejen proto, že byla až doteď po pás ve vodě. Předklonila se k němu a přisála svá ústa na jeho. Špičky jejích červených bradavek se dotkly jeho kůže, až měl pocit, že mu do hrudníku vypalují Kainovo znamení. Uchopil její hlavu oběma rukama, a přestože měla vlasy stále mokré, začal si s nimi znovu hrát. Z jejího zrychleného dechu cítil, že jí začíná prostupovat téměř stejné vzrušení jako jeho. Zkušeným pohybem se třela svou vlhkou štěrbinkou o jeho tvrdý penis, který mu doslova ležel na břiše, a dráždila tak nejen jeho, ale tentokrát i sama sebe. Nakonec neodolala a rozhodla se ho vzít do sebe. Aniž by sundala své ruce z jeho hrudníku přesunula ústí své studánky až ke špičce jeho penisu a nechala ho vklouznout dovnitř. Teprve v okamžiku kdy ho cítila bezpečně hluboko v sobě se trochu narovnala. Využil nenadálého prostoru mezi nimi a položil jí dlaně na prsa. Oběma rukama je sevřel a zlehka mačkal jako molitanové míčky. Přitom si vychutnával její pravidelné pohyby, při kterých nadzvedávala a opět spouštěla své boky a jeho penis se pravidelně vynořoval z jejího sevření. Její pánev se nad jeho klínem kroutila jak boky egyptské břišní tanečnice. Bylo mu jasné, že tahle poloha pro ní musí být extrémně náročná a tak sundal své ruce z jejích prsou a chytil jí místo toho za stehna poblíž zadečku. V pravidelném rytmu jí pomáhal se zvedat a opět dosedat tak, že cítila jeho penis v té hloubce, jak jí to zrovna vyhovovalo. Frekvence jejích pohybů se pomalu ale jistě zvyšovala a hlasitost jejích vzdechů nabírala na intenzitě. Vnímal, že její orgasmus se blíží rychleji než ten jeho, ale věděl, že si ho zaslouží a nechtěl jí proto nijak přerušovat. Její nesouvislé vzdechy gradovaly, aby dosáhly svého vrcholu jen o pár vteřin později. V momentě, kdy mu zabořila ústa do jeho ramene aby nekřičela tolik nahlas, ucítil jak se její svaly kolem jeho penisu stáhly v nepravidelné křeči, jako by chtěly vypumpovat všechno, co jí měl v tu samou chvíli odevzdat. Zůstala na chvilku nehnutě ležet na
jeho hrudníku s penisem zasunutým hluboko uvnitř a oddychovala jako by právě uběhla maratón. Pak se zvedla, a protože věděla, že jeho orgasmus ještě nepřišel, sesedla z něj dolů a chystala se vzít jeho penis opět do své ruky. Místo toho jí ale naznačil, aby si sedla na lavičku a sám si stoupnul před ní. Věděl, že stačí opravdu málo a bude v sedmém nebi spolu s ní. Uchopil svůj penis do pravé ruky a jen pár centimetrů od jejího obličeje se jal dokončit práci, kterou před půl hodinou začala. Když viděla, že jeho vyvrcholení se nezadržitelně blíží, otevřela ústa a přiblížila svůj obličej jen na pár centimetrů od špičky jeho penisu. Téměř se mu podlomily nohy v momentě, kdy celým jeho tělem projela nepopsatelná křeč. Jeho dlouhé výstřiky zasáhly nejen její ústa, ale téměř celý její obličej. Hustá bílá tekutina jí stékala po bradě a odkapávala na zem. Naposledy vzala jeho penis do ruky a jazykem olizovala zbytky všechno, co na něm zbylo. Pustila ho teprve v momentě, kdy byl opět dokonale čistý. Zvedla hlavu a usmála se na něj.
„Tak co? Za jak dlouho budeš schopný si to celé zopakovat?“ Promluvila poprvé od okamžiku, kdy se začali líbat.
„Řekněme za deset, patnáct minut.“, slíbil dost odvážně.
„Super, tak to si mezitím můžeme konečně opravdu zaplavat.“ A než stihl jakkoliv zareagovat skočila zpátky do bazénu. Přesně tuhle ztřeštěnou povahu na ní zoufale miluje …

K O N E C

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist