Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Sexy večer

Kategorie: Lesbičky
03.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 9 hlasů

Byl večer, když jsem se šla pobavit do klubu jménem Night Life.Od mého domu to nebylo daleko, tak jsem tam za chvíli došla. Objednala jsem si drink, ale najednou si ke mně sedla mladá holka.(asi stejně stará jak já) A řekla:“ahoj nechceš se…ehm….seznámit?“bylo videt, že je nervózní a tak jsem se rozhodla se ‚seznámit‘.Řekla jsem, že by mi to nevadilo. Celý večer jsem s ní povídala a dověděla jsem se, že se jmenuje Dara.

Pozvala mě k ní domů jen tak pokecat. Ale z původní hodiny, byly najednou 4 hodiny. Tak mi řekla ať u ní přespím, protože by se mi cestou nĕco mohlo stát. Ukázala mi postel. Ale háček byl v tom, že to byla jediná v jejím domĕ a navíc byla manželska. Chvíli jsem jen vedle ní ležela, ale pak řekla:“víš já bych to chtěla zkusit s … ehm…holkou..“a já řekla, že já taky. Najednou mě začala líbat na pusu. Pak se snížila a ležela na mojí kundičce tou svojí. Byla jsem hrozně vlhká. Ona mi začala moji frndu lízat. Doslova jsem tekla a ona vypila všechnu mou štávičku. Já jí to oplácela tím, že jsem jí do frndičky strkala prsty.Najednou přestala a řekla, ať si břichem lehnu na stůl.Když jsem to udělala, začala mi lítat i prdelku a pak se to stalo. Naptosto jsem se v orgasmu přestala ovládat, povalila jsem jí na stůl a začala jí sát z bradavek. Podělily jsme se o orgasmus v poloze 69.
A doufáme obě, že to nebyl náš poslední zážitek…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 9 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Speed napsal

Gay

TOPlist