Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Násilí na maškarním plese

16.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 52 hlasů

Právě jsme se přistěhovali s rodiči do Prahy. Ve škole jsem si hned našla kamarádky a jelikož mám velká prsa tak si mě všímali i kluci. Asi měsíc co jsme se přestěhovali se konal maškarní ples. Šla jsem za policajtku v takovém tom sexy oblečku. To se mi ale vymstilo. Když bylo kolem půlnoci a já šla na záchod. V uličce Byly nalevo klučičí a vpravo holčičí záchody.

Na konci chodby byly černé závěsy a já jsem byla velmi zvědavá a tak jsem na ten konec chodby šla a rozhrnula závěsy. To co jsem viděla jsem rozhodně nečekala. Byla tam skříňka různých nástrojů na sex. Byla tam skříň s vibrátory tři šukací stroje a další pomůcky.Někdo mě zezadu chytil a zacpal mi pusu. Otočil si mě k sobě a já viděla jen jeho masku orla. Zavázal mi pusu, na ruce mi dal pouta a ta pouta připevnil k tyči, která byla zabudovaná ve zdi. Začal mě svlékat. Nohy mi nechal volné a tak jsem se jimi bránila. Nepomohlo to. Už jsem byla nahá a tak mě hladil po celém těle a nakonec mě drsně prstil. Prstil mě docela dlouho a já začala vytékat. Jazykem se přesunul dolů a vylízal mě do sucha. Já jsem se snažila vysmeknout, ale nešlo to. Akorát jsem ho naštvala a on mi drtil čim dál tím víc bradavky. Hrozně to bolelo. Bolelo to o to víc že to bylo moje poprvé. Už jsem ho pár klukům vykouřila, ale to je asi tak vše. Na chvilku odešel a já si řekla dobrý, už je konec. Ale nebyl. Přišel s nějakým šukacím strojem. Nadzvedl mi nohy a vrazil mi ten obrovský a mohutný penis do vagíny. Byl na tom přístroji ještě jeden penis ale ten nechal ležet. Vzal dálkový ovladač a zapnul stroj na malou rychlost. Já jsem křičela, jak jen jsem mohla přes ten šátek. Ples skončil …. zjistila jsem to tak že přestala hrát hudba a bylo úplné ticho. Nikdy tam nebyl. Rozvázal mi šátek kolem pusy a začal mě líbat. Já jen syčela bolestí. Pustil to na vyšší obrátky.
Číslo 2 z 6. Stoupl si na desku stolu a vrazil mi penis do pusy. Přirážel velmi tvrdě. Přeskočil číslo 3 a 4 a přešel až na číslo 5. Au Achh ÁÁÁÁ takovéhle zvuky jsem vydávala asi každou sekundu. ÁÁÁÁ ÁCH ÁCH ÁCH ÁUÁUÁUÁUUU. Přendal na 6. Cítila jsem ten penis až v krku. Svůj penis mi vyndal z pusy. Otočil mě a začal mě šukat do análu. Bolelo to hlavně proto, protože nepoužil žádný krém ani mastičku. Celá ta akce trvala 2 hodiny. Když jsem přišla domů nikomu jsem to neřekla a to byla moje chyba. Po čtyřech měsících jsem zjistila že jsem v tom. Narodila se mi holčička. Já jsem právnička. Je mi už 30 let a mé dceři je 14 let. Bohužel nám docházely peníze a já jsem od 20ti let prostitutka. Takhle může člověka změnit jedna událost.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

White napsal

Omg 😀 chtěl jsem pohonit, ale místo toho jsem se celou dobu jenom smál 😀 taková děsná slátanina

Sqro napsal

Jako zajímavý to je,ale otázka za milión: nemusí mít právník vysokou? Tak jak se může živit od 20 jako prostitutka?

Jiří Sam Kaiser napsal

Také mám otázku: neptá se takto úplný blb? Vždyť kolik stdentek si tato přilepší, nebo se tak i udržují na studiích!!! Fakt jsi tak blbej? Nebo jsi jenom takovej malej zmrd, který chce jen urážet a je mu jdeno koho a jak? sam.

nika napsal

čaute chce si tu niekto užit

Adam napsal

Trapně nenápaditý a nudný konec… Jinak trošku narychlo, ale dobrý…

LoL napsal

A všiml si kdokoliv z vás, že otěhotněla z toho, že se ji vystříkal do zadku… 😀 mam pocit, že autor nedával na základce pozor… 😀

xx napsal

Si pis das mi cislo ?

Vyjebat napsal

Tak mi napiš

Plane napsal

Hej přesně, jsem dostala totální výtlem😂😂😂

Plane napsal

Ajooo😂

Denis napsal

Kdo chce něčo podniknout??

TOPlist