Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Na kole

Kategorie: Anál, Piss, Šukačky
09.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 21 hlasů

Když jsme s Katkou vyjížděli, svítilo ještě sluníčko. Teď však jsme se ve svižném tempu řítili po úzké cestičce podél řeky domů před blížící se bouřkou. Vlevo sráz dolů vpravo stoupák nahoru a všude stromy. Katka najednou brzdí, pokládá kolo a sundává až pod kolena cyklistické kalhoty. Je naostro. Zlatavá voda stříká proudem, ještě než dřepne. S velkou úlevou oddechuje.

Vzhledem k terénu, nemá kam se schovat. Vidím poprvé ženu čůrat. Katka si všimne, jak s nadšením ji pozoruji a ještě se ke mně více natočí, abych o nic nepřišel. V těch cyklistických kalhotách je hned všechno vidět a mě se zrovna v nich něco probralo k životu. Katka mě volá, abych šel blíž. Hladí mi bouli v kalhotách.„Nech toho ty mrško, tady ne a bude pršet“, ale Katka nepřestává. „Potřebovala bych vylízat broskvičku od čúránek. Nechceš se toho ujmout?“ Hážu riziko deště a místa za hlavu. Klekám si před Katku a olizuju ji venušin pahorek od kapek moči. Otočí se, předkloní, nohy od sebe. Bořím jazyk do záhybů broskvičky. Katka trochu sténá. „Jsi suchá, můžeme jet“ hlásím a plácnu ji po prdelce. Dívá se na mě smutnýma očima. „Víš přece, že už další kondomy sebou nemáme“. Je to tak. Dva už jsme použili a další už nebyly. Už jsem zamířil ke kolu, když se ozvala. „Udělej mi to do prdelky, tam můžeš i bez“. Dosud jsme i při análním sexu používali kondom. Než jsem stačil zareagovat, její ruka se sunula pod mými kalhotami, až ho našla. Pár jemných zmáčknutí a už mi stahovala kalhoty, aby ho osvobodila. Vsála mě do úst a bylo jasné, že se šukat bude. „Vyšpul ji na mě!“, což hned udělala. Jazykem jsem ji začal lízat tu kakaovou dirku. Její sténání bylo dobrým signálem, že si počínám správně. Špička jazyka se začala dobývat dovnitř. Plivnul jsem ji na análek a prstem pomalu po něm kroužil. Přidal více slin a prstem pronikl dovnitř. Pomalé otáčení plně zasunutého prstu, už těžko snášela v klidu. Když jsem vzápětí přidal druhý prst, začala si mnou svou broskvi. Po uvolnění na tři prsty byla připravená na penis. Ještě jsem jí ho nechal pokouřit a už jsem špičkou šimral její rozkrok s prdelkou. Žaludem jsem se zastavil na anáku. Nyní bylo na ní, aby se vlastním tempem na něho nasunula. Uvolněná a vzrušená byla víc než dost, což mělo za následek, že žalud snadno překonal svěrač. Byl jsem v ní. Pokračovala proti mně až ke kořenu penisu. Sečkal jsem a zahájil protahování prdelky. Opět si hrála s broskvičkou a hlasitě se sténala. Naše tempo zrychlovalo. Ptal jsem se, kam to bude chtít. Odpovědí bylo, že chce naplnit prdelku, ale ať ještě vydržím, že už taky bude. Začalo mi v něm cukat ve stejný okamžik, kdy Katka dosáhla orgasmus. Pumpoval jsem svou dávku do její sladké prdeky, zatím co její šťávy nám stékaly po nohách. Držel jsem ji v obětí, dokud penis sám nevypad.
Před deštěm jsem to domů nestihli, ale za ten zážitek to stálo.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist