Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Dva roky s dominou-seznámení 2 část

Kategorie: BDSM, Otroci, Submisivní
14.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

První díl
U bočního vchodu jsem jí pustil aby mohla odemknout. Bylo mi to divné že jsme nešli hlavním vchodem ,ale po čase jsem se už nikdy nedivil. V předsíni si sundala kožich a šla dál. Otevřela další dveře a rozvítila v malém baru. Já si zatím sundával bundu a přemýšlel jak to na ní navléknu. Vstoupil jsem za ní a byl jsem překvapen , přede mnou se otevřel pohled na malý vysoký bar za kterým stála ona a už dávala dva šálky pod presovač, před barovým pultíkem čtyři barové vysoké židličky, v pravo od baru Kožená dvě křesla ,stolek a veliká Kožená sedačka.

Celá místnost jen beton, dřevo,kov a kǔže. Osvětlení zajišťovaly bodovky s regulací světla. Ted svítily velmi málo a vytvářely zajímavou hru stínů . Mě už fakt stál a cítil jsem jak už jsem celej oslintanej ve slipech. Přistoupil jsem za ní za barem a chytil ji kolem pasu a svým trvdým penisem jsem se přitiskl k jejímu zadku. Trochu se zavrtěla v mém klíně a tím jen zvýšila můj tlak v kalhotách , zavrčela klídek, dej ty ruce hezky pryč a běž si sednout na židličku. Nerad jsem ji poslechl,obešel jsem bar a sedl jak poručila. Káva se dovařila a jedna přistála přede mnou. Obešla bar ke mě do předu,napila se že své kávy ,otočila se ke mě zády a já měl možnost zase posoudit její obepnutý zadek v kožené sukni. Masíruj mi ramena. Začínal jsem tušit že dnešní noc bude výjmečná. Moje ruce ji uchopily na ramenou a mé prsty pomalu jezdili po ramenou a její pevné krásné šíji. Pohla hlavou že strany na stranu a bylo cítit jak se uvolnila. Moje ruce pomalu přejeli do předu na její kozy schované v podprsence a pod halenkou. Ještě ne řekla a její ruce ty moje posunula zpět na ramena . Sesunul jsem se židličky a přitáhl jsem si ji do klína. Ten můj klacek se ale opravdu už začal hodně vzpouzet. Rozepni mi sukni, byl to příkaz o kterém se nedalo vůbec pochybovat. Moje ruka našla jezdce zipu a pomalu jsem a ním jel dolů k jejím oblinám. Zvuk zipu mě fakt rajcoval. Sukně se začala otvírat a moje druhá ruka zajela pod ní a obejmula madam kolem boků,cítil jsem její teplé tělo a prsty sjely mezi nohy, kde byly cítit její saténové kalhotky. Po pravdě byla už trochu vlhká a kalhotky to nedokázaly zakrýt. Její stehna se malinko roztáhly a můj prstík projel její šťerbinku , maličko se prohla a jeji klín v kalhotkách vyšel memu prstu vstříc. V tu chvíli mi projelo hlavou jaké to bude super píchání se starší ženou.
Už jsem přestal přemýšlet a jen se soustředil na to abych ji šoustal. Její koženou šatovku jsem z ní pomalu stáhl ke kotníkům, stála přede mnou jen kozačkách,punčochách ,které končily širokým lemem kousek od její kundy která začala vlhnout víc a víc a v bílé halence. Najednou se otočila a řekla klekni si a lízej mě. To mě trochu zaskočilo přece jen jsem ji nechtěl lízat kundu která byla nějakých osm hodin v kalhotkách pod sukní.měl jsem v úmyslu jí ho tam vrazit šoustat vystříkat.
Třetí díl, Čtvrtý díl, Pátý díl, Šestý díl, Sedmý díl, Osmý díl

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist