"„Ach, slečna Grangerová.“ Snapeův hlas byl hladký a kroutící se, na Hermionin vkus příliš spokojený. „Čekal jsem vás.“ Hermiona se při zavírání dveří zamračila. Nikdy do Snapeova kabinetu nešla ráda, částečně proto, že vlhce páchl zatuchlinou, a částečně proto, že kdykoliv tu byla, měla nejasný pocit nebezpečí. Na důkladných policích se jako oči třpytily řady lahviček a nezřetelné pavučiny skrývaly neosvětlené kouty. „No?“ Snape ukázal dlouhým černým brkem. „Posaďte se.
číst více
,,Robine…, tady…,“ zamávala jsem šťastná, že jsem ho v tom davu nepřehlédla. ,,Evi, ahóój, stejskalo se mi.“ Objal mě a políbil na ústa. Překvapeně jsem se na něj podívala. Vždycky mi dával jen pusu na tvář, nebo do vlasů a tohle už bylo… laskání rtů jazykem. ,,Promiň, nějak mě ta cesta zmohla,“ usmál se a uhnul očima. ,,To jo… už jsem se lekla….“ Robin je můj nejlepší kamarád, už asi sedm let. Dokázali jsme spolu prokecat třeba celou noc. Jen my dva, láhev červeného vína a krabička cigaret.
číst více
Prišla som. Veď som ti to sľúbila.
Vystupujem z vlaku, srdce mi zviera, žalúdok sa mi krúti zatiaľ čo ty tam len kľudne stojíš. Tak dlho som túžila, tak dlho som dúfala a nakoniec ma predsa stískaš v objatí. Je to ako keď sme sa lúčili – nechcem ťa pustiť. Moje ruky – tvoje telo, tvoje ruky – moje telo. No nič netrvá večne a tak končí aj to niečo naše a my sa vydávame zasneženou dedinkou.
číst více
Ty brďo, kdes vzala to pěkný tričko, to muselo stát pěkný prachy vykřikla Kristýna, když se u rybníka objevila stejně stará kamarádka Líba. Sama jsem si na něj vydělala, chlubila se Líba. Pojď k nám, naši nejsou doma, něco Ti ukážu zvala Líba svou kamarádku. Doma pustila kazetu, na které několik mlaďoučkých, sotva ochlupených holčiček kouřilo ocasy starým pánům, ty jim pak lízali malé pičky a nakonec je svými ztopořenými ocasy vyšukali a semenem postříkali jejich malá kůzlátka.
číst více
Moji pozornost brzy upoutala dvě děvčata, která zašla z druhé strany až k plotu a zastavila se mezi keři tak, aby byla ukryta zvídavým pohledům ze směru školních budov místní průmyslovky Vyšší z nich vytáhla ze záňadří cigarety a obě si zapálily. To mne zaujalo míň než jejich vzhled. Byly nejen pěkné, ale i dost vyspělé.
číst více
...lezim v posteli ,prevalujem sa a hlavou sa mi roja myslienky jedna za druhou.citim na perach este tvoj bozk,na tele posledny dotyk..a tym sme si dali sbohom.preco sa to stalo?kto je tomu na vine?neviem...trapi ma to.
ked si predstavim ako si sa ma pred par dnami dotykal,ako si ma jemne zobudil.ako sa sa tvoja ruka pomaly posuvala po mojom tele,cez krk,prsia,pritlacil si sa na mna,aby som citila tvoje telo,tak krasne,pevne,vzrusene.prebudzam sa na tvoje dotyky..
číst více
Když jsme se sešli na rande, pozval jsem ji do malé restaurace kousek od mého domu. Moc jí to slušelo a já si představoval, jak jí zajedu pod sukni, roztrhám jí punčocháče a pěkně jí to udělám. To jsme ale netušil, co bude následovat až půjdeme ke mně domů.
číst více
Za lesem hlubokym,v malicke vesnici zila holcicka jmenem Karkulka.Kdyz dostala prvni menstruaci,zacali ji kluci ze vsi rikat Cervena Karkulka.Karkulka nemela menstruaci rada.Spatne se ji masturbovalo a dalsi tyden mela co dohanet.Jednoho dne dostala zpravu ze je jeji babicka nemocna a tak ji chtela donest kosik plny kolacku a vina. Maminka ji varovala:Hlavne nechod pres les! je tam zly vlk a mohl by te pokousat!Karkulka nikdy vlka nevidela a tak se ptala maminky jak ze ten vlk vypada.Inu takovy vlk se pozna podle velikeho ocasu.Karkulka vyrazila na cestu ale jen co zmizela mamince z dohledu,zamirila k lesu.
číst více
Chci vám napsat povídku, která se odehrála v minulém roce. Enjoy.
Já a můj nejlepší kamarád od 4. třídy Adam se mnou chodí teď do 8. třídy Základní školy u jednoho většího města. Mě je 14 jemu bude za měsíc taky. Já už jsem se do puberty dostal a jsem co se týče toho, co mám dole, docela v pohodě vybavený. Většinou se ve škole bavíme s ostatníma kámošema o sexu, o holkách, však víte, o čem se mluví.
číst více
Ahoj, tady je zase Honza. Furt je mi dvanáct, ale rozdíl oproti minule je, že už nejsem panic. Ale to vy vlastně víte :) Budu vám vyprávět takové volné pokračování mého předchozího příběhu. To jsme takhle byli s naší třídou v sedmičce na lyžáku. Jeli jsme tam téměř všichni, takže samozřejmě i Zuzka. Ohromně jsme se na to samozřejmě těšili, všichni. Hlavně ale my dva.
číst více