Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Andrejka

Kategorie: Znásilnění
09.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 21 hlasů

Nedávno po maturitě jsem byla ráda, že jsem našla dobře placené zaměstnání, ale makala jsem běžně do deseti večer. Dělala jsem většinou to únavné papírování, které se muselo co nejrychleji udělat. Domů jsem chodila pěšky přes park, protože to byla nejkratší a vlastně jediná cesta. Byla jsem zvyklá tam chodit sama úplně po tmě a nebála jsem se tam. Už půl roku jsem neměla chlapa. Občas zajdu za mladou sousedkou a pěkně si to rozdáme nebo si užívám sama s vibrátorem při sledování porna.

Když jsem šla večer celá utahaná domů, přemýšlela jsem jenom nad tím, jak se osprchuji a půjdu spát. Před spaním si skoro vždycky musím strčit do kundičky prstíčky nebo robertka a nádherně se uspokojit.

Jenže jsem přestala dávat pozor, jestli za mnou někdo náhodou nejde. Toho jsem se hodně bála. A zrovna šel, jenže na útěk už bylo pozdě. Na cestě uprostřed parku mě přepadl nějaký úchyl a zatáhl hluboko mezi stromy a křoví. Měl obrovskou sílu, takže jsem neměla žádnou šanci. Nařídil mi, abych nekřičela a já pod výhružkou ublížení mlčela. Po tvářích mi tekly první slzičky. Skolil mě na zem a ulehl mezi mé roztažené nohy. Strkal mi svůj jazyk do pusy, ale já se pořád vzpouzela. Odstrkovala jsem od sebe jeho chlípné ruce, kterými mi šmejdil po celém těle.

V hlavě jsem měla smíšené pocity. Jeden, že mě právě znásilňuje nějaký cizí chlapík v parku a ten druhý, že jsem měla děsnou chuť na sex s mužem.

Serval ze mě tričko a tahal mi dolů džíny. Jeho prsty jsem ihned cítila pod kalhotkami na mé holé mušličce. Neustále mě líbal a mě přestalo bavit se bránit, a tak jsem mu vyšla vstříc. Když jsem mu poprvé jeho polibek opětovala a pohladila ho po vlasech, úplně se zarazil a ztuhl. Poprvé se mi koukl přímo do očí a já viděla jeho obličej. Před sebou jsem viděla mladého a hezkého chlapce okolo dvaceti let. Sama jsem ho políbila a přitiskla ho k sobě. Vše mi oplácel a naše jazýčky si jemně pohrávaly. Prsty jsem se mu zabořila do vlasů a on mě hladil na bocích a ňadrech. Pusinkoval mě na krku a začal mi sundávat podprsenku. Já mu sundala tričko a začala rozepínat pásek u jeho kalhot. Byl mile překvapen mým přístupem a vůbec takovou vstřícnost nečekal. Prstíčky jsem mu přejížděla přes jeho boxerky, kde měl ukryt poklad, na který jsem dlouho nečekala. Špičkou jazyka mi zlehounka přejížděl přes bradavky a já šílela slastí. Měla jsem je tvrdé a velké jako snad nikdy předtím. Vlhká jse
m byla tak, že jsem měla kalhotky celé mokré.
Už to nebylo tak drsné jako ze začátku, ale prostě jsme si to oba užívali. Něžně, lehce, prostě nádherně. Z násilníka se vyklubal skvělý milenec. Kalhotky mi sice serval až to bolelo, ale to jsem zaťala zuby. Seděla jsem naproti němu s roztaženýma nohama. Moje paštička na něj zírala. Pan neznámý klečel přede mnou na kolenou a čekal až se chopím iniciativy. Pustila jsem se tedy do díla. Pomalinku jsem mu prstíky stahovala poslední kus spodního prádla. Vykouklo na mě jeho ztopořené přirození. Stál tam přede mnou v pozoru a já byla udivená z jeho velikosti. Vzala jsem ho do rukou. Seznámila jsem se s jeho výjimečným náčiním a zapojila do činnosti také ústa. Pěkně jsem mu ho kouřila, ale touha ho mít v sobě byla holt větší. Přestala jsem a otevřela jsem se mu. Došlo mu to. Nasadila jsem mu sladký jahodový kondom. Lehl si na mě a zasunul. Milovali jsme se jako by jsme se znali už dávno předtím. Ke konci přitvrdil a šukal mě hodně drsně a já přirážela ve snaze rychle dosáhnutého or
gasmu. Ani jsme moc nekřičeli, protože jsme většinu času byli ústy spojeni a líbali se.

Po misionáři jsem mu pošeptala do ouška, že chci 69. Jen se pousmál a políbil na krk. Můj zadeček si přitiskl pevně k obličeji a já si strčila jeho pyj do pusinky. V kundičce jsem najednou ucítila jeho hbitý jazyk, který vylízal každý koutek mého dolejšku. Já jsem se také činila. Zaměřila jsem se na žalud a laskala ho svým jazýčkem. Palcem a ukazováčkem jsem udělala prstýnek a přejížděla jsem jím po penisu. Varlata jsem jemně mnula, aby si také přišla na své. Klacek mi pod rukama přímo rostl. Potichounku jsem vzdychala a užívala si tyto vzácné chvíle. Jenže tento pocit přerušil náhlý pocit, který mě opravdu překvapil. V análku jsem cítila jeho prstík. Normálně mě píchal do zadečku prstem! To jsem nevydržela a měla jsem krásné dva orgasmy za sebou, protože to pro mě byl jako elektrický šok, který projel celým mým tělem.

Když se mi vystříkal do čuminky a já na něj pustila lavinu šťáviček, tak jsem si ho osedlala a zarajtovala si na jeho čurákovi. Pěkně jsem si masírovala bod G. On mi při tom masíroval kozičky a klikal na poštěváček. Když jsem cítila jak mě plní spermatem, seskočila jsem z něj a slízala zbytek jeho mlíčka z klády. Chvilku jsme se ještě lízali, lízali a hladili po celém těle.

Nakonec mi řekl: „Slečno, právě jste byla znásilněna.“ A musím říct, že tak jsem si znásilnění nepřestavovala.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 21 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist