Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Přespávačka u kamarádky ( skutečná událost )

Kategorie: Šukačky
23.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 24 hlasů

Bylo mi něco přes 13 let když se tohle stalo .
Jednoho dne jsem šla spát ke kamarádce na 2 noci.
1 DEN
Když jsme se nudily domluvili jsme se že se půjdeme koukat na film a její táta řekl, že se půjde koukat s námi . Tak jsme šli do ložnice lehli jsme si na manželskou postel ( já byla uprostřed a kamarádka s jejím tátou na kraji ) film začal a my se uvelebili a koukali se a najednou cítím doteky na svém bříšku a já na jejího tátu koukám co dělá a on mi šeptá do ouška „pšššt věř mi“ tak jsem to neřešila a koukala dál.

Viděla jsem že kamarádka usínala tak jsem si řekla že budu taky usínat . Najednou jsem cejtila jak se snaží prstíkama dostat k mojí štěrbince a já na něj koukám a on se furt pokouší dostat ke štěrbince . Druhou rukou hledá mou ruku a pokládá mi jí na jeho penis . Potom když kamarádka úplně usla tak se schoval pod peřinku a začal si svítit mobilem a líznul si .. Potom jsem už byla skoro v orgasmu a začal mi zacpávat pusu abych neprobudila svou kamarádku . Když už jsem byla hotová šli jsme spát .
2 DEN
Ona byla ještě ve škole ale já k nim domů šla a zazvonila . Sedla jsem si do obýváku na gauč . Její táta se mi zeptal jestli už jsem někdy měla něco s klukem odpověděla jsem že ne . A on se mi zeptal jestli už mi ji nekdy vylízal pes a jelikož měli doma Maltezáčka tak mi řekl at to zkusím . Připravil si mě na to . Svléknul mě promasíroval i kozičky a nastříkall na ní šlehacku potom zavolal psíka a začal mi ji strašně rychle lízat jeko kmitavim a drsným jazíčkem . Dozoroval na to aby se mi nic nestalo myslím, že si to i vyfotil . Když jsem už byla začala jsem hekat z plných plic a vystříkala se, ale pejsek to stihnul všechno spolykat .
Večer
Když jsme šli večer koukat znovu na film proběhlo to samé . Film začal a my se uvelebili a koukali se a najednou cítím doteky na svém bříšku . Kamarádka usla . Najednou jsem cejtila jak se snaží prstíkama dostat k mojí štěrbince a já na něj koukám a on se furt pokouší dostat ke štěrbince . Druhou rukou hledá mou ruku a pokládá mi jí na jeho penis . Začínám mu honit jako v pornu . Když cítil, že už bude, tak mi odtrhl ruku a odnesl si mě do jejího pokoje sedla jsem si na postel a pokouřila jsem mu ho a udělal se mi do pusinky . Řekl mi, že to nemusím polykat, že možná až budu větší . Šla jsem si lehnout a řekl mi že to ještě není konec, že je ještě řada na mě odnesl si mě do kuchyně posadil na linku a začal mi jí nevrle lízat . Když jsem byla v tom nejlepším, tak mi nacpal utěrku do pusy abych neprobudila nikoho z bytu .. Začala jsem stříkat a on to všechno zpolykal .. Potom jsme šli spát a doufala jsem že si to ještě někdy zopakujeme .. Vždy když u kamarádky spím nechávám se pejskem vylízat. Ale už bez ostatních věcí ..
Na tohle nikdy nezapomenu ♥

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 24 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Michal napsal

A kolik ti je teď ?

TOPlist