Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nakupni horecka

Kategorie: Exhibicionisté, Orál
20.06.2017
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 9 hlasů
Loading...

Tato událost se mi stala při běžném nakupovaní zásob. Jako každou sobotu jsem se vydal na nakup do Kauflandu. Už jsem měl ze seznamu polovinu věcí v košíku. Dost marně jsem hledal rajčatový protlak. Projížděl jsem uličky, když v tom vidím doplňovačku regálu. Přišel jsem k ní a zeptal jsem se, kde mají protlak. Šla se mnou a ukázala mi. Říkám si fajn, dokoupím a valím. Když v tom slyším podivné zvuky. Šel jsem po zvuku, který zněl jako vzdychání. Nakoukl jsem u zkušební kabinky nenapadne a viděl jsem něčí nohy. Bylo mi jasné, že tam někdo šukal. Úplně se mi postavil. Musel jsem se přitisknout k vozíku, aby to nebylo nápadné. Procházel jsem kolem sladkého a vidím tu samou doplňovačku. Ze srandy se ptala, zda jsem vše našel.

Odvětil jsem, že ano. Byla krásná baculka s dlouhýma černýma vlasama a na pohled velkýma dudama. Asi viděla, že mi ještě stojí protože se vyzývavě usmála. Pošeptala mi, že mám přijít k nápojům. U nápojů nikdo nebyl, krom ní. Posadila se na bedýnku a rozepínala mi zip od kalhot. Vyndala mi ptáka a začala ho honit a kouřit. Byla to nádhera. Kouřila mě napřed pomalu a postupně zrychlovala. Pak si stoupla a sundala si tričko a podprsenku. Přede mnou se zjevily dvě velká prsiska. Začal jsem ji na ně sahat a olizovat vzrušeně bradavky. Po chvilce kouřeni jsem dal penis mezi její kozy a šukal ji. Cítil jsem, jak mi v něm cuklo a všechno sperma jsem ji nastříkal na kozy. Když se pak oblékla, dala mi do ruky papírek a políbila mě. Když jsem konečně vystříkaný přišel k autu, kouknu na papírek, kde stála její adresa a nápis? „Přijeď za mnou večer domů.“ Od té doby se scházíme a souložíme.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist