Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nakupni horecka

Kategorie: Exhibicionisté, Orál
22.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Tato událost se mi stala při běžném nakupovaní zásob. Jako každou sobotu jsem se vydal na nakup do Kauflandu. Už jsem měl ze seznamu polovinu věcí v košíku. Dost marně jsem hledal rajčatový protlak. Projížděl jsem uličky, když v tom vidím doplňovačku regálu. Přišel jsem k ní a zeptal jsem se, kde mají protlak. Šla se mnou a ukázala mi. Říkám si fajn, dokoupím a valím. Když v tom slyším podivné zvuky.

Šel jsem po zvuku, který zněl jako vzdychání. Nakoukl jsem u zkušební kabinky nenapadne a viděl jsem něčí nohy. Bylo mi jasné, že tam někdo šukal.

Úplně se mi postavil. Musel jsem se přitisknout k vozíku, aby to nebylo nápadné. Procházel jsem kolem sladkého a vidím tu samou doplňovačku. Ze srandy se ptala, zda jsem vše našel. Odvětil jsem, že ano. Byla krásná baculka s dlouhýma černýma vlasama a na pohled velkýma dudama. Asi viděla, že mi ještě stojí protože se vyzývavě usmála. Pošeptala mi, že mám přijít k nápojům. U nápojů nikdo nebyl, krom ní. Posadila se na bedýnku a rozepínala mi zip od kalhot. Vyndala mi ptáka a začala ho honit a kouřit. Byla to nádhera. Kouřila mě napřed pomalu a postupně zrychlovala. Pak si stoupla a sundala si tričko a podprsenku. Přede mnou se zjevily dvě velká prsiska. Začal jsem ji na ně sahat a olizovat vzrušeně bradavky. Po chvilce kouřeni jsem dal penis mezi její kozy a šukal ji. Cítil jsem, jak mi v něm cuklo a všechno sperma jsem ji nastříkal na kozy. Když se pak oblékla, dala mi do ruky papírek a políbila mě. Když jsem konečně vystříkaný přišel k autu, kouknu na papírek, kde stála její adresa a nápis? „Přijeď za mnou večer domů.“ Od té doby se scházíme a souložíme.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Ivan napsal

Tak to má být

TOPlist