Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Tiche znasilneni

Kategorie: Znásilnění
05.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 25 hlasů

Přistěhovala se s přítelem asi před měsícem. Bydlela v paneláku hned přes ulici, ve druhém patře. Mohlo jí být jen něco málo přes dvacet, vysoká a štíhlá, tmavé krátké vlasy a pěkně stojící dvojky. Dlouho jsem se po nocích trápil různými představami, ve kterých vždy figurovala ona.

Jednou v pátek jsem je potkal, on zjevně někam odjížděl, zřejmě na delší dobu. Loučili se, a bylo vidět, že se jí bude stýskat. Začaly se mi honit v hlavě podivný myšlenky, co všechno by se dalo podniknout.

Večer jsem ji pozoroval, dívala se dlouho na televizi, pak zhasla. Na balkoně nechala otevřeno. Krátce před půlnocí jsem se vydal ven. Bylo velmi snadné po balkonech vylézt do druhého patra a proklouznout dovnitř. Spala v ložnici hned proti dveřím. Nahá. Potichu jsem se k ní přiblížil. Vytáhl jsem lahvičku s omamným roztokem, který jsem dostal od kamaráda a opatrně jsem trochu odlil na připravený hadřík. Přiblížil jsem potichu k ní a hadřík jsem ji pozvolna přikládal k obličeji. Když ucítila silný zápach trochu sebou trhla, ale spala dál a pozvolna se propadala do silného aromatického spánku. Oči jsem jí převázal šátkem.
Pořádně jsem si jí prohlídnul. Byla ještě krásnější než jsem si představoval. Přikleknul jsem si k ní a opatrně jsem jí roztáhnul nohy. Spala dál, jen jakoby souhlasně vzdychla. Přesně jak jsem si představoval jsem ji políbil mezi nohy a jazykem jsem ji pomalu začal stimulovat. Pomáhal jsem si prsty, které ji vnikaly dovnitř a ven, nejdřív pomalu pak rychleji a rychleji. Překvapilo mě, že za chvilku byla zcela mokrá. Začala potichu vzdychat, až jsem se začínal bát, jestli látka ještě účinkuje. Přestal jsem a klekl jsem si nad ní. Ještě víc jsem jí roztáhl nohy a chytil jsem ji za ruce. Trošku sebou trhla, ale spala dál. Pozvolna jsem do ní vstoupil. Pomalu, byla krásně mokrá. Hlasitě vydechla. V tu chvíli jsem byl celý uvnitř. Její celé tělo se vzepjalo proti mému. Nečekal jsem a začal jsem se pohybovat. Nejprve se zmateně snažila vymanit z mého sevření, pak už jenom vzdychala. Pevně jsem jí držel za ruce, ze strachu že se probudí. Pokaždé jsem se snažil se dostat hloub a hloub. Pokaždé se její tělo vzepjalo proti mému. Trvalo to možná tak pět minut. Pak jsem jí oběma rukama chytil za zadek a silou si ji přitáhl. Znova vykřikla, a začala se chvět. Pak přišla. Měla orgasmus jak jsem si to představoval. Přišel jsem hned po ní, kondom se naplnil k prasknutí. Pozvolna jsem z ní vystoupil a čekal co bude dál. Jenom se otočila, a spala dál, jako by to byl nějaký sen. Vypadal spokojeně. Potichu jsem vyklouzl ze dveří. Musím zas někdy zajít..

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 25 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Jožko napsal

Picovina

TOPlist