Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Třídní učitelka

Kategorie: Šukačky
10.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Když jsem ve své malé třídě procházela mezi lavicemi, ucítila jsem náhle, že mi něco vzadu zdvihlo sukni. Tyhle děti tedy dovedou již myslet na sex. Rozrušená tímto útokem na moji osobu a autoritu, udeřila jsem ukazovátkem o stůl, až sebou děti trhly. K mému zděšení jsem při tom zjistila, že Mary si hraje s Petrovým ocáskem. Bez milosti jsem vytáhla Petra před celou třídu.

Náhle spadly kalhoty tohoto nemravného žáka dolů a všechny oči hleděly na jeho pěkně rozparáděný pyj. „Tyhle divoké nápady musí okamžitě přestat, „křičela jsem zlostí,“ ještě jsem neměla takovou tlupu neslušných dětí.

„Oči děvčat však hleděly na Petrův ocas. Položila jsem si mladíka přes kolena a naplácala mu na zadek. V rozčilení jsem si ani nevšimla, jaký požitek tohle představení děvčatům působí. Zatím co jsem ho plácala přes holou zadnici, zmocnil se mne neobyčejný pocit rozkoše. Na mém stehně bylo náhle něco tvrdého, a tu jsem ucítila, že mám mokré kalhotky… Ten malý prostopášník se na mě odpravil a postříkal mě! V rostoucím vzrušení zapomněla jsem na všechno kolem sebe, jako beze smyslů jsem odhalila příslušná místa svého těla a tlačila obličej užaslého kluka na svoji zvlhlou, rozdrážděnou štěrbinu mezi mýma nohama… Byl zcela šokován, když jsem prožila rozkoš, po které mé rozpálené lůno toužilo a chtěla jsem ji poskytnout i jemu.
Postavila jsem ho tedy rychle na stůl a cucala jeho malý, kluzký ocásek. Současně jsem rozkošnicky opracovávala lepkavý, napuchlý pahrbek mezi nohama, až jsem znova prožila kýženou rozkoš. Rozdrážděná předchozími událostmi měla jsem teď hlavu plnou nemravných myšlenek. Položila jsem se na záda,roztáhla nohy a vystrčila svoji mušli do předu.Chvěje se rozčilením,vnikl chlapec do mne… Prožil ihned orgasmus a já s potěšením cítila, jak do mne stříká jeho horké semeno.Ale to mi ještě nestačilo.Položila jsem ho na podlahu a sála zuřivě jeho stále naběhlý úd. Současně tlačila jsem svoji mokrou myšku nemilosrdně na jeho obličej, až jsem dosáhla ukojení. Petr přistoupil ke mně a chtěl stůj co stůj ukázat, jaký je SEX-čert. Šoupal mně drze ze zadu, povzbuzován nadšenými výkřiky děvčat: Strč jí ho do zadnice!“a Ty nemravná učitelko, já chci taky šoupat, jako ty!“ Naše nezkrotná vášeň neznala hranic. Moje citlivé rty líbaly Maryinu sladkou panenskou mušli… Petr ho měl celého v mojí zadnici a tu se stalo-vstoupil ředitel! Zmatený a zároveň rozrušený chytil rychle ukazovátko a začal mne tlouci přes zadek. Šokovaná zůstala jsem ležet a přijímala bolestivé údery s hlasitým sténáním. Brzy se ale mísila bolest s příjemnou rozkoší. Tvrdé rány následovaly jedna za druhou a každý úderem byla moje chlípná vosa víc a víc mokrá. Roztáhla jsem nohy trochu více od sebe a začala se třít jedním prstem již ztuhlý poštěváček. Náhle ukázovátko prasklo. Obrátila jsem se, ale…ředitel nebyl k zastavení. Holou rukou mě tloukl dál, takže moje téměř opuchlá zadnice pálila a hořela. Tu sáhla jsem mu jednou rukou mezi nohy a masírovala mu jeho ocas a vejce. Zpola svlečená třída přistoupila blíže, nahá Mary stála přímo před ředitelem a lechtala si svoji panenskou myšku a ňadra. Jeho hněv se změnil v touhu… Po osvobozujícím výstřiku, ale rozzlobený pro své ponížení, se ředitelův hněv obnovil. Uvedl kvapně svůj oděv do pořádku a než zmizel,řekl mi že za 10minut chce tuto událost se mnou prohovořit ve svém kabinetu. Já zatím sotva slyšela co říká, neboť jsem byla celá pryč, jak Michalův ocas sebou škubal v mojí mušli a přivedl mne k nádhernému orgasmu. Přitom jsem si hrála prsty v Yvonině jeskyňce a jazyk zasouvala daleko do jejich úst při horkém polibku. Ředitel byl mimořádně nervosní a chtěl zabránit tomu, aby se celá událost dostala na veřejnost. Dobře,“ řekla jsem a začala se svlékat. Ale nejdříve musím svoji rozdrážděnou vosu uspokojit, pokračovala jsem a nasadila si rychle ředitelův cep na moji myšku.
Jeho prst se žádostivě zastavil u moji dírky do zadnice. Byla jsem nepopsatelně rozvášněná, když ředitel mi svým tlustým prstem jezdil zadnicí sem a tam. Šťáva vytekla z mojí myšky a já sevřela pevně rty kolem jeho úplně ztvrdlého ocasu. Teď se musí stát něco divokého. Otočila jsem se a namířila jeho ocasem na dírku do zadnice. Ředitel byl hned pro tento způsob a tlačil zcela divoce, aby jeho obrovský, tuhý cep do mé malé dírky zajel. Bolest a rozkoš střídaly se v křečovitém napětí. Roztáhla jsem naběhlé pysky lůna od sebe a ředitel začal masírovat můj poštěváček. Náhle zapích ocas úplně dovnitř a přivedl mne k fantastickému ukojení, takže šťáva z mé široce rozevřené mušle vytékala proudem. Ale tento zážitek byl tak silný, že jsem omdlela. Když jsem zase přišla k sobě, ležela jsem nahá v měkkém křesle s ještě stále roztaženýma nohama. Celá třída ležela nahá přede mnou na podlaze a chlapci“prozkoumávali“děvčata. Hleděla jsem tázavě na ředitele. Malý SEX-dábel Petr zatím přiváděl Věru do extase. Položil si ji přes židli a svého nemravníka tlačil do její pěkně uzavřené dírky, až jí propíchl panenskou blanku. „Ano,“vysvětloval mi ředitel,“mohu být vlastně rád,že tato událost zůstane uvnitř školy. Udělal jsem s žactvem dohodu, podle níž v budoucnu jednou týdně vy…učo..vání v…prak…tické…sexu..ální…tech…nice budeme míti. „Ucítila jsem trhavé výstřiky jeho semene daleko v mé rozdrážděné kundě. Nyní položil ředitel Mary na lavici a doprovázen jejím křikem, pokoušel se zatlačit do její úzké, nevinné kundičky svůj tlustý ocas. Jeho vzrušení nenechalo na sebe dlouho čekat, svaly se mu napínaly a tělo se třáslo radostným očekáváním, až jeho ocas sevře její úzká štěrbina. Petr, ten malý sex-dábel, právě zbavil Věru pannenství .Zmítala se a kroutila v bolesti a rozkoši, ale Petr ji držel pevně a vychutnával až do vyčerpání každé škubnutí ocasu, kterým stříkal nové a nové dávky semene do jejího mladého klína. Mezitím se ředitel tak vzrušil, že jeho ocasu hrozila explose. Vzrušeně jezdil kolem a zkoušel ho zasunout, ale byl příliš velký pro Maryinu malou dírku. Ještě jednou mocný strk, jeho ocasu minul cíl a vystříkl současně horké semeno na Maryino holé bříško. Ředitel přitáhl Mary k sobě a vylizoval žádostivě její hebkou, sladkou mušli. Já uchopila nádherně ztuhlý ocas do úst a kroužila špičkou jazyka kolem žaludu. Petr mi jezdil sem a tam v kundě zbytkem ukazovátka a jazykem zajížděl do Věrčiny mušle.Jeho malý, tuhý ocásek zpracovávala svými chlípnými rty pod jejíž šťavnatou kundičkou měl téměř pohřbenou hlavu Michael.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist