Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zloděj versus nymfomanka

05.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 36 hlasů

Tomáš pocházel z rodiny, která neměla moc peněz, a tak se během dospívání naučil sem tam něco ukrást. Na střední docela těžce nesl, když se mu jeho spolužáci občas vysmáli kvůli něčemu, co bylo obnošené nebo staré, takže si stále častěji pomocí různých fíglů obstarával stejné věci jako oni. Nikdy ho při ničem nechytili. Snažil se sledovat nějaká videa, která se tematikou drobných krádeží zabývala, a na některé věci přišel docela sám. Proč čekat, že mu u pokladny oddělají ochranný čip z oblečení, když stačil nenápadný pohyb nůžkami a výslednou dírku si pak mohl bez problému zašít?

Udělal maturitu na průmyslovce a ze známosti sehnal práci v jedné firmě s počítačovými technologiemi. Často musel postávat ve městě a ptát se lidí na různé věci. Bylo to mizerně placené místo, které na druhou stranu vyžadovalo, aby vypadal reprezentativně a dbal o sebe. Kde na to vzít? Občas se tedy vracel ke svým trikům v obchodech, častěji ovšem využíval hlouposti lidí. Lidé nechávali na zahradách různé věci, které se daly docela dobře zpeněžit, někdy v důsledku své naivity ani nezamykali vchod do domu. Tomáš si dával pozor, aby nikde nenechal otisky, aby se nevloupal na pozemek, kde by ho napadli psi, aby nespustil poplašné zařízení. Vyrobil si jednoduché zařízení k otevření nejrůznějších zámků. Všechno mu bez nejmenšího problému vycházelo a nastřádané penízky stačily k pokrytí jeho životních nákladů.
Jednou si vyhlídl domek v odlehlé lokalitě. Bydlelo tam víc rodin, každá ve svém bytě, ale velká zahrada byla snadno dostupná, stačilo přelézt nízký plot. Do zahrady vedla okna z bytu v přízemí a podle Tomášova opatrného pozorování zůstávala většinu dne otevřená. Bylo horké léto, a tak majitelka bytu logicky chtěla zachytit chladný noční vánek. Byla to taková obyčejná špinavá blondýna, a jak Tomáš zjistil, bydlela úplně sama. Večer surfovala po internetu, občas se domů vracela hodně pozdě v noci. Nevšiml si, že by nastavovala jakýkoliv alarm, ani ona mu nepřipadala ničím nebezpečná, a tak se rozhodl, že svou nezvanou návštěvu provede ještě dnes v noci.

Kolem osmé zaparkoval auto o několik ulic dál a šel venčit psa (to byl také jeden z jeho přivýdělků, za poplatek venčil mazlíčky příliš vytíženým lidem). Předstíral, že je plně zaujatý tím chlupáčem, přesto pozorně sledoval dění kolem domku. Nějaká stará paní, která v tom domě také bydlela, mu psa pochválila, a tak se s ní na chviličku dal do řeči. Děti se houpaly na houpačce na zahradě až skoro do setmění. Blondýnka z bytu v přízemí prošla kolem, hezky oblečená, asi se chystala s někým si vyjít. To bylo dobré, když vloupání provede dost brzy, bude byt prázdný.

Tomáš se najednou uhodil do čela, že už je dost pozdě, a se starou paní se rozloučil. Poháněl půjčeného psa k autu, aby ho stihl vrátit a připravil se na večerní akci. O tři hodiny později se v ulici objevil znovu, tentokrát s rukavicemi a oblečený do přiléhavého černého oblečení. Okolí bylo dokonale prázdné, v jednom z bytů modravě poblikávala televize. Byt v přízemí, na který se zaměřil, byl úplně temný. Tomáš jedním skokem překonal plot a schoval se v blízkém křoví. Byl ostražitý, ale nic ho nerušilo. Pod ochranou tmy se přikradl k oknu a tiše jako kočka pronikl dovnitř. Připravil si hadrový pytlík, do kterého věci obvykle dával. Když se ve tmě rozkoukal, podle obrysů poznal, že je asi v kuchyni. Dveře odtud vedly do obýváku, tam se také Tomáš vydal. V duchu se posmíval zlodějíčkům, kteří si svítili baterkami – jemu bohatě posloužil mobilní telefon a jeho světlo nebylo zvenku vůbec vidět. Sebral několik malých vyřezávaných sošek a drobné mince, které byly položené na konferenčním stolku. Zrovna se chystal otevřít šuplík, když si uvědomil, že se něco změnilo. Předtím slyšel nějaký zvuk a teď už ne – moc pozdě si uvědomil, že to bylo oddechování spící ženy.

Otočil se a chtěl rychle vypadnout, když v tom se rozsvítila lampička a neškodně vypadající blondýnka mu zastoupila cestu se slovy Tak toho budeš litovat, mladej. Hranou ruky mu uštědřila jediný úder někam do krku, Tomáš se skácel a ztratil vědomí.

Probrala ho až tupá bolest krční páteře a podivný pocit po těle. Zkusil pohnout rukama, ale nešlo mu to. S námahou otevřel oči a zjistil, že je úplně nahý a sedí na nějaké židli, ke které je nejspíš připoutaný. Překvapeně vyjekl a zkusil zalomcovat rukama. Do zápěstí vzadu za tělem se mu bolestivě zaryla nějaká šňůra. Zvedl hlavu a před sebou uviděl tu špinavou blondýnku, také svlečenou úplně donaha. První, čeho si na ní všiml, byly abnormálně vyrýsované svaly na pažích, břichu i nohách. Stála nepohnutě rozkročená kus před Tomášem, na tváři kamenný výraz. Když viděla, že se probírá, v o čích jí zaplál strašidelný oheň a rty roztáhla v pomstychtivém šklebu. Nahlas se zachechtala, zvedla ruce a kolem hlavy si uvázala dlouhý pruh rudé látky. Vypadala jako zatracená ženská verze Ramba.

Tak krást se ti zachtělo? vyštěkla na Tomáše a vrazila mu facku. Tomáš se vzepjal v provazech a snažil se omlouvat za své chování. Pusťte mě, já už nikdy nebudu krást! sliboval jí. Namakaná blondýnka mu však vlepila další políček a jen se smála: Mladej, tomu jako mám věřit? Za normálních okolností si se zlodějíčkem poradí policie, ale jak víme, někdy je potřeba vzít zákon do vlastních rukou. Takže jsem tě tu načapala ve vlastním bytě, budu požadovat pořádné odškodnění.

Dobře, dohodneme se na částce, souhlasil Tomáš, kterému se ulevilo.

Blondýnka ale udělala krok až k němu, sehnula se a namáčkla si jeho hlavu mezi prsa. Žádný prachy, ty naivko, vyvedla ho z omylu. Cucej mi kozy, dělej! Pořádně!

Tomáš lapal po dechu, a tak splnil, co po něm chtěla, aby se neudusil. Začal jí jazykem olizovat vztyčené bradavky a sát je jako kojenec. Chtěla po něm, aby ji okusoval, a přinutila ho k tomu dalšími fackami. Tomáš se trochu naštval, a tak ji kousl tolik, až jí na kůži zůstaly otisky zubů. Jenže přesně to chtěla, nadrženě vzdychla a přisunula si k němu vysokou stoličku. Posadila se na ni a nohy mu obmotala okolo krku. Tomáš se snažil uhýbat před jejím hladovým rozkrokem, ale ona mu řekla: Lízej mě jako o život, mladej, a ať je to pořádně, jinak si to odskáčeš!
A tak musel natáhnout krk a začal znovu olizovat, tentokrát její doširoka rozevřenou štěrbinu. Pořád na něj pokřikovala, ať se snaží víc, a tlačila si do klína jeho hlavu stále silněji. Tomáš tedy lízal, až ho brněl jazyk, za chvíli mu po bradě tekly jeho sliny smíchané s její kundí šťávou. Strkal jí jazyk co nejhlouběji a kmital s ním jako had. Blondýna mu vypracovanými stehny hlavu přidržovala a u toho se svíjela rozkoší. Po chvilce se její tělo začalo škubat, ona vyla jako osamělá vlčice a Tomášův obličej pokropila sprška z jejího mokrého orgasmu.

Aby ukázala, jak se jí to líbilo, seskočila ze stoličky a za „odměnu“ ho bolestivě štípla do bradavky. Hele mladej, lížeš slušně, ale to tvoje brčko je pořád takový povadlý! rozzlobila se na něj. Hrábla mu do rozkroku a začala si pohrávat s jeho nástrojem. Tomáš nebyl vůbec vzrušený, ona samotná ho spíš trochu odpuzovala, a tak se mu vůbec nechtěl postavit. Blonďatá nymfomanka mu zmáčkla koule do dlaně – Nemysli si, že se z toho takhle vyvlíkneš!

Klekla si na zem a začala mu kouřit jako o závod. Tomáš i proti své vůli cítil, jak se mu krev přelévá do spodních částí těla a jak mu klacek mohutní a tvrdne. Blondýna si ho začala zasouvat hluboko do pusy a pak až k mandlím, praktiku zvanou hluboké hrdlo po mnohaletém tréninku ovládala bravurně. Tomášovo péro postupně ztvrdlo na kámen. Blondýna se rozkročila nad ním a pomalu si na něj nasedla. Když několika pomalými pohyby zkusila velikost a hloubku zásunu, rozdováděla se a začala na něm prudce nadskakovat. Její prsa se mu míhala před obličejem. Povzbuzovala ho šílenými výkřiky a šukala jako lokomotiva. Tomáš se jí poddal a říkal si, že když ji rychle vystříká, bude mít od ní pokoj. Proto přestal na cokoliv myslet a vnímal jen tření stěn její píči o vlastního ptáka.

Při tom jejím zběsilém mrdu netrvalo dlouho a Tomáš řekl, že už bude. Cítil, jak mu v péru několikrát zaškubalo, a pak do té nymfomanky pumpoval dávku semene. Seskočila z něj dolů a nechala si bílou tekutinu stékat po vnitřní straně stehen.

Dejte mi napít, poprosil ji Tomáš. Úplně mu vyschlo v krku. Blondýna se na něj podívala vypočítavým pohledem – Až po dalším kole, mladej. A znovu se na něj vrhla. Strčila si jeho měkký pytlík znovu do mokré kundy a začala se na něm pohupovat. Vůbec nebrala ohled na to, když Tomáš říkal, že už znovu nemůže, jen odvětila, že bude moct, jinak nedostane napít a bude ho tady držet navěky. Nezbylo mu než se nešťastně podvolit a raději zavřel oči.

Blondýna kroutila pánví všemi směry a střídavě mu strkala bradavky do pusy, aby jí je okusoval jako předtím. Po několika velmi dlouhých minutách se Tomášovo mužství konečně probudilo k životu, což blondýna přivítala nadšeným zavýsknutím. Ne, že se budu zase činit jenom já! vykřikla. Tomáš moc dobře věděl, co mu jinak hrozí, a tak začal přirážet. Jejímu tempu stejně nestačil. Jeden by řekl, že se po chvíli unaví a zpomalí, ale opak byl pravdou – buď to strašně dlouho neměla, anebo prostě byla od přírody tak strašně nenasytná. Tomáš by nejspíš vsadil na tu druhou možnost.

Udělala se podruhé a potřetí, pokaždé přitom řičela jako raněná zvěř. Její vypracovaná stehna ji bez námahy držela v tempu nahoru-dolů, nahoru-dolů, nevypadala absolutně vyčerpaně. Po dalších dvou orgasmech se jí oči začaly obracet v sloup a vlasy jí létaly kolem hlavy. Tomáš už nemohl dál, byl udýchaný jako po několika kolech rychlého běhu a toužebně se modlil, aby už odpadla. Mezitím ho nuceně přivedla k dalšímu výstřiku. Když jí na dělohu padaly další proudy spermatu, zatnula svaly i uvnitř kundy, kterou měla také pozoruhodně vypracovanou, a ve svém nejsilnějším orgasmu Tomáše vyždímala do poslední kapičky.
Potom z něj beze slova slezla a odkráčela. Motala se při tom trochu jako opilá. Tomáš okamžitě zkusil znovu lomcovat provazy. Blondýna se k němu vrátila se sklenicí vody a doslova mu ji nalila do krku. Potom si ho naprosto přestala všímat, vlezla si do postele a za okamžik se ozývalo vyčerpané chrápání. Tomáš na nic nečekal a začal znovu uvolňovat provazy. Nakonec se mu to povedlo a s velkou úlevou vstal. Naštěstí blondýna nechala jeho oblečení pohozené na zemi, tak si ho rychle navlékl na sebe a zmizel oknem dřív, než se nymfomanka stačila znovu probudit. Příště si dal pořádný pozor na to, ke komu se chce vloupat.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist