Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Únos

06.07.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 60 hlasů

„Prosím, ušetřete mne! Zaplatím vám, kolik budete chtít, jen mne nechte jít!!“ byla její poslední zoufalá slova, která mohla vyřknout. Peníze ale nebyly to, co její únosce v tu chvíli zajímalo. V příštím okamžiku jí jeden z chlapů stojících kolem ní vrazil svůj mohutný úd do pusy. Vytryskly jí slzy ponížení a měla strach, že se zadusí, protože muž byl naprosto bezohledný a okamžitě jí začal strkat péro hluboko do krku.

Nemohla se vůbec hýbat, byla svázaná silnými provazy, ohnutá o opracovaný kmen stromu, který tu chlapi, kteří ji unesli, zřejmě měli připravený speciálně pro ni.

Za zády, tak, aby je neviděla, stálo ještě několik chlapů, nevěděla kolik, strachy se nemohla soustředit téměř na nic, snad jen na bolest, jak jí chlap rval péro do huby a přitom jí hrubě držel za vlasy a nemilosrdně přirážel hlouběji a hlouběji do její pusy. Když už si myslela, že hůř už se snad ani cítit nemůže, ucítila, jak na ní někdo zezadu sahá. Nemohla ale vůbec nic dělat, křičet ani se hýbat, a tak jen čekala, co s ní udělají.
Chlap, který měl to štěstí, že jí může ojet jako první, byl naneštěstí pro ni extrémně vyvinutý, jeho mohutné péro se tyčilo a vypadalo až hrůzně. Do její kundičky by se sotva vešlo, bylo tlusté jak ruka a dlouhé 30 čísel, úplné monstrum. Jenže kundička nebylo to, co chlapa nejvíc zajímalo. Jak byla ohnutá o strom, její prdel byla tak nádherně vystavená, jen ho do ní narvat. Přistoupil k ní a roztáhl jí půlky. Mohla se hýbat jen minimálně, ale přesto se nějak dokázala trochu odtáhnout a i přes péro v puse strachy zaskučet, protože už matně tušila, co jí čeká, i když o análním mrdání jen slyšela, sama ho nikdy nechtěla vyzkoušet a hrozně se toho bála. Chlapa ale její zoufalý pokus o únik ještě víc rozrajcoval a tak jí ho tam chtěl co nejdřív narvat. Jenom trochu na ní plivnul a už jí ho tam začal rvát. Vůbec to nešlo, jeho péro bylo na tu malou úzkou suchou prdelku monstrózní, ale on ho tam přesto nepřestal nemilosrdně rvát. Začaly jí téct slzy, neměla už kam uhnout, strašně jí to bolelo a to tam ještě ani nebyl. Chlap jí pořádně roztáhl půlky a nepřestal ho tam rvát – a povedlo se, aspoň žalud se mu tam podařilo dostat. Teď už skučela, chlap, co měl péro v její puse, ho musel vyndat, protože ho kousnula. Za to jí ho druhý ještě silněji rval do prdele, až řvala tak nahlas, že se to skoro nedalo vydržet.
„Budeš už hodná? Jestli mě kousneš ještě jednou, bude to ještě horší!“ zařval na ní chlap vepředu. Úplně zoufalá ho poslechla a nechala si strčit jeho velký péro do pusy, i když chudinka nevěděla, že jí to to stejně nepomůže. Chlap vzadu už byl čtvrtkou svého mohutného péra v její úzké prdelce a začal se pohybovat tam a zpátky. Myslela, že umře bolestí, bylo to příšerné. Chlap se začal pohybovat rychleji a zkoušel se dostat hlouběji do její prdele, ale kladla mu příliš velký odpor, byl na ní moc veliký a přece jen jí ho tam nechtěl tolik rvát, když viděl, jak strašně jí to bolí. To se ale nelíbilo ostatním členům jejich spolku, kteří spolu měli úmluvu, že jeden vždycky musí na jejich společných akcích poslechnout, když se většina na něčem dohodne. A tak se dohodli. Byla by škoda ho vystřídat v análním mrdání, protože je všechny hrozně rajcovalo, jak ona skučí bolestí, šlo jen o to, aby ho zarval ještě hlouběji. A oni věděli, jak ho přinutit. Zezadu k němu přistoupil jeden člen spolku, který byl trochu méně vyvinutý, ale pořád na tom byli oni 2 nejlépe z celého spolku. Chlap, který jí ho rval do zadku, už věděl, co se děje a myslel si, že tomu dokáže zabránit, ale už bylo pozdě, věděl, že musí poslechnout ostatní. Hodně si naslinil dlaň a snažil se si co nejvíc navlhčit prdel, aby to nebyla taková bolest. To už mu ale ruku odtáhl ten, který stál za ním a trochu ho ohnul. A jenom tenhle začátek ukázal, že to plní svůj úkol, protože už se mu podařilo zasunout mohutný péro do její prdele trochu víc, až zase strašně zaskučela.

To už se ale její anální mrdač sám připravoval na pěknou bolest. Na jeho prdel mu tlačil obrovský pták jeho kolegy, který se nemilosrdně chtěl dostat dovnitř. Když se mu ho tam podařilo zasunout aspoň žalud, měl ten chudák veprostřed úplně staženou tvář bolestí a sprostě klel. Jak se snažil uniknout příšernému tlaku na svojí prdel, nevědomky zasunoval svý mohutný péro hlouběji do vystrčený prdele unesené ženy. Ta už nevěděla, co má bolestí dělat, brečela a modlila se, ať už to skončí, měla pocit, jako kdyby jí někdo trhal prdel vejpůl, tak strašně jí to bolelo. Ale za chvíli to bylo ještě horší. Poslední chlap začal svého kolegu pěkně tvrdě mrdat do prdele, přesně jak na to měl zrovna chuť, protože mu nikdo nesměl klást odpor, taková byla jejich pravidla. Mrdal ho, jak hluboko to jen šlo a pořád zrychloval. To způsobilo jenom to, že prostřední začal pomalu reagovat na jeho tempo, protože po počáteční příšerné bolesti si začal zvykat a začalo ho to hodně rajcovat. Takže začal krutě drtit prdel unesené ženy, celých 30 čísel jeho tlustýho péra vysunoval a zase zasunoval a tak pořád rychleji a rychleji, až si žena myslela, že bolestí musí umřít a bylo jí špatně, protože péro v její puse začalo vylučovat trochu šťávy, jak se jeho majitel pořádně rozrajcoval nad tím krásným mrdáním. Netrvalo to dlouho a všichni už byli jenom kousíček od toho se pořádně udělat, žena už měla prdel tak rozmrdanou, že pochybovala, že se jí kdy stáhne zpátky. Druhá rozmrdaná prdel na tom byla líp, protože to nebylo poprvé, co chlap musel vydržet mrdání do svého análu a postupem času se mu to začalo dost líbit.
Mrdání už začalo jít do finále, žena měla zacpanou pusu, ve které se jí začalo hromadit semeno, které chtě nechtě musela spolknout do poslední kapky, jinak by se udusila. Do její prdele už chlap zasunoval péro s totální hrubostí, aby jí mohl zastříkat pořádnou dávkou horkýho semene a třetí chlap už taky mrdal hlava nehlava. Všichni 3 začali hekat a pořádně přirážet, až už si žena myslela, že to nevydrží, když tu v puse ucítila, jak z péra stříká strašné množství mrdky, kterou musela všechnu spolknout. V jejím zadku už taky měla pěkně horko, dostala tam extra dávku žhavý mrdky, ve stejnou chvíli, co třetí chlap nandal stříkanec semene do prdele svého kolegy.

Všichni 3 chlapi už byli pěkně vyčerpaní, nemluvě o ženě, která nemohla ani mluvit, jen bezvládně visela přes kmen, s vystrčenou prdelí, do které měla vymrdanou obrovskou díru a pořád se jí ještě nestáhla. Chlapi jí začali odvazovat a když rozmotali poslední lano a sundali jí z kmene, nemohla se vůbec hýbat, všechno jí bolelo a měla strach, jestli se jí prdel někdy zahojí. To se ale asi brzo nestane, protože jeden z chlapů, kteří se na ní ještě nevystřídali, jí zvednul, hodil přes rameno a šel spolu s ostatními na jiné, lepší místo. Jí se tam ale asi moc líbit nebude…

Pokračování příště…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist