Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Terezka

Kategorie: Mix, Šukačky
18.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 36 hlasů

„Ne že se mi budeš dívat pod sukni.“ posadila se přede mne Terezka s nohama cudně u sebe.
„Ale no tak. Tery to bys mě neudělala.“ Rukou jsem zabloudil na terčino levé lýtko, které jsem zlehka hladil, „Koukni se na Denisu, jak má vyzívavě roztažené nohy. Jak jí ty slušivé tyrkysové šaty obepínají půlky. Bože ona snad nemá kalhotky.“ Nachal jsem terčino lýtko a pospíchal k Denise.

Nečekala to. Rychle jsem chytl okraj šatů a nadzvedl je. Denisa reagovala prudkou fackou, „Co si myslíš že děláš?“
„Promiň, jen jsem chtěl vědět jestli máš kalhotky.“ Mnul jsem si rudou tvář.
„Stačilo se zeptat“ Culila se, „Líbí?“
„Moc a příště se fakt radši zeptám.“
Vrátil jsem se k Terezce.
„Tak co nemá?“
„Ne, ale zato má překrásný ornament z těch jejích blonďatých chloupků.“
„To věřím.“ tvářila se nepřítomně a něco položila na stůl. Nějaký hadřík.
Vzal jsem to do ruky a hned pochopil, „Tery ty jsou tvoje?“
Seskočila z lavice, otočila se ke mně zády a vytáhla si sukni. Poskytla mi výhled na ty nejlahodnější půlečky. Chtěl jsem ji plácnout po hýždi, ale hned si zase nechala sukni spadnout přes zadeček.
„Líbí?“
„Ani nevíš jak. Miluji tvoje hýždě, jsou tak kulaté a pevné“
Opět se posadila na lavici, ale tentokrát už ne s kolenama u sebe. Přesto mi její sukně pořád bránila ve výhledu. Opět jsem ji začal hladit, ale tentokrát její pevné stehno.
„Nosíš krásný kalhotky.“ už mi prsty téměř zabloudily k hýždi. Pevné, hebké půlce.
„String-kalhotky“ opravila mě Terezka a ještě víc se zahalila sukní, ale nechala se dál ošahávat.
„Hele už jste slyšeli o…?“ Překvapila nás Leona. Dnes byla Leonka v krásném fialovém kalhotovém kostýmku. Dělal jí z tělem divy. Zvýrazňoval její přednosti jako zvětšovaní prsů a především to nejhlavnější kostýmek jí dělal širší v dolních partiích hlavně zadeček, který se zdál větší a kulatější. Prostě byla neuvěřitelně sexy a vypadala na vzrušující dámičku s prvotřídním vychovaním.
Leona se zarazila „Co to děl…?“
„Nic“ okamžitě jsem pustil terezčino stehno, „Jen jsem…no…já“
„Jen mi něco čistil na sukni“ napadlo Terezu, ale Katku to nezmátlo.
„V pohodě může tě klidně ošahávat, mě to nevadí.“
„Ne to tak není.“ Terka se nevzdávala.
„Nemusíš nic vysvětlovat, jsem ráda.“
„No, Lei moc ti to sluší. Co jsi chtěla.“ snažil jsem se převést řeč jinam.
„Včera v hospodě se Katka svlíkla a masturbovala tam.“
„Fakt?“ Terka tomu nemohla uvěřit.
„Jo, museli jsme ji odtáhnout. Hroznej trapas.“ Lea se předklonila a já měl nerušený výhled do jejího výstřihu.
„Když neumí chlastat, tak proč to dělá?“ konstatoval jsem.
„Znáš ji.“ Leonka se otočila a s mím pohledem upřeným na jejím zadku odkráčela.
„Špína, ale kde jsme to přestali?“ Terezka si trochu nadzvedla sukýnku.
Nedočkavě jsem ji začal laskat na stehně, „Myslím, že zrovna tady.“
Byl jsem tak zabraný do terezčiných nohou, že jsem si nevšiml vzrušeného pohledu blonďaté buchty.
Denisa, nadržená jak sviňa, se hladila mezi nohama i někdy mezi půlkama.
„Uděláš mi to?“ vystřelilo znenadání z terčiných překrásných úst.
„Když budeš chtít tak moc rád“
Usmála se a zároveň roztáhla nohy. Sukni si stáhla k pasu a pyšně ukazovala světu svůj překrásný poklad. Kundička slaďoučká jak med, úzká jak pannenská, postrádající výrazné vytahané pysky.
„Líbí?“
Zbožňuji dokonale vyholené a uzoučké frndičky tak, že se zdá jakoby se tam můj penis nevešel, „Moc Terezko. Jsi dokonalá“
Denisa vlhla při pohledu na Terezčinu mušličku.
Zlehka jsem masíroval holou kundičku. Usmívali jsme se na sebe a Terezka si vzrušená hladila hebké kaštanově hnědé vlásky a dráždila ňadra. Horké šťávy mě upozornily na vzrůstající napětí Terčiného těla. Chtěla to a hodně. A já taky.
Penis musel jít ven. Už notně dlouhou chvíly mi v gatích topořil a nemohl se nadechnou čerstvého vzduchu.
Jakmile jsem ho vypustil z klece, nenechavé prstí mé milenky ho objaly a počaly ho jemně zpracovávat.
Blondýnka to už nemohla vydržet. Začala se prstit, ale stále sbírala odvahu se přidat k souloži dvou milenců.
Zato Terka se už odvážila vzít nalitý úd do úst a sát ho co to dá. Hladila mi varlata, cucala žalud a pořád se mi dívala do očí. Přeně tak to mám rád- přímí vášnivý pohled. Ale netrvalo to dlouho. Chtěla víc než jen orálek, chtěla natvrdo opíchat a já jsem jí to rád splnil.
Lehla si bříškem na lavici a pořádně vyšpulila prdelku.
„Naplň mi střeva mrdkou.“ dnes byla opravdu v sexuálním tranzu, ale nevzdoroval jsem.
Přistoupil jsem k ní zezadu a pomalu do ní zavedl oslintaný penis. Tiše vzdychla. Pevně jsem ji chytl za hýždě a přirážel.
Někdo mě začal masírovat záda. Úlekem jsem vyklouzl z Terky, ta vzdychla, a otočil se po nově příchozím. Byla to Denisa na kterou jsme v návalu vzrušení zapoměli. Tyrkysové šaty nechala ležet na zemi a úplně nahá se mě dotýkala s úsměvem na rtech. Uklidnil jsem se a radši znova zanořil svůj pyj do Terezčiny prcky.
Tak jsme si dali trojičku. Nejdřív jsem projel zadnici Terce potom Denise. Následovala očista kokota orálkem od obou slečen, abych jim mohl vyšukat frndy. Mačkal a lízal jsem bujné kozičky. Ale radši jsem si ho ještě nechal opláchnout v umyvadle, aby holky měly stoprocentní jistotu.
První byla na řadě Denisa a její buchta s krásným vzorem z blond ohambí na venušině pahorku.
Terezka mi masírovala varlata a já zrovna zezadu pomalu zasouval do vyšpulené kundičky stopořený penis, když opět vztoupila Lea.Jakmile uviděla naše sexuální hrátky zarazila se. Jen tam tak stála a pozorovala nás.
Denisa spustila svůj orchestr a předla při každém hlubokém vsunu. Leonce se vztyčily bradavky a rukou se už hladila v rozkroku. Horké šťávy z ní vytékaly a bylo jich tolik, že ani kalhotky je nezadržely.
Denisa vřískala, jak jsem do ní přirážel. Šukat tuhle číču mě ale moc nenaplňovalo. Chtěl jsem Terku, která zrovna mačkala denisiny kozičky.
Ještě chvíly jsem šoustal Denisku, pak jsem ho z ní vytáhl a otřel žalud o její hebké půlky. Kluzké šťávy ulpěly na prdelce.
„Terezko“ vybídl jsem Terku. Zaujala místo po Denise, aby pojmula stopořený penis. Po vlhoučké pochvě jsem zajel hluboko do terezčiny štěrbinky.
S obrovskou vlhkou skvrnou na kostýmku v rozkroku přišla Leonka k našemu stolu a čekala až si jí všimnem.
To netrvalo dlouho. Kdo by přehlídl takovou vlhkou kočičku se čtverkama kozama.
„Ale, ale kdopak to přišel?“ přirážel jsem do Terezky. Vřískala tak nahlas, že moje otázka nebyla téměř slyšet.
Lea zavřela oči, jak byla nažhavená, „Vyližte mě někdo, prosím už to nevydržím!“ šeptla svým sexy dráždivým nakřáplím hlasem.
„Tak šťavnatá, hmm, hned jak udělám Terku.“ chtěl jsem ji hned vysát do sucha, ale měl jsem vůči Terce nějaké závazky, takže řada byla na Denise. Ta se dlouho nerozmýšlela. Měla stejnou neukojitelnou chuť na něco ženského, holého a extrémě šťavnatého. To jí zrovna teď mohla dát jen Leona, protože Tereza se prohýbala pod nápory mého stopořence.
„Lei pojď uděláme se navzájem.“ Denisa nečekala až se Lea svlíkne, místo tohu si čupla a okamžitě začala sušit promáčené kalhoty. Podle jejích slov je Leonka fajn holčina s bezednou frndou.
Lea se olizovala až za ušima. Nemohla se nabažit denisiného šikovného jazýčku, který já sám oceňuji již řadu let, ikdyž rejdil po kalhotech nikoli kundičce.
Zatím co si holky hrály, jsme já a Terezka řešili dospělácké záležitosti. Kam se semenem.
Přirážel jsem tvrdě, ale opatrně. Bez kondomu jen tak přírodně jsem šukal i Denisu, ale až teď na mě přišla ejakuace. Nevím čím to bylo, snad těsnou Terčinou svatyňkou, nebo fakt, že píchám moji lásku a nebo jen proto, že to děláme už nějakou tu půlhodinku. Faktem ovšem zůstává, že můj pyj byl na vrcholu a chtěl se vycákat co to dá. Ale kam? Nechtěl jsem do Terezky, abych jí nespůsobil nehodu, ale ani na ni, kdyby to chtěla do mušličky. Radši jsem se zeptal.
Vzdychla jen jedno slovo „Ovuluju“
„Takže to chceš na záda?“
„Ne!“
„Cože?“ nechápal jsem.
„Chci dítě. Chci ho s tebou“
Zarazilo mě to. Zvolnil jsem tempo, abych si to promyslel. Terka si toho všimla, „Nepřestávej.“ zašeptala.
Ne nemohl jsem zrychlit. Terka chce dítě. Dítě se mnou. Je nám osmnáct a jsme na střední. Určitě to chce jen v návalu vzrušení. Zeptal jsem se na to.
„To bych nikdy neudělala, věř mi myslím na tu už dobrý rok.“
Terka je tedy připravená počít. Ale co já? Miluju Terku a nechci ji zklamat. Moc dobře si uvědomuju, že Terezka vyrostla s devíti sourozenci a proto jejich matka musela začít také tak brzo. Terka tenhle mateřský instinkt musela zdědit a bude prázdná dokud tuhle jedinou věc ve svém životě nezaplní. Otázka tedy zůstává jestli s Terezkou chci zůstat na pořád. Chtěl jsem studovat, ale opravdu by mě to naplňovala? Možná. Možná být s Terkou chci víc. S plodnou Terezkou si vytvoříme početnou rodinu s více jak deseti dětmi. Ano chci být s Terezkou a chci s ní mít děti. Společně se o ně budeme starat, milovat je a vychovávat. Jen s ní s nikým jiným. Takovou už nikdy nepoznám. Terezka je má láska.
Začneme budovat rodinu teď a tady.
„Tery, lásko, miluji tě a tímhle ti dokážu co chci od života.“ zašeptal jsem jí do ouška.
Pevně jsem ji chytl za boky, potřeboval jsem asi oporu, snad ne ze strachu!
Ne, miluji ji, miluji krásnou Terezku. Chci to. Rozhodnut oplodnit ji jsem přirážel opět rychleji.
Pyj kmital rychleji a rychleji ve žhavé svatyňce. Terezka spokojeně předla. Bude mít co chce a já vlastně taky.
Mohutný výstřik hustého spermatu ze mě vyletěl jak z děla rovnou do terčiného lůna k oplození připraveného vajíčku. A ještě jedna salva a třetí. Jako pojistku jsem ještě vyždímal pár slabích cákanců a dál přirážel dokud nedosáhla vrcholu i Terezka.
„Miluji tě“ Terka si lehla zády na lavici.
Pomohl jsem jí zvednout nohy a boky, aby jí lépe mrdka natekla k vajíčku. „Taky tě miluji, Tery“ hedvábné terčiny nožky jsem si dal za krk, stehna na hruď a chytil jsem ji za boky. Prohlížel jsem si její kundičku a s určitým uspokojením jsem si vědomil, že za devět měsíců z téhle uzoučké lasturky vyjde naše děťátko.
Vedle nás se ukájely Lea s Denisou a ani si navšimly co se stalo. Vzájemně si laskaly kundičky, když jsme se nepozorovaně vytratily ven. Dívali jsme se zamilovaně na sebe. Teď jsme svoji.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 36 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Evžen lovec žen napsal

To je tak divný… Bez děje, jen šukačka se třema holkama 🙂

Kája napsal

Ten konec je boží?

TOPlist