Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Dovolená část 3

Kategorie: Anál, Grupáč, Orál, Šukačky
07.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 21 hlasů

Jakmile se za posledním opozdilcem zabouchly dveře, spadlo ze mě veškeré napětí. Poté se dal autobus do pohybu. Konečně jsem odjížděla z téhle země, konečně končila má „dovolená“. Kdyby mi někdo před pár týdny řekl, co tady zažiju, upřímně bych se mu vysmála do obličeje. Jenže teď, po tom všem, co se stalo, ani nevím, které mé já se vlastně vrací domů.

Budu schopná na vše zapomenout a vrátit se do svých starých zaběhnutých kolejí? Nebo mě těchto posledních 14 dní nadobro změní a odkloní můj směr života? Cesta domů byla dlouhá a tak jsem měla dost času o tom přemýšlet. Domů jsme vyráželi k večeru, abychom další den dopoledne dorazili do České Republiky. Cesta mi pro změnu utíkala rychle, koneckonců myšlenky se mi honily hlavou jedna přes druhou. Jestli se někdo někdy dozví, co jsem udělala, můj život skončil…Kolem páté ráno autobus zastavil na benzínce na odpočívadle a my dostali 30 minut na protažení nohou. Přidala jsem se k ostatním vystupujícím lidem a zašla do McDonaldu. Nejdřív jsem si musela jít odskočit a poté jsem zamířila objednat si jídlo. Jako vždy jsem si dala své oblíbené hranolky. Sedla jsem si ke stolu a pustila se do nich. Kdybych na té jachtě bývala udělala pár věcí jinak, nemuselo to skončit takovým způsobem…

…Venku již svítilo slunce, když jsem zaslechla otáčející se klíč v zámku. Celých několik hodin jsem seděla a přemýšlela o své situaci. Došla jsem k závěru, že nejlepší bude, když budu poslušná a budu se chovat normálně. Odporování by mi k ničemu nebylo, tudíž nejlepší mojí obranou bylo s nimi vycházet, aby po mě nevyžadovali další sex.
„Dobré ráno Mio.“
„Hmm, ahoj,“ odpověděla jsem překvapeně. Ve dveřích se objevil Marco. Na sobě měl jen bermudy, svalnatý hrudník nechal odhalený. Zadívala jsem se na jeho obličej. Havraní krátce střižené vlasy měl neupravené, hnědé oči se vpíjely do mých, ústa měl přísná, lícní kosti vystouplé, bradu hranatou s mírným, upraveným strništěm, a když promluvil, jeho bílé zuby jen zářily.
„Tak pojď, jídlo už je na stole.“ Mrkl a pobídl mě, abych šla za ním. Šel směrem na záď, kde byly kožené sedačky s konferenčním stolkem a bar. Na stole bylo nachystané jídlo pro nás pro všechny, ale jediný, kdo tam seděl, byl Carlos. Ten byl ze všech nejmenší a nejzavalitější. Svaly se mu viditelně rýsovaly úplně všude a ve tváři měl uličnický výraz. Vlasy měl světlé, střižené na ježka, vousy hladce oholené. Posadila jsem se vedle něj, ale nechávala jsem mezi námi patřičnou mezeru. K mé úlevě si Marco sedl naproti na židli.
„Dej si, na co máš chuť.“ Pobídl mě Carlos a sám se chopil nejbližšího toustu.
„Já mám nejradši vajíčka se slaninou a čaj.“ Začala jsem navazovat konverzaci.
„Tousty jsou fajn, ale všeho s mírou. Na svaly jsou lepší pochoutky.“ Řekl Carlos, jakmile dokousal sousto. Nebylo se čemu divit, jeho vypracované tělo mluvilo za vše.
„Já nejsem vybíravý, dám si to, co je zrovna k mání.“ Zakřenil se na mě Marco. Věděla jsem, na co naráží, ale nenechala jsem se vyvést z míry. Nalila jsem si čaj a chopila se toustu. Ještě byl teplý a křupavý. V tichosti jsme jedli pár minut, když za námi přišel Javier. Posadil se k nám a rozpovídal se. Očividně byl ukecaný typ. Po celou dobu co jsme snídali, nezavřel pusu. Také byl oblečený jen v bermudách, bez trička, takže jsem měla možnost si ho lépe prohlédnout. Byl ze všech nejvyšší a nejhubenější. Na rukách mu vystupovaly žíly a ani na svalstvu oproti ostatním moc nepobral. Vlasy měl hnědé, rozcuchané a sahaly mu po uši. Čekala jsem, že dorazí i Diego, ale ten se neukázal, ani když už jsme všichni dojedli. Teď následovala chvíle, které jsem se nejvíc obávala – co bude dál?
„Teď, když jsme se skvěle najedli, je načase ujasnit si situaci. Ty víš, co bychom rádi…“ Odmlčel se Marco. Pouze jsem přikývla a zatvářila se nepřístupně.
„Umíš hrát šachy?“ Zeptal se. Nechápala jsem, kam touhle otázkou směřuje a na chvíli zaváhala, zda mám kladně odpovědět. Nakonec jsem to ale udělala.„Fajn. Mám pro tebe návrh. Zahrajeme si. Když vyhraju já, budeš s námi se všemi souložit a to bez odporu. Když vyhraješ ty, nikdo z nás se tě ani nedotkne a odvezeme tě zpátky na hotel.“ Vyzývavě předložil sázku. Neodpověděla jsem ihned. Nechala jsem si ten návrh projít hlavou.
„A když odmítnu hrát?“ Zkusila jsem.
„Jsme čtyři a ty jedna. Jak myslíš, že by to dopadlo?“ Nevinně odpověděl Marco. Bylo mi jasné, jak bych skončila – znovu připoutaná a znásilněná, jako včera.
„Zdá se, že nemám jinou možnost, než zkusit své štěstí v šachu.“ Řekla jsem odhodlaně a zavrtěla se na sedačce. Javier ihned vyskočil a přinesl na stůl figurky s deskou. Já dostala bílé, Marco si vzal černé. Jakmile byly všechny rozestavěny, partie začala…
Po pár minutách byl souboj stále vyrovnaný. Snažila jsem se přemýšlet o každém tahu, nechtěla jsem prohrát, ale zároveň jsem se snažila duševně připravit i na možnou prohru a její následky.
„Jestli se chceš do hotelu vrátit ještě dnes, pokus se tolik nezdržovat hru.“ Řekl sladce Marco a tím mi dal jasně najevo, že svému údělu pomocí zdržování neuniknu. I tak jsem si ale dávala na čas s každým tahem, protože i jeden špatný tah mě mohl stát mat. Možná se mě Marco snažil jen znervóznit a narušit mé soustředění.
„Tak tu máme pat. Možnost, se kterou jsem opravdu nepočítal.“ Začal se upřímně smát Marco po svém posledním tahu. Já zůstala napjatě sedět, absolutně netušíc, co se bude dít teď.
„No, nezbývá nám, než si zahrát znovu. Ale abych ocenil tvou snahu a remízu, tak v případě, že prohraješ, si to s tebou rozdáme jen tři a můžeš si vybrat, koho chceš vynechat. Přijímáš?“ Navrhl Marco. Mě nezbývalo, než znovu přijmout. A má volba byla jasná – Diego. Byla jsem za Marcovu nabídku ráda. Toho lháře jsem nechtěla ani vidět, natož mu dopřát potěšení mého těla.
Tentokrát byla hra svižnější a já se dostávala do vedení. Eliminovala jsem jednu figurku za druhou a opravdu cítila naději na vítězství! Ve chvíli, kdy Marco udělal tah dámou, mě zavalila vlna štěstí. Neváhala jsem, a dámu mu sebrala střelcem.
„To byla chyba, která tě bude stát potěšení.“ Řekla jsem sebevědomě a na sedačce se napřímila, jako bych tím chtěla dát najevo svůj triumf.
„Naopak Mio, skočila si mi na návnadu.“ Usmál se ze široka Marco a udělal tah koněm. „Šach…“ Nechal vyznít a počkal na mou reakci. Dívala jsem se na desku a hledala možnost, jak zabránit matu. Bohužel mi ale žádný tah nezůstal. Nechala jsem se zaslepit braním figurek a to mě stálo mou, už tak pošramocenou, nevinnost.
„Mat!“ Dořekl a záblesk v jeho očích mi napovídal, že po mě brzy skočí. Nebyla jsem daleko od pravdy a byla jsem nucena se rychle přizpůsobit prohře.
„Doufám, že se nepokusíš z té sázky vycouvat…“ Tiše pověděl Carlos vedle mě. Možná to bylo tušení, intuice, nebo jen strach ze znovu znásilnění, ale věděla jsem, že kdybych to udělala, byli by víc bezohlední, než včera.
„Ne, nepokusím.“ Otočila jsem se na sedícího Carlose po mé pravé straně, který už se posunul až ke mně a právě mi pokládal pravou ruku na stehno. Levou položil na opěradlo sedačky a zajel mi rukou do vlasů. Mírně jsem se k němu nahnula a začali jsme se líbat. Prsty zajel do mého rozkroku ve chvíli, kdy jsem ucítila na levém koleni hrubou, horkou ruku, která mi roztáhla nohy od sebe. To už se Marco přesunul na sedačku na levou stranu.
Seděla jsem mezi nimi a sotva jsem stíhala vnímat jejich pohyby. Carlosova ruka se dostala pod kalhotky a začala dráždit mou, zatím suchou, kundičku. Prsty přejížděl nahoru dolů až k těsnému otvoru zatímco Marcova ruka stáhla ramínka tílka a podprsenky. Poté obnažil má prsa a s levým ňadrem si začal hrát. Mačkal ho a dráždil bradavku, přičemž jsem pomalu vlhla. Opustila jsem Carlosův jazyk a otočila se na Marca. Jeho polibky byly dominantní a jazyk hbitý. Ucítila jsem prsty pronikající do mého vlhkého klína a řekla si, že bych se také měla činit. Nejprve jsem zajela levou rukou pod Marcovi bermudy a uchopila jeho tvrdnoucí penis. Lehce jsem ho stiskla a začala mu ho honit. Poté jsem druhou rukou udělala to samé Carlosovi. Marco byl nadměrně vybavený. Jeho ocas byl tlustý a dlouhý s velkým žaludem. Abych ho mohla třít po celé délce, vytáhla jsem ho z kalhot. Carlosův byl ještě tlustší, ale o to kratší. Přestala jsem Marca líbat a zadívala se směrem k Javierovi. Ten seděl nahý kousek od nás, díval se a masturboval. Zahlédla jsem jeho úd, který byl hubený, žilnatý a nejdelší.
Náhle prsty z kundičky zmizely a objevily se přede mnou. Carlos zvlhlé prsty zasunul do mých úst a já je poslušně olízala. To už Marca přestalo bavit hraní s bradavkou a tak do mě pronikl prsty místo Carlose. Přirážel už rychleji, neudržela jsem lehké zasténání. Carlos se chopil pravého ňadra a lízal ho jazykem. Má velká prsa umožnily i Marcovi, aby se sehnul a vzal do úst levou bradavku. Zatímco jsem byla zahlcena dychtivými jazyky, zrychlila jsem honění již naprosto ztvrdlých ocasů. Začínala jsem být už skutečně nadržená, za což jsem byla na jednu stranu ráda.
Javier opustil své křeslo a zamířil k nám. Bradavky jsem měla dokousané a prsa domačkané od nenasytného dráždění. Rychlé pronikání mezi stehny ustalo a Marco se zvedl a sundal si bermudy. Jednou nohou se postavil na sedačku a svůj mohutný tvrdý ocas nasměřoval k mému obličeji. Carlos se z druhé strany také postavil a svlékl. Měla jsem dvě ztopořené klády na dosah svých rtů a mohla si vybrat, komu ho vykouřím jako prvnímu. Chopila jsem se rukama obou a nakonec do úst zasunula Marcův. Javier poklekl mezi má stehna, stáhl mi kalhotky i sukni a začal mě lízat. Nejdříve dráždil kůžičku okolo poštěváčku, lehce a jemně, než se dostalo i na nejcitlivější místo mého těla. Tehdy teprve začal s hbitým kmitáním nahoru a dolů. Cítila jsem narůstající vzrušení a pomalu se začínala těšit, až mě postupně zaplní jejich ocasy.
Kouřila jsem Marcův penis a zároveň mu ho honila. Nasávala jsem ho a přejížděla po něm jazykem. Carlosův ocas dostal dávku rychlého honění a po chvilce jsem své rty přesunula k němu. Byl tak krátký, že se mi do pusy vešel bez problémů celý, ale v průměru byl nadměrně veliký, jen tak tak jsem byla schopná ho zasunout dovnitř. Střídavě jsem jim kouřila ztvrdlé klády a mezitím si užívala pocitů, které mi způsoboval Javier svým lízáním. Nyní pronikal jazykem do mé vlhké kundičky a prsty mě dráždil na poštěváčku. Na vteřinu jsem pomyslela na Diega a říkala si, co teď asi dělá. Může jen tiše závidět ostatním, pociťovala jsem se zadostiučiněním.
Javier mě přestal lízat a Marco mě odvedl ke stolu, kde ještě před pár hodinami stála snídaně. Teď už však byl stůl prázdný a čistý a Marco mě poté, co vysvlékl zbytek mého oblečení, pobídl, abych se na něj břichem položila. Natáhla jsem se přes kratší stranu a on mi mírně roztáhl nohy. Potom ke mně přistoupil zezadu a já ucítila horký žalud u svého vlhkého otvoru. Javier si stoupl přede mě, abych mu ho mohla také řádně vykouřit. To už jsem ucítila, jak do mě proniká obnažený žalud tlustého a dlouhého penisu a razí si cestu až nadoraz.
„Jsi nádherně těsná!“ Řekl spokojeně Marco.
Zasténala jsem a nechala se šukat. Párkrát pomalu přirazil a potom zrychlil. Držel mě za boky a tvrdými přírazy mě zaplňoval. Já se věnovala nejhubenějšímu a nejdelšímu penisu tím, že jsem ho kouřila a zasouvala si ho co nejhlouběji do úst. Ani z poloviny se mi tam nevešel, což se projevilo občasným přidušením. I tak jsem nevzdávala boj s tímto žilnatým nástrojem a honila ho rukou po celé délce. Marco neustále rytmicky přirážel a nehty mi zarýval do boku, jak prudce se snažil. Druhou rukou mě začal plácat po zadku, až to štípalo. Carlos stál vedle nás a masturboval. To ale nedělal dlouho, protože Marco už jen párkrát přirazil a pak si s ním vyměnil místo. Následoval průnik nejtlustšího ocasu, který nebyl tak snadný. Přeci jen moje kundička nebyla zvyklá mít pravidelně sex s tak obrovským nástrojem. Nicméně si žalud brzy našel cestu a pronikl do mě. Carlos pomalu zasunul celý penis dovnitř a
krátký
mi pohyby, aby ze mě nevyjel, se o mě začal uspokojovat. Cítila jsem, jak je tam jeho úd natěsnaný a moje vnitřní svaly jak jsou napjaté a svírají ho v co nejtěsnějším sevření. Pohyboval se mnohem pomaleji, než předtím Marco, což mi poskytlo možnost vnímat co se dělo přede mnou. Nepřestávala jsem leštit Javierův ocas a rukama jsem si pohrávala s jeho koulemi. Po chvilce jeho místo zaujal Marco a Javier se přesunul za mě. Carlos ustoupil a pokračoval dál masturbováním. Javier do mě jedním rychlým přírazem pronikl až na doraz, přičemž ani tak jsem v sobě neměla jeho úd celý. Dělal dlouhé přírazy, vyjížděl ven a pak znovu dovnitř. Bohužel po Carlosově mohutné kládě jsem to sotva cítila. Marco mě chytil za vlasy a svým údem mě šukal do pusy. Poslušně jsem sevřela rty v co nejpevnějším stisku a podržela mu.
„Ano, takhle se mi to líbí.“ Pochválil mou kuřbu.
Javier to dlouho nevydržel a po chvíli ze mě svůj úd vytáhl. K mému překvapení ho však nasměřoval k mému zadnímu otvoru a razil si cestu dovnitř. Zpočátku to bylo nepříjemné, ale jakmile byl uvnitř a pohyboval se, bylo to lepší a lepší, až jsem si to nakonec začala také užívat. Prudce přirážel a sténal. Pak jsem dostala do pusy zase Carlosův úd. Marco zůstal stát vedle, takže jsem mohla zpracovávat oba ocasy. Kouřila jsem je na střídačku a honila oběma rukama. Posouvala jsem se po stole dopředu dozadu, jak tvrdě Javier přirážel.
Po pár minutách Macro ustoupil a lehl si na zem. Přesunula jsem se k němu a osedlala si ho. Dosedla jsem na něj a začala na něm jezdit. Šukala jsem se o mohutného ptáka mezitímco se Javier s Carlosem věnovali mým kozičkám. Rychle jsem přirážela a sténala. Tvrdý ocas mě důkladně projížděl až na doraz. Pak jsem se znovu věnovala Carlosově údu a už po několikáté ho zasunula do úst. Javier přišel znovu k mé zadní dírce a pomalu mě zaplnil. Tohle byla pro mě náročná pozice, mít dva ocasy najednou. Sténala jsem přidušená Carlosovým pyjem a dál jezdila na Marcovi. Javier dělal dlouhé hluboké přírazy, jak jen to šlo. Náhle hlasitě zasténal a poté jsem ucítila horké semeno v zadní dírce. Byla to pořádná dávka a ani kapka nešla ven. Vyklouzl ze mě a odešel někam pryč.
O jednoho ocase míň, pomyslela jsem si. Zbývalo uspokojit už jen dva a pak pojedeme konečně na hotel a pryč z téhle šílené dovolené.
Ještě chvíli jsem jezdila na Marcovi a kouřila největší kládu a potom jsme opět změnili pozici. Marco se posadil na sedačku a zadek posunul dopředu, aby se mohl nohama zapřít a zespoda přirážet. Já jsem na něj opět dosedla, ale lehla si na něj svýma kozičkama. Carlos přistoupil zezadu a zatím si honil ocas. Marco začal prudce přirážet a dělal dlouhé zásuny do mé vlhké kundičky. Cítila jsem, že už to dlouho nevydržím, můj orgasmus se blížil. Po pár tvrdých přírazech ze mě vyjel a zezadu ho do mě strčil Carlos. Držel mě za boky a rytmicky ho do mě vrážel. Hlasitě jsem sténala a pak se začala líbat s Marcem. Jeho vášnivé dominantní polibky mě ještě víc vzrušovaly. Pak se zase vyměnili a znovu mě šoustal Marco. Držel mě za zadek a narážel na svůj úd. Také přerývaně sténal. Tušila jsem brzký konec téhle skupinové akce. A znovu mě mrdal Carlos. Narážel mě na sebe až po kořen, jeho koule
jen ple
skaly. Najednou hlasitě vydechl, vysunul svůj nástroj ven a v prudkém vyvrcholení se mi vystříkal na zadeček. Jeho dávka byla malá, ale hodně hustá. Marco na nic nečekal a znovu ho do mě vrazil. Posadila jsem se rovně a sténala rozkoší. Prsa se mi v rytmu přírazů pohupovaly a svými prsty jsem zabloudila ke zduřelému poštěváčku. Třela jsem ho a vzdychala, dokud jsem nevyvrcholila.
„Ahhhh!“ Vykřikla jsem a cítila, jak se vnitřní svaly stahují kolem tvrdého údu. Marco na ty stahy reagoval obzvlášť vzrušeně, neboť ze mě vyklouzl a pokynul mi, abych mu ho vykouřila. Poklekla jsem tedy mezi jeho nohy a ještě naposledy mu dopřála orál. Olizovala jsem jeho velký žalud a rukou rychle honila zbytek penisu. Mnula jsem mu koule a chvíli takhle pokračovala. Pak jsem celý žalud zasunula do pusy a rty obepnula velký úd. Začala jsem rty pohybovat nahoru a dolů v pevném sevření. Zrychlovala jsem tempo a Marco sám vycházel přírazy vstříc. Netrvalo to dlouho a s posledním přírazem vyvrcholil. Sténal, zmítal se v orgastické křeči a stříkal. Jeho semeno nebylo moc husté, ale stříkal poměrně dlouho. Spolikala jsem všechno až do poslední kapky.
„Byla si skvělá, Mio. Tebe bych chtěl mít doma.“ Usmál se na mě Marco a začal se oblékat. Carlos už byl oblečený a jen pozoroval mé nahé tělo. Veškeré vzrušení rychle vyprchávalo a já se začínala cítit trapně a provinile. Tohle se nemělo nikdy stát. Na to ale už bylo pozdě. Oblékla jsem se a zeptala, zda vyrazíme konečně zpátky do hotelu.
„Neboj se, jak jsem slíbil.“ Řekl konejšivým hlasem Marco a odešel nejspíš za Diegem, protože po pár minutách se jachta dala do pohybu směrem do přístavu…

…Hlasitá rána způsobená pádem tácu s jídlem mě vytrhla ze zamyšlení. Zděšeně jsem pohlédla na hodiny visící na zdi a uvědomila si, že 30 minutová pauza skončila. Popadla jsem zbytek hranolek a zběsile vyběhla ven směrem k autobusu. Když jsem dorazila na místo, autobus tam nebyl.
Odjeli beze mě!
Všechny věci, až na osobní doklady zůstaly v kufru. Říkala jsem si, že si přeci musí všimnout, že jim někdo chybí. Čekala jsem tedy 5 minut, 15 minut, půl hodiny a pořád nic. To už jsem věděla, že se pro mě nikdo nevrátí…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist