Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Šukavá exhibicionistka

22.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Asi jsem zvrhlá, ale nemůžu si pomoct, dělá mi to dobře. Jak jsem to v sobě vlastně objevila?
Asi dva roky už chodím s Rudou. ale milování s ním mi po pár měsících úplně zevšednělo. Pokoušela jsem se to zachránit vymýšlením nových poloh, ale přesto mě to nudilo čím dál tím víc. Často jsem mu jenom podržela, kdybych se nestyděla, mohla jsem si při tom docela klidně číst noviny.
Až jednou mě navštívil Pepa, můj dobrý kamarád.

Nic se nedělo, bavili jsme se o nějakém divadelním představení, když najednou zazněl zvonek Rudovým signálem. Pepa ve zmatku vyběhl na balkón nevím proč, vždyť mezi námi k ničemu nedošlo. Ruda si opět přišel pro svůj příděl sexu. Moc se nezdržoval a šel přímo na věc. Nevšiml si ani, že se bráním, a hned si mě svléknul a chystal se mě nabodnout. Zatímco Ruda odhaloval mou nahotu, já se kouknu přes balkón a vidím, jak na nás Pepa čučí s vytřeštěnýma očima. Ale co bylo horšího, nepocítila jsem žádný stud, ale naopak vzrušení.
Vzrušovalo mě, jak Pepův pohled hltá každý náš pohyb, jak jeho vzrušuje, když polykám Rudův klacek. Nikdy jsem ho neměla v puse tak hluboko, nikdy jsem ho nesála s takovou vášní. Schválně jsem se natočila tak, aby Pepa viděl moji škebličku, když ji Ruda lízal. A když do mne Ruda vniknul, nahlas jsem křičela, aby to Pepa slyšel.
Když potom Ruda zvadnul, já ještě roztáhla nohy, a masturbovala před očima Pepy. Podle jeho vytřeštěného pohledu jsem vycítila, že si taky honí ptáka, a to uspíšilo můj orgasmus. Zůstala jsem však dál na posteli necudně roztažená a moje pokožka vnímala smyslné doteky Pepových očí.
Tato náhoda mi odhalila, co jsem doposud o sobě nevěděla. Od té doby jsem zvala Pepu pravidelně na čumendu a on chodil rád. A Ruda byl taky spokojen s tou změnou.
„Já nevím co to s tebou je, ale v poslední době šukáš, jako bys za to měla prémie.“
Pepovi jsem na balkón postavila pohodlné křeslo a vždy čistý kapesník. Po půl roce se však Pepa oženil a naše styky s Rudou opět upadly do banality. Jednou mě však navštívil kolega Štěpán, který mi okatě dával najevo své sympatie.
Právě když jsme popíjeli vínko, zazněl zvonek – Rudův signál!
„Ruda! To je smůla, on je hrozně žárlivý. Prosím tě, schovej se na balkón. A udělej si tam pohodlí. Je tam křeslo a kdybys náhodou potřeboval čistý kapesník.“
A Ruda byl opět nadšen, s jakou vervou zase šoustám. Já opět prožila několik orgasmů a Štěpán soudě podle kapesníku taky.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Tomas napsal

Ani nevis jak bych si strasne pral byt tvým kamarádem. Protoze kdybych mel tu šanci videt tohle vse krasne co pises z balkonu a byt skoro u toho tak za to bych snad i zaplatil. Neuvěřitelně vzrušující, to bych fakt chtel jednou taky zažít . 😊

TOPlist