Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Síla myšlenky 5

26.10.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Síla myšlenky, část 5.

XIII.
Výlet na nudapláž

Když jsme dorazili domů, Adélka už vykukovala ze dveří svého bytu, evidentně natěšená na nové zážitky.
„Co si mám vzít s sebou?“
„Co bys tak mohla potřebovat,“ odpověděla Kamila, „deku nemusíš, tu bereme my, tak jen ručník, něco na opalování a samozřejmě svoje nahaté tělo.“

„Tak jo, ale já ještě vezmu nafukovací matračku, ráda se opaluju na vodě. A mám velkou, na ní se dvě určitě vejdeme,“ dodala s jiskřičkou v očích.
„A co já?“ ozval jsem se.
„Ty nás budeš hezky postrkovat a plavat s námi, dokud nenajdeme nějaké skryté, hodně zarostlé místečko, kde nás nebude moc vidět,“ rozhodla Kamila.
„Jo takhle sis to vymyslela, hm, ale proč ne,“ a zajel jsem si rukou do rozkroku ve stylu Michaela Jacksona. Obě vyprskly smíchy.***
Za čtvrt hodinky jsme už seděli v autě a mířili k asi 15 kilometrů vzdálenému písníku, kde byla krásná nudapláž se spoustou krytých míst a zákoutí, ale i s poměrně rozlehlou písečnou pláží, kde bylo možno se dosyta vynadívat na krásy přírody. A pokud jsem si pamatoval, bývalo se na co koukat.
Na to, že se vyjasnilo až během dne, bylo na pláži poměrně dost lidí. Našli jsme si místo na kraji pláže, kde už začínal břeh zarůstat keříky. Rozložili jsme deku a já jsem pomocí nožní pumpičky nafoukl Adélčinu matračku. Hned potom jsme skočili do vody, i když nebyla nijak závratně teplá, vydrželi jsme se cachtat skoro dvacet minut.
Prochladlí jsme všichni tři vylezli z vody a po utření jsme se rozložili na společnou deku. Tedy rozložili… nebyla zas tak veliká, takže spíš zmáčkli, ale potřebovali jsme se zahřát a navíc se nám to líbilo.
Po chvilce, když už nás sluníčko dostatečně prohřálo, otočil jsem se na břicho a začal zkoumat zbylé osazenstvo pláže. Jako tradičně většinu návštěvníků tvořili samotní muži různého věku, pak asi tři mladé rodiny s dětmi, několik starších párů a nakonec asi deset samotných žen. Ty mě samozřejmě zajímaly nejvíc. Taková hezká trojka, jako jsme byli my, už žádná na pláži nebyla. Také jsem zaznamenal několik závistivých pohledů od mužů v nejbližším okolí a kupodivu i od jedné ženy.
Zaměřil jsem na ni svoji pozornost a první co mě uhodilo do očí, byla jasně červená barva její aury. Až pak jsem se stejným pohledem zaměřil na ostatní a ani mě nepřekvapilo, že různými odstíny červené zářili prakticky všichni lidé na pláži, muži i ženy, a dokonce slabě narůžovělou auru měly i děti. I když byly ještě malé, všudypřítomná nahota na ně zřejmě podvědomě působila už v tomhle věku.
Ale dotyčná žena sytostí červeně předčila i tu kurvu z parku. Hned si všimla, že si jí prohlížím a s úsměvem se natočila tak, abych mohl vidět co nejvíce z jejích vnadů, a to včetně hladce oholeného rozkroku. Začal jsem důkladněji zkoumat vystavované zboží a zároveň jsem zachytil některé její myšlenky.
Byla poměrně mladá, víc jak dvacet bych jí nehádal, ale v očích měla něco, co prozrazovalo víc než bohaté životní zkušenosti. Hezký obličej, krátce střižené tmavé vlasy, hnědé oči, vysportovaná postavička, prsa nijak veliká, ale moc hezky tvarovaná, boky úzké, ale ta kundička… hm, jen olíznout.
„Tak co, jak jsem dopadla v hodnocení? Prohlížíš si mě jako kus uzenýho v řeznictví. Taky ti už začíná téct slina. Hm, tváříš se, že hodnocení dopadlo na výbornou. Ty taky nevypadáš zle, ale ty tvoje kočičky… to je klasa. Zvlášť ta modrooká tmavovláska…“
V té chvíli jakoby mimoděk zajela rukou mezi poloroztažené nohy a krátce přejela prstíkem po poštěváčku. Okamžitě jsem měl erekci.
Zároveň jsem si také všimnul, že mě Kamila už zřejmě chvilku pobaveně pozoruje. „Hezká, viď?“
„Moc,“ přiznal jsem bez zaváhání.K mému překvapení Kamila vyskočila z deky a dráždivou chůzí vykročila k dece, na které se vystavovala krásná neznámá. Když k ní došla, přiklekla na okraj její deky a potichu si začaly povídat. Nechtělo se mi vstupovat do jejich hovoru čtením jejich myšlenek. Po chvilce se zvedla nejen Kamila, ale i neznámá dívka a začala sbírat své věci a obě se vydali směrem k nám. Společně rozložily druhou deku hned vedle naší a Kamila nám představila svoji novou známou.
„Tak tohle je Blanka a ráda by dnešní odpoledne strávila v naší přítomnosti, viď, Blani,“ otočila se k dívce. Ta jen s úsměvem přikývla.
„Ahoj, já jsem František, manžel Kamily a tohle je Adélka, naše sousedka a kamarádka,“ pokývnul jsem směrem k Adélce. A jelikož jsem slušně vychovaný, vstal jsem z deky a podal Blance ruku. Jenže tím jsem odkryl známky svého vzrušení, do té doby tlumené polohou na břiše. Blanka ihned zareagovala, místo nabízené ruky uchopila ztopořený penis a se smíchem odpověděla: „Těší mě.“
To už se chechtala Kamila i Adélka.
„Vidím, že dámy mají dobrou náladu, tak co kdybychom zase skočili do vody?“
„Jasně,“ vyhrkla Adélka, „ale tentokrát s matračkou.“
„Proč ne, jak tak koukám, je dost veliká pro všechny tři pasažérky, takže dámy, nastupovat, parník za minutu odráží od břehu!“
***
Ve chvilce byla matračka na vodě a holky se na ni pohodlně poskládaly. Lehly si na záda, nožky trochu roztažené a ledabyle přehozené přes sebe navzájem. Musel jsem se hned ponořit, protože hrozilo, že vystříknu už jen při tom pohledu. Zaznamenal jsem i několik zvědavých pohledů z okolí, ale to už jsme byli na hloubce a já v chladné vodě přece jen povolil své napětí. Zvolna jsem postrkoval matračku před sebou, střídavě jsem pozoroval tři krásné rozkroky a střídavě pátral po nějakém vhodném přístavu mezi keříky, kde by se dalo zakotvit.
Místo nakonec vybrala Blanka. „Když poplaveme ještě asi padesát metrů, vím o krásném plácku mezi keříky, ke kterému je přístup jen z vody. Hledáte něco takového, ne?“ otočila se na své spoluplavkyně. Ty se jen usmály a přikývly.
Po pár desítkách metrů jsem skutečně uviděl travnatý plácek, asi pět krát pět metrů, ze všech stran a částečně i z vody krytý keříky. Prostě dokonalé místo. Dokonce jsem měl podezření, že to to někdo za tímhle účelem upravil. Moji domněnku mi potvrdila později Blanka spolu s přiznáním, že tohle místo v minulosti několikrát navštívila, jak říkala, když bylo nejhůř, i sama. Ten dodatek zněl trošku smutně, ale ne zas tak moc.
Matračku jsme zaparkovali pod převislé vrbičky, aby nám neuplavala, a všichni čtyři jsme se rozložili na trávu příjemně vyhřátou sluníčkem. Na chvilku jsem zavřel oči, ale opravdu jen na chvilku, protože vzápětí jsem ucítil něčí ruce, zpracovávající můj čůrák. Podíval jsem se, kdo se to opovážil a ona to Adélka. Už se skláněla a otvírala tlamičku, oči zářící chtíčem, a vzápětí vlhká hlavička mého údu zmizela mezi jejími rty. V tu chvíli jsem si uvědomil, že jsem si ponechal velikost, která se tak líbila Kamile, ale stejně už bylo pozdě a Adélka si zřejmě v roztouženosti ani nevšimla, že je něco jinak.
Pohledem jsem zabloudil ke své manželce, ale zjistil jsem, že ta už je s Blankou dál. Ležela na zádech, Blanka nad ní v poloze 69 a obě si jazýčky navzájem zpracovávaly své kundičky. Inspirován jejich příkladem otočil jsem Adélku nad sebou tak, že se mi její vlhká pička ocitla před obličejem. Chviličku jsem si prohlížel dokonalý výtvor přírody a pak jsem začal jazykem projíždět rozvírající se štěrbinu.
Mýtina se zaplnila čím dál tím silnějšími vzdechy. Vtom Blanka přerušila ochutnávku kundy mé ženy a téměř zavelela: „Teď chci do sebe pořádnýho čůráka!“ Svezla se bokem a vystrčila na mě zmáčenou kundu, plnou Kamiliných slin a její šťávy.
Kamila s Adélkou nezaváhaly a zaujaly stejnou pozici vedle Blanky. Nebylo o čem přemýšlet, vkleče jsem začal střídavě projíždět tři výstavní píči. Ty dvě, které zrovna neobsahovaly můj nástroj, byly dostatečně drážděny prstíky svých majitelek, takže žádné z nich nehrozilo zůstat na suchu.
První dosáhla orgasmu Adélka. S výkřikem se rozklepala a sesunula se na zem. V okamžiku, kdy jsem z ní vyklouznul, postříkal jsem jí záda mohutnou dávkou spermatu. Blanka se zarazila a začala protestovat: „A co my dvě, na nás už nic nezbyde? To se budeme muset dodělat rukama?“
„Klid, děvče,“ začala jí utěšovat Kamila, „František ještě neskončil, naopak, to je teprve začátek.“
Blančin pohled napovídal, že mi moc nevěří, nezbylo tedy, než ji přesvědčit. Přesunul jsem se a zabořil stále tvrdý úd do ní trošku razantněji než dosud. Spokojeně vyhekla a pohyb opětovala. Po několika minutách střídání, teď už jen dvou jeskyněk, dospěla na vrchol Kamila. I ji jsem obdařil dávkou mrdiny, kterou si nechala nastříkat do úst a spolykala ji.
Zato Blanka vypadala, že se teprve rozehřívá. Jelikož si během mého stříkání dráždila kundu tak vehementně, že v ní utopila svoji ruku až po zápěstí, nezbylo mi, než čůráka nacpat do další volné dírky, do prdelky. Pomalu jsem zatlačil a bez problému jsem zajel do Blančina análu. Zřejmě jsem ji tím potěšil, protože její přírazy začaly být ještě razantnější. Vytáhla ruku ze své píči a začala mi citlivě masírovat koule. Ale to už Adélka, které odezněl orgasmus, začala mít znova choutky, posunula se pod nás a střídavě olizovala můj šourek a Blančin poštěvák. Kamila při tom pohledu také nevydržela ležet stranou a přisála se Blance na ústa ve vášnivém polibku, při čemž si nepřestávala dráždit bradavky.
Tohle už ani nenasytná Blanka dlouho nevydržela. Po pár minutách intenzivního dráždění na všech frontách se roztřásla v jednom megaorgasmu, při kterém střídavě vykřikovala, střídavě kňučela jako zvíře a celou dobu z kundy vypouštěla obrovské množství sekretu. Něco takového jsem viděl poprvé v životě a přidal jsem do louže, která se pod námi tvořila, notnou dávku spermatu. V té zvířecké extázi mi vůbec nepřišlo divné, že Adélka, která ležela pod námi, notnou část našich produktů chytala do pusy a jako v transu polykala. Kamila při tom pohledu začala z jejího obličeje slízávat to, co se jí nepodařilo zachytit pusou. Jako ve snu jsem se k jejich činnosti přidal a ochutnával Blančin výtok smíšený s mým spermatem, prostě jedna velká extáze.
Po chvilce jsem se vzpamatoval alespoň natolik, že jsem se rozhlédl kolem sebe. Blanka se už usmívala, rukou si přejížděla naběhlou pičku, Kamila, stále v očích částečně nepřítomný výraz, si masírovala kozičky a Adélka prstem otírala zbytky šťáv ze své tváře a labužnicky prstík olizovala.
První promluvila Blanka. „Tedy řeknu vám, že jsem si myslela, že mě v sexu už nic nemůže překvapit, ale tohle dalece předčilo všechno, co jsem zatím zažila.“„No, no, cos mohla zažít v tomhle věku, vždyť ti není víc než dvacet,“ oponovala jí Kamila.
„Jen se nenech mýlit, je mi sice teprve jednadvacet, ale o panenství jsem přišla už ve třinácti, a to proto, že jsem to chtěla, žádné zneužívání. A masturbovat jsem začala už v jedenácti a to každý večer. Od té doby jak nemám denně alespoň jednou orgasmus, jsem protivná. Vystřídala jsem určitě víc chlapů než vy dvě dohromady a o ženských ani nemluvím. Prostě je to u mě jako nemoc. Ale ta dnešní jízda mi určitě na pár dní bude stačit, byla fakt skvělá.“
„Takže, jestli tomu dobře rozumí, chodíš sem na pláž na lov s tím, že ti je prakticky jedno, jestli ulovíš čůráka nebo píču,“ zakončil jsem její doznání.
„Přesně tak,“ přiznala s úsměvem, „a vás jsem si vyhlídla hned jak jste přišli, z vás ta sexualita jen stříkala a vidím, že jsem se nespletla. Jen nevím, jestli budete mít zájem o nějaké pokračování. Jsem přece jen dost náročná a většinu lidí tím odradím.“
„Co se mě týče,“ vložila se do toho Kamila, „pravidelně bych to asi nevydržela, ale občas bych si to ráda zopakovala, co ty Adélko?“
„Já určitě, poslední měsíce jsem měla hodně hladové, takže mám co dohánět.“
„Výborně,“ zaradovala se Blanka, „pak mi napíšete telefony a já si vás zařadím do notýsku k dalším mým aktivitám.“
„A co mě, mě se nikdo nezeptá?“ naoko jsem se rozčílil.
Všechny tři se ke mně otočily a Kamila to řekla za všechny. „Hřebečka s takovou výdrží se ptát nemusíme, ty budeš vždycky na čelním místě takových seznamů.“
Samolibě jsem se usmál a pak už jsem jen navrhnul návrat na pláž. Děvčata se poskládala opět na matračku a vydali jsme se zpátky. Na pláži Blanka skutečně vytáhla notýsek a pečlivě si zapsala naše telefony a adresu. Notýsek měla opravdu objemný.
***
Pláž se začala pomalu vyprazdňovat, až nakonec jsme tam zbyli jen my čtyři a dva partnerské páry.
Všimnul jsem si, že jeden z párů se začal chovat poněkud intimněji. Jednalo se o muže a ženu tak v našem věku, kolem čtyřicítky. Paní se snažila „nenápadně“ hladit mužův úd a ten jí to oplácel masírováním kundičky. Oba u toho měli zavřené oči, ale ani jsem jim nemusel číst myšlenky, abych pochopil, že chtějí, aby je při tom někdo viděl. Upozornil jsem na to holky a z chvilku jsme leželi na břiše a pozorovali erotické divadlo. Druhý pár, o něco mladší, šel ještě dál. Po chvilce pozorování spolu začali nepokrytě souložit. Zřejmě zůstávali doteď na pláži ze stejného důvodu jako první pár. Ti už také nic nepředstírali. Chvíli sledovali souložící dvojici, pak se ujistili, že je pozorujeme i my a rozjeli svoji hru naplno.
Paní se ve chvilce na koníčka napíchla na partnerův kolík a pláž se zaplnila jejím hlasitým vzdycháním. Při nadskakování se jí zajímavě houpaly mohutné kozy, které si občas přidržovala a laskala rukama.
To dvojité vystoupení nás samozřejmě nenechalo v klidu. Bez jakékoliv domluvy jsme se zdvihli z deky, posedali si na písek nedaleko starší souložící dvojice a všichni čtyři jsme začali masturbovat. Holky se předháněly, které bude píča víc mlaskat. Druhý pár přerušil svoje šukání, ale jen proto, aby přišli blíž k nám a v užším kroužku nerušeně pokračovali.
Nikdo jiný už na pláži nebyl a z dálky, když nebylo slyšet milostné projevy vzdychajících dvojic a jejich masturbujícího publika, se mohlo zdát, že jde o přátelské setkání známých na podvečerní pláži.
Prsatka po chvilce dosáhla svého a svezla se na břicho svého partnera. Ten ji jemně upozornil, že jeho chvilka ještě nepřišla. Pomohla mu tedy dosáhnout vrcholu ústy a nechala si všechno nastříkat na své velké kozy. To ale nevydržela Adélka a bez upozornění se na ni vrhla a semeno z jejích cecků začala slízávat. Ta se nejdřív lekla, ale po chvilce vypadal, že se jí to snad i líbí. Určitě neprotestovala.
Adélka při téhle očistě intenzivním onanováním dosáhla svého a s rozpačitým úsměvem se vrátila k nám. V tu chvíli už skončila i druhá dvojice a beze slova se vytratila nejdřív ke svým věcem a pak i z pláže. My ostatní jsme postupně také dosáhli svého.Prsatice se nás usmála a poprvé za celou promluvila. „Chtěla bych vám mockrát poděkovat za vaše účinkování. Víte, my dneska slavíme dvacet let naší svatby a zasouložit si před lidmi na pláži byl náš dávný sen. Nikdy jsme k tomu nenašli odvahu, až dneska jsme se rozhodli, že je ten pravý den. Jsme tady celé odpoledne a stále jsme váhali, ale až když se pláž skoro vyprázdnila, jsme si troufli uskutečnit to, po čem jsme dlouho toužili. Ještě jednou děkujeme, takovouhle krásnou reakci jsme opravdu nečekali. A ta službička na závěr tady od vaší kamarádky, to byla jen úžasná třešnička na dortu. Doufám, že ještě někdy budeme mít kuráž to zopakovat. Myslím, že za oba můžu říct, že to bylo lepší, než jsme si představovali a to hlavně díky vám, viď Pavle,“ obrátila se na manžela.
Ten jen horlivě přikyvoval. „Já jsem teď tak rozjetý, že bych klidně šukal v poledne na Václaváku,“ povykoval nadšeně.
***
Rozloučili jsme se se spokojenou dvojicí a vzhledem k tomu, že se začalo smrákat, sbalili jsme se a vydali se k autu. Blanka bydlela jen pár kilometrů daleko a k vodě přijela na kole, ale nosič na kola mám na autě namontovaný vždycky celé léto, tak jsme jí nabídli svezení. Samozřejmě souhlasila. Rozloučila se s námi vlhkými polibky a se slibem dalších setkání jsme se rozešli.
Podobně jsme se rozloučili na chodbě našeho domu i s Adélkou, jen ty polibky byly trošku delší a vášnivější, ale Kamila dala nekompromisně najevo, že pro ní je dnešek definitivně u konce a že jediné co jí teď zajímá, je sprcha a spánek. Adélka na ni začala dělat psí oči. „A co kdyby František ještě nechtěl spát… vadilo by ti to…?“
Kamila se trochu překvapeně díval z jednoho na druhého, ale pak rezignovaně mávla rukou. „Jestli chcete… ale Františku, nejpozději v osm ráno budeš vedle mě v posteli a v provozuschopném stavu. Víš co je psáno v koránu…“
„Samozřejmě, že vím, prdelko, můžeš se spolehnout.“
A tak jsem ještě zaplul na několik hodin k Adélce do bytu. Opravdu měla asi poslední dobou o sex velkou nouzi, protože nebýt mé nově nabyté schopnosti, nevím nevím, jak bych jí mohl stačit. Taky si na rozloučenou pochvalovala, že kdyby jen tušila jak to se mnou a Kamilou je, dávno by Milana kopla do prdele a užívala si s námi.
Kdybys tak věděla…
***
Ráno skoro přesně v osm mě probudily vlhké rty objímající mého macka. Kamila nikdy nemluvila do větru. Během chvilky jsem jí podaroval notnou dávkou místo snídaně a během další chvilky seděla rozkročmo na mém klíně a prudce přirážela ve stále zrychlujícím se rytmu.
Když se s hlasitým výkřikem zhroutila na moji hruď, napadlo mě, že by bylo vhodné alespoň na chvíli převzít iniciativu. Vzhledem k tomu, že dvě dírky byly už naplněné, logicky zbývala prdelka. Něžně jsem Kamilu převrátil na bříško, roztáhl její nádherné půlky a chvíli jazykem navlhčoval a uvolňoval růžičku prdelky. I když se ještě chvěla v právě prožitém orgasmu, vyzývavě prdelku vystrčila vstříc mému laskání. Pomalu, ale důrazně jsem čůrákem zatlačil na úzký otvor. Ten po chviličce povolil a čůrák zmizel uvnitř. Přidal jsem k přírazům ještě dráždění poštěváčku prstem a netrvalo dlouho a Kamilou otřásl další orgasmu. Pár přírazů a byla naplněna i poslední dírka.
Zůstal jsem pár okamžiků bez hnutí s ptákem zabořeným v análku své manželky, dokud neodezněly poslední stahy a záchvěvy orgasmu a pak jsem ho pomaličku vytáhnul. Kamila se spokojeným výrazem ještě provedla jeho očistu jazýčkem a pak jsme se společně vydali do sprchy.
Až pak jsme si dopřáli skutečnou snídani a začali se připravovat na příjezd našich ratolestí.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist