Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Kino za dobré známky

Kategorie: Znásilnění
06.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

A jdeme, pronesla mamka. Už jsi ? pronesla a kvatně odkvačila do předsíně Vzala si hezké lodicky a podle šustění punčocháče,které často nenosila. Ne že bych se dival jak si je bere, ale prosla radostně okolo mě do koupelny prošla a ja okoukl její nohy, až jsem se přistihl, že rudnu.. měla je lesklé a celulitida na zadku zmizela po lesklou hedvabnou vrstvou.

Vyrazili jsme do kina. Byl to jako dárek za mé vysvědčení. Dlužno dodat, že kino mě moc nebavilo. Film byl nudný a děj sem pravidelně po 10 minutách zapomínal. Spíše jsem si všiml jednoho muže, co sedel vedle nás a hypnotizoval mé mamce nohy. Po chvíli jsem usnul a já vše zapomenul. Po skončení kina mamka navrhla, , že je krásně a že se pujdem projít. Lodičky cvakaly a ja tapkal za ní. V tom jsme uslyšeli cizi hlas. Stuj devko. Mamka znejistela a zastavila se a zacala dýchat o něco hloubeji. Prichazel k nam muž, které jsem poznal podle bot a svetru sedel vedle nas v kine.Ted mel na hlave punčochu a bylo videt dle rozkroku, že ma velke vzrusení. Prisel k nam blíž a v ruce se mu zaleskl nuz.
Mamka se rozkoktala, mam jen stovku. Víc ne. Rozchechtal se. Svlikni se nakazal. Mamka zacala prosit. Prisel blíže a dal ji facku, že udělala krok zpátky a ztratila lodicku. Zopakoval to. A já cítil jak jsem se pomočil. Začala pomalu si sundavat halenku. Ty houk na mě. Stahni ji sukni. Roztřasla se mi ruka a poslechl jsem. Obnažil sem mi pohled na podvazky a punčochy.
Delej, řekl sedni si, ukazal na matku tady na lavicku. Pak houkl na me sundej ji punčochy.
Klekl sem a sundaval ji punčochy s pečlivostí a pomalostí. Hrube me odstrcil a z rozepnutym poklopcem do matky vstoupila až zakřičela odestoupil jsem a viděl jak se mámino nylonove chodidlo zmítá vzduchem jak raněný pták.
Rytmicky přirážel a hučel koukej se jak se to dělá. V tom jsem poprvé v zivote ucitíil jak to na me jde. Mravenčení a teplo v rozkroku. Už se nesmím pocurat, řekl jsem si. Ale citil jsem, že to nezastavím k mému překvapení vyšlo něco bílého. Ještě že to mamka nevidí, koukl jsem si do kalhot na vztycený penis. Ustupoval sem dozadu a přemýšlel o tom proc se mamka v rozkroku neholí, razem sem se zastyděl a zavřel na chvili oči. Nářek mamky se stupnoval a on supěl jak lokomotiva s polohu dravce lezici na koristi jak sup na lani. Pakzařval napjal svaly zrudl a nehybal se. Vse pumpoval do me krasne mamky.Vystoupil z ní a proměnil se v normálního muže. Pojd sem řekl klidně. A vyndej si ho z kalhot.
Proboha ne vykřikla mamka. Přicupital jsem. Řekl blíž jako já…….Koukal jsi? Prikývl jsem.
Zzapalil si cigaretu zasmal se a řekl tak at te vidim delam pohyby.
Oprel sme se o lavičku matka prudkym pohybem si hodila sukni na oblicej a zas zavzlykala. Hledal sem kudy dovnitře, priroda nezradila chtela. Pohyby bylyci mdal jistejsi a rychlejsi zalíbilo se m ito.
Když sem citil že to neudrzim pustil jsem to, mamka nic zadny pohyb nic. Apaticky lezela. Koukala k nebi. Zvedl jsem se a po muzi nebyla zadna pamatka.
Sedl sem si vedle ni na lavičku vzal ji za ruku a řekl promin

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist