Rodina Novotných byla běžná rodina jako káždá jiná. Změna nastala zcela nečekaně. Vše začalo tím, že se jejich dcera Jarmila rozešla se svým přítelem. Ve stejný den se rozešel i její bratr Martin s přítelkyní. Oba chodili týden jako bez duše a rodiče nevěděli jak jim mají pomoci. Po týdnu se večer oba sourozenci vykoupali a šli do Jarmily pokoje. Tu rozchod vzal viditelně více než jejího bratra. Rodiče měli o své děti obavy. Zašli k jejich pokoji a opatrně zaklepali. Nikdo se neozýval. Otevřeli dveře a za nimi se jim naskytl velmi vzrušující pohled.
číst více
První díl
Zklamání dalších dnů.
Další den jsem opět namísto rozvážení obědů, koupání a dovádění utíkal na půdu stodoly na seno kontrolovat co se děje dole ve stodole. Celou dobu jsem neviděl vůbec nic. Stejně tak dopadlo moje šmírování při fingovaných návštěvách kadibudkového WC. Všichni měli nějakou práci a já na rozdíl od toho abych pomohl, jsem se flákal po okolí a šmíroval.
číst více
Život je krásný, někdo ho ale promrhá a někdo zase promrdá. Já jsem s ním udělala to druhé a trochu vám to chci ve zkratce vylíčit.
Narodila jsem se za totality v době, kdy Gott, Neckář, Vondráčková a další zpěváci z té doby se začali šplhat na výsluní naší pop muzik. Otce jsem nepoznala a matka mě brzy nechala na pospas osudu u babičky a utekla neznámo kam.
číst více
Shodil jsem bundu, uložil nákup, obul trepky a v pulovru, triku a kalhotách jsem udělal několik kroků ke dveřím sousedního bytu, a jakmile jsem se dotknul zvonku, dveře se rozevřely. Vypadalo to, jako by Simona čekala za dveřmi – stejně nedočkavá na mou návštěvu, jako já na to, co mi před nedávnem slibovala – totiž na pohled na ty její, jak ona pronesla – cecíky. Jakoby synchronně jsem já vešel k ní do bytu a ona za mnou zavřela dveře a bylo zcela jasné, že si nikdo nemohl všimnout, kde jsem.
číst více
Během včerejška a předchozího dne jsem si tedy opravdu užil, a dalo se předpokládat, podle toho, jak se při tom šoustání se mnou matka chovala, že to nebylo asi ani naposledy. Stejně tak se dalo předpokládat, že i Simona se bude snažit opět poznat, jak se dále vzdělávám. Tomu jsem napomohl i tím, když jsem jí asi po dvou týdnech potkal na chodbě a měli jsme na sebe nějakou minutu času, neopomenul jsem prohodit: „Představ si, Simono, že jsem si už zašoustal i s matkou!“
číst více
Vraceli jsme se se sestrou z oslavy mého spolužáka. Už jsme měli být dávno doma, ale nějak se to protáhlo, a tak se už schylovalo k půlnoci. Potichu jsme otevřeli, aby nás matka s přítelem a jeho sedmnáctiletou dcerou neslyšeli a chodbou jsme šli k našim pokojům, když jsme najednou uslyšeli z ložnice mamky podivné sténání a zvuky.
číst více
(Tento příběh je pravdivý a je mým vlastním zážitkem)
Na samém konci května 1971 jsem jel se svou třídou 8.C na třídenní školní výlet na Sázavu. Jelo nás 25 a dvě úči. 13 holek a 12 kluků. Spalo se ve stanech na louce poblíž chaty, která patřila naší dívčí tělocvikářce a úče na biologii Nováčkové, která jela s naší třídní Ivanou Pečenkovou, jinak učitelkou na matiku a fyziku, s námi.
číst více
Takovou výzvu, kterou mi matka dala, jsem musel splnit co nejdříve. Byl jsem nad ní, díval jsem se na její nahé tělo, dokonale se mi nabízející a čekající na to, až začnu prokazovat, že jsem muž, který je schopen ukojit její ženské touhy. Základní dráždění jsme si odbyli na začátku a teď jsem tedy začal s druhou částí. Opět jsem ji políbil a jazykem jsem se jí snažil vrátit, jak mne ona dráždila na začátku. Ke dráždění tu však byly i jiné erotičtější části ženského těla a těm jsem se také začal brzy hlavně věnovat.
číst více
Tento příběh není tak zcela klasickou povídkou. Nejenže se skutečně stal, ale v rámci autorské licence nebylo nic navíc přidáno, ani nic zamlčeno. Lidem, kteří mají tendence moralizovat, ho ani nedoporučuji číst. Mohli by totiž utrpět morální újmu. Příběh nás zavede do léta roku 2004, a kdyby to Jan Werich už kdysi nepoužil, mohl se klidně jmenovat „O lakomé Barce“. V tom zmiňovaném roce jsem oslavil pětatřicítku a jeho počátkem se rozvedl se svou ženou, a tak trochu z nouze bydlel u svého strýce v Podkrkonoší.
číst více
Tak jsme s kolegou Karlem přemýšleli, kam letos vyrazíme na dovolenou. Známe se spolu již od studií a již třetí rok pracujeme oba u jedné firmy jako manažeři a velmi se nám daří. Na dovolené jsme byli spolu již loni na Malorce a velice se nám vydařila. Tak jsme si sedli k internetu a začali hledat, kde je ještě co volného a zajímavého. Zavítali jsme do Chorvatska a v jedné malé vesničce na pobřeží jsme narazili na nabídku dovolené v krásných bungalovech a krásném prostředí za velice přijatelné ceny. Bungalovy byly zasazeny v husté zeleni s výhledem na moře.
číst více