Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zaučila mě ségra II

Kategorie: Grupáč, Incest, Mix, Šukačky, Teen
01.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 89 hlasů

Druhý den naši ráno odjeli na služební cestu a nás zanechali samotné doma. Sotva zavřeli dveře ségra už byla u mě a strkala mi ruce pod pižamo. Sundej si to, poručila mi a snažila se mi sundat spodní část pižama. Já se v celku ochotně svlékl a čekal co se bude dít. Ségra si hned klekla a začala mi ho zkoumat. Pomalinku přetahovala kůžičku přes žalud stále tam a zpět do té doby než mi ho nepostavila. Potom mi sundala i triko a já před ní stál se svým naběhnutým pérem a koukal na ni. Ségra nelenila a svlékla si kalhotky a já znovu uviděl tu její překrásnou čárku v jejím rozkroku.

Sáhla si tam a pravila, posaď se a ukázala na židli v jídelně. Posadil jsem se a ségra už byla nade mnou a pomalinku nasedala a já zase cítil ten nepopsatelný pocit, její hebká kundička mi objala celý můj penis a já jen vzdychl. Ségra dosedla a taky si oddychla. Chvíli počkala a potom začala sama přirážet. Krásně vzdychala a já koukal, jak se můj penis noří do její nádherné lasturky. Ségra si sama určovala tempo a po chvilce se na mne přitiskla a škubavými pohyby párkrát přirazila a zůstala stát. V uchu jsem jen slyšel její krásné oddychování. Když se uklidnila, znovu dosedla a koukla na mě. Chtěl jsem vidět její prsíčka, proto jsem jí pomalinku začal svlékat její košilku. Ségra se nebránila ba naopak, šlo vidět, že jí to vzrušuje a s každým odepnutým knoflíčkem začala znovu a znovu přirážet. Najednou na mne vykoukli její úžasné kozičky. Obejmul jsem je svými dlaněmi a jemně zmáčkl. Byly krásně pevné, její bradavky stály a já měl potřebu je olíznout. Sotva jsem se jich jazykem dotkl, ségra zasténala. Ale já náhle pocítil, že se velice brzy udělám. Přestal jsem lízat a soustředil jsem se na přírazy. Náhle to přišlo a já začal přirážet proti Ségřině klínu, ta se jen postavila na špičky a s otevřenou pusou zírala, jak rychle jí svým pérem zajíždím do její pičky. Když už jsem to nemohl vydržet přirazil jsem a s dalšími docela tvrdými přírazy jsem se udělal. Ségra znovu dosedla a povídá, za jak dlouho budeš zase moct?
Chtěla bych to zkusit i jinak a zhoupla se na mě. Já znovu chytil její prsíčka a pravil jsem, doufám, že to nebude trvat dlouho. Ségra na mě ještě chvíli seděla, ale potom vstala a povídá, pojď do ložnice. Vešli jsme do ložnice a odhrnuli peřiny. Lehni si a roztáhni nohy, poručila mi ségra. Já si lehl a ségra si klekla mezi ně a rukou mi začala pomalu honit mého povadlého ptáka. Nešlo jí to, protože byl pořád ochablý a né a né se postavit. Ale najednou vidím, jak otevírá svou pusinku a strká si ho do ní. Já jen zavřel oči a užíval si té krásné slasti, když mi ho krásně cucala. Po chvilince takového hraní mi už zase začal narůstat. Ségra mi ho kouřila a druhou rukou si sama přejížděla přes svou lasturku. Když mi už konečně stál, lehla si na bok a zvedla nohu, já pochopil a snažil se zasunout. Po pár neúspěšných pokusech mi ho tam sama nasměrovala a já přirazil. Ale moc mi to nešlo, pořád mi z ní vypadával, ta jsem navrhl abychom to zkusili zezadu. Ségra si klekla a já ho do ní zasunul, až na samé dno. Začal jsem přirážet a ségra začala opět vzdychat. Po chvilce se ségra zastavila a povídá, pojď do mě zase normálně a lehla si na záda a roztáhla své nohy. Já nedbal ani minutu a už jsem jí zase pěkně šukal, začal jsem zrychlovat a i hlouběji přirážet. To se ségře líbilo čím dál víc a sama žadonila, abych nepřestával a jel stejně rychle a tvrdě. Když už ségra kňučela blahem, zpomalil jsem a začal jsem do její lasturky zasouvat pouze svůj žalud. Ségra si při tom hladila klitoris a po chvilince se udělala. Když u ní orgasmus dosahoval nejvyšší intenzity, začal jsem jí znovu tvrdě a rychle šukat. Její pánev vycházela vstříc mým přírazům. Po chvilce orgasmus opadl a ségra chtěla zkusit jinou pozici. Lehla si na břicho a já jsem se jí ho snažil zasunout zezadu. Když se mi to podařilo, začal jsem pomalu přirážet, ale její těsná kundička mi dělala tak dobře, že jsem se po pár přírazech udělal. Vyndal jsem ho a lehl si vedle ségry, ta se jen přetočila a povídá, po obědě si to rozdáme znovu.

Asi po čtrnácti dnech, kdy jsem pravidelně každý den souložil se svou sestrou, jsem už i já dospěl v muže a začal jsem ejakulovat. Naštěstí to bylo jen do sestřiny pusinky. Ale od té doby jsme si nás sex už tak neužívali. Z kapesného jsme koupili kondomy, ale s kondomem to nebylo ono, jelikož jsme jich měli málo, nejprve jsme začínali bez kondomu a když už jsem cítil že bych se v brzké době mohl udělat nasadil jsem si kondom. Vždy když to na mě přicházelo musel jsem přestat a notnou chvíli počkat, abychom si to déle užili, což se nelíbilo ani ségře ani mě. Ikdyž jsem měl kondom, ségra vždy před mým vrcholem ze strachu ucukla chytla mi ho a ručně mě dokončila. Asi po měsíci se ke mně ségra pozdě v noci zase přitulila a do ucha mi pošeptala, mám pro tebe překvapení. Klekla si nade mne a začala mi ho honit, když už stál vyhrnula si noční košilku a nasedla si na něj. Nebyla vůbec vlhká tak mě to celkem bolelo, ale chtíč byl silnější. Ségra začala přirážet a já jí určoval tempo. Když jsem byl vzrušený do té míry, kdy jsme nasazovali kondom naznačil jsem, že bychom měli přestat, ale ségra stále pokračovala a já se začal strachovat, jelikož jsem cítil, že se v takovémto tempu za chvíli udělám. Ségra stále přirážela a já jí jen pravil, že se za chvíli udělám aby neblbla a přestala, ale ségra mi dala na pusu svůj prst na znamení abych mlčel a zrychlila tempo. Když už jsem to nemohl vydržet ségra dosedla a já jí začal plnit její kundičku svým semenem. Ségra jen oddychovala blahem a já začal propadat panice, že jsem oplodnil svou vlastní sestru. Neoj už týden beru prášky, takže kondomy už nepotřebujeme. A mě se ulevilo. Ségra ještě párkrát přirazila, ale můj penis už nebyl provozuschopný tak opatrně vysedla aby od semene neušpinila peřinu a šla se do koupelny opláchnout. Když se vrátila do pokoje kývla na mne abych šel za ní. Vstal jsem a šel směrem k ložnici rodičů. Ti měli pootevřené dveře a my viděli jak náš otec klátí mamku. Vzrušilo mě to do té míry, že ač jsem před chvilinkou stříkal, žačal jsem si ho zase honit a potají jsem sledoval jak má vlastní matka vzdychá a svíjí se pod přírazy mého otce. Postavil jsem se za ségru a vyhrnul jí její košilku a snažil se do ní zezadu proniknout. Ségra nejprve protestovala, ale po chvilce roztáhla nohy a jemně si podřepla, abych mohl snáze zasunout. Koukal jsem na soulož rodičů a přitom jsem zezadu obdělával svou sestru. Ségra začala vzdychat, tak jsem jí musel dát ruku před pusu, aby to náhodou neslyšeli rodiče.
Ségra krásně držela a já si užíval každý zásun a v tom se najednou dveře ložnice otevřeli a v nich stáli naši a nevěřícně koukali. Já jsem ho okamžitě vyndal a čekal co bude, ale ségra právě začala prožívat orgasmus, takže se zhroutila na zem. Naši se na ni koukali a já jen čekal co se bude dít. Ale to co se stalo mi dočista vyrazilo dech. Zeptala se mě jen, můžeš ještě ? A hned mi na něj šáhla. No ty ho taky nemáš nejmenšího a začala mi ho honit. Pojďte zavelel Taťka a pomohl ségře na nohy. Mamka si mě táhla za můj ocas k posteli a Taťka si vedl ségru. Mamka si lehla na bok a vyhrnula si noční košili a jen povídá, tak šup tam s ním a nadzvedla svou nožku. Já přilehl a začal hledat vchod do její kundičky. Na to ale mamka neměla trpělivost a sama mi ho tam nasměrovala. A já začal pomalu vnikat do kundičky mé vlastní matky. Měla jí takovou volnější oproti sestře. Ale bylo vidět, že už má něco za sebou, protože když jsme tuto polohu praktikovali se ségrou skoro co druhý příraz mi z ní vyjel, ale to se u mamky nestalo a já si pomalinku začal zvykat na její kundičku. To už ale taťak krásně prstil ségru která opět začala vzdychat. Mamka krásně přirážela a ségra žadonila aby do ní taťka konečně zajel. Taťka si ségru otočil taky na bok a začal jí ho tam strkat. Ségra jen vykulovala oči a po chvilce začala škemrat že jí to bolí, ale to jí taťka začal velice rychle rukou dráždit klitoris a ségra se uvolnila a taťka to do ní zasunul.

Začal jí pomalu píchat a ségra při každém jeho přírazu vypískla blahm, nevím jak to dělal ale ségra se po chvilince udělala. Já jsem mezi tím stále přirážel, ale mamka chtěla změnu. Roztáhla nohy a já konečně uviděl její krásně upravenou kundičku. Zkušeně jsem jí párkrát projel přes pysky svým žaludem a potom na první pokus zasunul. Mamka se usmála a povídá, trochu přitvrď a začala mi drtit koule. Já přirážel a mamka začala oddychovat a na tváři jsem jí viděl, že si sex se mnou začíná užívat. Ale já už zase cítil, že to na mne jde tak jsem zasunul a povídám já už ale budu. Mamka se usmála a povídá no tak to neuspěchej. Já začal znovu ale pomaleji přirážet. A mezi tím jsem se díval na ségru, která si soulož s taťkou evidentně užívala více než semnou. Mamka si jí začala sama honit a já cítil že po třech přírazech exploduji dvakrát jsem přirazil a pak ho chtěl vyndal, ale mamka mě chytla za boky a povídá neboj můžeš do mě a já znovu přirazil a mocnými výstřiky naplnil její kundičku, potom jsem si vyčerpaný lehl na její prsíčka a mamka mě začala hladit po zádech. Vyčerpaný jsem ležel a díval se jak taťka neuvěřitelným tempem mrdá ségru a ta jen kňučí blahem. Nechtěl jsem před mamkou vypadat jako bažant a chtěl jsem znovu začít přirážet, ale už to prostě nešlo a mamka se jen usmála a povídá tak to se nepodařilo ani tvému otci a začala mi můj ochablý penis vyndávat ze své kundičky. To si už ale taťka ségru otočil na záda a já uviděl jeho obrovského ptáka jak se znovu a znovu noří do ségřiny kundičky. Ségra prožívala snad svůj třetí orgasmus a už taťku prosila aby přestal že už to nevydrží a taťka zpomalil a pohladil ji po vlasech. Vyndal ho z ní a políbil jí její lasturku a dal jí nohy k sobě. Koukl se na mamku a povídá máme úžasnou dceru a mamka dodala i syn není špatný a taťka si sedl vedle mamka a ta mu ho hned začala honit. Koukla se na nás a povídá no ale už by jste měli jít spát. Zvedli jsme se a mezi tím než jsme odešli taťka už zajížděl do mamčiny kundičky.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

JR97 napsal

Škoda, že táta ségru nevystříkal. Ale byl to určitě nádherný incest 😉 Jestli to pokračovala tak určitě napiš pokračování =)

Matouš napsal

Krásné, prosím pokračování 🙂

Fanda napsal

Máš geniální ségru.. Kéž by má přítelkyně byla taková.. Závidím 😛 🙂 Strašně rád bych chtěl pokračování 🙂 A tvím rodičům to nevadí jo? Sakra, kdyby mě načapali jak šukám svou holku, tak by mě ukamenili.. CHCI TAKOVE RODICE!!! 😀

Věra napsal

Ach jo, co bych za to dala, kdyby mi brácha nebo táta lízali, prstili nebo píchali pičku…

Any napsal

Vêra ak chceš sukať napiš bmxk@azet.sk

deve napsal

těším se na pokračování pokud bude

Honza napsal

Věrko pokud chceš rád si s tebou zašukám.

Honza napsal

Věrko pokud chceš rád si s tebou zašukám. Těším se na sex.

Honza napsal

Bylo to super

Honza napsal

Asi tak

Andy napsal

Nádhera 😍 jsem extrémně nadržená, nechce někdo šukat?

Honza123 napsal

Slušné

Jarda napsal

Staci napsat

Josef napsal

Chci sukat

pavel napsal

ahoj rad ti ji budu lizat napsi klorel@seznam.cz

Pavel napsal

Ahoj Vero rád ti to tak udělám napis

Napiš na klorel@seznam.cz

TOPlist