Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Noc v aquaparku

Kategorie: Pohádky
31.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 20 hlasů

Marek pracoval jako technik v aquaparku, který teprve nedávno nechalo vybudovat město. Vstupné nebylo z nejlevnějších a tak se postupně v jeho hlavně líhnul docela odvážný plán. Jednou večer nadhodil své manželce Michaele, které bylo jednatřicet, tedy o dva roky méně než jemu. „Zítra zavíráme už v sedm…“ „Takže přijdeš domů dřív?“ Zaradovala se. „No mohl bych, ale mě napadlo něco trochu jiného. Dělá se tam úklid, mění voda a tak. Ale v deset večer už bude všechno hotový a nikde nikdo. Mám klíče. Co ty na to, Míšo?“ „Myslíš jít se vykoupat? V noci?

Mně se ta myšlenka líbí, aspoň tam nebude lidí jak na pouti.“ Po chvilce dodala „Ráda bych vzala svojí kamarádku Báru s její rodinou, nevadí ti to?“ „Co mám s tebou dělat.“ Naoko rozmrzele utrousil Marek. Ve skutečnosti byla rád. Barbora byla krásně rostlá blondýna a navíc měla s manželem semdnáctiletou dceru Zuzku, která by z fleku mohla jít dělat modeling. Prohlédnout si jí jenom v plavkách, pomyslel si, to vůbec není k zahození a s pocitem dobře vykonané práce usnul. Druhý den se za svitu měsíce sešly před vchodem do vodního ráje dvě rodiny. Marek, Michaela a jejich syn Dominik, se kterým teprve začínala cloumat puberta. A o chvíli později dorazila Barbora s manželem Petrem a dcerou Zuzkou. „Před pěti minutama odešla poslední uklízečka.“ Skoro zašeptal Marek a díky svému zaměstnaneckému svazku klíčů je vpustil dovnitř. „Dámy vpravo, pánové vlevo, nebo porušíme i tohle pravidlo?“ laškovně zavtipkoval před dveřma šaten. Míša ho plácla do zad. „Nech toho. Sejdeme se u bazénu.“ A pokynula kamarádce s dcerou, aby jí následovaly. Převlékání a sprchy tak ke svému zklamání prožil jenom s Dominikem a Petrem, který mu nebyl moc sympatický. Navíc to byl pořádný hromotluk a nevypadal moc naladěný na vtípky, kterými byl Marek proslulý.
Sprchy ústily do hlavní místonosti aquaparku s vysokánským stropem a velkým bazénem uprostřed. Vedle bezpočtu atrakcí tohle bylo místo spíš pro lidi, kteří si chtěli prostě jenom zaplavat. Tohle všechno ale Marek dobře znal a zatímco ostatní se v údivu rozhlíželi po obrovském komplexu, on očima zkoumal dámskou polovičku noční výpravy. Míšino tělo znal moc dobře. Byla krásně opálená, štíhlá a černé vlasy se jí vlnily až ke krásným prsům. Vždycky byla štědře obdařená ale po Dominikovi se jí ještě víc nalily. Její křivky nyní objímaly bílé dvoudílné plavky, které ještě zrdůrazňovaly bronzovou bezvadnou pleť. Bára měla prsa o něco menší a i celkově byla drobnější postavy. Blonďatý ohon si sepnula do drdolu a intimní partie si zakryla modrýma bikinama. Takovým tím trojúhelníčkovým střihem, který tolik sluší ženám s pevnějšíma ňadrama a menším zadečkem. Rozhodně by jí netipoval šestatřicet. Z čeho málem zakopnul, byla ale Zuzka, bářina dcerunka. Ještě štíhlejší než její matka, dokonale pružná vysoká postava, blond hřívu volně rozpuštěnou okolo hlavy. A na sobě červená tanga zařezávající se do zadečku , který vypadal jako světlounká broskev. I horní díl plavek měla maximálně úsporný, trojúhelníčky látky zakrývaly asi jen polovinu plochy ňader. Ňader plošších, pro někoho možná moc malých, ale tvarem připomínajících sochu Venuše. Hebkou pokožku jí zdobily skoro bílé chloupky, takové to chmýří, které občas mívají po těle přírodní blondýnky. Nejvíc na pažích a na zádech nad zadečkem. Povedená, celá po matce, jen vyšší, mladší a bezpochyby ještě krásnější. Po otci měla jen ocelově šedé oči. Trochu přísné, rozhodně se nesmály tolik jako zelené korálky veselé Barbory.

„Tak jsme tu, kam nejdřív?“ Pokoušel se Marek moderovat hned jak se vynadíval. „Já běžím na tobogán.“ Zakřičel Dominik a dřív než ho mohl kdokoliv zadržet, bežel do zadní části haly, kde byly schody. Tubus byl dlouhý, kroutil se pod střechou a končil v hlavním bazénu. „Já si půjdu zaplavat. Musím si udržovat kondičku.“ Prohlásila Zuzka a skočila do velkého bazénu přímo před nima. „Tak podnikneme něco jenom my, starý.“ Navrhla Michaela. „O něčem bych věděl, parní lázně.“ Pohotově reagoval Marek a vedl skupinku dvou párů k předem nachystané pastičce. S výrobou cedule si dal hodně práce v garáži. Na kus plechu přes šablonu nastříkal nápis „Vstup povolen jenom bez plavek.“ Za skleněnými dveřmi byla malá vykachlíkovaná místnost plná vonné páry, která zmenšovala dohled. Markův žert vypadal autenticky a sám sebe v duchu pochválil za zručnost. Možná z toho i něco bude. První si nápisu před vstupem všimnul Petr „Tohle myslejí vážně?!“ „Tak to tam nejdu.“ Ihned se přidala Míša. Marek se ale nevzdával. „No je to tak… Uvnitř je velký horko. Plavky se hodně lepí na tělo a to není zdravý. Ale co vím, tak lidem to nevadí a je to dost navštěvovaná atrakce.“ Bára vypadala nalomeně a tak přitvrdil „Nikdo nikoho nenutí, půjdeme tam jenom, kdo bude chtít, ostatní si můžou najít jinou zábavu.“ A demonstrativně si sundal plavky. Michaela se bála nechat Marka bez dozoru, jestli se přidá i druhý pár a tak zabojovala s vlastním studem. „Dobrá, jdu taky, ale jenom na chvilku.“ Pomalu si rozepnula podprsenku od plavek a na všechny přítomné vykoukly její opálené šťavnaté prsy. Už dávno rozhodnutá Barbora se přidala a Marek konečně viděl její kozičky v celé kráse. Petr procedil skrze zuby nějakou nadávku a zatímco dámy stahovaly dolní díly, svlékl se taky. Obě zralé ženy dokončovaly svlékání a v předklonu si sundavaly kalhotky přes kotníky. Pohled na našpulené zadečky oba pány začal tešit až příliš a tak raději v předstihu zmizeli do parní lázně dřív než si toho jejich manželky všimly. Okolo stěn byly velké vykachlíkované schody sloužící jako sedačky a uprostřed místnosti tryskala pára ze speciálního zařízení. Bylo to tu malé, ale přes nejhustší páru uprostřed místnosti nebylo vidět ode zdi k protější. Marek si v duchu gratuloval.
Dominik se vyškrábal až na vrchol během minuty a hned na to frčel dolů toboganem. Jízda to byla suprová a trvala dlouho. Skoro by řekl že dýl než na kolik tobogan zvenku odhadnul. Ale co, je to tu bomba a navíc ta sousedovic dcera…ta je kus. Dominik je o několik let mladší než ona a tak ví, že si musí nechat zajít chuť ale aspoň si jí ještě pořádně prohlédne. Jen co dojede… Napřed uslyšel rychle blížící se hukot a pak ho roura vyplivla velkou rychlostí ven. Tak rychle, že celý zmizel pod hladinou. Když se vynořil a protřel oči, nevěřil tomu. Co to má znamenat? Nebyl v hlavním bazénu, kam měla skluzavka podle všeho vést ale někde úplně jinde, v jednom z bočních křídel parku nejspíš. Síť propojených malých bazénků s horkou vodou obklopených palmami. Skoro vodní bludiště a přímo před ním z vody vykukovala…Tohle musí být nějaký žert, pomyslel si ale cítil, jak se mu pták v plavkách prudce zvedá. Po pás ve vodě předním plula mladá žena, dlouhé mokré vlasy měly světle zelenou barvu ale to Dominika nezaujalo tolik jako fakt, že byla nahoře bez. Krásná trčící ňadra by okamžitě vzrušila nejenom puberťáka, jako byl on. Otočila se k němu, upřela na něj velké akvamarínové oči a zatímco neschopen pohybu stál ve vodě, připlula k němu, ve chvíli, kdy se k němu blížila, se více položila a nad hladinu na chvíli vylétl velký třpytivě šupinatý ocas. Opět se narovnala, jen pár centimetrů od něj a bez zaváhání se na něj přisála rty. Dominik nevěděl, co to má znamenat. Záleželo na tom? Nemyslel, skoro nedýchal a rukama pevně objal trup vodní panny a opětoval vášnivé polibky. Jazykem neohrabaně vycházel vstříc umnému laskání neznámé krasavice. Jejich těla se na sebe tiskla a Dominik si užíval, jak se na něj lepí mokré pružné kozičky. Penis mu už dokonale stál ale přes látku plavek narážel jenom do rybí poloviny dívky. Byl pro ní neškodný a ona to očividně věděla. Po sérii omračujících polibků, popadl dech. „Kdo jsi? Co je to za triky?“ Jenom se na něj usmívala a mlčela. Přestal si hrát tedy na detektiva a chtivě vzal do dlaně jeden z prsů. Začal ho osahávat, jemně mnout a znovu se předklonil, aby nechal rty splynout s jejími.

Zuzka udělala závodnickým tempem už nejmíň deset bazénů a tak se rozhodla, že je čas na odpočinek. Kdyby její štíhlé tělo nepřetržitě neomývala studená voda, byla by už pěkně zpocená. Plavala dozadu a pak odbočila malým průplavem do méně do skytějších částí aquaparku. Voda tu byla teplejší, okolo zeleň. Ano, tady si odpočine. Náhle uviděla úžasnou věc. Umělá skála uprostřed vody jejíž vstup byl překrytý neprohlédnutelným vodopádem. Zvědavá semdnáctka zrychlila tempa a když konečně podplula do jeskyně, ocitla se v celkem prostorné místnosti. Žádné kachlíky. I zevnitř se imitovala příroda. Jen místo pralesa všude okolo voněl chlor. Dvě třetiny jeskyně tvořil bazén ale vzadu byla suchá plocha. Zuzka se vydrápala z vody, lehla si na záda. Hukot vodopádu u vchodu, naprostá samota a vlhký vzduch…to všechno jí příjemně uvolnilo po namáhavém tréninku. Pojednou zaslechla zvláštní plesknutí, jakoby někdo něco mokrého vyhodil z vody do suché části. Podepřela se na loktech a spatřila velkého tvora, tělo a hlava jí připomínaly lachtana ale místo ploutví měl spoustu dlouhých chapadel. Jako chobotnice. Dřív než místo překvapení přišel strach, dřív než by se stihla vůbec apoň posadit, tvor vystřelil několika chapadly k ní a pevně ovinul zuzčina zápěstí a kotníky. Nebolelo to, ale vykroutit se nemohla. Až teď si všimla, že nemá žádné přísavky. Zvláštní chapadla byla velmi silná a stejně jako tělo tvora hladká, slizká a černá. Nejspíš s velmi tlustou pokožkou. Pokoušela se vyškubnout, ale nešlo to. Tvor se připlazil až k ní. Nadzdvihl se na chapadlech, přesunul nad ní a těmi čtyřmi jí odtáhl všechny její končetiny co nejdál od těla. Po celém těle Zuzka ucítila jak jí kloužou horké černé končetiny. Nakonec nahmataly oba díly plavek a látku z ní strhly. Nahá dívka se pokusla opět o odpor, ale tělem se jí dařilo hýbat sotva o centimetr sem a tam. Vynucená poloha jí znemožňovala výhled jiným směrem než na strop jeskyně a tak spíš cítila než viděla, že se na její bříško z útrob tvora vylila hromádka jakéhosi slizu. Voněl po koření a připadala si, jako by jí někdo na bříško rozklepnul veliké vejce. Několik ramen tvora se v hromádce pečlivě svíjelo a obalovalo. Trvalo to asi minutu. Pak ucítila špičatou tvrdou špičku jednoho z menších chapadel ve svém klíně a teprve tehdy pochopila. Marně škubala rukama a nohama. Snažila se sevřít klín ale chapadlo bylo kluzké, na špičce tenké a jen pozvolna se rozšiřovalo. Vniknutí se nedalo zabránit. Připadala si, jako by do ní klouzal velký had. Postupně jí kundičku zcela vyplnil a druhý všetečný hrot vzápětí zanamenala u análního otvoru. Ihned zatla svěrače a druhé chapadlo jen krouživě kmitalo okolo její zadní dírky ve snaze se vkroutit dovnitř. Rameno, které vyplňovalo její pičku ale pomalu tvrdlo a bobtnalo. Vchod do vagíny měla už pořádně napnutý a v hlavě jí proudily hormony. Ze rtů jí unikl sten. Když koncová část chapadla, zabořená do Zuzky ztvrdla úplně, tvor ho začal používat jako pyj. Na chvilku ho popotáhl ven a vzápětí hrubě přirazil nazpátek. Zuzka hlasitě hekala a jeskynní ozvěna jí odpovídala ještě naléhavěji. Místo chloru už všude cítila jenom pikantní pach bizardního zvířete. Nebo to byl mimozemšťan? Zvíře nejspíš ne, protože zatímco sténala a snažila se nepustit tvora do zadečku, strčil jí do otevřených úst velký kovový kroužek se dvěma hákovitýmy úchyty, které se zachytily směrem ven a znemoňovaly kroužku spadnou jí do krku. Další chapadlo tentokrát spatřila hodně zblízka. Blížilo se k jejímu obličeji a vklouzlo jí do úst. Pokusila se skousnout ale kroužek jí nedovolil zavřít pusu. Zoufale vykřikla ale její hlas přerušilo vlkhé horké chapadlo deroucí se stále hlouběji do krku. Nejdřív myslela, že se udusí ale pak s překvapením zjistila, že dýchá stále stejně. Jakoby končetinou tvora prostupovalo mnoho pórů a ona dýchala skrz. V šoku z toho, jak se tvor pomalu sune do jejích útrob zapomněla na chvíli úplně na zadeček. Na dvě vteřiny povolila a vytrvalé chapadlo vklouzlo asi patnáct centimetrů dovnitř. Nyní maximálně ponížená Zuzka stáhla opět svěrače ale už bylo pozdě. Pod jejím sevřením chapadlo v análku ztvrdlo a bez okolků se začalo promrdávat hlouběji do konečníku. Všechna chapadla sílila a pulsovala v dívčích otvorech. Tělo černého tvora dolehlo na Zuzku, dvě tři chapadla klouzala po štíhlém krásném těle, hladila prsíčka, laskala krk. Lachtaní tlama začala vydávat vrnivý zvuk, který nabýval na intenzitě. Stvůře se to bezpochyby líbilo a pokračovala v šukání třemi rameny. Zuzka si připadala jako v mokrém ohni. Neobytná chapadla zkoumající každé zákoutí jejího těla, nutkavé šimrání a pálení z rozšukávané kundičky a zadečku. Tělem se jí začaly přelévat vlnky přicházejícího orgasmu. Do krku jí začala proudit sladká šťáva…spousta sladké šťávy… začala kuckat ale chapadlo z krku rychle vyklouzlo a ona popadla dech. Ramena hrubě plenící její klín a zadeček zrychlila a jeskynní se nesl zuzčin křik. Mohutným pyjem ukájená dívčí kundička v ní vzbuzovala vodopád rozkoše okořeněný drážděním zadečku. Tělo jí pohltil orgasmus a Zuzka se podvolila neskutečnému zážitku. Její svaly doposud bojující s tvorem ochably a ten poté, co se vystříkal i zbylými dvěma chapadly, vklouzl pod hladinu a zmizel. Tak neuvěřitelné, že to musel být sen. Ale z klína Zuzce kapala hustá sladká tekutina a zpoza zubů si musela vyndat kroužek z neznámého poloprůhledného kovu. Její plavky už asi k použití nebudou.
Marek sledoval, jak se ostatní popasují s lehce vynuceným nudismem. Nejvíc to vadilo asi Petrovi. Ale i ten se občas, k velké Markově radosti, neudržel a nenápadně sledoval Míšu a její vnady. Obě ženy šly doprostřed místnosti inhalovat páru „Je to tu krásný.“ Chválila Bára a zhluboka se nadechla. Jejich manželé si sedli ke zdi a sledovali obnažená pozadí. Bára měla pružný zadeček a stehna vytvarovaná tak, že i zezadu byl vidět kousek její kundičky. „Odsud vám to sluší.“ Zaprovokoval Marek. „Klidni hormony, si jako puberťák.“ Otočila se Míša, aby vynadala manželovi, ale díky tomu spatřila, jak jí Petr zírá na poprsí a zapomněla, co chtěla ještě říct. Místo toho zatahala Báru za ruku, aby se taky otočila. „Podívej se, jak jim stojí, a dokonce ani netuším komu z který, radši už půjdem ven.“ Bářina odpověď jí překvapila. „Proč? Už jsme si půjčovaly oblečení, auta, hlídaly děti. Tak proč si neprohodit na chvilku ty naše dva?“ „To je uhozený.“ „Uhozený jsou čtyři nahý dospělý lidi v jedný místnosti mezi kterýma vůbec k ničemu nedojde.“ Kontrovala rozhodnutě Bára a Markovi poskočilo srdce radostí. „No dobrá…co s váma mám dělat, když vidím ty dva, jak se na to těší. Aspoň se tu máme navzájem pod dohledem.“ Sotva to dořekla, Marek vstal a zamířil k Báře. „Pohlídej mi jí.“ Ukázal Petrovi na Míšu. Pak za ruku stáhnul blonďatou kamarádku své manželky na zem a ztopořeným penisem bez otálení zajel do doposud zapovězeného masíčka. „No..ten tvůj neumí předehru?“ smála se Bára. „Ne, ale zkus ho to naučit.“ Opáčila Michaela zatímco sedícímu stydlivému Petrovi honila rukou ptáka. Následně přešla ke kouření. Ostatně svalnatý kamarádčin manžel se jí vždycky líbil a tak proč si to neužít? Na zemi pokračovalo šukání Marka s Bárou. Marek se do toho pořádně obul a hladově přirážel do šťavnaté kundičky. Zanedlouho se neovládl, Báru chtěl už dlouho, a poprvé se vystříkal. Vzrušená Bára využila situace, vylezla na Marka do polohy 69 a začala čistit pyj od spermatu a svých šťáv. Spokojený Marek zabořil nos do voňavého klína a jazykem si hledal cestu čertvě promrdanou škvírkou. Když Míša Petra vykouřila, dostala jeho ptáka do kondice podruhé a vyzvala ho k akci. Hromotluk chvíli sledoval jak v blízkém oparu Marek líže jeho maželku a pak Míše řekl ať si klekne na čtyři. Ta to ochotně udělala, jen ať Marek vidí, že i ona si to tu užívá. Petr mohutný pyj několikrát vsunul opatrně zezadu mezi bronzové stydké pysky, ale jenom aby pořádně navlhčil. Pak chytnul Michaelu za dlouhé havraní kadeře a začal rvát žalud do zadečku. Míša vypískla „To ne, Petře!“ Bára se podívala jejich směrem a rozesmála se. „Péťa rád análek. Já mu ho často nedopřeju, tak se snaž.“ Míša se trochu třásla ale Petr ignoroval její prosby a na několikátý pokus zajel do zadní branky a labužnicky začal pomalu přirážet. Parní lázní se rozléhalo několikanásobné sténání…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 20 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist