Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Můj začátek

Kategorie: Gay
04.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Dovolte my, abych se Vám ze začátku celého příběhu (románu) představil. Jmenuji se hrabě Maxmilián Ludvík IV. a jsem jediným a prvorozeným synem hraběte Ludvíka III. Moje sestra se jmenuje hraběnka Rosalinda, ale zkráceně jí říkáme Rosa.
Můj životní příběh se začal psát v roce 2005. Narodil jsem se za sněhové bouře kdesi v srdci Paříže.
Z mého dětského světa jsi nepamatuji ani ň, no nedivte se, když jsem byl ještě malé mimino. Ale pamatuji jsi, na svou první zkušenost, která odstartovala celý můj život.

Tak, tedy, jednou jsem seděl dlouho do noci v naší knihovně a pročítal jsem staré svazky naší rodiny. I když my bylo teprve 8 let, tak jsem uměl dost dobře číst a ještě jsem se domluvil, jak francouzsky, tak i německy. Tak staré svazky pro mě neskýtali žádné problémy. Všechno by šlo celkem v pohodě, kdybych nenarazil na tajné dveře ve stěně knihovny, stačilo jen zavadit o svícen a už se knihovna rozevřela. S trochou námahy jsem ještě trošku odstrčil dveře, abych se mohl v pohodě protáhnout dovnitř. Všude byla tma, jen na starém mahagonovém stole svítila stará lampička a všude byli rozložené knihy. Do jedné z knih jsem nahlédl a ihned jsem se začetl: byli to kroniky naší rodiny, lépe řečeno sprostý život na našem panství. Psalo se tam, že každý z našeho rodu je povinen ve stáří sepsat své erotické skutky.
V této části knihovny, jsem začal trávit trošku více času, než obvykle. Prohledával jsem staré regály a krabice, abych našel nějaké novinky, na kterých si smlsne můj chtíč. Nikdo o tom nevěděl ani slovo a raději jsem to tajil i před dětmi z panství. Často jsem se zavřel v knihovně a svlečený do naha jsem onanoval o opěradlo židle, a často do silných orgasmů. Až do doby, než jsem oslavoval 9 narozeniny. Otec mě sledoval, kam jdu tak pozdě večer. Neuvědomil jsem si, že mě sleduje a tak jsem dělal vše, jako obvykle. Svlékl jsem se do naha a s postaveným ocasem v ruce, jsem přejížděl po opěradle, když najednou do knihovny vešel otec. Strnul jsem a čekal na jeho jednání. Myslel jsem si, že mě bude mlátit či co, ale on ne. Vysvětlil my nějaké věci ohledně sexu a onanie a naší rodiny, potom se vysvlékl, také do naha a chytl mě za ruku. Zatáhl soše cherubínka za penis a ve zdi se otevřel další průchod do chodby a my vešli dovnitř. Procházeli jsme snad celým zámkem a otec my vždy řekl, kudy se vychází ven nebo kde je skrytá dírka na pozorování. Po hodině trmácení jsme došli do nějaké místnosti kdesi dole pod zámkem, tam byla postel, video, počítač a plno kazet a cédéček. Rychle jsem se vrhnul k počítači, ale otec mě zastavil a řekl, že nejdříve jsi to budu muset odpracovat. Zapnul kameru, namířil jí na postel a mě položil na záda na postel. Potom my nadzvedl nohy, přelíznul dírku a začal do mě pomalu sunout svou kládu. I když se snažil sebevíc, tak nemohl do mě zasunout, neboť jsem měl ještě malou neprojetou dírku. Trochu se zachmuřil, ale nepřestával mě dobývat, pomalu se mu tam podařilo narvat žalud a pak už jen prudce přirážel. Strašně to bolelo, ale i na druhou stranu, to bylo příjemné a tak jsem držel a čekal, kdy to pomine. Otec slastně přirážel a já jen brečel do rytmu přírazů. Když se konečně na mě vyřádil, tak mě zvedl a nutil mě, abych si sedl, jenže můj zadeček byl tak bolaví, že jsem si raději kleknul a přijal jeho péro ulepené od mé krve. Která vytékala z mého zadku. Ani jsem nestačil vložit jeho penis do pusy a začal ihned stříkat.
Pak se jen otřel, řekl my ať mu prominu, vyndal kazetu s kamery a odešel do své komnaty. Chvilku jsem ještě seděl na posteli a utíral jsem ze sebe zbytky mé krve a jeho semene a přemýšlel, vůbec, co se to stalo, jaké zvíře se najednou z něho stalo. Byl jsem tak vysílený, že jsem během několika okamžiků usnul.
Ráno mě probudil, až otec, který seděl u mé postele a v ruce žmoulal nějakou krabičku převázanou modrou stuhou. Chvíli jsem se na něho dlouze a nevěřícně díval, a čekal druhý pokračování nočního příběhu, ale on místo toho se my omluvil a dal my tu krabičku a na to odešel. Zajímalo mě, co to tam asi bude, a tak jsem neváhal a rychle se vrhnul na rozbalování. To co tam bylo mě trochu překvapilo, no nedivte se, dostal jsem k devátým narozeninám vibrátor a dopis, v kterým stálo, že my pomůže k větší roztažnosti prdelky.
No nic, postavil jsem ho vedle počítače a kupy CD a ihned zapnul počítač.
Všechno v počítači bylo ve smyslu pedofílie, na pozadí seděl chlapec s roztaženýma nohama a zasouval si do zadečku nějaký vibrátor, když se spouštěl Windows, tak se ozval zvuk chlapce při honění, no prostě pedofilní počítač. Začal jsem prohlížet jedno CD za druhým, až jsem byl ze všeho tak rozpálený, že jsem si začal znova dráždit zadeček a ocásek. Byl jsem v sedmém nebi a nemohl jsem vydržet bez nějakýho přítele. Chvilku jsem se ještě honil a projížděl si prdelku, ale potom jsem se už musel obléct a vyrazit do školy. Nebila to ani minuta, ani sekunda a já byl pořád více a více nadržený. Vzrušovali mě spolužáci sedící jen tak v krátkých kalhotách v lavicích, vzrušovali mě ty jejich péra při močení na záchodcích. Už jsem byl v sedmém ohni a nemohl jsem to nijak potlačit. Když jsme měly tělocvik, tak jsem si vyhlídl jednoho favorita jmenoval se Majkl a moc mě vzrušoval. Po tělocviku jsem počkal, až budeme v šatně sami a pak jsem se ho neovladatelně zeptal, zda bych ho mohl vykouřit. Majkl se jen usmál a řekl: „Na to jsem čekal už velice dlouhou dobu Maxi“. Byl jsem tak šťastný, že se to nedá ani popsat. Ihned jsem začal neohrabaně hrabat v jeho trenýrkách, až mě zarazil a raději jsi ho vyndal sám a řekl: „Tak kuř“. Poslušně jsem se sesunul na kolena a vložil si jeho bambus do pusy, na to, že mu bylo 13 ho měl pořádně velkýho a hubeného. Bylo mu 13 proto, že několikrát propadl, ale to mě nevadilo, hlavně, že jsem měl s kým blbnout. Pomalými tahy jsem mu zpracovával žalud a sem tam olízl i jeho jemné a holé koule. Majkl, ale byl tak rozrajcovaný, že my bez varování začal projíždět svým klackem celou pusu a přirážel, jako o život až se několikrát ještě prohnul a já mu s žaludu olízl několik kapek semene. Pak mě odstrčil sedl si na lavičku a s chutí si strčil svůj klacek do pusy a začal si ho ještě zběsilej honit, než když jezdil v mé puse. Celé představení trvalo jen několik sekund. Pak jsem jen viděl, jak do jeho pusy vylítávají zbytky jeho semene a on s radostí vše polyká. Bylo to skoro neuvěřitelný, jak si kouřil své vlastní péro, tam v šatně u tělocvičny, jsem to viděl po prvé. Majkl si ještě chvilku lízal svůj žalud a zbytky semene a pak se oblékl a nabídl my, abych šel s ním dnes po škole domu, že my prý něco ukáže a možná si ještě zapícháme.
Po škole jsem jako zběsilí vyběhl ze školy a před bránou už na mě čekal můj favorit, chytl mě kolem krku a vyrazili jsme společně, k němu domu. Naštěstí jsme zjistili, že nikdo není doma a tak jsme rychle pospíchali do Majklova pokoje, kde jsme se vysvlékli a začali se pošťuchovat, skončilo to tím, že si honili naše klacky navzájem. Pak mě, ale Majkl zase zarazil, a řekl: „počkej na to máme dost čas“. Vstal a něco začal vytahovat ze skříně. Chvilku jsem na něho koukal, ale potom jsem mu šel pomoci a zjistil jsem, že je to nafukovací podobizna malého dítěte. Pomohl jsem mu ji tedy nafouknout. Potom ji položil na postel a její stojící úd si začal soukat do svého 13 letého zadečku, když ho tam měl skoro celého, tak se začal pohupovat, pak na mě kývnul a naznačil my, abych mu ho šel kouřit. Rychle jsem tedy skočil k němu na pohovku a ponořil svou hlavu mezi jeho krásné hladké nohy a ujal se jeho trčícího čůráčka. Nejdříve jsem ho jenom tak škádlil jazykem na žaludu, ale potom jsem to už nemohl vydržet a začal jsem sunout toho jeho klacka do pusy. Jezdil jsem z pusou nahoru a zase dolu, a co nejrychlejšim tempem. Majkl byl v sedmém nebi. Za několik málo minut, začal sebou házet a z jeho naběhlého žaludu vytryskl velký gejzír teplého spermatu. Jednu dávku jsem schytal na obličej, další do vlasů a všechny poslední přímo do krku. Bylo toho spousty i když už nestříkal a já mu olizoval koule od zbytků semene, tak pořád z jeho žaludu vylétávaly bílé chuchvalce mrdky. Už jsem nevěděl co mám dříve slíznout. Ještě ani nebyl celý do lízaný, a už vymyslel další pozici. Vytáhl ulepený gumový penis ze svého svěrače a mě položil na záda. Z nočního stolku vytáhl malý robertek a začal se sním dobývat do mého zadečku. Ze začátku to trošku bolelo, ale otec už si na tom odpracoval své a tak se Majklovi podařilo po chvíli do mě vjet vibrátor, když byl zcela uvnitř, tak nemeškal a ihned ho zapnul. Ze začátku nechal jen volnou vibraci, ale později silně přitvrdil. Když už si myslel, že jsem dosti rozdělaný, tak si na mě lehl, jako na ženskou a začal se o mé tělo třít. Bylo, to tak zajímavý, když my v zadku vibroval penis a naše ocasy se vzájemně o sebe třeli a ještě k tomu, my Majkl dával moc a moc dlouhý francouzák. Kdybych mohl stříkat, tak bych to hned udělal, ale byl jsem ještě malý. A tak místo mě se udělal zase Majkl. Ten měl, ale nepochopitelnou výdrž.
Pomalu se blížil večer, a já zjistil, že poslední autobus do Paříže my ujel. No nic, pomyslel jsem si. Dveře dole u Majkova domku bouchly a bylo jasno, že se vrátila Majkova máma. Rychle jsme tedy vyskočili z postele a začali se oblékat, a jen tak tak, když jsem si dopnul zip u džínsů, tak se otevřeli dveře a vešla Majka máma. Majkl nás hned představil, řekl matce, aby mě odvezla domu, že my ujel autobus.
Majkl se semnou šel ještě rozloučit k autu a potom během čtvrt hodinky mě jeho matka hodila domu. Otec už na mě čekal v hale a hned se ptal, kde jsem byl tak dlouho. Řekl jsem mu, že jsem byl s jedním spolužákem u něho doma a hrály jsme nějaké hry. Nevím, zda ho ta lež uspokojila, ale pro dnešek už my dal pokoj a já se odšoural k sobě do pokoje. Svlékl jsem se do slipů a sedl si do postele. V hlavě my pořád létali myšlenky a zážitky s Majklem. Ani nevím, kdy jsem usnul, ale probudilo mě až ranní budík, silně řvoucí na stole.
Ještě jsem chtěl spát, ale když my blesklo v hlavě Majklovo jméno a jeho tvář, tak jsem rychle vystřelil do koupelny a z koupelny na autobus.
Ve škole jsem nemohl vydržet se pořád nekoukat po mém favoritovy. Konečně zazvonil zvonek a byla první přestávka, rychle jsem spěchal s Majklem na chodbu. Ani jsme nestačili prohodit jedno slovo a už jsme zase byli zahnáni naším třídním učitelem a zástupcem do třídy. Tam nám řekli, že po neděli, pojedeme celá třída na školu v přírodě. Celé mé tělo jásalo blahem, a už jsem se nemohl dočkat, až budu s Majklem na pokoji.
Brzo jsem se dočkal, do školy jsem dojel, jako normálně. Před školními vraty už čekal autobus a děti nakládali své věci do zavazadlového prostoru, Majkl už na mě čekal. Společně jsme nastoupili do autobusu a usadili se v poslední řadě sedaček, aby si nás nikdo nevšímal. Během cesty někteří hrály s učitelem nějakou hru a někteří, třeba jako my se navzájem objímali a vlepovali si ty nejlepší a nejsladší pusy, které se láskou přenáší. Tedy netvrdim, že všichni z naší třídy, jsou homosexuálové, to jen my dva.
Ubytovna nebila nic moc, ale byl jsem rád, že už jsme byli na místě a já mohl v klidu nerušen zaplout do našeho pokoje bok po boku s Majklem. Chvilku jsme se jenom tak škádlili a lechtali. K sexu ani k lehkému petingu nedošlo, protože jsme byli všichni tak unavení cestou, že jsme brzo usnuli. Probudil nás až budíček, který se konal už v 6:00 ráno. Pomalu jsme se s Majklem odsunuli jen tak s ručníkem uvázaným kolem beder do společné koupelny a do sprch. Všichni se už sprchovali, jenom nám se moc nechtělo mezi ty krásné jemné dětské tělesné rysy. Neboť by se my asi nejspíše postavil, a taky, co jsem nechtěl se stalo. Učitel nás tam nahnal a bylo to. Mě a Majklovi stál jak voják na stráži. Naštěstí všude byla pára a tak se to všechno nechalo jen tak tak schovat.
Po snídani jsme měly nečekaný sportovní výlet. Celá třída jsme vyrazili na hodně moc kilometrový výlet na kolech. To byla další bomba, když jsem jel vedle těch kluků, kteří byli jen tak polonahý a v těsných elastických kalhotech. Holky ze třídy byli v pohodě, ty se někde vyhonili a nic jim tam nestálo, ale co my. Nemohli jsme ani sesednout z kola. Byli jsme pořád přilepení na kolech. Naštěstí se výlet chýlil pomalu ke konci. Celý výlet byl dlouhý asi něco kolem 35 kilometrů, já úplně upocený sesedl z kola a pomalu se plížil do sprch bylo my celkem jedno, že se my přede všemi postaví, ale on jako na potvoru, byl tak utahaný, jako já, že se mu už nechtělo stát. Musel jsem se raději osprchovat ledovou vodu, abych se aspoň trochu probudil a nebyl jako dříví v lese. A to taky zabralo, byl jsem mírně svěží, a rychle spěchal do pokoje za Majklem. Ten už ležel v posteli a snažil se usnout. Ale já jsem si chtěl aspoň před spaním pocucat to jeho lízátko, a tak jsem přisedl na krajíček jeho postele. Usmál jsem se a zalovil jsem rukou v jeho kalhotech od pyžama. Pomalými tahy nahoru a dolu jsem ho brzo ztopořil a začal se mu věnovat ústy. Jemně jsem olízl kapičky spermatu na jeho rudém žaludu a v líbaní jeho krásného ocasu jsem pokračoval směrem ke kulkám. Majkl byl ze mě v sedmém nebi a začal my prudce přirážet do pusy. Jen jsem zaslechl jak se jeho hlas chvěje a už z něho začalo zase téct proudem semeno. Něco jsem stačil polknout, ale velká většina my vytékala z pusy. Do lízal jsem poslední kapičky a pomalu s radostí ve tváři jsem vyrazil k mí posteli. Mrdku na svém hrudníku jsem nechal zaschnout a spokojeně jsem usnul.
Ráno mě probudil Majkl, stál nade mnou, jako ho Bůh stvořil a už si zase mastil toho svého čůráčka. Ani nechtěl,a bych ho vydráždil svým jazykem jako to, že ho spíše vzrušovala představa, že všechnu svou ranní mrdku vystříkne na můj obličej. A že jí měj požehnaně. Nechal jsem ho tedy, ať se spokojeně vyhoní na můj obličej. Už se pomalu blížil jeho slastný vrchol, když najednou přestal, našmátral mého ochablého ptáka a zase začal a přitom mi ho pomalu honil. Pomalu se zase dopracovával k vrcholu, když tu se najednou prohnul a z jeho žaludu začal cákat na můj obličej husté chuchvalce jeho teplé a sladké mrdiny. Když konečně dostříkal, tak si jenom svý péro utřel do mého pyžamové svršku a odešel z místnosti. Chvilku jsem jen tak seděl v posteli a přemýšlel, co se mu asi honí poslední dobou v hlavě. Když jsem stejně na nic nepřišel, tak jsem si jeho mrdku otřel do kapesníku a šel jsem dolu do jídelny na snídani. Tam už seděl Majkl s nějakou holkou a o něčem se zasněně bavili. Pomalu my docházelo, že už asi se mu kluci nelíbí. Smutně jsem odvrátil oči a přešel k nejbližšímu volnému stolku. Skoro jsem se ani moc nenasnídal, pořád jsem smutně hleděl na Majkla, jak se vesele baví s tou holkou. Když přišel Majkl po snídani do pokoje, hned jsem se ho zeptal, jest-li ještě semnou bude chodit nebo s tou nádherou ze zdola. On mi na to řekl, že se mnou bude chodit nadále, že to dole nemělo nic znamenat, ale tou odpovědí jsem si nebil zcela jist a pořád my to nějak vrtalo hlavou. I když jsem se s Majklem nadále od té doby slastně uspokojovali, tak na druhou stranu jsem ho vždy viděl, jak leze k té holce do pokoje. Na jednu stranu my to nevadilo, ale na druhou stranu jsem žárlil.
Brzo, ale skončila naše škola v přírodě,a léta pomalu plynula dál. S Majklem jsem se už moc nevídal, ale občas jsme se sešli na nějaké to pokouření nebo pohonění. Jinak jsem si to ve směs dělával častokrát sám. Pomalu jsem oslavil 10 leté narozeniny a s tím i přišlo mnoho plných změn.
Otec mě přihlásil na vojenskou akademii blízko města Nice, to je v jižní Francii. Prý že jsi tam najdu plno přátel a naučím se zajímavějším věcem. Další zajímavá změna, byla ta, že jednoho rána těsně před odjezdem do školy na přijímací před prázdninový kurz, jsem při sprchování objevil, že my koule pomalu začínají zarůstat a při masturbaci my teče něco málo mrdiny. Byli to příjemné změny, tedy až na tu školu.
Druhý den po narozeninách mě otec posadil na letadlo a já vyrazil vstříc svému novému životu. V Nice už na mě čekal vychovatel z Internátu, jmenoval se Francoa a bylo mu něco kolem 50 let. Pomohl my do auta a ukázal my všechno možný. Taky se my tak trochu zdálo, že se mu i možná trochu líbim. No nedivte se, byl jsem vysoký, štíhlí, modré oči a hnědočerné vlásky.
Večír mě Francoa naložil na letadlo a já uháněl zase zpět do Paříže, a tam na mě už čekal otec, který mě odvezl domu. Při večeři, pořád na mě vyzvídal, jak se my tam líbilo, jak na mě zapůsobil Francoa a nakonec z něho vypadlo, že poslední týden prázdnin, tedy za 14 dní pojedeme do Jižní Afriky na dovolenou. Ukázal nám fotky a místa, která jsou určená pro nudisty. Byl jsem ohromený a těšil jsem se jak malý kluk. Vždyť jsem vlastně byl malý.
Pár dní jsem si ho ještě proháněl v tajné knihovně a někdy se i sešel z Majklem. Ale už to nebylo, jako dřív. Jen se na mě vyřádil a hned zmizel. A tak se nedivte, že jsem se těšil na jinší.
V jižní Africe na nás otec vůbec nešetřil. Chtěl abychom si užívali, nejlepší hotel, jídlo a hlavně sladkosti, po kterých jsme jako děti byli celý diví. Koupat jsme se chodili na nedalekou nuda pláž. Jednou jsem takhle nemohl vydržet, moc se my chtělo čůrat a tak jsem rychle odběhl za nedaleké křoví. Chytl jsem tělo svého penisu, přetáhl si předkožku a prohnul se v páteři a najednou ze mě vylétali zlatý kapky moči. Byl jsem tak plný, že proud nepřestával a nepřestával. Najednou jsem za sebou uslyšel několik kroků. Ohlédl jsem se, abych viděl na příchozí. Byli to jen stejně staří kluci, kteří se chtěli taky vymočit. Aspoň jsem si myslel. Jeden z těch kluků si klekl a další mu ho bez problémů začal šoupat do zadku, třetí si stoupl před něho a čekal až se ujme jeho péra. Stál jsem jako opařený. Vůbec se přede mnou nestyděli. A nebo to snad bylo naschval, aby mě vyprovokovali a já se přidal? No nevím. Ale jednu věc vím jistě. Já se přidal. Lehl jsem si pod neznámého chlapce a ujal se jeho klády, která přirážela na prázdno do vzduchu. Chytl jsem tu jeho černou kládu a začal jsem si jí hned rvát do pusy. Dvá snědí chlapci, jeden ve předu u pusy a jeden v zadu u zadečku přidávali na intenzitě svých přírazů, aby mohli co nejrychleji vyvrcholit. I ten, co jsem ho kouřil se snažil být rychlejší a rychlejší. Všechno trvalo tak neuvěřitelně dlouho. Až najednou oba chlapci vytrhli svá péra z těsně sevřené pusy a zadku a všechno své bílé semeno namířili na můj hrudník a koule. Pak mě jeden z nich chytl za ruku a naznačil my, abych si sedl na jeho doposud stojící kládu. Jen jsem se ušklíbl a hned šel na to. Druhý kluk mě povalil na toho prvního a začal se ze zadu do mě dobývat, i když už jsem měl jedno péro po kořen narvaný v zadku, po bolestivé chvilce se mu to nakonec podařilo, cítil jsem, že my asi natrhnou zadek, ale nevzpouzel jsem se mávnul jsem na toho třetího a ten my ho už rval do pusinky. A pak se všechno rozjelo na plno. Krásní snědí chlapci přiráželi, jako o život, jejich mladický dech jsem cítil na krku a pot na těle. Tato poloha nemohla trvat příliš dlouho, protože byla silně vzrušující a během několika okamžiků jsem pocítil, jak do mého zadečku stříká silný proud jejich neukojitelné touhy. Ten třetí se také nenechal zahanbit, vytrhl svůj žalud z mé pusy a zkropil my celý obličej. Chvilku jsme ještě leželi jeden na druhým a oddechovali v rytmu našich plic. Pomalu jsem ze sebe otřel mrdinu, aby otec nic nepoznal a nenápadně jsem se vrátil na pláž. Můj strýc Martin si hrál na písku s mou sestrou, otec se koupal kdesi nedaleko od pláže a tak jsem rychle v klouznul na deku a dělal jsem, že se opaluji. Pomalu se slunce zhouplo za nejbližší kopec a nastal večír. Utřeli jsme se a oblékly a vyrazili směrem do hotelu. V hotelu nás otec nahnal všechny pod sprchu, abychom smyli tu mořskou sůl. Potom jsme se usadili u televize a dívali se na nějaký seriál. Byl to náš poslední večír prázdnin a tak nás otec nechal dívat skoro až do rána. Někdy k poledni jsme se už vzdalovali od pobřeží slonoviny zase zpět do normálního života.
Doma nám otec rozdělil naše školní lejstra, do kterých nás přihlásil a každýmu z nás dal vše potřebné, abychom nestrádali.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Kritik (16) napsal

Docela vzrušující, dlouhá povídka, kdyby to nebyl otec, ale třeba bratr, měli bychom to bez zločinu. Pokud zanedbáme zločin na jazyku.

TOPlist