Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jak jsem ošukala tátu

Kategorie: Mix, Orál, Petting, Šukačky, Teen
23.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 58 hlasů

Je středa večer, právě jsem vylezla z vany, kde jsem se dvakrát udělala pod sprchou, protože už od rána jsem strašně nadržená a potřebovala bych si zašukat, ale nemám jako na potvoru dnes žádného chlapa. Mamka je na noční a táta se ještě nevrátil ze služební cesty. Za chvíli bude začínat v televizi nějaký erotický film, tak si aspoň u toho budu moci honit kundičku, když není nikdo doma. Za dva měsíce mi bude 16 let a panna už dávno nejsem.

O panenství mě připravili kluci v sedmé třídě na lyžáku. Byli čtyři, Jirka začal a ostatní se na mě vystřídali. Ani to nebolelo, s těmi jejich ocasama žádný zázrak tenkrát neudělali. Když si o to ten druhý večer řekli, tak mě museli potom šukat každý den než jsme jeli domů.
Docela se mi to zalíbilo a pokračovala jsem v tom i po návratu a stále mě to drží. Jak tak přemýšlím, co s tím dnes udělám, tak se ozval zvonek. Byla jsem jen tak nalehko v košilce, která mi zakrývala tak půl prdelky a moje pěkná prsa ji zvedala a šla jsem se podívat, kdo to zvoní. Za dveřmi jsem viděla nějakého mladého kluka, asi tak 25 let jak drží mého taťku. Otevřela jsem a viděla, že je táta totálně pod obraz. Mladík se mi představil, že se jmenuje David a je otcovým řidičem. Byli na nějakém jednání, trochu se to zvrhlo, a takhle to dopadlo. Řekla jsem, že jsem Katka a aby mi tedy pomohl tátu uložit. On ale při vystupování z auta asi dvakrát upadl a byl celý špinavý, tak že jsme ho museli nejdříve svléknout a potom jsme ho odvedli do koupelny, aby se vykoupal. Trochu se probral a řekl, že to zvládne. Nechali jsme ho v koupelně a šli si sednout do obýváku, než se vykoupe, abych ho mohla potom uložit. Sedli jsme si proti sobě do křesel a David mi vyprávěl, jaké to tam dnes bylo. Když jsem ho tak poslouchala a prohlížela si ho, tak se mi začínal líbit a začal mě velmi vzrušovat.
Pomalu jsem dávala nohy od sebe a pozorovala, jak Davidovi roste boule v rozkroku při pohledu na moji vyholenou pindu, protože jsem neměla kalhotky. Při povídání začal koktat a všimla jsem si, že si několikrát přejel přes kalhoty, pod nimiž mu stál jeho ocas. Podle napnutých kalhot to vypadalo na pěkného macka. Poslouchala jsem, jestli se ještě otec koupe, a když jsem slyšela téci vodu, tak jsem povídala Davidovi, jestli si chce zapíchat na rychlovku a vstala jsem z křesla a opřela se přes opěradlo a vystrčila na něho moji prdelku. Dlouho neváhal a jeho naběhlý macek do mne za chviličku zajel a David přirážel, jako by mu šlo o život. Šukal mě dlouho a krásně, dostala jsem dva orgasmy a bylo mi božsky. Najednou začal křičet, že už bude, tak jsem mu řekla, že chci všechno semeno do kundy, že nemusí mít strach. Miluji ten pocit, když se teplé semeno dostává do mých útrob. Když se vystříkal, tak jsem se otočila a vzala jeho píst do pusy a pěkně jsem jej očistila a vysála z něj ještě zbytky semene. Potom jsem si ho prohlédla i s pytlíkem a řekla, že má pěkné nádobí a že bych chtěla, aby se brzy zastavil, ale tak, abychom měli více času. Slíbil, že ano, ale to už se hlásil otec z koupelny, tak jsme museli končit a postarat se o něho. Vylezl z koupelny v mém županu a dost se pořád motal. Odvedli jsme ho do ložnice a on sebou plácnul na postel. Nechali jsme ho tam a šli zpátky do obýváku. Já jsem ještě zatoužila po Davidově péru, a tak jsem mu ho ještě vyndala z kalhot a vykouřila ho, abych také věděla, jaké má semeno.
Po vystříkání jsem ho zase pěkně očistila a on mi řekl, že už musí dnes domů, že přijede někdy jindy na celou noc. Dal mi pusu a odešel. Byla jsem tak akorát rozdělaná a zase žádný chlap. Sedla jsem si k televizi a dívala se na již běžící erotický film. Při záběru, jak na něm dívka sedí na koníčku a rajtuje , jak na závodišti, tak jsem si začala zase honit moji už tak hodně mokrou pičku. Nenechala jsem ani zahálet poštěváček a pořádně jsem ho promnula. Druhou rukou jsem si mačkala bradavky a bylo mi docela dobře. Asi po půl hodině se mi dostavil takový malý orgasmus. Televizní film skončil a já jsem se rozhodla, že půjdu spát, protože už nic pořádného ten večer v telce nebylo. Vypnula jsem telku, zhasla světlo a šla do svého pokoje. Když jsem šla okolo ložnice, tak jsem si řekla, že se musím podívat ještě na tátu, jak spí. Vešla jsem do ložnice a rozsvítila lampičku. To co jsem viděla, mi doslova vzalo dech. Táta ležel na zádech, župan měl rozhozený podle těla a jeho ocas ležel přes pytel až na prostěradlo. To nebyl ocas, to byla pořádná hadice.
Ještě jsem tak velký ocas neviděla, a to mu jen ležel. Šla jsem pro pravítko, že mu ho musím změřit. Opatrně jsem mu přiložila pravítko a naměřila 18,5cm v klidu. Tak to jsem ale byla strašně zvědavá, jak ho má velkého, když se mu pořádně postaví. Opatrně jsem mu ho pohladila a pozorovala, jestli se neprobudí. Nic to s tátou nedělalo, spal jak dudek. Tak jsem mu vzala ten jeho klacek opatrně do ruky a už jsem cítila, jak se začíná zvedat. Dvakrát jsem přejela rukou nahoru a dolů a už mu obstojně stál. Když taťka pořád spal, tak jsem se odvážila mu ho vzít do pusy a pomalu kouřit. V puse mi začal rychle nabývat a za chvíli jsem ho musela olizovat jen okolo hlavičky, protože se mi už do pusy nevešel. Stál mu parádně a byl krásně žilnatý s fialovým žaludem. Tak jsem zase vzala pravítko a naměřila neuvěřitelných 25,5cm. Tak to jsem se vůbec nedivila, že když s mámou šukali, že vždy u toho tolik řvala. Když jsem na něj tak koukala, dostala jsem chuť si ho zasunout do pičky. Už jsem ji měla pěkně připravenou, moje čtyři prsty ji dokonale roztáhly. Sundala jsem si košilku, abych si mohla lépe mnout kozy a bradavky a opatrně jsem tátu překročila a pomalu jsem se nabodávala na jeho šíp. Šlo to celkem dobře, ale přeci to trochu bolelo, jak byl velký. Jenže moje zvědavost byla silnější, a tak jsem pomalu dosedávala a dávala pozor, aby se táta neprobudil. Za chvíli jsem ho měla v kundě celého a divila jsem se, že se mi tam vůbec vešel. To až řeknu holkám, jakého jsem měla v sobě klacka, tak zblednou všechny závistí. Začala jsem se zvedat a zase pomalu klesat. Bylo to dosti bolestivé, musela jsem si při tom pořádně mačkat kozy.
Když jsem to několikrát zopakovala, tak se moje kunda přizpůsobila tátovému čuráku a už to šlo velice dobře. Tekla jsem jak protržený rybník, a to mi hodně pomáhalo. Táta pořád spal a já začala zrychlovat tempo. Najednou se zavrtěl, tak jsem počkala a po chvíli jsem pokračovala. Za chvíli se zase trochu probral a povídal: „ Petro, co zase blbneš, vždyť vidíš, že jsem jak dělo, nech to na ráno“ a tím myslel, že je na něm moje máma. Najednou vztáhnul ruce ke mně a chytil mě za kozy. Zmáčknul mi je, na chvilku mu znehybněly ruce, potom znovu zmáčknul a otevřel oči. Když uviděl, že to není mamka, ale já, rychle vystřízlivěl a povídal, co to znamená, co si to dovoluji. Já jsem ale pokračovala v jízdě, protože jsem už cítila, že se mi blíží orgasmus. Nechala jsem ho zatím bez odpovědi a s hlasitým výkřikem jsem se udělala. Táta na mne koukal, jako kdyby mě viděl poprvé. Vím, že byl z toho hodně vyděšený, ale co se dalo dělat, když jsem měla takovou chuť si zašukat a ten kluk mě jen rozdělal.
Tak jsem mu řekla, že když jsem viděla tak velkého ptáka, jak leží přes pytel, tak jsem nemohla odolat ho nemít v sobě. Tak jsem Ti ho nejdříve vykouřila a potom na něho nasedla. Chvíli mě to bolelo, ale potom to bylo nádherné, mámě moc závidím, takové péro. A při tom povídání jsem pořád po něm jezdila a on se pořád držel. Když jsem dostala další orgasmus, tak jsem slezla a řekla mu, že ho prosím, když už tady tak šukáme, aby mi to udělal ještě zezadu a pořádně mi vystříkal kundu. Klekla jsem si k posteli, roztáhla nohy a čekala, až mi ho tam vrazí. Taťka se postavil za mne a nejdříve mi žaludem několikrát přejel přes lapličky, potom nasadil hlavičku na kraj pochvy a začal mi ho tam pomal zasouvat. Bylo to nádherné a velmi rajcovní. Řvala jsem u toho jak raněné zvíře, ale to bylo vše slastí a blahem.
Začala jsem přirážet proti, kozy mi lítaly sem tam a jednou rukou jsem si mačkala klitoris. Bylo to opravdu vzrušující. Táta mě chytnul za vlasy, přitáhl hlavu dozadu a bušil do mne svým velkým kyjem. Jeho velký pytel mi plácal přes kundu a slastně to mlaskalo. Tak jsme šukali asi půl hodiny, dostavily se mi ještě dva orgasmy a najednou táta povídá, že už také bude. Za chvíli jsem ucítila několik záškubů a teplo v mé kundičce. Jeho příval semene mi ji celou vyplnil a byla to nádhera. Po chvilce mu jeho klacek trochu ochabl, tak jsem mu ho vzala do pusinky a pěkně očistila. Přitom mi řekl, že nevěděl, že má doma takovou pěknou a šikovnou mrdku, která je celá máma, také neví, kdy má skončit. Tak jsme si to do rána ještě několikrát udělali a než jsme usnuli, tak mi řekl, že bude muset zpracovat mámu, abychom si mohli zašukat ve třech. Já jsem odešla do svého pokoje a oba jsme usnuli.
Ráno se probudím a slyším nějaké hlasité vzdychání. Vstala jsem a šla se podívat, co se děje. Když jsem zahlédla pootevřenými dveřmi, jak máma na tátovi rajtuje, jako já večer, tak jsem se usmála, opřela jsem se o futro, vyhrnula trochu košilku a už jsem měla ruku v kundičce. Najednou mamka slezla a změnila polohu na zezadu a v tom mě viděla, jak tam masturbuji. Řekla něco tátovi a najednou na mě křikla, co tam stojím, ať jdu k nim. A tak jsme začali se šukáním ve třech a bylo to super.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Tomas napsal

Krásná povedená rodinka hnedka bych se k vám přidal 😉

Inspektor povídek je asi na dovolené napsal

Úžasný, krásný, erotický, super.

TOPlist