Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Máma a já

28.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 70 hlasů

Než-li Vám začnu vyprávět můj příběh, jako první je nutné říct, že vše co si níže přečtete se stalo a vše je napsáno podle skutečnosti.

Jmenuji se Pavel, je mi 20 let, sem na elektrickém vozíku (mám genetickou nemoc, ochabování svalů), pracuji jako vedoucí call centra nejmenované firmy. Moje máma (Zuzana) pracuje jako sociální pracovnice v domově důchodců. Je jí 43 let. Postavu má vskutku hezkou výška cca. 172cm, váha cca. 60 kilo, prsa velikosti 3. Táta ani mí sourozenci s námi nežijí, protože se již odstěhovali (bratr 22, sestra 24).

Táta se rozvedl s mámou, když mi bylo 15 let, avšak se s ním vídám jedenkrát za tři týdny. Navíc to našim relativně i prospělo, máma se s tátou baví úplně normálně a celkově jsou vztahy mezi nimi lepší.
Nyní se tedy již přesuneme ke mně a máme. Bylo léto (horko 30 stupňů možná víc) máma se opalovala na dvoře (našeho rodinného domu). To by nebylo nijak zvláštní, kdybych před tím neodjel do města a vrátil se asi po dvou hodinách domů. Když sem zavřel vrata, což máma zřejmě neslyšela, vyjel sem nahoru směrem, k dvorku z průjezdu viděl sem mámu úplně nahou, navíc měla v ruce vibrátor a škádlila si svou pečlivě vyholenou kundičku. I když sem nebyl už dlouho dobu panic, můj penis mi vyletěl vzhůru jako střela. Což mě více než překvapilo, ten den to však bylo vše, opatrně sem sjel dolů k vratům, otevřel je a pořádně sněmy bouchl, tak aby to slyšela, zamkl jsem a jel říct mámě, že sem doma. Již byla oblečená, avšak bylo na ní vidět, že je stále vzrušená.

Nechal sem vše být. Večer sem šel do sprchy, máme velký sprchový kout, v rohu je plastová židle, na kterou se vždy posadím, máma mi pomůže se vysvléct do naha, podá mi sprchový gel. Já sem se jako vždy umýval, následně přišla máma stále v plavkách, aby mi umyla záda a nohy. Jenže co se nestalo, když mi máma umývala záda, měl jsem její prsa velmi blízko těla a já si vzpomněl na odpoledne, můj penis opět vystřelil vzhůru. Máma se na něj podívala, ale neřekla nic. Když sem byl umyt, řekl sem mámě, aby mi podala gel na holení a žiletku.

Co sem nečekal, mi řekla: „na co?“ Já ji odpověděl: „chci se oholit“, následovala další otázka: „co?“ Na rovinu sem jí řekl, že se chci oholit všude (obličej, podpaží a penis). Jenže pokračovala dál: „proč i mezi nohama? Vždyť ses s Lenkou (moje bývalá holka) rozešel už před dvěma týdny“ Už sem její otázky nechtěl řešit a zeptal sem se: „Podáš mi to nebo ne?“ Dál se mě už na nic neptala a vše co sem chtěl, mi podala.

Vzhledem k tomu, jaké bylo horko, vždy když sem si lehnul, spal sem nahý. Protože náš rodinný dům je relativně malý, měl jsem ze svého bývalého pokoje udělanou pracovnu. Takže sem spal s mámou v jednom pokoji. K mému úžasu když sem se okolo 3 ráno vzbudil, uviděl jsem mámu nahou, měla v ruce vibrátor a opět si laskala kundičku.

Jenže sem to nevydržel, opatrně jsem odkryl svou velmi tenkou deku a začal si ho honit. Jenže cca po dvaceti minutách sem trochu vzdychl, máma se přikryla dekou, jenže toho sem si jaksi nevšiml a máma rozsvítila. Najednou mě uviděla s ptákem v ruce.

K mému zděšení se mě zeptala: „ty ses díval na mě?“, odpověděl jsem: „jo“ musela to vědět, už když mě uviděla. No řekla jen: „ráno si promluvíme, teď toho nech.“

Ráno jsem se oblékl, snídal jsem, máma akorát vstávala, počkala, až dojím, když sem chtěl jet pryč, zastavila mě a řekla: „chci si promluvit o dnešní noci.“

Zeptala se mě: „když si to dělal, díval ses na mě?“, odpověděl sem „jo“. „Si normální?“ řekla trochu rozčíleně. Na nic jsem se nevzmohl, stroze sem odpověděl „promiň“, jel sem pracovat do své pracovny.

Mezitím uplynul týden, máma už si to přes noc nedělala, jenže byl pátek a ráno dojela firma přivést novou postel. Naše byly už staré a moc dobře se na nich nespalo, jenže k mému překvapení to bylo letiště, trochu vyšší, abych se hezky dostal do postele a naopak.

Takže sem musel spát s mámou ve společné posteli, ale neříkal sem nic. Byl pátek večer, já jako vždy spal nahý a opět bylo brzo ráno a máma si to zase dělala vibrátorem, čehož jsem díky vzrušení chtěl využít. Dělal jsem, že spím, trochu sem i zachrápal, když v tom, mě napadlo trochu se pohnout, přitom sem dal mámě na prso svou ruku, znovu zachrápal, zavřel oči, čekal jsem na její reakci. K mému potěšení máma mou ruku neoddělala, ba naopak mi ji trochu zmáčkla, asi ji to vzrušovalo. To mě vedlo k mé myšlence, chci mámu opíchat. Penis mi stál jako nikdy předtím, pomalu a opatrně sem se odkryl, tak aby mi šel vidět stojící penis.
Můj plán vyšel, máma si ho všimla. Opět jsem zachrápal a máma udělala, to co sem vůbec nečekal, dala mi na něj ruku a pomalinku mi jej začala honit, moc jej netiskla zřejmě proto, abych se nevzbudil. Věděl sem, že tohle je má chvíle, opatrně sem se natáhl na vypínač světla a rozsvítil. Máma byla vyděšená, jak to že nespím.

Zeptal jsem se jí: „co to děláš? (trochu sem se pousmál)“, mlčela, po chvíli řekla „promiň“, řekl sem: „dobrý, klidně pokračuj“, chvíli se na mě dívala, jestli to myslím opravdu, když v tom sem uchopil její vibrátor, vytáhl jej z její krásně oholené kundičky, olízl si dva prsty a vrazil je dovnitř.

Máma mi chytla ruku a vytáhla ji, v tom mi řekla: „tohle bychom neměli“, já odpověděl: „když to nikdo vědět nebude, tak to bude v pohodě“. Posadila se, chvíli přemýšlela, když najednou se mě zeptala: „fakt mě chceš píchat?“, neřekl sem nic, chytil jsem její ruku a dal ji na své péro. Máma se jen usmála a řekla: „tak jo, ale mám to ráda tvrdě“, jen jsem se usmál a řekl jí: „tak mi ho vykuř!“. Okamžitě poslechla, kouřila mi jej velmi poctivě, dokázala si jej strčit celý do pusy, od žaludu až do koule, byl jsem v sedmém nebi.

Po nějaké chvíli řekla: „vylížeš mi ji?“, odpověděl sem „tak mi ji sem dej (pousmál sem se)“. Lízal sem její kundičku více než zběsile, celá tekla, chutnala fantasticky, její šťávy mi tekly po tváři. Vzdychala, dýchla velmi rychle, zřejmě neměla dlouho sex. Najdou, se zvedla a řekla: „teď to nechej celé na mě, jen se dívej“, neřekl sem nic a čekal, co přijde. Máma mi jej ještě jednou olízla, abych do ní lépe vnikl, nasadila si jej před kundičku, už jsem cítil, známe vlhko a teplo. Najednou velmi rychle dosedla na mého ptáka až po koule, vzdychla a řekla: „kurva ten je velkej“. Já neřekl nic, máma začala velmi rychle dorážet, najednou začalo známé mlaskání s každým jejím přiražením. Najednou mamá dosedla, až po koule velmi hlasitě vzdychla a zakřičela: „jooooo“, pochopil jsem, že se udělala, usmála se na mě a zeptala se: „kdy budeš?“, opověděl sem „brzo“, odpověděla: „dobře, pak řekni“. Máma přirážela, velmi rychle asi dalších pět minut už jsem cítil, že to na mě jde, hlesl jsem: „už budu“, co se nestalo, máma dosedla až po koule, řekla: „chci všechno do mě“. Tyto slova mě nabudila ještě víc, celou dávku sem pustil do ní, vzhledem k tomu, že sem skoro měsíc nehonil, ani jsem neměl žádnou holku, bylo toho strašně moc. Máma se celou dobou usmívala a říkala: „to je ono, chci vše v sobě“. Když sem skončil, máma si lehla vedle mě, dala mi pusu, nejdřív jsem ji neopětoval, ale potom došlo i na jazyky.

Řekla: „ráno si musíme promluvit, jasný?“, odpověděl se „jo, není problém.“ Asi po deseti minutách máma usnula, já chvíli po ní.
Druhý díl

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Anonym napsal

No pekne ju prekabátil a tá sa poddala 🙂

honza napsal

To by nedal. Vomrdat zralou ženskou a být po měsíčním půstu, vytečete ještě než zasunete.

Cápek napsal

Proč sem furt někdo musí dávat reaploudy starých stories ?

TOPlist