Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Luboš, Tom a já 2

Kategorie: Gay
16.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Uvědomoval jsem si, že se na mě Luboš dívá jinak. Neustále jsem byl v jeho blízkosti a čekal na každou příležitost, kdy s ním mohu promluvit nebo se ho dotknout. I Luboš. Když jsme hráli hry, často se mě dotkl. Někdy i dost intimně.
Odpoledne šel na marodku Tom.

Večer, jsem byl sám na chatce a napadlo mě, že bych se mohl začít bát. Tak jsem se začal bát. Trochu jsem to vzal jako záminku, sebral deku a šel ťukat na Lubošovi dveře.
„Pojď dál“ balzám na mou duši. „Jo přespi tady“, vyklidil mi věci z druhé postele.
Svlékl jsem se. Protože jsem si nevzal pyžamo, spal jsem jen ve slipech. Začali jsme si povídat. Seděl jsem ve slipech v tureckém sedu a pozoroval Luboše. Povídání mě zaujalo. Skoro jsem zapomněl i na sex. A pak Lubi prohlásil spásnou větu: „Co klíšťata?“
Lehl jsem si na břicho a Luboš mi prohlížel krk a záda. Ruku jsem měl přirozeně podél těla a přesahovala mi přes okraj postele.
Tentokrát jsem ho ucítil. Byl to opravdu Lubošův penis. Začal jsem mu ho hladit a Luboš neucuk!
Pečlivě mi prohlížel každý kousek a sem tam prstem zjišťoval, jestli je to klíště nebo smítko. Když jsem cítil, že je nad půlkama, shrnul mi slipy dolů a svlékl mi je. Ucítil jsem ťuknutí od Lubošova penisu v mé ruce. Patří mezi NĚ!
Cítil jsem, jak mi prohlíží zadek. Prstem odstrkoval smítka. Zajel mi s ním i lehce mezi půlky. Pak překontroloval nohy a opět se vrátil na zadek. Prsty mě šimral mezi půlkama a zajel i mezi nohy a dotkl se varlat.
Když skončil, rychle jsem se otočil, aby mohl kontrolovat zpředu. Kolík mi stál a Luboš začal kontrolu opět od krku. Když mi kontroloval břicho, ucítil jsem opět jeho penis. Tentokrát v dlani. Obejmul jsem mu jeho stoupající kolík a cítil, jak pulzuje. Chtěl jsem mu dát jasně, o co mi jde. Přejel jsem po Lubošově penisu až k žaludu. On se s kontrolou dostal k mému. Prohlížel mi ho ze všech stran a různě ho nakláněl, aby dobře viděl. Byl jsem vzrušenej jako už dlouho ne. To je ono, to jsem potřeboval. Penis mi pulzoval, vyklouzával z držení Lubošovi ruky. Luboš mi opět stáhnul kůžičku ze žaludu. Šlo to dobře, protože jsem už byl dost vlhkej. Luboš mi trochu roztáhl nohy a prohlížel v okolí mých varlátek. Tak mě to rozrajcovalo, že jsem roztáhl nohy a i já sjel rukou níže a přes pyžamo mu je pohladit. Myslím, že ani Luboše to nenechávalo chladným. A pak jsem vystřík. Několikrát. Díval jsem se na své péro, které ještě držel v ruce a sledoval mé výstřiky do okolí. Bylo to krásný.
Sápal jsem se do kalhot Luboše, abych ho taky ukojil, ale on jen „Dobrý, v pohodě. Klíšťata nemáš.“ Zabalil jsem se do deky a ani si slipy nenasadil. Ale byl to pokrok! Asi se bojí.
Ráno jsem ležel na břichu a odkrytý zadek. Luboš mě pozoroval. Pak vstal a přikryl mě. Kamsi odešel.
Nebyl jsem si jist, jak to bude další noc. K večeru mi to Luboš sdělil:
„Kluci se vrátí na chatku.“, zarazil jsem se. Muselo být na mě vidět zklamání.
„Na marodku se už totiž marodi nevejdou, tak bude marodka z vaší chatky“, chvilku se zarazil, „Jestli chceš, spi u mě“.
Vyjíkl jsem radostí. Musel na mě vidět, jak jsem rád. Tak přece. Je to tady. Snad. Dedukoval jsem si, že to byl tah Luboše. A Luboš měl z mého souhlasu radost. Nebo se mi to jen zdálo? Hodil jsem si ještě pár věcí k němu na chatku.
Ležel jsem už v posteli a Luboš přišel po kontrole chatek. „Jdu na poradu“.
„A kdy se vrátíš?“, musel cítit smutek v mém hlase. „Nevím, musím tam“.
Ležel jsem a v hlavě se mi honily různé myšlenky. Ale především sexuální. A o Lubošovi. Asi jsem částečně usnul, ale když se Luboš vrátil, tak jsem se probudil.
„Proč nespíš?“ Rozespale jsem odpověděl. „Čekám, až mi zkontroluješ klíšťata“. Usmál jsem se.
A včerejšek se opakoval. Odhalil deku a před ním leželo moje tělo, už připravené, nahé. Na břichu. Luboš mě prohlížel a já ho opět hladil přes tepláky na penisu. Když už mi můj kolík nedovolil ležet na břichu, otočil jsem se. Pak zaznělo Lubošovo „hotovo!“ Ale vytáhl jsem trumf. Řekl jsem: „A ty sis kontroloval klíšťata?“.
Nečekal jsem na odpověď. „Tak ukaž“.
Nechal se. Sundal si tričko a tepláky. Nahý se stojícím pérem jsem přelezl na jeho postel. Neklekl jsem vedle postele jako Luboš, ale vlezl přímo nad ležícího Luboše. Začal mu prohlížet nohy, až jsem se dostal ke slipům. Teď se rozhodne. Začal jsem mu je stahovat. Sedl jsem si obkročmo a hledal klíšťata na jeho zadku. Postupně jsem poposedával výš a výš a hledal na zádech. To už jsem pod sebou cítil jeho půlky. Penis mi už pěkně cukal, trochu jsem se nahnul dopředu a lehce jsem ho položil mezi Lubošovy půlky. Luboš držel, paráda… Kontroloval jsem na zádech a při tom ťukal stojícím ptákem mezi jeho půlky.
Když už se ani teď nebránil, bylo to jasný. Rychle jsem dokontroloval záda a otočil Luboše. Teď jsem ho viděl. Jeho penis. Asi mu už celkem tvrdnul. Zabýval jsem se kontrolou pod krkem a vzadu už ucítil jeho penis. Pomalu jsem začal na něj nasedávat. Cítil jsem, jak roste.
„Tak ti děkuji za kontrolu“ přerušil to náhle Luboš. „Ještě jsem neskončil“. Narovnal jsem se. Ze stojícího penisu mi odkápla na prsa Luboše dlouhá kapka. Chvíli se na mě díval a pak prohlásil. „Jo stačí.“
Zarazilo mě to. Přelezl jsem smutně na svou postel. Co se stalo?
„Co se stalo? Luboši.“
„Jsi skvělej kluk. Fakt, ale nemůžu. Opravdu.“
„A proč?“
„Jsem tvůj vedoucí!“
„To nevadí, já to chci. A nikomu to neřeknu.“
Ucítil jsem mokro v očích. Otočil jsem se. Bylo ticho. Dlouho. A pak Luboš přelez ke mě do postele. Lehl si za mě a pohladil mě po hlavě. Pak po ramenou. Uklidnil jsem se. To už není kontrola klíšťat. Otočil jsem se na záda. Hladil mě po prsou, břichu, v podbříšku, u kořene mého penisu, na stehnech, na kuličkách. Roztáhl jsem nohy, aby mohl lépe mezi ně. Otočil jsem se k němu. Hladil jsem ho. Dotkl jsem se i jeho penisu. Přejížděl jsem po něm prstem a pokusil stáhnout jeho kůžičku. Lehl si na záda a já na něm opět sedl obkročmo. Začal jsem svým penisem ťukat do jeho. Pak už ani neťukali, ale trvale se dotýkali a jezdili po sobě. Poposedl jsem a nasedl na jeho kolík. Luboš už se nebránil, zajel jenom trošku, ale jak jsem po něm rajtoval, cítil jsem, jak mu pulzuje. Rozjelo mě to, a když se Luboš dotkl mého, přejel po něm, vystříkl jsem. Lubošův penis mi jezdil mezi půlkami a já nepřestal. Chtěl jsem, aby s to líbilo i Lubošovi. Luboš se vzepjal a už byl taky. BYLO TO TADY! Konečně.
Ležím vedle Luboše a objímám ho. Jsem v klidu a míru. Co si víc mohu přát. Bydlím u Luboše a už se mnou i šuká. Těším se na zítřek…
V noci jsem se probudil. Byl jsem stále nahý. Luboš spal na své posteli. Strašně jsem potřeboval čůrat. Hledal jsem slipy nebo kalhoty a nic jsem nenahmatal. Už jsem myslel, že se pochčiju. Nahmatal jsem Lubošovy trenýrky. Rychle jsem je nasadil a utíkal na záchod.
Když jsem se vrátil do chatky, připadalo mi to dost sexy mít na sobě Lubošovi trenýrky. Nechal jsem si je a zalehl.
Ráno je Luboš viděl, ale ani nemrkl. Chodil jsem v nich celý den.
Večer jsem opět čekal na Luboše. Tentokrát v jeho posteli a v jeho trenýrkách. Zhasl, svlékl se a zalehl ke mně a ani si nevzal pyžamo. Sáhl jsem po Lubošově kolíku a odhalil jeho žalud. Chtěl jsem si ho pořádně prohlédnout. Poposunul jsem se níž a prohlížel si ho. Luboš jen ležel a užíval si. Stáhnul jsem mu kůžičku a prohlížel si odhalený žalud. A pak mě připadalo hrozně sexi ho lízat. Začal jsem ho lízat. Poprvé v životě. Pak jsem strčil celý penis do pusy a jazykem ho vzrušoval. Luboš mi vyjmul penis z pusy a rozjel se. Ani mi moje – svoje trenýrky nesundaval. Velkýma nohavicema mi strkal ruce do rozkroku a hladil mi mého šulína. Pak mi ho nohavicí vystrčil. Zašukali jsme si a já ani nesundal trenýrky.
Ležím na hrudi Luboše a poslouchám, jak dýchá a mokrý péro mám položený na jeho stehně. Uvědomuji si, jak si ty chvíle užívám. Celý den se těším na večer. A někdy i ráno. Automaticky zaléhám do jeho postele. Zkoušíme jsme různé polohy a aktivity. Pochopil jsem, že dřív jsem moc zkušený nebyl, jak jsem si myslel.
A byla i sranda. Třeba vzal krém a u kolíku mi s ním namaloval obličej a vlasy, že můj šulín vypadal jak nos. Stoupl jsem si a kýval stojícím penisem. Mohli jsme se popukat.
Já jsem postupně probíral Lubošovu spodní garderobu a chodil v ní i přes den, a pokud jsem nespal nahý, pak v jeho pyžamu. Největší sranda byla v jeho slipech. To mi koukalo kdeco a nešlo to udržet za látkou.
Jindy jsme leželi v objetí a já nutně potřeboval čůrat. Venku lilo jak z konve. Vysvětluju Lubošovi, jak moc potřebuju a vůbec se mi nechce. A on že má nápad. Vzal kondom a nasadil mi ho na penis. Chtěl, abych to pustil do kondomu. To mi nešlo, nějak jsem se zdráhal, ale už jsem vážně potřeboval. A pak jsem to pustil. Nejdříve pomalu, v dávkách a pak proudem. Kondom se začal napouštět močí. Luboš ho přidržoval u kořene mého kolíku a z kondomu už byl vak. Když jsem skončil, Luboš ho zručně sundal a na konci ho zauzloval. Lehl si na záda a začal si ho převalovat po břichu. Bylo to sexy.
S kondomy jsme si užívali i jinak…Toužil jsem vyzkoušet, jaké to je, když do mě Luboš zajede. Kolikrát, když jsem seděl na Lubošovi, nasedával na jeho kolík a cítil, jak mi rajtuje kolem dírky. Ale když jsem přisedl, bolelo to a nechali jsme toho. Jednou jsem byl tak rozjetej, že jsem toho nenechal. Jen tak jsem zadkem drndal na jeho péru a moje se prohánělo prostorem. A pak jsem ucítil vlhko. Sáhl jsem si dozadu. Ne, ještě nevystřík. Mokrý penis se vrtal v mém zadku, až jsem ucítil, že byl hlouběji, než kdy dřív. Nasedl jsem na něj a ucítil, jak zajíždí. Trochu to bolelo, ale Luboše asi víc. Nedorazil jsem a s Lubošovým penisem v útrobách jsem se svezl na bok, aby to Luboše už nebolelo. Luboš ležel mezi mýma roztaženýma nohama a jemně se pohyboval s penisem v mém zadku. A pak jsem ucítil, jak do mě stříká dávku za dávkou. Vytahl penis a vzal můj do pusy. To už jsem nevydržel.
Ležím na Lubošových prsou, mezi nohy cítím jeho penis a dostávám hlad. Luboš, že má jen chleba s máslem. Super! Od někud vytáhl i med v takové malé krabičce s jednou dávkou. Sedím nad klínem ležícího Luboše a vylévám med na chleba. Jasně, že mi ukáplo. Přímo na penis Luboše.
„Promiň“. Sehnul jsem se a kapku medu olízl. Pak ještě jednou. Penis jen zacukal. Začal jsem mu lejt med na penis a olízávat mu ho. Rajcovalo nás to oba, tak už bez kontroly jsem mu vylil zbytek medu na penis. Ale Luboš se zcela nečekaně se mnou otočil a třel mi penisem mezi nohy. Cejtil jsem, jak jsem celej olepenej, a lepíme s Lubošem k sobě. Odlepil jsem se a pusou jsem zbavoval Luboše medu. Luboš nápodobně. A pokračoval, i když se moje sperma smíchalo s medem na mém penisu.
Měl jsem rád, když jsem ho objímal. Když jsem cítil jeho teplo. Když mě svlékal a když mi odhaloval žalud. Když se smál a když mě hladil. Když jsem cítil jeho penis mezi nohama, na mém penisu nebo v puse. Když jsem cítil svůj penis v jeho ruce, v jeho puse nebo v něm. Rád jsem usnul v jeho objetí.
Ale nic netrvá věčně. Kluci se uzdravili a já se vrátil na chatku. A co hůř, blížil se konec tábora. Ležel jsem před večerkou na posteli a smutnil jsem. Luboš nám přišel dát dobrou noc. Stoupl si k palandě a podíval se na mě. Rozuměl mi. A asi i já jemu. Strčil ruku pod mou deku, ale jen tak aby to nebylo z druhé palandy vidět. Pohladil mě.
Celý den jsem, se motal kolem Luboše a užíval si ho. Uvědomoval jsem si, jak jsem najednou prožíval každý pohled, každé propojení našich očí, každý dotek. Nebyla příležitost se sejít, nebyla možnost sexu.
Když jsem vydržel dlouho do noci a čekal, až kluci v chatce usnou a vytratil se k Lubošovi, už nesvítil. Zaťukal jsem na okýnko chatky. Ale nikdo neotvíral. Luboš už asi spal. Druhý den jsem se rozhodl k akci. Po snídani jsem si počkal, až vyjde z jídelny.
„Luboši, chci s tebou šukat. Potřebuju to“. Zaregistroval jsem jen úlek. Bezradné pokrčení rameny. „Nejde to. Kde?“
„Nevím. U tebe v chatce?“ říkám smutně. „Uvidíme…“. Ach jo. Odešel jsem do chatky. V chatce byl jen Tomáš. Seděl na posteli a něco psal. Začal jsem se převlékat.
„Hele, jak jsme zkoušeli, co dělá holka s klukem, líbilo se ti to?“ Udiveně se na mě podíval.
„Proč?“, „Ale, že se mi to líbilo“. Stál jsem před ním ve slipech a díval se na něj. Tom pokračoval dál v psaní. Pak se zastavil a pohlédl na mě.
„Mě taky“.
Po večerce jsme si chvilku povídali. Pak řeč vázla a pomalu jsem se propadal do sna. Ucítil jsem pohyb. Tom. „Spíš?“ „Ne zalhal jsem.“ Odkryl mi deku a lehl si ke mně. To mě probudilo. Ach Tome. Ještě, že tě mám.
Objal jsem ho a on mě. Ucítil jsem, že je na ostro. Ani jsem nepostřehl, jak si sundal kalhoty od pyžama.
„Moc se mi to líbilo“ zašeptal mi Tom do ucha. Podíval jsem se tázavě. „Jak jsi vlezl ke mně“.
Shrnul jsem si také kalhoty. Tom si na mě lehl. Kolíky nám stály, přejížděli jsme po sobě a já po sérii příjemných chvil očekával orgasmus. Tentokrát jsem byl dřív. Ale Tom za chvilku taky. Lehl si vedle mě na zada.
„Jdu se vychcat.“ Ani si nevzal nic na sebe. Asi šel za chatku. „Spíš?“ když přišel. „Ne.“ Lehl si vedle mě. Měli jsme ještě chuť oba. Tentokrát jsem vzal jeho penis do pusy. Čuměl jak blázen. Ale držel. Pak už i přirážel. Nechtěl jsem, aby vytek tak brzy. Otočil jsem ho a začal mu přejíždět svým penisem mezi půlkami. Ani nepíp. Zkusil jsem tedy víc. Zkoušel jsem mu zajíždět mezi půlky. Tom se nebránil, ale moc mi to nešlo. Tak se Tom otočil a stoupl si na všechny čtyři. A už to šlo. Zajel jsem do Toma a on jen hýknul slastí. Vjížděl jsem tam a zpátky. Tomovi se to líbilo. Nakonec jsem do Toma vytek. Tom hekal.
Penis však mi nechtěl ochabnout. Nemohl jsem ho vyndat z Tomova zadku. Začalo to bolet.
„Povol, nemůžu ven.“ Dovedl jsem si představit ten průser, jestli to nevyřešíme. A co Lubi? Zamrazilo mě.
„Nejde to, nevím jak,“ zašeptal Tom. Chvilku jsem tak leželi, a já cejtil, jak se mi žalud v Tomovi zvětšuje. Mám na něm bambuli, která se tam zasekla. Bylo by to komický, kdybych v tý situaci nebyl. Tom si sedal, tím mě položil na záda dosedl na mě. Tím mi zatrčil mojí bambuli ještě hlouběji. Tom se pokoušel otočit ke mě. Kroutil mi kolíkem a já potichu úpěl. Ale nakonec se ke mně otočil. Pinďu už měl malího, zato mně se zdálo, že mi praskne. Pokoušel se nadzvednout, ale když viděl jak úpím. Přestal. Začal jsem šátrat po poličce a nahmatal krém na opalování. Vystřík jsem trochu krému do rozkroku a začal si ho roztírat po kousku penisu, který byl ještě venku a mezi půlky. Tom pochopil. Snažil se zvedat. Já úpěl a on rozmazával krém kolem svého otvoru a na mém kousku kolíku. Pak zase dosedl. Když se nadzvedl, šlo to lépe, jak se krém dostal hlouběji. A tak jsme střídavě vysouvali a mazali, až mi vyklouzl ven.
Jdu chcát. Ale nemohl jsem najít ve tmě kalhoty. Sakra. Tom, že mám jít tak, ale já chtěl na záchod. Tak na moje. Oblékl jsem si jeho a klusal na záchod. Tam jsem zalezl do sprchy a pustil si vlažnou vodu. Vychcal jsem se do sprchy a chladil si penis. Slyším šramot. Sakra, to bude otázek.
Ne byl to Tom. V mých kalhotách. Prohlížel si mého šulína. Byl ještě celej červenej. Vyšli jsme z koupelny. Rozchechtali jsme se. To byla jízda říká Tom.
Usedli jsme před chatku a kecali. Uvolněně, o všem jako nejlepší kamrádi. Povídali jsme o sexu, o tom jak si ho honíme, o tom co nás vzrušuje. Jen o Lubim jsem mu neřek. Slíbil jsem to. Není divu, že mi zase stál. Tom vstal a mířil do chatičky. I jemu stál. Vstupujem, napínáme kolíkama vyměněná pyžama. Jdu za Tomem a ještě ve stoje mu sundavám vlastně moje kalhoty. Tom si lehl nahý na postel a já také už nahý lehl k Tomovi. Věděli jsme, že je to poslední noc a poslední příležitost si něco užít. Odřený penis jsem ještě cítil, tak když mi ho Tom sevřel, sykl jsem. Tom mě otočil na břicho. Chtěl se taky do mě dostat. Ale moc se mi to nechtělo opakovat. Vzal jsem krém a namazal mu jeho čůráka. Sám jsem si namazal mezi půlkama a pak si lehl na břicho a přichystal zadek. Tom mi strčil hrdlo lahve s krém do zadku a zmáčkl. Cítil jsem, jak krém do mě teče. Tom zajel do mě okamžitě. Pěkně to klouzalo. A bylo to vzrušující. To zajíždění Tomova kolíku do mě přivádělo k šílenství. Když ho Tom na chvilku vytáh, otočil jsem se na záda, ale Tomovi se to asi dost líbilo. Nadzvedl a roztáhl mi nohy a opět do mě vjel. Tentokrát jsem přirážel i já a už za chvilku jsem stříkal mezi nás, aniž by se můj kokot čehokoli dotýkal. Po chvilce jsem cítil, jak Tom vytéká do mě. Netušil jsem, že to budu tak cítit. Tom vytáhl kolík a ještě mu z něj kapalo. I já cítil, jak jsem na zadku mokrej. Oblékl jsem pyžamo a zalehl.
Je mi skvěle. Ale vím, že ráno už to bude horší. Budu odjíždět. Daleko od Lubiho, daleko od Toma…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Kuba napsal

Fakt super příběh , bude pokračování ?
Nechtěl bys pokecat ? kdyžtak napiš na tennadrzeny@email.cz , muzeme vymenit fotky 🙂

Honza napsal

super příběh. Asi 3x jsem si u toho vyhonil. Mohli bychom si napsat. Piš na nadrzenyprase01@seznam.cz třeba můžeme posílat i fotky .

penatus napsal

super príbeh, dobre som si ho pri tom vyhonil!!

Romca napsal

Ahoj chci tě kouřit ted umět odepis

TOPlist