Dávno jsem dospěl jsem do věku, kdy se z chlapce stává muž a já jsem zatím tuto skutečnost úspěšně ignoroval. Užíval jsem si pohodu bydlení u rodičů, stále navařeno, plnou lednici, vypráno, vyžehleno, jak říkala máma- "aby se náš Pavlíček měl dobře". Je to moc pohodlné, bezstarostné, ale má to pramálo společného s dospělým životem. Ne že bych ve svých 30 letech neměl práci, jako inženýr pracuji v jedné IT firmě, příjmy mám také slušné, ale chybí mi partnerka. Jsem ve vztahu k ženám plachý až stydlivý, jako maminčin mazánek:-)
číst více
Boli roky šestdesiate minulého storočia.Roky,keď neboli diskotéky,nočné bary a život bol pokojnejší.Večerné prechádzky na promenádach miest boli veľmi oblúbené a najmä v teplých večeroch sa to len tak hemžilo ľuďmi.Rodinky sa spolu prechádzali,chlapci aj dievčatá sa spolu debatovali a utvárali sa nové priateľstvá i lásky.Keď som sa tak prechádzal povedla mňa prešlo také bežné dievča,žiadna krasavica,ale neako mi padli na ňu oči a ako som sa za ňou otočil,ktosi do mňa strčil a já som skoro na ňu spadol.
číst více
O víkendu jsem to s klukama přehnal na oslavě našeho vítězného zápasu, aby taky ne, vždyť jsme už 4 zápasy po sobě prohráli. Má polovička to nesla ale hůř, a taky mi to dala pěkně sežrat. Vůbec se mnou nemluvila... V úterý se sprchovala a já lačně sledoval, jak vyšla ze sprchy, byla celá upravená,oholená a mazala se tělovým mlékem. Sledoval jsem, co to doma mám za poklad, jak má krásně velký prsa, blond vlasy a když se otočila a ohnula se, cítil jsem, že mám co dělat, abych jí ho nevrazil hned do lasturky.
číst více
Víkend v houseboatu první hodiny příjezdu Když jsem po dokončení bakalářských zkoušek dostala nabídku od mého kamaráda ke strávení víkendu na pronajatém housboatu na slapské přehradě, neváhala jsem ani na chvíli. Připadalo mi to jako super místo k oslavě mé tříleté dřiny a také jsem v té době byla bez partnera, takže jsem ve skrytu duše doufala, že by mohlo být něco více, než jen pouhe popíjení vínečka a adorování mé osoby.
číst více
Mrška II
Otec:
Po tomto, jak bych to jen nazval, jejím představením, jsem doma nemohl zůstat, natož se jí podívat do očí. Musel jsem to jít ven rozdýchat a promyslet si co dál. Oblékl jsem si rychle něco na sebe a odešel jsem z bytu. Na ulici jsem si to automaticky namířil do hospody. Normálně nepiju, jen opravdu občas s kamarády z práce si dáme pár whisourů. Dnes si jich dám ale možná o něco víc a popřemýšlím co s tou mojí mrškou.
číst více
Se svým přítelem Mirkem jsme již nějaký ten rok spolu. Oba se furt máme rádi a především máme rádi sex, rádi zkoušíme nové věci, nová místa a nové polohy, ale především máme rádi nespoutaný a náhlý sex.
Nedávno jsme byli pozváni na oslavu naše společného známého. Oslava se konala v pizzérii Uno. Po příchodu do pizzérie jsem s Mirkem popřáli oslavenci, předali mu zakoupený dárek a dali se do hodování.
číst více
Zase pondělí… Projelo mi hlavou. Ale to už jsem se prodíral davem do tramvaje a netrpělivě se rozhlížel. Jako každý všední den jsem hledal Ji, svou dlouhonohou gazelu, která se mnou jezdívala několik stanic. Jakmile jsem ji našel na sedadle, kde sedávala jako každý den, uklidnil jsem se a hypnotizoval její zátylek. Měla dlouhatánské havraní vlasy, které mě na ní fascinovaly asi nejvíce.
číst více
Jsem jednadvacetiletá naivní slečna, která nikdy neměla štěstí na skutečné muže!!Teda aspoň na takové, kteří by uznali svou chybu a neuspokojení nesvalovali vždy a pouze na partnerku!!!Narážky na téma, že jsem buď frigidní nebo nevěrná poběhlice jsem slyšela takřka denně!A sex mě pomalu přestal zajímat a já se utápěla ve vlastních výčitkách co asi dělám špatně!Nikdy jsem při sexu nepřebírala nadvládu, jen jsem ležela na zádech se sklopenýma očima a čekala až to skončí!!Smutné, že??
číst více
Byl právě studený lednový večer na lyžařském kurzu se střední školou, ve třídě bylo dvaadvacet kluků a tři holky, hrozně jsem klukům záviděla, že mohou spát všichni v jednom pokoji, ale měli jsme úžasnou učitelku, moc dobře věděla, že alkoholu u sebe máme dostatek, kluci spali na zemi na matracích a já s holkama jsme měly postele, sice v jednom pokoji s učitelkou, ale to mi nevadilo, mělo se pít a tak jsem se po tom, co učitelka naoko "usnula"jsme se přestěhovaly za klukama.
číst více
Tenhle den začal jako každý normální. Vstal jsem s postele, umyl se najedl se a čekal na kamaráda, který mě každé ráno vyzvedával. Do školy jsme dorazili ve třičtvrtě na osm. Tenhle den se mi tam moc nechtělo, měli jsme psát test z matematiky, kterou já moc nezvládám. Začala hodina. Seděl jsem v lavici a snažil se nemyslet na ten test.Se zazvoněním se otevřeli dveře a dovnitř vtrhla Zástupkyně ředitele s prosbou zda si může půjčit pár dětí na pomoc.
číst více