Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Masáž

Kategorie: Šukačky
30.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Záda mě bolí, asi jako každého z nás. Poslední dobou už to ale přesahovalo všechny meze. Brufen sice na chvíli pomáhá, ale i praktická lékařka mi doporučuje masáž. Popadl jsem tedy Zlaté stránky a začal hledat. A hele- hned v naší ulici, sice na úplně opačném konci, ale je to blízko. Super, brnknu tam.
„Prosím“ ozvalo se na druhé straně.

„Dobrý den, mohl bych se k Vám objednat na masáž?“ zahuhlal jsem do telefonu.
„Ano, hodí se Vám to ve čtvrtek ve 3 odpoledne?“ odpověděla.
„Ano, dobře, přijedu, díky“

Tak to bychom měli. Sice pracuji do 15h, ale vypadnu dřív. Ono se to taky nezblázní. On totiž šéf je naštěstí na dovolené.

Nastala smluvená doba, vyrazil jsem tedy na masáž. Docela jsem se už těšil Zazvonil jsem, otevřela mi asi 40ti letá paní, blondýnka, menší prsa, štíhlá, takový sportovní typ. „Pojďte dál“ „Děkuji, já jsem ještě nikdy nebyl na masáži“ řekl jsem skoro provinile. Usmála se. „Tak to je premiéra, chcete jenom záda, nebo celkovou masáž?“zeptala se. „A co je celková masáž?“ „To je záda, nohy, ruce, hrudník, břicho,hýždě“ řekla lakonicky. „Tak celkovou, kolik stojí?“zeptal jsem se. „1000Kč“ odvětila. Přikývl jsem. „Tak sprcha je tamhle, máte tam připravený ručník“

Osprchoval jsem se, byl jsem trochu nervózní. Je docela hezká, v těch jejích bílých kalhotách jsou vidět tanga a mám strach aby se mi nepostavil. No nic. Uvidíme.

Lehl jsem si na masážní lůžko a paní masérka mi nalila olej na záda a začala s masáží. Bylo to fajn, jak se uvolňují ztuhlé svaly, mlčeli jsme. Jen v pozadí hrála relaxační hudba. Její dotyky na mé tělo byly moc příjemné. Místy docela zabrala silou a celkem to bolelo. Ale držel jsem. Cítil jsem jak teplo z jejích rukou proniká do mého těla. „Tak teď nohy- zadní stranu“ řekla.

Masírovala mi nohy, bylo to zvláštní, erotické. Hladila mě po stehnech a lýtkách, pomalu stoupala až k zadku. Plynule přešla na zadek, masírovala moje půlky a občas zajela mezi ně. To mnou vždycky projel výboj. „Máte docela pevný tělo, i ten zadek“ řekla s obdivem. „Dělal jsem basket do 30, takže to ještě udržuji jakž takž“ usmál jsem se polichocen.

Při masáži zadku mi občas zavadila zezadu o koule. Bylo to pro mě elektrizující. Cítil jsem vzrušení. Dělá to schválně? pomyslel jsem si. „Otočte se, uděláme nohy zepředu“
Otočil jsem se, a lehl si na záda. Přikryla mi penis ručníkem a masírovala mi přední stranu nohou. Dělala jako by nic, ale můj penis byl napůl vzrušený. Občas se vysmekl z pod ručníku a vykoukl, ležérně jej opět přikryla a masírovala dál nohy. Když se dostala blízko rozkroku, všiml jsem si že zpomalila a stále po mě házela očkem.

Pak přešla na hrudník a ruce. Stála velmi blízko mé tváře, její bílé tričko prozrazovalo její vzrušení. Bradavky měla jako dva hroty. Osmělil jsem se a rukou jí pohladil zadeček. „Ehm, co to …. děláte?“ prohodila „to není erotická masáž!“ „Já vím, ale nemohu si pomoci, máte tak krásnou prdelku“ řekl jsem upřímně. „No….dobře, ale to….“ zajíkala se.Celá zrudla, bylo to moc roztomilé. „Ale hezčí by byla, kdyby jste si sundala ty kalhoty“ řekl jsem odvážně. Jen stála, nemasírovala mě a přemýšlela. Pohlédla na mě a rozepnula si pásek. Mám vyhráno! pomyslel jsem si . Inu ať tak či onak, muž je lovec. „Ale jen tohle, když se Vám tak líbí“ řekla a sama tomu nevěřila. Pokračovala v masáži hrudníku, zvlášt moje bradavky si vychutnávala. To mě moc vzrušovalo. Koukal jsem na její kulatý zadeček v modrých tangách, které se zakusovaly do míst, které mě velmi zajímaly. Můj penis již stál ve své 18cm délce a vytvářel pověstný „vůdcův stan“. „Jsi krásná“ řekl jsem a hladil jí zadeček. Odhrnul jsem ten proužek látky a přejel po mušličce. Byla mokrá. „Aaaach…..“ zasténala se zavřenýma očima. „To …to nejde, co to dělá…š?“ řekla.

Strčil jsem jí prst do kundičky a trochu tam s ním pohyboval. Druhou rukou jsem odhodil ručník ze svého přirození. Můj penis trčel vzhůru a čekal. Sklonila se a vzala ho do ruky. Jemně mi přetahovala předkožku sem a tam, z blizoučka koukala na mého macka.

„Krásnej klacek“ S mlasknutím zmizel v její pusince a nádherně mi ho kouřila, zatímco jsem jí stále honil kundičku. V duchu jsem si říkal, tak udělám se jí do pusy. Ale ona, když cítila mé záškuby blížícího se orgasmu, vždy zvolnila tempo.
„Chci Tě lízat“ řekl jsem. Sundala si i tričko a lehla si na lehátko kundičkou nad můj obličej. Krásně mi kouřila klacek a lízala kouličky, zatímco já jí projížděl úplně holou jeskyňku. Jazykem jsem jezdil jako šílený na poštěváčku a cítil jsem jak jí to vzrušuje- jak mi tiskla stehna k hlavě. Náhle přestala a otočila se opačně.

Koukali jsme si zblízka do očí a vášnivě jsme se začali líbat. Naše jazyky se o sebe třely jako o závod, mezitím si nasměrovala můj penis a dosedla na něj.
„No ale já myslel, že …použijeme kondom?“ zeptal jsem se překvapeně. „Nepočítala jsem s tím, že ho budu potřebovat“ usmála se hopsajíc na mě.
„Aááách“ vrněl jsem blahem. Můj klacek mlaskal v její pičce a ona se opírala o můj hrudník. Pomalu zrychlovala a i já jsem cítil blížící se explozi. Už to nemá smyls prodlužovat.
„Hmmm…jsi skvělá ,áááách……budu stříkat“ Celou dávku své lávy jsem jí nastříkal do kundičky. Ještě pořád na mě se zavřenýma očima přirážela. Mé sperma jí stékalo po stehnech. Oba jsme vyčerpaně oddychovali.

Osprchovali jsme se společně, hladil jsem její krásné hebké tělo. „Jsi strašně krásná“ řekl jsem a začali jsme se opět líbat.

Oblékl jsem se a pomalu se chystal k odchodu. „Promiň, já jsem Pavel, nepředstavili jsme se“ usmál jsem se.
„Blanka“ řekla také s úsměvem„Můžeš chodit častěji na masáž, udělám ti slevu“ spiklenecky mrkla. „Dobře, to by bylo super“ vyhrkl jsem. „Třeba zítra, a sleva bude 90%“ nabídla. „Super,tak jo“ zajásal jsem.

Panečku, ta celková masáž má něco do sebe!

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Patrik napsal

Paní je z Blatne

TOPlist