Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zpověď sousedky

24.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 92 hlasů

V pondělí dopoledne mi volá do práce moje dobrá kamarádka a zároveň sousedka, jestli se může večer zastavit? Nic zvláštního jsem v plánu neměl a taky jsem ji dlouho neviděl, tak jsem to i rád přivítal.
Padla osmá hodina večerní a už mi zvonila na dveře. Nemusela nic říkat a už jsem na ní viděl, že se něco stalo! Zeptal jsem se jí, co se stalo? Ona nad tím mávla rukou, že až později.

Než jsem se stačil zeptat, co si dá? „Nalej mi panáka.!“ Nechápavě jsem se na ní podíval a šel jsem jí ho nalít.
Nějakou dobu mlčky seděla v křesle. Snažil jsem se rozbít ledy tím, že jsem se jí zeptal, jak se má a proč se tak dlouho neukázala?

Moc se jí zrovna o tomhle mluvit nechtělo a místo toho poslala skleničku po stole směrem ke mně, abych ji dolil.
„Vyspala jsem se ze svým synem,“ povídá najednou. Ve mně to hrklo, až jsem málem vylil láhev s alkoholem. „Cóóó?“ Nevěřil jsem. „Slyšel si dobře. Jen tě prosím, nikomu to neříkej nebo se půjdu snad oběsit. Bych tu ostudu nepřežila,“ dodává zoufale. Na tohle jsem si toho panáka musel dát taky, abych to rozdýchal.Kamila, jak jí budeme třeba říkat, chvilku mlčky otáčela poloprázdnou skleničku v rukou jako kdyby přemýšlela odkud má začít.

Musím vám říci, že Kamile je 42 let. Na svůj věk má docela slušnou postavu, kterou si udržuje jízdou na kole nebo rotopedu, posilovnou, plaváním a dokrášluje to solárkem. Po prvním roce života jejího druhého syna se rozvedla a od té doby měla smůlu na chlapy. Jeden čas byla dlouho sama, protože zanevřela na celý svět a uzavřela se sama do sebe, když bývalý manžel vysoudil staršího syna. Nikdo nechápal, jak se mu to povedlo, ale to je zase jiný příběh.
Starší syn Jiří dovršil plnoletosti a tak si mohl vybrat, jestli zůstane dále u táty nebo se vrátí zpět k mámě. Vybral si druhou variantu. Ještě, aby ne, když ho fotr řezal jako koně, že to na synovi nechalo následky. Byl tichý, zamlklý a někdy až bojácný. Ale tahle pozitivní změna Kamile zničila poslední vztah. Na jejího přítele byli dvě děti až moc a brzy se odstěhoval.

Jirka, už u mámy bydlel něco málo přes půl roku. Bylo na něm vidět, že tahle změna mu prospěla a jak se říká, začal pomalu vystrkovat růžky. Kamila začala pociťovat jako by ji někdo pozoroval, když se převléká nebo sprchovala, ale nikdy Jirku nepřistihla. Nemohla si nevšimnout jeho vzrušeného pohledu, když se promenádovala po bytě v tričku bez podprsenky a v kalhotkách.
Jednou brzy ráno, když vešla do pokoje synů, nevěřila svým vlastním očím. Starší syn ležel v posteli nahý a odkrytý a mezi nohy se mu tyčil dlouhý hubený penis, který mohl mít tak 22 cm. Nejdříve byla znechucená, ale potom jí to nedalo a nějakou dobu na něj zůstala zírat. „Bože, stejný jako jeho otce,“ povzdechla si a hlavou jí prolétlo v rychlosti, jaké krásné chvilky s jeho otcem zažila v sexu, až ji zamravenčilo v podbřišku, že musela rychle utéci z pokoje.
Kamila se chtěla pustit do vaření, ale nějak se nedokázala soustředit. Nemohla zapomenou na ten pohled a hlavně na ty oživlé vzpomínky na milování s bývalým manžele, který byl doposud jejím nejlepším milencem. Její tělo zatoužilo po sexu. Než došla do ložnice, kalhotky se jí lepily ke kundičce vzrušením. Rychle si stáhla tepláky společně s kalhotkami a položila se na postel. Široce roztáhla nohy a prsty začala kroužit po naběhlém poštěváčku. Tření se stupňuje stejně jako rozkoš. Brzy se krásně udělá. Je to silnější než jindy. Aby hlasitě nezasténala, zakousne se do polštáře. Spokojeně oddychuje a vychutnává si odeznívající rozkoš. Cítí jak z jejího lůna vytéká množství šťávy. „Bože, jsem tak mokrá,“ povídá si sama pro sebe a přitom si roztírá maz po kundičce. Je jí to víc než příjemný. Dnes jí to nestačí jako někdy jindy. Její dva prsty se pomalu boří do kundičky. Kamila tiše slastně zalape po dechu. Její vagína touží stejně jako ona po pořádném ptáku. Vytahuje prsty z kundičky, ze kterých olizuje kundí maz. Vzrušeně si představuje, že je to pták, který právě vyjel z jejího nitra. Rychle se rozhlíží po ložnici, co by mohla použít jako náhražku místo penisu. Teď si v duchu nadává, že se ještě neodvážila pořídit si robertka. Moc na výběr nemá. Natahuje se na toaletku pro sprej, který by asi tak mohl ukojil její chtíč. Ještě si ho z blízka prohlíží, než ho přiloží k ústům a začne si s ním hrát jako by to byl mužův nástroj lásky. Přitom jak s ním jezdí v ústech, dráždí špičku, začíná si uvědomovat, jak moc jí chybí vůně a chuť semene.
Pomalu nasazuje náhražku pánského přirození na vchod do roztoužené jeskyňky. Obouruč chytne náhražku těsně až u konce a prudce ji zasune do sebe. Rozkoší a slastí se její tělo prohne v luk. Zatíná zuby mezi které cedí svůj prožitek. Chvilku zůstává nehybně ležet se zaraženým sprejem v sobě a s hlasitým oddechováním si vychutnává slast, která ji naplnila. I když nechce, honí se jí hlavou, kdy se naposledy milovala? Těch pár měsíců jí přijdou jako strašně dlouhá doba. Raději začne pohybovat sprejem v sobě. Za chvilku se šuká jako divá. Střídavě si přitom přejíždí rukou z jednoho prsu na druhý. Přes tričko si dráždí na větších trojkách už tak zduřelé bradavky. Chtěla by si je vzít do pusy, ale má strach, kdyby se náhodou nečekaně objevil jeden ze synů. Místo toho se víc začne soustředit, aby se co nejdříve udělala. Zvedá nohy a mezi tím co se šuká zespoda si zasouvá prstík do zadečku. Orgasmus přichází rychle. Vytahuje ze sebe sprej a rychle ze stupňuje svojí rozkoš tím, že si pohoní poštěváčka. S prstem v zadku upadá pomalu do bezvědomí. Chce se jí křičet, ale dusí to v sobě. Z posledních sil přitahuje polštář, aby se mohla plně uvolnit.

Od té doby začala Kamila víc pohlížet na Jirků jako na muže než na syna. Nedokázala ten obraz jeho vzrušeného přirození vymazat z paměti. Kolikrát se přistihla na tím, když masturbuje, že myslí na něj, ale svědomí a dobré mravy jí to nedovolovali zajít dál.
Kamila zrovna připravovala večeři, když se okolo ní protáhl Jirka s tím, že se jde zatím vysprchovat. Kamila to ani nějak nepostřehla, protože měla zrovna plné ruce práce. Když byla večeře skoro hotová, Kamila si konečně mohla odskočit na tolik oddalované WC. Jak tak uvolní na záchodové míse tlak močového měchýře, dojde jí, že v umakartovém jádře v paneláku slyší téci od vedle z koupelny sprchu. Teď jí tak nějak dojde, že se tam sprchuje Jirka a to pěkně dlouhou dobu! Sama neví, co jí to napadlo nahlédnout dírou po klice ve dveřích, které původně propojovaly WC s koupelnou. Nemohla uvěřit tomu co vidí! Její syn stál ve vaně a zběsile si honil svojí vzrušenou tyč mezi nohama. Když se konečně Kamila smířila s tím, že její syn je zakázané tabu, tak teď tohle! Kamile sjela ruka mezi nohy, aniž by nějak přemýšlela co dělá. Jen chtěla ukojit to mravenčení. Brzy se dostala do stejného tempa jako měl syn. Brzy se Jirka zapřel rukou o umakart. Předkožku zatáhl co nejál to šlo a Kamila poznala, že bude stříkat. Z obnaženého žaludu to najednou začalo stříkat. Mohutné gejzíry jeho semene létaly přes celou koupelnu. Když už to vypadalo, že je to vše, Jirka přetáhl kůžičku na žaluda a zase zpět jako by byl jeho ocas pumpička a semeno stříkalo dál. To zopakoval asi třikrát. Sice už to nebylo v takové síle jako první dávka, ale bylo toho pořád dost. Kamila dospěla k vyvrcholení ve stejnou dobu jako Jirka. Přála si teď ležet pod ním a všechno to jeho semeno mít na sobě.Jirka ještě ze svého péra ždíme posledních pár kapek. Kamila se instinktivně olizuje. „Bože, jak já bych ho teď olízala,“ sténá slastně v duchu pro sebe.
Kamile se teď hlavou honí různé představy. Raději trhá kousek toaletního papíru a utírá si svoji mokrou kundičku. Jak je tak zamyšlená a hotová ze sledu události, jde si instinktivně umýt ruce do koupelny. Ani si neuvědomí, že se nedávno se synem domluvili na tom, že si nebudou narušovat soukromí v koupelně. Jirka si vždy nasel nějakou záminku, aby mohl vlézt mámě do koupelny.
Kamila se lekla, když uviděla Jirku ve vaně důkladně si zrovna mydlíc svůj polotuhý nástroj. „Jéé, promiň,“ vyhrkne Kamila a přitom upře svůj zrak na jeho nástroj, který si dal Jirka myje bez ostychu. „To nic mami, mě to nevadí,“ odpoví a je na něm trochu vidět, že se vůbec nestydí.
Kamila si raději rychle umyla ruce a dalo by se říci, že s koupelny doslova utekla.
Druhý den brzy ráno, jde Kamila budit mladšího syna. Musí vstávat o něco dříve než obvykle, protože jede ze školou na výlet. Jirka zase pro změnu dnes do školy nemusí, protože mistr praxe musel k lékaři.
Prochází okolo Jirkovy postele. Její pohled upoutá vyboulená deka v jeho rozkroku. „Bože, jemu zase stojí, vždyť se večer tak krásně vystříkal!“ Projede jí hlavou. Kamila chce jít dál vzbudit mladšího syna. Udělá pár kroků, ale zvědavost a chtíč jí dál nedovolí pokračovat. Chvilku nerozhodně stojí namístě. Neví co má dělat? Vrací se zpět k Jirkově posteli. Kleká si u ní. Opatrně nadzvedává deku. Sama cítí, jak jí ztěžknul dech vzrušením, když spatří tu tuhou tyč. Chce se jí utéci, ale nejde to. Neví, co jí to popadlo pohladit si jeho tuhý nástroj. Opatrně přejede konečky prstů po jeho tyči. „Ach jo, ten je tak krásně tvrdý,“ špitne si tiše pro sebe. Jak ráda by ho pohonila, ale bojí se. Chystá se syna zpět zakrýt. Sama neví, proč to neudělala a místo toho bere lehce jeho ptáka mezi prsty a pozvolna stahuje předkožku z žaluda. Tiše vzdychne, když vidí jeho Amorův hrot. Chtěla by ho políbit, ale má strach, že by se Jirka mohl probudit, proto raději roluje předkožku zpět a rychle utíká od Jirkovy postele. Málem zapomněla vzbudit mladšího syna.
Mladší syn už je několik minut pryč. Kamila sedí zoufale v kuchyni u stolu. Na jednu stranu je znechucená tím, co před několika desítkou minut provedla na druhou stranu je šíleně vzrušená. Její sexuální chtíč je neúnosný. Mezi stehny pod noční košilkou má povodeň. Pořád má před očima ten Jirky tvrdý klacek. Pomalu si zajíždí rukou pod košilku a sune ji po stehně až mokrý kundičce. Chvilku si s ní hraje. Je moc vzrušená. Jako smyslů zbavená se zvedá od stolu a jde do dětského pokoje. Potichu otvírá dveře a jde k posteli. To co vidí ji rozpaluje ještě víc. Jirka leží odkrytý a v ruce svírá svůj tvrdý penis s obnaženým žaludem. „Že by si to dělal ze spaní?“ Napadá ji, ale pro jistotu na Jirku polohlasně promluví: „Spíš!“ Nic se neděje, jen Jirka pouští svůj klacek z ruky. Kamila opatrně bere jeho přirození do ruky a lehce ho několikrát pohoní. Jirka se ani nepohnul, jen si párkrát hlasitě odfoukl. Na špičce jeho hrotu se objevilo pár drobných kapiček. Kamila se rozechvěla. Dostala šílenou chuť slíznout je. Chvilku sama se sebou zápasí, ale její chtíč a chuť vítězí. Opatrně přejede jazykem po špičce penisu, aby ho ochutnala. Chutnal sladce až se Kamila celá chvěje. S velkou vášní a chutí se její jazýček rozkmital po žaludu. Za pár okamžiků sála divoce jeho přirození bez zábran. Úplně zapomněla na to, že by se Jirka mohl vzbudit a v tu chvíli jí to zřejmě bylo i jedno. To už cítila v jeho přirození velké pnutí. Měla velkou chuť ho spolykat, ale také chtěla trochu uspokojit sebe. Opatrně si vylezla na postel, obkročmo nad Jirku tak, že jeho klacek měla pod sebou. Trochu zakmitala prdelkou než si kundička našla ptáka. Jen co se špička žaluda ocitla u branky kundičky, Kamila hodila boky a dosedla až se její zadek dotkl jeho stehen. Jeho pták do ni zajel, jak nůž do měkkého másla. Kamila slastně zalapala po dechu. Její dlouhé prsty se zaryly do matrace. Chtěla tu slast ze sebe vypustil, ale bála se, že by to Jirku vzbudilo. Raději zůstala nehybně sedět s hlavou zvrácenou. Několika tlumenými výdechy se snažila ze sebe ten přetlak dostat. „Mami!“ Probral ji najednou Jirky hlas. Podívala se na něj. Jirka s vytřeštěnými oči na ni nevěřícně zíral. V Kamile všechno ztuhlo. Nedokázala se pohnout, natož něco říci.
„Mami… Je to krásný,“ vzdychl Jirka po chvilce zřejmě, když mu došlo, co se vlastně děje! Kamile opětovně odpadly smysly a trochu se na Jirkovi pohnula. Ten slastně přivřel oči. Kamile to dodalo odvahu pokračovat.
„Mami, já už budu!“ Naříká nejednou Jirka. Kamila se ještě jednou silně přirazila a byla na vrcholu blaha. Ještě v silné extazi padá z jeho klacku, aby ho v rychlosti. Chtěla spolykat jeho mladé horké mlíčí.
Jirka vystříkl, jen co se jeho penis ocitl v máminých ústech. Jeho výstřiky byly silné a nebraly konce. Kamila zbrkle pumpovala rukou semeno z ocasu zatím, co jazýčkem brzdila mohutné dávky, aby ji neutopily.
Konečně byl Jirka prázdný. Kamila dokonale olíže jeho penis do posledního zbytku mlíčí.
Kamila se najednou zvedá a bez jediného slova odchází z pokoje. Zavírá se v koupelně a pláče. „Bože, co já jsem to jen provedla,“ naříká….

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Anonym napsal

Poriadne nadržaná mamina. Pekne vyfajčila sina v spánku 🙂

Karel s velkým napsal

Blbost, aby spal při šukání…vymyšlené.

TOPlist