Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Učenlivá rodinka

Kategorie: Extrémy, Incest, Orál, Párty, Teen
06.07.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 169 hlasů

Je mi 17 let, jmenuji se Hanka, mám dva, o rok mladší bráchy, Petra a Pavla a všichni chodíme na gympl. Bydlíme spolu s matkou v rodinném domku na kraji města, s pěknou zahradou a bazénem. Celý pozemek je obehnán vysokým dřevěným plotem, který zachovává soukromí. Otec se odstěhoval před čtyřmi lety za novou známostí na Moravu a my jsme zůstali v domě sami. Mamka je Alice a je velice mladá, 34 let a moc pěkná žena se vším, co k ní patří a každý chlap se za ní ohlédne.

Jsme taková bezproblémová rodinka, spíše kamarádského vztahu, než matka a děti. Mamka nás také brzy poučila o významu sexu a úskalí, které také skýtá. Mne poučila poprvé, když jsem měla první menstruaci ve 12 letech a kluky, když prvně byly fleky od semene na prostěradlech. Tak jsme si tenkrát vše vysvětlili a vyříkali. Časem, s přibývajícím věkem a nastupující pubertou, jsme my, děti, se začaly více zabývat děním okolo sexu. Kluci mě špehovali v koupelně a v pokoji při převlékání, jestli zahlédnou nějakou intimní část mého těla a já zase sledovala jejich stany v kalhotách nebo trenkách při jejich pohledech na moje, již pěkně vyvinuté tělo. A protože jsme byli všichni asi po obou rodičích velice sexuálně nadaní a zdatní, tak naše společné sexy hrátky na sebe nenechaly dlouho čekat. Vše začalo před třemi lety na začátku července, když přišla mamka domů z práce a u večeře nám řekla: „ Poslouchejte, děti, co kdybychom jeli všichni příští týden na dovolenou do Chorvatska? Moje kamarádka Dana s manželem mi nabídla, jestli bychom nechtěli s nimi jet. Je to i cenově velice výhodné a aspoň by jste poznaly, jak to vypadá u moře.“ Samozřejmě, že se to neobešlo bez velkých ovací a schválením.

V pátek v podvečer přijel Tonda s Danou s jejich mikrobusem, naložili jsme všechny věci a vyrazili. Cesta celkem uběhla bez problémů, protože jsme jeli v noci a my jsme to skoro celé prospaly. Když jsme přijeli na místo, tak se nám otevřel krásný pohled na moře. Po ubytování jsme rychle utíkali do moře, abychom ochutnali jeho slanou vodu. Bylo krásné počasí a většinu dne jsme trávili u vody na pláži. Třetí den navečer jsme seděli všichni okolo grilu a dělali nějaké ryby, když Tonda povídal: „Když se tak na všechny dívám, tak to sluníčko nás pěkně obarvilo, ale také nám nechalo dost světlých míst. Co kdybychom zašli zítra na nuda pláž, aby všechny ty bílá místa na našich tělech zmizela?“ Mamka se s Danou po sobě podívaly, potom na nás, a když uviděly naše horlivé kývání hlav na souhlas, tak také byly pro. Druhý den po snídani jsme si vzali deky a odebrali se na nuda pláž.
Tam už bylo dost lidí různého věku, od nemluvňat až po důchodce. Našli jsme si volné místo a rozprostřeli deky. Po vysvlečení Tonda řekl. Že bychom se měli jít nejdříve trochu smočit a potom se budeme opalovat. Tak jsme se všichni zvedli a utíkali k vodě. Moře bylo teplé jak kafe a krásně průhledné s modrým nádechem. Asi po půl hodině jsme vylezli z vody a šli na naše deky si lehnout. Když jsme oschli, tak jsme se vzájemně namazali opalovacím mlékem a zalehli. Po chvílích jsme se otáčeli jak na grilu abychom se nespálili. Ani nám nepřišlo, že jsme nazí. Na této pláži se nám líbilo, a tak jsme tam chodili každý den až do odjezdu. Hráli jsme tam volejbal, nohejbal i tenis a badminton. Bylo velice legrační, jak se při těch sportech chlapům klimbali jejich ocasy a ženám lítaly kozy sem tam. Ale nikdo si toho nijak nevšímal. Tak tady jsme se jako rodina viděli poprvé všichni nazí a prošlo to vcelku bez problému. Po příjezdu domů pokračovalo dále krásné, teplé počasí a my se celé dny vyvalovali u bazénu. Ze zahrady jsme si udělali také nuda pláž a koupali se a pohybovali se tam nazí. Mamka, když přišla z práce, tak byla vcelku překvapená naším chováním, ale přidala se k nám svlečená. Tak jsme si nyní připadali jak v Chorvatsku na nuda pláži. Ležely jsme s mamkou na lehátkách, nohy jsme měly přes bočnice lehátek, aby se nám sluníčko také dostalo více do rozkroku a kluci řádili v bazénu. Za chvíli přiběhli k nám a při pohledu na naše nahá těla a roztažené nohy, kde muselo být vidět i na trochu rozevřenou kundičku, se jim rychle začaly topořit ocasy.
Na jejich věk je měli už pěkně vyvinuté a nemusel by se za ně stydět žádný chlap. Stáli oba rozpačití, dívali se na nás a nevěděli, co si s tím počít. S mamkou jsme na ně koukaly a nevím, co se nám při pohledu na jejich trčící klacky, honilo hlavou. Petrovi najednou asi došlo, že stojí před námi s trčícím klackem, a tak si ho jednou rukou přikryl a Pavel, když to uviděl, tak si ho také vzal do ruky, ale pomalu si ho honil a druhou rukou ho přikrýval. Mamka si zatím sedla podélně na lehátko a nohy měla roztažené podle lehátka. Ukázala klukům, aby přišli blíž k ní. Každý se postavil z jedné strany a pohled měli upřený do jejího klína, kde se vyjímala její upravená kundička, mírně rozevřená. Mamka je chytla za ruce, a když jim je dala stranou z rozkroků, tak na ni vystřelily dva pořádní mackové. „ Tak to jsem si ani nemyslela, že jste už tak dobře vybaveni, to jsem si ani v Chorvatsku nevšimla“ a do každé ruky si vzala jeden ocas. Trochu je zmáčkla aby zjistila jejich tuhost a několikrát jim stáhla předkožku, když najednou sebou oba cukli a z jejich ptáků začalo tryskat semeno přímo na mamku. Něco ji zasáhlo do obličeje, něco mezi prsa, zbytek na bříško a stehna. Když jsem to uviděla, tak mě moje kundička tak zasvědila, že jsem musela ještě více si roztáhnout nohy a prsty se v ní pořádně podrbat. Cítila jsem, že to na mne za chvíli přijde, protože masturbuji již několik let a vždy si musím při orgasmu křiknout.
Mamka klukům jejich klacky olízla od zbytků semene a řekla jim, že když ji tak hodně postříkali, tak aby jí to také rozetřeli do kůže dosucha a položila se na lehátko s nohami spuštěnými na zem. Oba se studem se začali dotýkat matčina těla a roztírat sperma. Pavel začal na obličeji a Petr na bříšku až se sešli každý na jednom ňadru. To už mamka začala rychle dýchat a vydávat hlasitější vzdechy. Bradavky se jí pořádně postavily a kluci už beze studu jí pěkně hnětli kozy a mačkali bradavky mezi prsty. Já jsem na ně koukala, honila si pičku a druhou rukou si mačkala bradavky na mých dvojkách. Když všechno semeno na prsou vetřeli, tak se přemístili na bříško a stehna a začali pomalu s roztíráním. Jak se Pavel rukou dotkl Venušina pahorku, tak mamka sebou škubla a vykřikla. Kluci se lekli, podívali se po sobě, ale mamka jim hned řekla, ať nemají strach, že je to dobré. Pavel jí semeno rozetřel až na poštěváček, což se neobešlo bez hlasitých projevů a Petr roztíral po vnitřní straně stehen. Když se přiblížil rukou k mamčině kundičce, chytla ho za ní a položila mu ji na kundičku a několikrát mu naznačila pohybem, co má dělat. Za chvilku vzala Pavlovu ruku a dala mu ji na prsa, a protože stál až u její hlavy, chytila ho za pytlík a začala mu masírovat koule. Petr se činil rukou mezi stehny a už také zajížděl prsty do rozchlíplé pochvy. Mamka začala hlasitě vzdychat a vyluzovat různé zvuky, které svědčily o její spokojenosti. Když jsem viděla, jak mačká Pavlovi pytlík, tak jsem si řekla, že to zkusím udělat Petrovi, sedla jsem si na lehátko a vzala mu pytlík do ruky. Podíval se na mne a jednou rukou mě chytil za kozičku. Oběma klukům zase stály jejich péra jak sloupy, a tak jsem přesunula ruku na penis a začala ho Petrovi pomalu honit.
Otočila jsem se k němu obličejem, aby mi potom semeno nastříkalo na obličej a tělo. To se také za chvíli stalo a Petrovi z něj vylétla další velká dávka na mne. Mamka už také Pavlovi honila ptáka a najednou se k němu zvedla a strčila si ho skoro celého do pusy, Pavla chytla za zadek a přimáčkla ho na sebe. Za chvíli vyndala ocas z pusy a všechno zbylé semeno z něho pořádně slízala a spolykala. Tak jsem si řekla, že to budu muset také zkusit, jak to chutná. Celou dobu jsme nepronesli jedno slovo a pokračovali jsme dále v přípravě. Klukům jejich ptáci ani neklesly, zase už byly připraveni k akci. Mamka si zase Petra přitáhla k sobě a vzala mu ptáka do pusy a jeho ruce nasměrovala na hnětení prsou a bradavek. Udělala jsem totéž s Pavlem a učila se kouřit jeho ptáka. Moc mi to nešlo, ale všimla jsem si, že mě matka sledovala. Najednou do mne strčila a ukázala mi, abych se dívala, jak se to dělá. Chvíli jsem na ni koukala a potom to zkoušela jako ona. Za chvíli už mi to šlo a mamčin úsměv mi dodal další odvahu v tom pokračovat. Za chvilku se nám oba vystříkali do pusinek a mně to docela chutnalo. Tak jsme jim je pěkně očistily, aby nikde nezůstala ani kapka. Mamka se potom natáhla na lehátko a nohy nechala spuštěné na zem. Kývla na Pavla, aby k ní přistoupil a nasměrovala mu hlavu mezi nohy a pořádně ji přitlačila až na kundičku a ukázala mu, jak se má s ní pohybovat. Zaujala jsem stejnou polohu a nasměrovala Petra na moji kundičku. Začal mi tam jezdit jazykem a strašně mě to lechtalo, že jsem myslela, že se počůrám.
Mamka vedle už zase vzdychala nahlas a silně si u toho mnula prsa. Já jsem musela Petrovi namáčknout hlavu těsněji na kundičku, aby mě to tolik nelechtalo. Za chvíli jsem cítila chvění v celém těle a také, jak mi z kundičky začíná vytékat šťáva. Několikrát jsem sebou hodila a potom si v klidu vychutnala můj první lízaný orgasmus.Byl určitě lepší, než když si honím pičku sama. Za chvíli začala mamka Pavla pobízet, aby jí více přitlačil na kundičku, že už bude hotová. Také si několikrát jekla a zůstala bez hnutí ležet. Kluci vstali a oběma jim zase trčely ocasy. Tak jsme jim je ještě vykouřily a spolykaly všechno semeno. Najednou se mamka zvedla a křikla: „ Tak a nyní všichni do bazénu se trochu zchladit, pro dnešek toho bylo napoprvé až moc “ a všichni jsme utíkali do bazénu. Chvíli jsme tam dováděli a potom se odebrali do domu. Po večeři nás mamka posadila v obýváku s tím, že nám musí něco vysvětlit. Řekla, nám, že to co se dnes stalo, by se stávat nemělo a že o tom musíme pomlčet a vysvětlila také proč. Ale že už dlouhý čas neměla žádného chlapa, a tak, že jí ty naše stojící ocásky natolik vzrušily, že tomu podlehla. Viděla, že už je nás kus chlapů a že máme i dobré vybavení, potřebné k sexu a já, že už jsem také dost vyspělá na to, abych se mohla sexu učit. Slíbila nám, že nás do všeho kolem sexu zasvětí, abychom poznali jak je důležitý pro spokojený život. Máme na to nyní skoro celé prázdniny a já jsem ráda, že nemusím nikde žádného chlapa shánět, protože mám už dva pořádné doma. Tak dnes se už půjde spát a zítra začne další výuka.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

marek napsal

picovyna

napsal

Ještě vylepší tu gramatiku….

Marie napsal

Nic moc.

Anonym napsal

Nejlepší napiš i pokračování

Marek napsal

To tě měla máma v 17.?

TOPlist