Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Ve třech na chatě

17.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 33 hlasů

Včera večer mi volala Květa, jestli mám nějaké plány na víkend? Na jejím dotazu by nebylo nic tak zvláštního, kdyby nebyla půlnoc a její hlas nezněl tak rozechvěle, jakoby právě přemáhala nějaké vzrušení. Druhý den ráno jsem jí volal nazpět, že nic nemám a co ten včerejší uvzdychaný telefonát měl znamenat? Už byla zpět ve své kůži, jen se smálaa a prý uvidím, když přijedu k ní na chatu.

Nic jsem v plánu neměl a tak jsem její pozvání rád přijal. Zapomněl jsem totiž říct, že Květa je typ ženské, pro kterou by snad každý chlap udělal první poslední, co jí na očích uvidí. Sexy útlá postavička, hříva blonďatých vlasů, veselá očka a rozkošná ústa, která se snad nezastaví.

A kromě daru řeči jimi umí vykouzlit i tu nejbáječnější kuřbu, jako jsem kdy zažil. Květa rozhodně není žádná puritánka a když má chuť na milování, umí si o něj říct. A troufám si říct, že její pozvání na chatu, bude souviset se sexem velmi úzce. Už se těším.

Chatu mají opravdu hezkou, stranou městského ruchu, jako stvořenou pro radovánky všeho druhu. Dorazil jsem asi ve tři odpoledne. Slunce pálilo a Květa se na něm opékala na zahradě – nahoře bez. Lepší uvítací pohled jsem si snad ani nemohl přát. Má opravdu nádherná prsa. Mírně podřimovala a snad můj příchod ani nezaznamenala. Vůbec mi to nevadilo, naopak. Chvíli jsem ji pozoroval, pak si klekl vedle lehátka a začal jí cucat vztyčené bradavky. Byly horké a mírně slané. Květa se probrala. „Hele brzdi, jo?“ A začala se smát. Nicméně mi v hrátkách s kozičkami nijak nebránila a já si jich ještě chvilku užíval.
I když už mi v té chvíli ocas pěkně stál, nijak jsem neměl potřebu se na ni hned vrhat. Květa je totiž dobrá nejen v posteli, ale i jako normální holka. Probírali jsme, co je nového, koupali se v bazénu a prostě si užívali volna. Celou tu dobu mi dopřávala pohled na její bezvadné dvoječky. Dokonce jsem si na ně mohl kdykoliv sáhnout. To se mi pak nahrnula krev do péra a já zatoužil už ji konečně pevně sevřít v náručí. To mi ale ještě nedovolila. Když už poznala, že jsem opravdu hodně nadržený, posadila mě do křesla, jemně mi přejela po bouli v klíně a teprve v té chvíli mi vyklopila, proč mě vlastně pozvala. Samozřejmě, že
to souviselo se sexem.
Za chvíli má přijet Mirek, její současný přítel, a když by mi to nevadilo, chtěla by vyzkoušet mít v sobě dva chlapy. Tlouklo mi srdce jako o život, když mi šeptala, že se jí šoustání se mnou moc líbilo a proto si pozvala mě. A taky mi věří. Úha, tak to byla pochvala jako hrom. To jsem se nesměl nechat zahanbit. Mirek opravdu do půl hodiny přijel. Od vidění jsme se už znali. Docela fajn týpek. Ještě chvíli jsme jen tak nezávazně klábosili než se řeč začala stáčet ke Květě a jejím touhám. Zahrnuli jsme její tělo přívalem pochval a za pár minut i hlazení.

Pohodlně se položila zády na lehátko a nechala se rozmazlovat od dvou nadržených samců. Nabrali jsme si na dlaně řádnou dávku opalovacího krému a začali jej roztírat po Květině rozpáleném těle. Měla otevřené oči, pozorovala naše klouzající ruce a lačné pohledy. Chvilku jsme si dávali přednost, kdo jí stáhne spodní díl plavek, což ji pobavilo. Nakonec jsme je odstranili společnými silami. Každý jsme si vzali do parády jednu nožku, přehodili ji přes okraj lehátka, čímž se nám odkryl pohled na Květinu mírně porozevřenou kundičku. V ní už za chvilku začaly rejdit naše mastné prsty. Květa se jen kroutila a těžce oddechovala. „Ježiš, já se snad udělám.“ Málem to ani nedořekla, bříško jí začalo cukat a s nádherným vzdycháním dosáhla svého prvního víkendového vrcholu. Chvilku oddechovala a pak nás zahnala do chaty s tím, že teď jsme na řadě my. Upřímně řečeno, už jsem nemyslel pomalu na nic jiného, než na osvobozující výstřik. Mirek nevypadal, že by na tom byl o mnoho lépe.

Květa, stále krásně lesklá od opalovacího krému, se jako nahá královna usadila na gauč a nás si postavila před sebe. Stáli jsme jen v trenkách a ona se popásala pohledem na naše zduřelé klíny. Vztáhla k nim ruce a s neskutečným zaujetím se jimi probírala. Skučel jsem jako meluzína. Zažíval jsem tlak k uzoufání, až mě koule bolely. Konečně zatoužila po našich pérech a trenky šly dolů. Ááááh, ta úleva, když můj klacek vystřelil ze zajetí trenek a napřímil se proti jejímu obličejíku. Skoro se jej dotýkal. Stejně tak Mirkův penis. Co se týče jejich velikosti, neměli jsme si co závidět. Bylo vidět, že má Květa ráda pěkně rostlá zdravá péra, ale ne zase příliš, aby ji omrdávání nebolelo. 17-18 cm bohatě stačilo.

Zálibně nám souběžně přetahovala kůžičky přes žalud, smyslně nasávala jejich vůni a sem tam zaťukala jazýčkem na jvchod. Při tom kontrolovala naše reakce, které nemohly být jiné, než slastné oddechování. Květa si nás pozvala a tak měla právo si nás také náležitě vychutnat. A přestože jsme oba zjevně měli chuť ji pěkně opíchat, drželi jsme oddaně jejímu laskání. Z otvůrku už mi řádně teklo. „Koule mi neukážete, pánové?“ Bylo jasné, že ukážeme a rádi. Každý jsme zvedli jednu nohu na sedačku vedle ní. Chladivá ručka mi klouzala po péru, stehnech, koulích. Potěžkávala je, mačkala, potahovala. Uznale pokyvovala hlavou a mlsně se olizovala. Ještě nás ale čekalo překvapení. Postavila nám péra proti sobě a začala o sebe třít žaludy. Tohle nebyl můj šálek čaje, ale když jsem viděl Květino neskutečné vzrušení a zaujetí, držel jsem a podvoloval se její vůli. Otvůrky našich tekoucích ocasů se dotýkaly. Žaludy roztíraly mazání jeden po druhém.

Když si Květa dostatečně vyhrála, zase si čuráky natočila na sebe, stiskla je k sobě a oba naráz szačala cpát do rozevřených úst. Teď už se přestávala ovládat. Celá udýchaná je vyplivovala a zase se na ně vrhala. Okusovala je, plivala po nich, vášnivě olizovala od kořene až po žalud. Až teprve po tomto dvojitém hltání si nás začala rozkuřovat na střídačku. Už jsem se zmiňoval, že Květa kouří naprosto exkluzivně. To se ani slovy popsat nedá. Hekali jsme a funěli neskutečnou rozkoší. Svévolně si brali její hlavičku do rukou a bez rozpaků jí šukali až do krku. Chrčela a dusila se, což ji snad ještě více rozpalovalo.
Nevím, jestli pak zaimprovizovala nebo to měla připravené. Otočila se jako brouk na záda, zaklonila hlavu přes okraj sedačky a pobídla nás, ať jí opícháme pusu. Byl jsem blíž a tak jsem začal. Trochu jsem podřepnul a už se mé péro valilo po Krvětině jazyku do krku. Zarazil jsem, až když mě její dech začal lechtat na koulích. Nádherná slast. Začal jsem píchat. Nejdřív opatrně, ale když mě párkrát povzbudivě plácla po zadku, přitvrdil jsem, až jí pytel docela slušně poplácával po nosíku. Vytrhl jsem z péro z krku s mohutným mlasknutím a vzápětí se do něj začal drát Mirek. Poctivě jsme se střídaly. Květě tekly sliny koutky úst, sotva lapala po dechu, ale její nepřítomný pohled svědčil o nesmírném vzrušení. Líbilo se mi napínat jí tváře a pak jí zůstávat v krku tak dlouho, dokud nezačala chrčet v touze po uvolnění. Byla rozkošná. Když jsem zrovna nebyl v šoustání na řadě, přisál jsem se ústy k lahodné pičce zapřené o opěradlo sedačky.

„Tak pojďte, samečci, už se nemůžu dočkat vaší mrdky. Pěkně se na mě vyprázdněte!“ Přišel konečně osvobozující povel. Ještě celá udýchaná a ulepená od slin zaujala svoji vyzývavou pozici sedící čekající královny. Hleděla střídavě na naše péra a naše udýchané obličeje. Doháněli jsme svoje péra k výstřiku za jejího pečlivého dozoru. Ona nám k nim dopomáhala lehkou stimulací koulí. Ještě před výronem jsme jí stihli pěkně profackovat ptákama tváře. Toužebně se našim mlaskavým plácancům nastavovala.

Udělal jsem se první a začal vystřikovat svoje sperma do Květiných lačných úst. Ta po něm lapala a při polykání si nechávala pokrývat semenem i obličej. Řinčel jsem blahem a uvolněním. Mirek vychrlil na Květu svoje magma chvíli po mně. Tak spokojený a rozmlsaný výraz, jako měla Květa po našem vysemenění jsem u nikoho dlouho neviděl.
Úlevně jsme s Mirkem padli do sedačky, oddechovali a vychutnávali si Květino dokuřování a čištění. Také Květa si vychutnávala – svoji oblíbenou chuť, chuť semene. Mazlila se s našimi drobátko změklými hadicemi a zase se jí blyštělo v očích. Z každého jejího pohybu čišelo touha po pořádném vymrdání. „Tak pojď, kotě.“ Vyzval ji Mirek, kterému se bojovník napružil přece jen o něco dříve než mně. Do Květy jako když střelí. V tu ránu vyskočila ze země a nabodla se na Mirkovo péro. Hned začala rajtovat a ošukávat si kundu. Tvrdé přirážení ze spodu z ní vyráželo moc hezké vzdychání.

„Peťo, namažeš mi análek?“ Poprosila mě Květa hlasem, který přeskakoval v rytmu přírazů. Ještě mi řekla, kde najdu olejíček a zbytek nechala na mně. Sama se věnovala ošukávání svého miláčka. Našel jsem, co jsem hledal a zakleknul za Květinu poskakující prcku. Nedalo mi, abych ji, jako správný znalec ženských zadečků, uznale nepoplácal. A to každou půlku několikrát, až začala chytat hezký červený odstín. Květa už se ale evidentně nemohla dočkat dvojitého protahování. Sama si rukama rozevřela půlky a nabídla mi tak výhled na její svraštělý análek. S jeho promazáváním jsem déle neotálel. Pomlaskával a pootvíral se pod doteky konečků mých prstů. Byl pevný a zároveň poddajný. Prostředníček v něm klouzal jako po másle a třel se přes přepážku o Mirkovo péro, který nepřestával prošukávat druhou dírku. Když se k prvnímu prstu přidal i ukazováček, Květino vzdychání se změnilo v jedno dlouhé rozkošnické vytí. „Anooo, ošukejte měěěě, chci vás obaaaa.“ To se jí začalo plnit, sotva dořekla. Opatrně, ale důrazně, můj ocas zaplul do jejích útrob.
Ukázkový sendvič. Květa se nv zápalu vášně zakusovala Mirkovi do krku. Já byl rukama zapřený o její ramena a pěkně svižně jí protahoval anál. Mirkovo koule dál pleskaly o Květinu kundu. Naše vzdechy a výkřiky otřásaly celou chatou. Samozřejmě i Mirek toužil omrdat análek své holky. Vyměnili jsme si pozice a pěkně zčerstva pokračovaly v uspokojování naší společné kočičky. Ta se zmítala na vlnách orgasmů. Sama si chvílemi plácala po půlkách nebo cpala prsa do pusy některému z nás. Bavilo ji být naší šoustací hračkou. Kvičela a povzbuzovala nás k dalším a tvrdším přírazům.
I v jiných polohách nám šlo dvojité šukání pěkně od ruky. Třeba na zemi, kdy si Květa udávala tempo s čurákem pod sebou vraženým do zadní dírky, v mírném záklonu, aby umožnila druhému mrdáčkovi volný průchod do kundy. Nebo na stojáka, kdy jsem si ji chytnul pod koleny, pohazoval s ní, šoustal kundičku a Mirek se činil v prdelce. Přece jenom malinko namáhavé polohy jsme prokládali zvědavým prohlížením rozmrdaných dír. Ty byly úžasně uvolněné, vláčné a poddajné. Dal se do nich strkat libovolný počet prstů, což jsme s největším potěšením dělali. I Květa se k prstění připojila. Sama si protahovala kundičku i análek a nás nenapadlo nic lepšího, než se přesunout k jejím ústům a opět jí trochu protáhnout mandle.

Dováděli jsme takto snad hodinu. Docela jsme se zapotili. Květa už musela být z těch poloh docela rozlámaná. Prožila několik svých divokých orgasmů a teď vyčkávala, až zase spustí naše hadice. Jakoby se rozhodovala, kam vlastně naši nadílku chce. I nám bylo zatěžko se rozhodnout. Já hlasoval pro análek. Můj návrh byl přijat, hlavně Mirkem s velkým nadšením. Ovšem chtělo to zaujmout nějakou pohodlnou stříkací pozici. Květa se proto ohnula přes opěrku křesla a držela si roztažené půlky. Jako první ji šel vystříkat Mirek. Líbilo se mi pozorovat jejich dovádění. Mirkovo hekání bylo stále divočejší a pohyby trhavější. Květě povyjely oči z důlků a s dlouhatanským „anoooo“ spokojeně komentovala Mirkův výstřik. Mirek mi kolegiálně uvolnil místo a já se nacpal do pulzujícího zadku plného spermatu. Bylo tam horko. Můj stříkací příspěvek k naplnění Květiných útrob přišel po chvilce. I mé stříkání bylo doprovázeno hezkým zvukovým doprovodem z Květina hrdla. „….tááááák, …a teď jsem jako slunečnice – plná semene.“ Usmívala se. My jí dali za pravdu. Každý jsme ji rozvírali za jednu hýždi a pozorovali, jak to z ní nejdřív nádherně vystřikuje a pak tahavě odtéká. Pastva pro oči.

Ještě před námi byla spousta času, který jsme mohli věnovat sexuálním hrátkám, a také jsme ho náležitě využili. Teď jsme si však museli všichni trošku oddechnout, něco dobrého pojíst a nabrat síly na další dovádění. Pobíhali jsme po chatě nazí a těšili se ze vzájemného souznění.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist