Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Vášnivá noc

05.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 34 hlasů

Můj zážitek se mi stal přibližně před půl rokem.Na začátku prázdnin mi bylo 19 a chtěla jsem to pořádně oslavit.Domluvily jsme se s kámoškou,protože má narozky skoro stejně jako já(kámošce je 20).Napadlo mě,že bychom mohli udělat tu párty na naší chalupě,ale to naši zatrhli.Kámoška má chalupu o dvě vesnice dál tak jsme se dohodli,že to uděláme u nich. Zamluvily jsme kulturák a bar,co je hned vedle.

Na tejden jsme odjeli na chatu a všechno jsme si uspořádali.Pozvali jsme lidi,objednali jídlo a pití,zajistily zábavu a dokonce pozvali striptéra a samozřejmě pro kluky v ženském podání.Přístí týden se to všechno konalo a celou dobu jsme zdobily ,aby bylo vše hotový.Mělo to začít ve 3. hodiny,ale někdo přijel i v 1.Neměli jsme co dělat tak jsme seděli,popíjeli a kecali.Okolo 3 jsme začali.Pustili jsme hudbu,otevřeli bar a začali jsme se bavit.Měli jsme to rozdělený na 4 stoly.A já měla takovou kliku,že u mě seděl nádhernej kluk David.Je mu 24,modrý oči,špin. blond,asi 180 cm a sportovní postava.Zapomněla jsem popsat sebe.Jsem špin. blond skoro až hnědovlasá,zelenohnědý oči,168 cm a 55 kg.V nákejch 8 už byli všichni ožralý.Já jsem moc nepila, ale ne něják převratně.Začalo mi být něják těžko tak jsem se šla provětrat ven.Byla jsem otočená zády ke dvěřím,takže jsem nevěděla kdo je za mnou. Najednou cítím na bocíh ruce.Otočím se a tam stojí ten nádhernej kluk David.Na nic nečekal a hned mi vlepil pusu.Potom jsme se začali líbat doopravdy.Bylo neskutečně příjemný jak se naše jazyky proplétají.
Potom mi začal šahat na zadek a přitáhl si mě k sobě.Pomalu jsem mu jezdila ruko po zádech a mnohdy i po jeho pevnym zadečku.
Po asi čtvrt hodině líbání nás vyrušila kámoška,že začíná striptýz a zatáhla mě dovnitř.Ten striptér byl neskutečnej,to neuvěřitelný tělo a ten obličej a ten ehm.Kluci měli taky moc hezkou holku,ale vtipný bylo,že když to skončilo oba striptěři se oblékli a on jí odnesl v náručí.Jak jsme potom zjistily chodily spolu.To je jedno vrátíme se k příběhu.Když striptýz skončil šla jsem ven a sedla si na zem (vůbec nevím proč).A najednou se tam objevil David.Zatáhl mě za ruce a hodil si mě do náruče.Chvilku jsem se bránila,ale pak mi to přišlo příjemné.že nemusím chodit.Ne,to byl vtip.
Ale po chvilce mi došlo kam mě chce odnést.Zeptal jsem se,ale místi toho mi narval jazyk do krku.Nakonec jsme došli ke kámošce na chatu.Odvedl mě do koupelny.Pomalu mi svléknul tílko,podprsenku po chvilce i kraťásky a nakonec krajkový tanga.Pomalu mě položil do sprchy a pustil jí . Padaly na mě ledové kapky vody , ale bylo to tak vzrušující, že sem to nevnímala.Po chvilce si za mnou vlezl do sprchy i nahý David.Jeho nářadí mělo tak 20 cm bez erekce.
Jenom sem mu civěla na péro.Pak se,ale sehnul,aby mě umyl.Pomalu mi mýdlem přejížděl přes prsa,na kterých už mi trčely bradavky.Ümyl mi také bříško,ruce,nohy a záda.Bohužel vynechal můj klín a zadeček.
Chtěl,abych ho taky umyla, to jsem s radostí splnila,ale taky jsem vynechala jeho ptáka.Potom jsme se navzájem usušily a zase mě odnesl v náručí do ložnice nebo spíše kámoščina pokoje.Pomalu mne položil na postel a lehl si na své vypracované břicho.Nejdřív mě líbal na krku,ušních lalůčkách a později i na prsa. Nejdřív pomalu kroužil jazykem okolo bradavek a rukou mi dráždil druhé prso.Pak pomalu vzal bradavku do pusy a začal sát.Když dodělal jedno pustil se do druhého.Pořád mě napínal a nechtěl se pustit do mojí buchtičky.
Dráždil mi pupík a potom z vnitřní strany stehen me jemně laskal.
A když už se blížil k přirození vyndal hlavu a řekl,že mě laskal dost až mu ho vykouřim. Popadla sem jeho hlavu a narvala si jí mezi nohy.On mi však tu ruku popadl a odstrčil.Přilezl ke mě a chtěl ho vykouřit.Tak sem se usmilnila a rukou jsem mu ho začala honit.Po chvíli jsem si ho vzala do pusy.Nejdřív jsem pomalu kouřila jen tak a pak jsem mu začala i sát.Po chvíli jsem se zaměřila na jeho žalud.Špičkou jazyka jsem mu ho dráždila.A jak krásně vzdychal,ale to mě tak rozhicovalo,že jsem v sobě objevila v vnitřní sílu.Popadla jsem ho a převrátila na záda.Sedla jsem s mu na obličej a začal lízat.Nejdřív mi lízal poštěváček a rukou mi hladil pysky.Potom mi je začal hladit svým jemným jazykem.Pak mi začal sát poštěváček a do pičky mi strčil 1 prst,ty postupně přidával.Asi po půl hodině kdy jsem na něm rajtovala jsme přešli na 69 a to bylo taky nádherný a pomalu mi zarážel jazyk hluboko do kundičky.Najed
nou se
zvednul a odešel.Divila jsem se,ale po chvíli se vrátil s červeným vibrátorem.Ležela jsem na zádech takže jenom lehnul mezi nohy a začal mi tam strkat toho 20 macka.Zapnul ho na nejvyšší obrátky a bylo to úžasný,jak v nebi.Pak ho zahodil a pomalu mi tam začal strkat toho svýho.

Ležela jsem a on do mě pomalu vnikal.Předklonil se,vnikal do mě a dráždil mi i bradavky.Po 20 min se zacukal a řekl, že už bude tak ho rychle vyndal a udělal se mi do pusy.Bylo toho tolik, že sem to skoro nestíhala polykat.A když mi něco psadlo tak to utřel a dal mi to do pusy.Potom mě ještě vyprstil svejma 3 silnejma prstama a dráždil mi klitoris.Po chvilce jsem byla hotová a on to všechno vylízal.Všechny moje šťávička byli v jeho puse.A spolknul to.
Vyměnily jsme několik polohy zezadu,z boku a dokonce polohy,který nejdou popsat. =)
Takhle jsme se milovali asi do 2 ráno a pak jsme usnuli.Až ráno nás vzbudila kámoška v poloze kdy David měl jednu ruku na prse a druhou v klíně a já j měla taky položenou v klíně.Pak jsme se oblíkly a šly uklidit spoušť s Davidem chodm do teď a lepší sex jsem a asi už nikdy nezažiju.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Andrea napsal

Zhltla jsem všechny 3 dedly. A pravda je, že skigpannu tam moc nened..možne1 spedš domestic discipline..? Nevedm. Asi ani to ne. Mysledm si, že autorka nějake9 zkušenosti z te9to oblasti me1. A souhlas, lepšed překlad by byl 50 odstednů Greye (ikdyž ona je to slovned hředčka a plated obojed:)M.

TOPlist