Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jak jsem nechtěl ve škole jíst obědy

06.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 143 hlasů

Máma mi přihlásila v první třídě ve škole obědy a řekla, že je musím jíst. Jenže mě obědy ve školní jídelně prostě nechutnají, jsem zvyklý na jídlo od mámy. Jednoho dne jsem šel jako obvykle na oběd. Když jsem asi po minutě přišel na to, že mi oběd nechutná, šel jsem ho dát na místo, kam se vrací jídlo. Ten den si mě, ale kuchařka chytla a řekla, že se tu s tím vaří a já jí to vyhodím.

Nutil jsem do sebe, co se dalo. Jedl jsem snad dvě hodiny, samozřejmě, že už v jídelně nebyl nikdo jiný, kromě mě a kuchařek. Jedna kuchařka ke mě přišla a řekla, že si mám vybrat, buď jídlo nebo uvidím. Tak jsem to jídlo odnesl a když jsem chtěl jít, tak mi řekla, že teď uvidím.

Šla dolít čaj do zásobníku na pití a když se skláněla pro kýbl s čajem, všiml jsem si, že pod její krátkou sukní nemá nic, takže jsem jí asi na pět vteřin viděl její mušličku. Když v tom se za mnou objevila druhá kuchařka a řikala, kam se dívám. Potom, ale udělala věc, kterou bych od ní nečekal. Nabídla mi, ať jí říkám míst paní kuchařko jen Hanko a ať jí tykam. Na to zareagovala i druhá kuchařka a řekla, že jí mám říkat Jano a také jí tykat. Potom ke mně přišla Hanka a zeptala se, jestli nechci ochutnat, co právě uvařila. Samozřejmě jsem souhlasil. Místo toho si ale sedla na židli, sundala si kalhoty, podprsenku a kalhotky, prostě všechno a řekla, tak ochutnej a ukázala na její mušličku. Chvíli jsem se zdráhal, ale když prosila, tak jsem se velmi pomalu a nejistě přibližoval k jejímu rozkroku. Po chvíli jsem byl u něj a začal pomalu a nejistě lízat. Po chvíli řekla, že už bude a tak jsem lízal ještě víc. Po celou dobu, co jsem jí lízal z ní vytékala taková dobrá šťáva. Když se udělala, všiml jsem si, že si jí Jana prstí, nabídl jsem jí tedy, že jí vylízám. A když z ní začala po chvíli vytékat ta dobrá šťáva, tak jsem byl v sedmém nebi. Po chvíli se udělala. Potom ke mě přišla Hanka a začala mi ho kouřit. Bylo to moje první kouření a musím říct, že se mi moc líbilo. Po chvíli to na mě přišlo a já se Hance vystřikal do pusy. Potom jsem si lehl na zem a když se mi postavil, tak jsem nabídl Janě posezení, nemusím snad ani psát, že si sedla a zvedala se nahoru a dolu, prostě mě šukala. Když už jsem byl skoro hotový, tak zazvonilo a já si uvědomil, že sem za malou chvíli dorazí školní strávníci. Rychle jsem se tedy oblékl a chtěl jsem jít, když tu mi kuchařky řekli, že mám přijít ve 4 odpoledne do školní jídelny. Samozřejmě jsem souhlasil a tak jsem si s nimi zašoustal ještě odpoledne. Potom jsem přišel druhý den také ve 4 do jídelny a tak se to odvíjelo, až se z toho stala taková naše tradice.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Mireček napsal

Neskutečná kravina, kdo takové pí….. schvaluje do povídek?

Onasek napsal

To je pravda?

Lukas napsal

v 1 tride ho osukali kucharky??? 😀

Inspektor povídek napsal

To je kraviná v 1 třídě šukat kuchařky jako inspektor ty dam za 5. ????????????????????????

Pepo napsal

Pičovina. Obed jedol 2 hodiny a potom zazvonilo a prišli žiaci????????

Langi napsal

Picovina v 1. Třídě si nestříkal

Fery napsal

v 6 letech stříkat

jhhgfdd napsal

jjj

TOPlist