Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Učitel mi udělal dítě

Kategorie: Školačky, Šukačky, Teen
24.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Jmenuji se Karolína. Je mi 15 let a zrovna jsem nastoupila na střední uměleckou školu. Jsem velmi pyšná na svou štíhlou, sportovní postavu a tak doufám, že i přes mé problémy s učením budu moct zapůsobit na učitele díky mému krásně plochému bříšku, prsy velikosti 88C a blond vlasy. Velmi mě baví kreslení a doufám, že jednou budu velmi nadaná malířka. Po dvou měsících jsem byla velice frustrovaná z našeho učitele češtiny, protože nás neskutečně drtil.

Nic nám nedaroval zadarmo a nepůsobil na něj ani můj velký výstřih ani to, že jsem měla celé bříško odhalené. Po prvním čtvrtletí za mnou přišel učitel češtiny a říkal mi, že aktuální výkon, který mám, je nedostačující na to, abych dodělala prvák, ale na druhé stránce si všiml mé snahy a pokud bych měla zájem, tak by mi nabídl doučování i s individuálním přezkoušením. Samozřejmě jsem tuto nabídku vzala s radostí a tak jsem docházela k panu učiteli domů (během té doby jsem mu mohla říkat v soukromí i Jirko). Po několika doučovacích hodinách si pro mě Jirka připravil test, ale vůbec jsem ho nezvládla. Jirka se několik minut zamyšleně díval na ten test a tvrdil mi, že nechápe, jak to nemohlo vyjít, nicméně mi pověděl, že mi ještě dá šanci, když mu odpovím na intimní otázku. Trošku mě to překvapilo, ale řekla jsem mu, ať se klidně zeptá. Jeho otázka byla, zda užívám antikoncepci. Dost zaraženě jsem mu řekla, že ano. Nechci mít dítě v tak mladém věku, ještě k tomu všemu, když mám takové problémy se školou. Jirka se snažil odlehčit atmosféru tím, že se nemusím bát, ale měl by pro mě obchodní nabídku a pokud mu odpovím ano, tak si tím uchráním studium na umělecké škole a nebude mě až tak drtit z češtiny. Byla jsem nervózní a zeptala se ho nejistě, o jakou obchodní nabídku se jedná? Odpověděl: „Ta nabídka je, že pokud mi budeš nosit své antikoncepční tabletky, tak za každou tabletku ti snížím o stupeň známku, což znamená, že za 4 tabletky ti dám jedničku z jakéhokoliv přezkoušení nebo testu a budeš moct takhle udělat v pohodě školu dobře.
Vůbec jsem v tu chvíli nechápala jeho záměr, proč chce moje tabletky a i když jsem se těšila, že se jednou budu moct vyspat s klukem se vším všudy, tak dokončení školy snů bylo moji prioritou a tak jsem souhlasila. Takže vždycky, když jsem byla na doučování u Jirky, jsem vytahovala své plata antikoncepčních prášků a dávala mu je. S příchodem pololetí však Jirka přišel s mnohem více šokující informací. Řekl mi, že pololetní písemky jsou velmi náročné a tak podle toho bude muset upravit i naší obchodní dohodu a to tím způsobem,že dostanu na pololetí jedničku z češtiny a další půlrok budu pokračovat s odevzdáváním antikoncepce a i na konci roku dostanu tu jedničku, ale k tomu musíme spolu začít provozovat sex. Nějakou dobu jsem vůbec nevěděla, co na to mám říct, ale tu školu jsem moc chtěla dodělat a tak jsem mu odpověděla, že do toho půjdu pouze s kondomem, jelikož jsem teď bez ochrany. Avšak Jirka mě zahnal do kouta, že nenávidí kondomy a bude si dávat pozor, aby to včas vyndal ven a on bude uspokojen a já budu moct dodělat školu. Začali jsme spolu spát a vždycky to bylo stejné. Nějakou dobu jsme měli sex, Jirka pak zničehonic přestal, chvilku zůstal ve mě. Potom mi na několik minut nadzvedával pánev a buď mi lízal můj rozkrok nebo mi prováděl tak nádhernou masturbaci, až jsem z toho hodně krát měla orgasmus. Po třech měsících od pololetí mi přišlo divné, že pořád nemám měsíčky a tak jsem si pro jistotu zašla ke gynekologovi a ten mi potvrdil mé nejhorší obavy. Jsem těhotná. S brekem a naštvaností jsem došla k Jirkovi a vyčetla mu to, jak se po tom všem upozorňování dovolil oplodnit mě a že teď kvůli němu budu muset jít na potrat! Řekl mi, že ho před dvěma lety opustila manželka a jako čtyřicátník už nemá moc šanci najít si životní partnerku a mít s ní dítě a když mě v té škole viděl s krátkou sukni, holým břichem a výstřihem, tak si nejdříve řekl, že jsem ideální terč na to, aby využil mé špatné učenlivosti a udělal mi dítě, ale postupem času se do mě zamiloval a nasliboval mi, že se o mě postará, že má peněz dost a chtěl by mít se mnou rodinu. Rozhodně jsem si takhle svůj život nepředstavovala, ale jelikož už jsem byla v tak mizerné situaci a navíc s jeho pomoci bych mohla dostudovat školu, tak jsem si řekla, že bych mohla s ním žít, i když k němu necítím žádnou lásku a vychovávali dítě. Těhotenství jsem před rodiči dokázala utajit do 5-tého měsíce a pak jsem jim stejně už jen mohla oznámit, že budu mít miminko. Ale co ten hajzl Jirka neudělal, koncem velkých prázdnin, kdy jsem byla v sedmém měsíci ukončil smlouvu na škole a prostě utekl neznámo kam. Takže jsem na dítě zůstala sama, bez peněz a do toho mě čekal druhý ročník střední školy.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Jozef napsal

Naivna kočička .

nikol napsal

Když vis kdo je otec tak ho zápis nebo udej ze nechce platit aliment

TOPlist