Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Tereza z posilovny

24.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

I.

„Ahoj, jsem Tereza, je mi dvacet a můžete mě tu ode dneška potkávat každé úterý a čtvrtek dopoledne,“ bylo slyšet skrze pootevřené dveře do malého sálu fitka. „Vedu tu nejen lekce aerobicu, ale i zumby a pilates. Doufám, že se spolu budeme setkávat pravidelně.“
Měla sympatický hlas. Celkově byla sympatická a zaujala mě hned na první pohled, když kolem mě procházela skrz posilovnu do malého sálu. Vůbec si mě nevšímala.

To mě na ní asi zaujalo nejvíc. Normálně mi totiž ženský lezou do postele hned, jak mě zahlédnou. Tereza ne. Nemohl jsem si pomoct a jen tupě jsem na ni zíral. Ty křivky! Ta krásně vysportovaná postava, ale taky ten krásný usměvavý obličej. Hlavou se mi začaly honit všelijaké fantazie. Představoval jsem si, jak chytám ten její sexy zadek a… No, však to, chlapi, znáte… O to rychleji jsem začal zvedat činky, aby se mi myšlenky vrátily jinam. Rázem byly ale všechny pracovní starosti zapomenuty. Tuhle ženskou musím dostat za každou cenu!Šel jsem se osprchnout a pak už jen nenápadně čekal na recepci posilky. Četl jsem si nějaký časák a poočku sledoval, kdy už se objeví.
Po dvaceti minutách přišla a vracela klíče od sálu. Neváhal jsem a oslovil ji. Okatě jsem ji balil. Ona se jen šibalsky usmívala a nakonec mi dala své číslo se slovy, že až takhle jednoduché to s ní mít nebudu… Potvora jedna! Další dny se mé představy točily jen kolem ní.

II.

Za dva dny jsem ji pozval ven. Odmítla. Byla to rána jako prase. Kdy se mi tohle stalo naposledy? V sedmičce? ‚Tak tohle jí nedaruju,‘ říkal jsem si celé dny.
Další úterý jsem se nenápadně vkradl do šatny pro personál posilovny. Sám ani nevím, jak se mi to podařilo… Asi mě popoháněla touha se Tereze pomstít. Rychle jsem hledal nějaké místo, kam se schovat, než Tereza dorazí. Schoval jsem se za závěs jedné ze sprch. Čekal jsem už asi deset minut, když najednou vrzly dveře. Zatajil jsem dech, ale byla to nějaká jiná mladá trenérka. Taky nevypadala zle. Prsa asi tak trojky pod sportovní podprsenkou… Vypadala uříceně. ‚Ajajaj, asi půjde do sprchy. Snad si vybere jinou, než kde jsem já,‘ problesklo mi hlavou. Začalo to být docela vzrušující. 😀
Začala se svlékat a já začínal mít chuť jí v tom pomoct. Udržel jsem se však zůstat na místě. Jen můj kamarád už moc na místě zůstat nechtěl…
Když už byla úplně nahá, obalila se do osušky, vzala šampon a vešla do koupelny. Zamkla za sebou, odložila ručník a já jsem se začal cítit jako dobrej šmírák. 😀
To, co se žačalo dít, jsem vážně nečekal! Stoupla si před velké zrcadlo, pustila si hudbu a začala se tam svůdně kroutit do rytmu. Tak a můj kámoš byl v tom rázu venku. Bylo těžké nevydat ani jeden vzdech.
Slečna se laskala na prsou, krku, bocích. Přejížděla si se zavřenýma očima po hýždích a stehnech, až se vjela prstíkem mezi nohy. Hned se začala kroutit jedna radost! Po chvíli bylo vidět, že se neudrží na nohou. Lehla si na zem koupelny a tam se svíjela rozkoší. Jak rád bych se přidal! Škoda, že jsem s sebou neměl mobil, rád bych si toto představení zdokumentoval. Až to budu vyprávět kámošům, to bude závist!!! 😀 Nebudou mi to chtít věřit. Třeba se konečně taky někdy dokopou chodit do posilovny.
Když měla slečna po orgasmu, rozhodla se, že se opláchne. Vybrala si jednu ze sprch, kde jsem nebyl já a já jsem už jen slyšel, jak si se sprchou užívá další kolo. Páni! Dřív bych byl neřekl, že si ženský užívaj stejně hojně jako my. Jenom to nikomu nepřiznaj, bestie! 😀
Cítil jsem, že potřebuju ženskou. Šáhnout si na kozy, vrazit svůj penis do vlhké měkké dírky… Slečna se usušila, odemkla a v ručníku vešla zpět do šatny. Tam už stála Tereza.
„Sylvo, proč se pořád zamykáš??? Už mě to fakticky rozčiluje. Ta koupelna má víc sprch, takže není jenom tvoje. Potřebovala jsem si natočit vodu a nemohla jsem,“ postěžovala si Tereza.
„Tak si ji natoč u recepce. Jsem stydlivá (No to teda opravdu je :D), takže nemám ráda, když mi někdo leze do koupelny,“ odvětila Sylvie.
„Jednoho dne tě zabiju. A když ne já, tak holky. Každej si na tebe kvůli tomu stěžuje. Jsi tam vždycky půl hodiny! Jsi sobecká a ostatní jsou ti ukradený.“
Sylvie si na sebe hodila šaty, tašku přes rameno a šla ke dveřím.
„Víš co? Jdi se vycpat, krásko! Tvý názory nikoho nezajmaj. Sbohem,“ zabouchla Sylvy dveře.
„Kráva!“ špitla si polonahlas Tereza, „asi potřebuje chlapa. No ne, že bych ho nepotřebovala i já…“ Tereza se začala hrabat v tašce. Vytáhla botasky, tílko, legíny a sportovní podprsenku. Sundala si sukni, pak triko. Na sobě měla černé spodní prádlo. Tanga se jí vrývala do pevného zadečku. Začala si před skřínkou uvazoval culík.
‚Teď nebo nikdy!‘ potichu jsem šel po špičkách zezadu k ní. Zrovna se sehla, že si nandá legíny. Byla ke mně natočená tím sexy zadečkem. Přitáhl jsem si ten její zadek k rozkroku, který už byl opět jako stožár a zároveň jí dal dlaň na ústa.
„Ahoj Terezo. Neboj se, to jsem já, ten cos mu dala před pěti dny košem. Říkal jsem si, že to tak lehce nevzdám. Ale pokud chceš, abych to vzdal, tak stačí říct a už mě uvidíš maximálně tak cvičit v posilovně, ale nic víc. Ale zaslechl jsem něco, že bys chtěla chlapa, tak si to dobře rozmysli,“ políbil jsem ji na krk a dal svou dlaň pryč z jejích úst. Jemně jsem jí přejel přes tvář, krk až k prsům. Při tom jsem přitazil přes kalhoty. Slyšel jsem, jak ztěžka dýchá. Asi hodně přemýšlela, co má dělat. Jestli jednat pudově nebo rozumově. Doufal jsem, že pudy zvítězí, tak jsem ji hladil a líbal dál. Cítil jsem, jak se začíná svíjet. Pudy vyhrály. No nebudu tu dělat, že jsem se nebál, že mě bude mít akorát za dobrýho úchyla. 😀
Otočila se ke mně a začli jsme se vášnivě líbat. Potom jsem dokráčeli ke dveřím a společně je zamkli.
„Máš štěstí, že máš tak dobrý tělo a přitahuješ mě. Jinak bych ti teď dala pár facek a zavolala bych na tebe policajty,“ pošeptala mi roztouženě Tereza.“A ty máš štěstí, že jsi tak krásná, jinak bys teď nezažila milování století,“ usmál jsem se na ni.
Položil jsem ji na lavičku. Začal jsem ji líbat pěkně pomalu od tváří směrem dolů. Když jsem dorazil k jejím bradavkám, sundal jsem jí podprsenku a hned jsem jí sál bradavky, až bylo slyšet tlumené vzdechy. Proto jsem ji začal hladit od bříška, přes stehna až k tangám. Pěkně jsem po nich přejížděl prsty sem tam. Její ženství začalo vystupovat a prádýlko začalo být vlhké. Přitlačil jsem a zrychlil. V tom ona přidala na hlasitosti vzdechů. Chytl jsem jí bradavky, masíroval je a ústy ji hladil přes ploché bříško až k tangám. Dal jsem ji pár polibků přes tanga. Pak na mě Tereza zařvala, ať už neprovokuju a stáhnu jí je.
Samozřejmě jsem se nenechal pobízet. Serval jsem z ní tanga a začal jazykem dráždit poštěváček a okolí. Nezapomínal jsem ani na prsa. Tereza se asi za pět minut začala svíjet blahem. Nohy se jí třásly a ona došla vrcholu. Usmála se na mě a začala prozměnu masírovat ona mě.
Vysvlékla mě a uchopila mého nadrženého kamaráda. Nejprve jemně přejížděla rukou nahoru dolů a postupně přidávala na intenzitě. Cítil jsem, že to na mmě brzy přijde. Proto jsem ji zarazil, abych si mohl vychutnat tu její dírku.
Ohnul jsem ji, aby se mohla rukama chytit lavičky. Pomalu jsem jí ho tam začal zezadu zasouvat. Když už byl úplně uvnitř, tak jsem slyšel, jak si Tereza povzdechla. Tak jsem jemně začal přirážet. Ona se zatím masírovala zepředu na poštěváčku a vzdychala jedna radost.
Začala zběsilá jízda. Už jsem zase cítil, že budu. Chtěl jsem ale, aby to bylo pro Terezu nezapomenutelné, tak jsem přelstil své pudy a otočil ji na záda. Položil jsem ji na zem na ručník a začal ji líbat. Po chvíli líbání jsem ji zlíbal znovu mezi nohama, až křičela po druhé a pak jsem opět zasunul. Tentokrát rovnou hodně tvrdě a rychle. Už nevzdychala jenom ona, ale i já. Pak jsem se vystříkal a padla na mě úleva a únava. Lehl jsem si na záda. Tereza si na mě sedla a začala mě líbat. Líbala mě na uchu a špitla: „Možná, že to s tebou zkusím, kocoure jeden! Pozítří odpoledne mám čas, tak se můžeme sejít ve dvě před posilovnou.“
Já jsem jen nadšeně souhlasil. Ona se rychle oblékla a odešla cvičit aerobic.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

pepé napsal

moc pěkná povídka 😉

TOPlist