Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Záměna

Kategorie: Gay
16.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Já bych mrdal až bych plakal, pronesl jsem už asi u šestého pivka v pátek večer v hospodě „U mokré kačenky „. Tak si řekni hostinskýmu, víš že rád nabízí tu svou „kačenu “ k mrdání, řechtali se bejci u stolu se mnou sedící.
No co, za zeptání nic nedám, už jsem neměl kundu ani nepamatuju. Když jsem odcházel “ s pískem “ na WC, přitočil jsem se k hostinskému a sdělil mu svou prosbu. Proč ne, ale dneska má chuť na projetí prdele, řekl hostinský a mě už brko stálo jako lodní stožár.

Promrdat pěkně prdel, to je můj dávný sen, ale vždycky se každá urputně brání a mě pak přejde chuť. A už nechlastej nebo se ti nepostaví, řekl hostinský a když jsem se vrátil z WC, postavil přede mne velkého turka a od té doby už mi žádný alkohol nepřinesl. Po uzavíračce mne odvedl do pokoje nad hospůdkou, kde občas přespávali. Běž se vykoupat a až přijdeš budeš mít tu důru připravenou a hned jí ho vraž do prdele ! Šel jsem se osprchovat a proháněl si při tom svého kamaráda, aby byl pěkně připravený. Potichu jsem se vracel do postele a šmátral rukou, kde ta stará důra leží. Najednou mne zezadu popadly silné ruce a už jsem klečel na posteli a do mého panického análku se rval ocas jako hrom. Jo to je těsná prdel, takovou už jsem už dlouho nejebal.
Řval jsem jako postřelený jelen, ale to prase co mi jebalo prdel řvalo, že ho ten můj řev rajcuje a až mi vystříká prdel, můžu mu to oplatit. Bylo mi z toho na blití, ale přesto mi ocas stál jako kůl a za chvíli mne v něm začalo cukat a já stříkal semeno na prostěradlo.
Ty jsi ale ošklivý kluk, chtěl jsem to tvý semínko spapat, pitvořil se hlas mého prznitele a šukal mou rozbolavělou prdel pěkně dlouho. Už jsem začínal řvát bolestí ( prdel mne urputně pálila) když konečně začalo to prase za mnou stříkat. Myslel jsem že mé utrpení končí a dokonce mne přešla chuť na vyšukání prdele té staré důry. Neznámý mi však začal do ztrápené prciny rvát prsty a když jsem se začal bránit, začal mi sprostě nadávat a dokonce mne několikrát silně udeřil. Drž, za svý prachy si můžu dělat co chci. Alkohol asi otupil mou mysl, protože jsem se ani moc nebránil a nechal se šoustat do prdele jeho prsty a ještě se mi při tom ztopořilo péro do slušného rozměru.
Teď mi pěkně promaž prdelku a můžeš mne jí taky vymrdat. Neznámý na mne vystrčil chlupatou prdel a když jsem do něho zavedl dva prsty, ulevil si a já se málem poblil. Rychle jsem ho začal šoustat, abych to už měl za sebou, ale ne a ne se udělat. Už jsem mu projížděl prdel pěkně dlouho, on hekal, vzdychal, křičel a já mu supěl do ucha jako lokomotiva. Konečně to přišlo a stálo to za to. Byl to střik jako hrom. Když jsem se konečně vystříkal, odešel jsem zpátky do hospody a chtěl vynadat hospodskému. U našeho stolu tam seděli moji kámoši a řechtali se jako volové. Domluvili se na mne totiž s hostinským a já dokonce za svůj anální šoust dostal tisíc korun.
Ty však hned změnily majitele. Hostinský nás za ně ještě chvíli obskakoval. Kdo mně a komu já vojel prdel jsem se nedozvděl dodnes.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

čárlí napsal

dobré

Pavel napsal

Taky bych to bral

TOPlist