Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Story VI

Kategorie: Anál, Incest, Orál, Šukačky, Teen
11.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 84 hlasů

Jak jsem lehnul do postele, hned jsem usnul, byl jsem z toho šukání utahanej jako pes. Asi za dvě hodiny jsem se probudil, vzal jsem si pyžamo a šel jsem se něčeho napít. Sešel jsem po schodech a v kuchyni jsem si udělal pití. Jen jsem nakoukl do obýváku a viděl jsem, že Evča s Kamilou už pěkně spí. Tiše oddychovaly a navzájem se objímaly. Eva měla ruku položenou na Kamčině ňadru a ta zase rukama držela Evin krásný zadeček. Přikryl jsem je dekou a zase jsem si šel lehnout.

Když jsem vyšel po schodech nahoru, u dveří do pokoje Denisy a Kamily jsem uslyšel slabé vzlykání. Potichoučku jsem otevřel dveře, abych zjistil, co se děje. Denisa ležela v posteli a převalovala se v ní. Došel jsem k ní a jemně jsem s ní zatřásl.

„ Denisko, neboj se, všechno je v pohodě, pššt.“

Denisa se přestala házet a pomalu otevřela oči.

„ Co se děje?“

„ Já slyšel, jak tady brečíš, tak jsem se šel podívat, co se Ti stalo.“

„ To se mi asi něco zdálo. Lehni si na chvíli ke mně.“

Denisa nadzvedla peřinu, abych si k ní mohl přidat. Chvíli jsme si jen tak povídali o tom, co chceme o prázdninách dělat, a po chvíli se ségra zvedla a rozsvítila lampičku, kterou měla nad postelí. Jak se zvedla, odhrnul se jí polštář a ukázalo se, že pod ním má velký černý vibrátor.

„ Co to tady máme?“

Denisa se zasmála a zase ho rychle polštářem přikryla.

„ No co, ty sis nikdy nehonil?“

To mě celkem zaskočila.

„ To víš… já… no…“

Denisa se začala smát.

„ No vidíš. Já, když nemám pravidelně sex, tak si musím pomáhat sama. A teď jsem už dlouho sex neměla.“
Chtěl jsem ji trochu pozlobit, takže jsem se jí zeptal.

„ A co je u Tebe dlouho?“

„ Naposled na školním výletě.“

Jenom jsem vyvalil oči.

„ Cože?“

„ To bylo super, bylo nás tam osm, pět kluků a tři holky. To bylo skvělý.“

řekla mi a začala si přejíždět rukou mezi nohama. Měla na sobě černou průsvitnou noční košili, která jí sotva zakrývala zadeček.

„ To si ze mě děláš srandu, Deniso.“

„ Nedělám. Já Tě příště vezmu sebou a uvidíš. Chceme se domluvit někdy na půlku července.“

„ Víš, já nevím, já jsem zatím neměl moc příležitostí.“

„ Neměl moc? Měl jsi vůbec nějakou?“

„ To jo.“

Denisa se ke mně okamžitě přitulila.

„ Povídej, s kým. Prosíím.“

„ To nejde, to Ti nemůžu říct.“

„ Proč ne? Já Ti klidně povím, s kým jsem to dělala. Jen jestli si to ještě pamatuju.“

zasmála se. Teď jsem si nebyl jistý, co mám dělat. Dole spaly Eva s Kamilou obě nahé, takže kdyby chtěla, všechno by se dozvěděla. Navíc to před ní nejspíš neutajíme. A chtěl jsem to vůbec utajit, zeptal jsem se sám sebe. Taky by se mohla přidat. Když mi teď povídá, jak má ráda sex, tak by jí to snad ani nevadilo. Tak to zkusím a snad to vyjde. Je to přece moc hezká holka. Se svými krvavě rudými vlasy, s piercingem v jazyku a s tetováním těsně nad svým kulatým zadečkem. Jak ležela vedle mě, tak jsem jí začal hladit po její hladké nožičce.

„ To bys mi stejně nevěřila.“

„ Ale věřila, neboj se.“

Naklonil jsem se k ní, protože jsem neměl odvahu to vyslovit nahlas, a zašeptal jsem jí.

„ Já jsem se vyspal s Evou a s Kamilou.“

Prudce se ode mě odtáhla a vyjekla.

„ CO??“

„ Říkal jsem Ti, že mi nebudeš věřit.“

„ To Ti věřím.“

řekla a otočila se ke mně zády. Vypadala pěkně naštvaně. Naklonil jsem se k ní a pohladil ji po rameni.

„ Deniso?“

„ Hmm?“

„ Promiň, já jsem nechtěl“

ale přerušila mě.

„ Mně nevadí, že spolu šukáte, ale proč zrovna s nimi?“

„ No proč. Prostě se to tak seběhlo. Tak se nezlob, že jsem Ti to řekl.“

Otočila se ke mně a objala mě. Když mě pustila, tak mi řekla.

„ Já se nezlobím, že si mi to řekl, ale proč Evča s Kamčou a ne já?“

Když mi to říkala, dívala se mi zpříma do očí. Její otázka mě dost zaskočila. Ale pokračovala.

„ Jestli má někdo právo s Tebou něco mít, tak jsem to já. Přece strávíš nejvíc času se mnou, a ne s nimi, tak proč? Já jsem chtěla už dávno.“

„ Dávno? Cože?“

„ Když jsme měli první třídní grupáč, tak jsem si na nich vymohla, že Tobě se nic nepoví, protože ze začátku se mi to zdálo dost nechutný. Ale často jsem o tom přemýšlela, a uvědomila jsem si, že bych to moc chtěla právě s Tebou zkusit. A ty mi teď řekneš, že jsi šukal Evu a Kamilu. Víš, jak jim závidím? Já bych to chtěla taky.“

Teď už jsem ležel na zádech a Denisa mi seděla na břiše. Posouvala se po mě svým kulatým zadečkem dopředu a dozadu. I ve slabém světle bylo vidět, že pod svojí krajkovou košilkou vůbec nic nemá. Její prsty s dlouhými červenými nehty po mě přejížděly a škrábaly mě. Můj penis byl větší a větší, takže nakonec při jednom Denisině pohybu směrem dozadu ho ucítila na svém zadečku a krásně se na mě usmála. Sklonila se ke mně, posunula zadeček ještě víc dozadu, až jsem cítil horko její kundičky. Natáhl jsem k ní ruce, objal ji a přitiskl k sobě.

„ Opravdu bys chtěla?“

„ To si piš.“

řekla a políbila mě. Potom se na mě zasmála a pokračovala.

„ Tak ale jestli chceš ty, tak mě musíš pěkně vylízat kundičku a podle toho, jak se mi to bude líbit, tak se potom rozhodnu, jestli spolu pak můžeme šukat.“
S těmito slovy roztáhla svoje dlouhé nohy a posunula se zadečkem úplně dopředu, takže se její hladká kundička ocitla těsně před mým obličejem. Teď jsem si mohl všimnout, o čem to předtím mluvila, když se zmiňovala o piercingu. V jednom rtíku svojí rozkošné štěrbinky měla ocelový kroužek. Na nic jsem nečekal a ponořil jsem svůj jazyk mezi její lákající voňavé závojíčky. Lízal jsem jí, jako by to bylo to poslední, co v životě dělám, a Denisa dávala svým sténáním najevo, že se jí to moc líbí. Její kundička odpovídala na moje snažení, byla vlhká a horká a leskly se na ní kapičky jejího dívčího nektaru. Na sestřičce bylo znát, že je vzrušená na nejvyšší míru, protože její rozkošný poštěváček mi doslova rostl před očima a její ze začátku růžové rtíky se pod dotyky mého jazyku a mých prstů nalévaly krví a dostaly temně rudou barvu. Denisa se na chvíli nadzvedla, celá se otočila a zase si na mě dosedla. Znovu jsem ucítil na obličeji vlhkost její kundičky, její nedočkavé ručičky mi už stahovaly spodek od pyžama a její horká pusinka se ihned přilepila k mému penisu. Klasická 69. Sestřina štěrbinka produkovala čím dál, tím více šťáviček a já se v nich doslova topil. Ani ona nezahálela a silně sála mého ptáka. I když jsem to nečekal, byl jsem po chvíli opět připravený šukat, Denisa uměla kouřit. Její pohyby hlavou byly nesmírně vzrušující a moje péro byl každou sekundou tvrdší a tvrdší. Já se jí to snažil oplatit, silně jsem sál její poštěváček a zasouval jazyk do její růžové štěrbinky tak hluboko, jak jsem mohl. Denisa dospěla brzy k orgasmu. Já jich už během večera několik měl, takže jsem zatím vydržel. Aspoň jsme mohli hned pokračovat. Denisa se ze mě s mojí pomocí zvedla, klekla si na všechny čtyři a zakroutila na mě svým krásným zadečkem.

„ Prošel jsi zkouškou. Už ho tam chci mít.“

„ Jak si přeješ, zlatíčko.“

Nezaváhal jsem a přiložil jsem ptáka k její rozevřené kundičce. Denisa natáhla ruku, chytla mě a sama si moje péro strčila do svojí nedočkavé prcinky. Okamžitě začala narážet proti mně, takže jsem se nemusel vůbec hýbat, její pohyby mě stimulovaly na maximum. Stahy svalů v její kundičce byly nesnesitelné, musela být neuvěřitelně vzrušená. Popadla moje ruce a přitiskla si je na prsa.

„ Mačkej mi je trochu. Dělej!“

Udělal jsem, o co mě požádala, a zaměřil jsem se na její citlivé bradavky.

„ Jóó, to se mi moc líbí, ještěěě!“

Začal jsem přirážet proti Denise a její neuvěřitelně těsná mušlička mě dováděla blíž a blíž k orgasmu. Když jsem to ségře sdělil, okamžitě sklouzla z mého kopí a strčila mi svojí voňavou a kapající kundičku před obličej.

„ Já se můžu udělat víckrát, ale s Tebou už nic nebude.“

bylo její zdůvodnění. Už jsem toho měl po krk. Pořád po mě holky chtějí jenom lízat. Jazyk mě brzy bolel, ačkoliv její šťávičky byly z nejsladších věcí, jaké jsem kdy ochutnal. Jazyk jsem vyměnil za prsty a tvrdě je do ní vrážel. Mezi prsty svojí druhé ruky jsem vzal její piercing a táhnul za něj. Kroužek v jejím rtíku neklouzal jako její stydké pysky a neproklouzával mezi prsty. Jak jsem sledoval svoje prsty, pronikající do Denisky, začal mě přitahovat její zadeček. Vytáhnul jsem ruku z její kundičky, ale jen na chvíli, abych jí mohl prstem přejet přes její sevřenou prdelku. Prsty jsem olíznul a zasunul je zpět do sestřiččiny prcinky. Při mém dotyku na její zadní dírce, se zachvěla rozkoší a zavzdychala. Ačkoliv mě to nikdy dříve nenapadlo, naklonil jsem se k ní blíž a pomalu jsem přejížděl jazykem kolem jejího zadečku. Její sténání mi povědělo, že se jí to moc líbí. Olíznul jsem její dírku a začal se do ní dobývat. Její sevřené svaly moje dráždění dlouho nevydržely a její prdelka povolovala. Namočil jsem jeden prst do šťáviček, vytékajících z Denisiny kundičky, a pak ho pomalu zasouval do jejího těsného zadečku. Druhou rukou, stále mokrou od jejích šťáv, jsem si začal honit péro, a zároveň jsem jí začal znovu lízat. Začal jsem u jejího poštěváčku a skončil jsem až u její prdelky. Sestřička to už nevydržela a její šťávy z ní vystříkly jako z vodotrysku na můj obličej. To byla pro mě poslední kapka. Její chuť a vůně mě donutily stříkat. Její krásné bříško a její pevná prsa byly v několika sekundách celé bílé od spermatu. Denisa padla na záda, mojí dávku si po sobě rozmazávala a zklamaně mi řekla.

„ Tak a máme po srandě. Pochybuju, že se Ti ještě postaví.“

„ Nepochybuj o mně, já to zvládnu.“

odpověděl jsem jí s úsměvem. Naklonila se a podívala se mezi moje nohy. Z mého ptáka kapalo sperma, ale stále ještě úplně neklesl.

„ Kdyby ses trochu snažila, za chvíli bychom mohli pokračovat.“

Jen si olízla rty a vrhla se na mě. Jazykem klouzala po celé délce mého penisu, aby se mohla zastavit u žaludu a začít na něm jemně sát. Její rudé rtíky se rozevřely a pohltily celé moje péro. Začala pomalu hýbat hlavou. Pták mi stále tvrdnul. Denisa poznala, že už budu funkční a pustila mě.

„ Posaď se, bráško, zašukáme si vsedě.“

Sednul jsem si, Denisa se zvedla, roztáhla nohy a pomalu dosedla na moje vztyčené péro. Dívala se mi do očí, když jsem pronikal do její kundičky. Objal jsem jí a přitiskl ji k sobě. Líbal jsem její růžové tvářičky, dokud mi nenastavila svoje rudé rtíky. Dlouho jsme se líbali, zatímco Denisa na mě jen zlehka klouzala nahoru dolu. Její plné rty byly velice vzrušující a její jazýček se proplétal s mým. Protože v něm měla ten svůj piercing, byl to velice zvláštní pocit. Její druhý piercing jsem cítil na čurákovi. Když jsem jí šukal zezadu, nebyl tak cítit, ale teď mě tlačil do kůže penisu a slabě škrábal. Položil jsem svoje ruce na její boky a zrychloval jsem její pohyby. Odtrhla svoje rty ode mě a kroutila celým svým tělem. Házela sebou tak moc, že jsem z ní kolikrát vyjel. Museli jsme vždycky zpomalit a já znovu a znovu přikládal čuráka k její štěrbince. Naklonila se ke mně a vzrušeně mě požádala.

„ Ošukej mi zadeček, prosím.“

Slezla ze mě, otočila se ke mně a roztáhla nohy, co to šlo. Já jí roztáhnul zadeček a penisem jsem dráždil její dírku. Byla sice sevřená, ale můj penis do ní dál a dál pronikal. Její těsné sevření mě dovádělo k šílenství. Šáhla pod svůj polštář, vytáhla vibrátor a začala si s ním dráždit svojí nevyužitou kundičku. Zasmál jsem se a zašeptal jí.

„ Tak Tobě to takhle nestačí?“

Trhaně mi odpověděla.

„ Já… moc… ráda… šukám… šukám… potřebuju… ááá!“

Opět se blížila k orgasmu. Sotva jsem proniknul do jejího těsného zadečku a z její kundičky vytekl další pramínek jejích milostných šťáviček. Celá se napjala, a pak povolila svůj zadeček, takže jsem do ní zajel celým ptákem. Její orgasmus stahoval její svaly, myslel jsem, že mi péro pod tím tlakem snad upadne. Pomalu jsme se položili na bok, já měl stále péro v její prdelce. Začal jsem se v ní pomalu hýbat a její sténání zesilovalo. Zakousla se do přikrývky, aby utišila svoje křičení a pohybovala se proti mně. Jeden orgasmus jí ani neskončil a další ji začal. Když sebou přestala házet, já jsem také přestal šukat její zadeček a jen jsme leželi a odpočívali. Zhluboka oddychovala, když mi řekla.
„ Chtěla bych takhle usnout. Miluju pocit, když něco velkého a horkého roztahuje mojí prdelku.“

„ Tak tohle přání bych Ti mohl snad splnit. Už se na mě nezlobíš, že jsem s Tebou nešukal dřív?“

„ Jak bych se na Tebe mohla zlobit. Po takovém nádherném zážitku. Málo kluků má takový péro jako ty, bráško.“

Vytáhla vibrátor ze svojí pičky a strčila si ho do pusy.

„ Moje kundička chutná skvěle, že jo? Ale lízat holku je lepší, než si jen olizovat prsty.“

„ Tvoje kundička chutná opravdu suprově, nic tak sladkýho neznám.“

„ Ale Kamila má sladčí kundičku než já, co myslíš?“

„ Proč se ptáš? Chceš…“

Ale přerušila mě.

„ Já se Tě neptám, já Ti to říkám. Kamčina kundička mi chutná víc, než ta moje. Lížeme si kundičky navzájem už asi tři roky.“

Tohle jsem rozhodně nečekal.

„ Nebylo nás někdy slyšet?“

„ Nevím. Já nikdy nic zvláštního neslyšel. A co je lepší, lízat Kamilu, nebo šukat se mnou?“

„ Oboje je super. Ale teď jseš lepší ty. Stoprocentně. Poprvý je to vždycky nejlepší.“

S hlavou plnou myšlenek a penisem v Denisině zadečku jsem pomalu usínal. Fakt, že ty dvě si spolu užívají už dlouho, mě celkem odrovnal, ale na druhou stranu mě strašně vzrušil. Usínal jsem s myšlenkami na to, jak prožijeme prázdniny teď, když tady máme takový orgie.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist