Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Svědkyně – z maminy super kurva

20.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 42 hlasů

Tak jsem se odhodlal, vytočil jsem číslo co mi nechala a čekal. Nezvedla.
Po dvou dnech,byl patek telefon. Dobry den tady Kristina,mela jsem zameškané volání. No tady Jirka, ten co tě jednou za čas dostane a zasmál jsem se.
Ahoj.už jsem myslela ze nezavoláš. Rada bych te viděla nechceš přijet k nám na chatu? Nic jsem neřešil zapsal jsem si adresu. Vlítnul do sprchy. A do hodiny jsem byl na cestě.

Od položení telefonu a mi klacek postavil a ne a ne spadnout. Tak moc jsem se těšil na to te ji zase ošukam.
Dojel jsem k chatě v kalhotach urovnal bouli aby to nebylo moc vidět a šel dovnitř.
Upss. Otevřel mi její manžel ovesenej detma. Zdravím pojďte DaL Kristina říkala ze po prijedete.Tak to jsem fakt nedával. Nasazovat mu parohy mi nevadilo.dokud jsem ho neznal takhle to bylo hodně divné.
Sel jsem s Pavlem na zahradu dali jsme si kafe a plkali jsme blbosti. On se u toho věnoval dětem . v duchu jsem si rikal ze jsem hovado kdyz mu soustsm zenu zatím co on se stara o děti a maka. Ale pak jsem to ukončil tím ze on nemůže za to ze ma doma kurvicku. A kurvicky se sukat musí.
Asi po pul hodině přišla ta zrzava cubicka. Vlasy ztazene do drdolu, lehké šaty hned jsem si představil jak ji sukam. Pozdravili jsme se a povídali si L .Pak prckove začali hucet a Pavel řekl ze je jde dat spat. A přečíst pohádku. Cubicka řekla ze mam zatím udela lehký oběd. Šel jsem s ni do kuchyně zatím co pan domu šel uspavat děti.
Ta zrzava svině se v kuchyni schválně postavila tak ,ze vybocila jednu nohu do lezrniního postoje zatím co její prdelka krasne směřovala ke mne. A zacale něco míchat v misce.
Neudržel jsem se prilepil jsem se ji na zada a rukou ji zajel pod šaty. Byla bez kalhotek. To jsem ocenil. Okamžitě jsem zajel prsty k úžasné mokré kundicce a začal třemi prsty bez přípravy zajíždět v do natekle a mlaskajici kundy. Ocas mi okamžitě začal trhat kalhoty. Prsty jsem měl mokré od její Kunčičky tak jsem je vyndal a vrazil ji je do tlamicky .slizala svůj sekret z mých prstu do sucha. Celu dobu stala zády ke me jen tu svou úžasnou prdel víc vystrcila . rozepnul jsem zip a na jeden priraz jsem zajel az na dno její neskutečný kundy. Ani nespitla. Z domaciho videa se ozivalo čtení pohádky a já ji začal sukat.
Nechala do sebe pichat tak tri minuty. Pak mi řekla ze mi to chce udělat rukou. Otočila se a začala mne honit. Dvě tři minuty a v koulich me začalo cukat. Myslel jsem ze ji zase vystrikam tlamicku,ale svině zrzava si všechnu moji mrdku nechala nastrikat na ruku. Jak jsem dostrikal cubicka si celou dávku rozetrela pod sukni na kundu a prdelku. To co ji zůstalo v ruce pečlivě slizala a rychle začala vařit,protože z videa se ozvalo a to je konec pohádky.Forem jsem zatahnul pero do kalhot a sednul si na terasu. Jídlo jseme si dali venku. Pavel furt povídal něco o praci já se přidával a jen mi naskakovala husí kůže,kdyz jsem vydel jak si Krisitina prstama nenapadne projíždí pod stolem kundicku vytahuje si zbytky moji mrdky a pak strašně nenapadne olizuje tu pestík tu něco bílého z nehtu . uff stala se z ni za ty dva roky prvotřídní kurva. Chudák chlap,ale výhra pro mne.
Pavel po telefonu z prace přišel ke stolu omluvil se Kristine ze musí na nějakou jejich rozjetou akci kde maji problém a ze tak za hodku bude zpět.
Rozloučili jsme se a Pavel odjel.
Jen co jeho auto zmizelo. Zrzka u stolu rozstahla nohy od sebe a zajela ukazováčkem právě ruky do kundicky a na mne jen spitla pojď lízat. Nemusela přemlouvat. Padnul jsem na kolena, nohy ji rozstahnul na maximum co to šlo a hlavu ji zarazil do jejího klína. Vyndala si prst z kundicky nechala mi ho olizat a pak už jen přidržoval a mou hlavu kdyz jsem ji lízal . byla totálně mokra stává z ni tekla a já mel celý obličej od ni mokrej. Kdyz mne začal jazyk už brnet, vyměnil jsem ho za dva prsty . cubicka si poposedla a já se mohl druhou rukou dostat k jejimu análů. Prsty mokré od kundi stavy jsem ji vrazil do prdele a suchý do kundy. A začal s masáži. Knucela ale evidentně si to užívala. Kdyz jsem ji patřičné rozstahnul. Vyndal jsem z prsty. Postavil se. Chytnul jsem ji za zrzavý vlasy a opřel o stůl .šaty jsem z ni strhnul ,takže predemnou stala ta zrzavý cubka naha .s kapajici kundou a vystrcenou nacatou prdelkou. Sama rozsáhlá nohy já jsem spustil kalhoty jen ke kolenům a bez prodlužování jsem ji pero z zarazil do kundy . pravou rukou jsem ji sevřel obe ruce za zády a levou jsem ji nacpal do tkamicky.to ma rada . sukal jsem ji dokud nazacala její kinda mít vnitřní stahy. Frajerka se udelala poprvé. Normálně bych ji dal chvilku na zotavenou, ale dnes ne. Vyndal jsem ji prsty z huby. A narval je k Peru do kundicky. Začala knourat ze to bolí . jak chceš. Prsty jsem tam nechal a pero přesunul k análů. Začala hlavou kroutit ze to ne,ale při pokusu se zvednout ze stolu mi analek hezký nastavila a já ji ho tam narval. Jak to necekala tak zajecela ale hned svině začala prirazet. Sukal jsem ji prdel,prstama zajížděl do kundy a pravou rukou jsem ji prinacknul za vlasy zpátky ke stolu. Kdyz jsem věděl ze stříkání se blíží. Stáhnul jsem ji na kolena .otevřela tkaničku a bez kecu si nechala zase napustit bazének.
Když to spolkla a pečlivě mi olízala moje pero.
Řekla ze tohle už musí přestat. A ať seberu a jdu.
Ok. Jak myslíš .řekl jsem a šel k autu.
Takhle se mnou nebudeš zacházet. Počkej kurvicko. Do týdne …

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist