Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Story IV

Kategorie: Anál, Incest, Lesbičky, Orál
03.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 46 hlasů

My jsme si doma užívaly prázdnin a rodiče si užívali v Itálii. Vyrazili tam společně s taťkovou mladší sestrou Zuzanou a jejím manželem Alešem. Zuzka byla celkem mladá holka s dlouhými špinavými blond vlasy, bylo jí teprve 22 let a Alešovi, také blonďákovi bylo 26. Důvod, proč jezdili Richard a Tamara právě s nimi, jsme ještě tenkrát neznali. Tamara je čistá bloncka s vlasy sotva po ramena.

Ačkoliv je jí už 33, vypadá skoro jako Kamila. Richard je zase pěkně vypracovaný a opálený chlap s tmavě černými vlasy stejnými jako mají Eva s Denisou. Nikdy jsme nepřemýšleli o tom, proč každý rok jezdí právě se Zuzkou a Alešem, kteří jsou o 10 let mladší, ale už brzo jsme se to měli dozvědět.

Bydleli v jedné chatce, jsou tam dvě ložnice, koupelna, malá kuchyně a ještě menší obývák. Zatímco Richard s Alešem vyrazili hned ráno nakupovat, holky mezitím vařily. No vařily. Zuzka seděla na kuchyňském pultě jen ve svých kraťoučkých šatech a Tamara klečela mezi jejíma nohama s hlavou zabořenou v její kundičce. Rukama jí držela za maličký zadeček a mačkala její pevné hýždě. Tamara se na chvíli zdvihla od Zuzčiny kundičky a přetáhla jí její červené šaty přes hlavu. Zuzce zůstaly jen kalhotky, stažené na stranu, uskutečňující tak lehký přístup k její buchtičce. Zuzka pokrčila nohy a tanga ze sebe rychle strhla. Začaly se líbat. Jejich jazyky se proplétaly, navzájem se ochutnávaly a dotýkaly. Tamča jemně masírovala Zuzčiny ňadra. Nedosahovala sice Tamařiny velikosti, dokonce ani velikosti prsou jejích dcerušek, ale byla pěkná, akorát do ruky. Tamča jemně mačkala bradavky sestřence svého manžela a začala jí líbat na krk. Její polibky směřovaly níž a níž až nakonec skončila právě na Zuzčiných prsou. Zuzka byla rukama opřená o kuchyňskou linku, prohýbala se jako kočka a nabízela tak svá ňadra Tamařině nenasytné pusince. Ta, aby zvýšila její rozkoš, přesunula svojí ruku mezi stehna svojí mladé milenky a masírovala její jemně rozevřenou štěrbinku. Rukou rozevírala její vnější závojíčky a odkrývala tak ty vnitřní, které byly již pořádně nalité krví. Kousala Zuzančiny tvrdé bradavky a pomocí zubů je natahovala, až Zuzka křičela bolestí a rozkoší zároveň. Jednou rukou jí štípala rtíky její rudé kundičky a prsty druhé jí tvrdě vrážela do její těsné pičky. Pak pustila její bradavky a klesla na kolena, což jí zaručovalo pohodlný přístup k oběma Zuzčiným dírkám. Prstem namočený v jejích šťávách jí přejela přes celou kundičku od poštěváku až k zadečku, kam jí prst následovně tvrdě vrazila. Zuzka začala křičet.
„ Tamčo, ty bestie, ošukej mě do prdele, já to moc potřebujůůůůůůů!“

Tamara se jen zasmála a přidala ke svému prstu další dva. Druhou rukou popadla Zuzaniny ruce a donutila jí otočit se na bříško, vystrčit zadeček a pořádně si ho roztáhnout. Tamara vrážela prsty do Zuzanina análu a zuby jí tvrdě zakusovala do stydkých pysků, které byly celé vlhké od jejích milostných šťáv a neustále jí vyklouzávaly. Když se jí konečně podařilo jeden Zuzanin závojíček chytnout mezi zuby, tahala za něj, co to šlo a proudy poševního moku jí stříkaly do obličeje. Zuzana jen řvala, na nic jiného se nezmohla. Když Zuzana byla na kraji orgasmu, Tamara náhle vstala a odběhla. Zuzka přestala sténat a prstíky se jí zasouvaly do kundičky i zadečku zároveň. Tamara se objevila ve dveřích se svojí kabelkou. Zuzaně jen zasvítily oči a obě její ruce opustily její nenasytné dírky a začala si kroutit a štípat bradavky. Tamara rozepnula svojí kabelku a vyndala sadu různých erotických pomůcek, vesměs vibrátorů. Jednoho většího macka, který byl dlouhý asi 20 cm a v průměru měl tak 5cm, okamžitě zapnula a nemilosrdně ho vrazila Zuzce do kundy. Pak našla jeden menší kousek, který měl na délku jen 10 cm a na šířku asi 3 cm, a dráždila její sevřenou zadní dírku. Pak zase šáhla do své kabelky, vytáhla láhev lubrikantu, vymáčkla něco na Zuzanin zadeček, něco na vibrátor a začala ho do ní zasouvat. Zuzaniny temně rudé závojíčky se chvěly, jak jí dildo v kundičce vibrovalo a jak Tamařin jazyk přejížděl přes její velký poštěvák. Zuzana měla jeden z největších klitorisů, jakých Tamara za svůj život viděla. Ačkoliv na kolejích lízala spoustu holek a v práci už také spousta kolegyň mělo to potěšení křičet pod jejím zkušeným jazýčkem, jen málo jich mělo tak velký poštěváček jako její nynější sexuální partnerka. Tamařiny dlouhé nehty škrábaly Zuzanin zadeček, než se konečně odhodlala zasunout vibrátor do Zuzanina análku. Sotva jí ho tam zasunula, Zuzana se chvěla rozkoší a jakmile ho zapnula, Zuzana se s křikem udělala a na zemi pod ní už byla celá loužička jejího nektaru. Tamara jí s úsměvem na tváři začala pohybovat vibrátorem v zadečku a Zuzanin orgasmus tak prodloužila, až nakonec Zuzka dostala ještě jeden. Tamara snížila vibrace na obou přístrojích na minimum a poručila Zuzce.
„ Teď mě vylížeš kundičku a zadeček. A pořádně.“

Měla na sobě jen průsvitnou noční košili, která končila těsně pod její prdelkou. Pomalu si jí stáhla, takže jí zůstaly akorát její střevíce s podpatky. Roztáhla do široka nohy, sedla si pomalu na židli, popadla Zuzanu za vlasy a přimáčkla jí mezi svoje roztažená stehna. Ta si před ní opatrně klekla, aby jí z jejích dírek nevypadly vrčící vibrátory a roztáhla Tamařiny nateklé rtíky. Plivla jí na kundičku, aby byla vlhčí a začala jí lízat. Svým šikovným jazýčkem obkroužila Tamařin klitoris a přisála se na něj svými ústy. Střídavě ho sála, kousala a přejížděla po něm svým mrštným jazykem. Zatímco její rty se věnovaly poštěváčku, jedním prstem pomalu přejížděla po Tamařině pičce. Na chvíli si ho strčila do pusy, navlhčila ho jazykem a pak ho začala pomalu zasouvat do nedočkavé Tamary.

„ Ty malá kurvičko, pořádně mě vylízej, vylííííízej měěě.“
Vyjekla, jak Zuzka prudce strčila prst do její kundičky. Nezůstala u jednoho prstu a po chvíli už měla v Tamařině lasturce zastrčené všechny prsty kromě palce. Tamara ji odtrhla od svojí prciny a poručila jí, ať se teď věnuje její druhé dírce. Zuzana opustila její poštěváček a ihned svůj jazýček nahradila palcem ruky, kterou již tvrdě zarážela do její pičky. Jazykem přejela po její kundičce až k Tamařinu zadečku, který jí začala okamžitě olizovat. Snažila se proniknout jazykem do její těsně sevřené dírky a po několika minutách usilovného lízání se jí to konečně povedlo. Zadeček, celý vlhký od Zuzaniných slin a Tamařiných šťáv, povolil a Zuzana v něm hluboko rejdila svým jazykem. Tamara milovala dotek něžného dívčího jazyku na svojí prdelce a kundičce, bylo to něco než orální uspokojování od mužů. Nechala Zuzanu, aby jí ještě chvíli kroutila svým jazykem v zadečku a potom si jí přitáhla k sobě, protože strašně moc potřebovala někoho políbit. Obě ženy se k sobě přitiskly, jejich bradavky se navzájem dráždily a kundičky se o sebe třely. Tamara cítila chuť svých vlastních šťáv v Zuzanině pusince a svým mrštným jazykem jí čistila obličej od svojí kundičky. Zuzka si vytáhla oba vibrátory ze svých dírek, jeden začala ihned olizovat a druhý nabídla Tamaře. Oba vibrátory byly po chvíli čisté a Tamara se Zuzanou se přesunuly do 69. Lízaly si svoje kundičky, vrážely do sebe prsty a křičely, jak se jim to líbilo. Když se konečně obě udělaly, už bylo celkem pozdě, tak se ještě rozhodly pro rychlou sprchu.

„ Tamčo, viděla jsi na pláži ty dva černochy? Ty měly vybavení, to by bylo pěkný mrdání, to bych si určitě užila.“

„ Ale neříkej, vždyť by Tě umrdali k smrti, ty musí mít obrovský čuráky.“

„ No právě, jednoho bych kouřila a druhej by mě šukal, to by bylo něco. Neříkej, že ty bys do toho nešla. To bych Ti neuvěřila.“

Akorát se vrátili Richard s Alešem, když řešily penisy černochů. Protože žádné jídlo nebylo, bylo jen lízání kundiček, tak museli jít na jídlo do restaurace. Potom šli všichni čtyři na pár hodin k moři, a jakmile se vrátili, Richard hned vytáhnul ptáka.

„ Tak která z Vás, holky, mi ho vykouří?“

Těšil se na to, jak vykouří jeho šikovná mladší sestra. Byla sice o čtrnáct let mladší, ale to jim ani trochu nebránilo v tom, aby si spolu užívali sex. Když bylo Zuzce sedmnáct, jela k nám na pár dní na víkend. A když byla v koupelně, tak nezamkla dveře a Richard s Tamarou ji pozorovali, jak se sprchuje a honí si svojí nadrženou mušličku. Byli z toho tenkrát oba pěkně nadržení, tak hned zamířili do ložnice, aby si pořádně zašukali. Když se Zuzka vysprchovala, tak zjistila, že nemá čisté oblečení. Tak šla najít někoho, kdo by jí něco půjčil. Nám bylo tenkrát asi deset let, takže naše oblečení by jí bylo malé. Takže chytla Richarda s Tamarou uprostřed sexu. Když viděla, jak si spolu užívají, začala její buchtička opět kapat touhou po uspokojení, a tak nechala osušku spadnout na zem a začala si znovu prstit kundičku a honit poštěváček. Rodiče si brzy uvědomili, že mají společnost, ale všichni tři byli tenkrát strašně nadržení, takže Zuzka si, aniž se jich zeptala, lehla k nim a začala svého staršího bráchu, Richarda, který se zrovna vystříkal do Tamary, kouřit. Oba dva na ní koukali a nevěděli, co říct. Zuzka po chvíli přestala orálně uspokojovat Richarda a začala orálně uspokojovat Tamaru. Pořádně jí vylízala kundičku a zadeček, zatímco rukou honila Ríšovi péro. Nakonec to dopadlo, jak to dopadlo, a všichni tři si užívali sex ve třech. Když pak jeli naši na dovolenou do Itálie, navrhli Zuzce, jestli nechce jet s nimi. Ona souhlasila a tak vznikla ta jejich tradice. Po dvou letech s sebou začali brát i Aleše a šukali ve čtyřech.
Teď když se Richard zeptal na kouření, Tamara i Zuzana hned klesly na kolena a obě najednou začaly kouřit jeho ptáka. Zatímco jedna mu olizovala špičku žaludu, druhá se starala o zbytek jeho čuráka. Aleš, když viděl, jak obě dvě hezky klečí na zemi s prdelkami vystrčenými pěkně do vzduchu, kleknul si za ně, odhrnul jim oběma plavku na stranu a strčil do každé kundičky dva prsty. Dlouho ho to ale nebavilo a tak brzo zaplnil Tamaře kundu svým tvrdým pérem. Ta na něj začala okamžitě přirážet a nechala celého Ríšova čuráka Zuzance. Ta si ho ještě chvíli pokouřila a pak ho posadila na zem a dosedla na jeho vztyčené kopí. Oba páry prudce oddychovaly a pomalu se blížily k vrcholu. První se udělala Tamara, která s hlasitým výkřikem přirážela svůj kulatý zadeček proti Alešovu nateklému čurákovi. Spadla na zem a stočila se do klubíčka, ale Aleš si to nenechal líbit a hrubě jí vrazil čuráka do pusy. Tamara ho slabě kouřila, ale i to mu stačilo, aby se jí vystříkal do pusy a Tamara celou jeho dávku spolykala. Když se trochu oba trochu probrali, začali sledovat Richarda se Zuzanou. Ti změnili polohu, takže Richard seděl na zemi, opřený zády o zeď a Zuzka seděla na něm zády k němu s široce roztaženýma nohama a skákala na jeho péru jako šílená. Když to viděla Tamara, neodolala a připlazila se mezi její nohy a ihned se přilepila ústy k její tekoucí pičce. Střídavě lízala Richardovo šukající péro a Zuzaninu rozšukanou kundičku, až se nakonec oba udělali. Tamara vzala do pusy Richardova měknoucího ptáka a pěkně ho vyčistila. Poté roztáhla Zuzančinu kundičku a vysála z ní všechno sperma smíšené s jejími šťávičkami.

Tak takhle si naši rodiče ‚užívali dovolenou‘. Doufali, že to nezjistíme, stejně jako já jsem doufal, že oni nezjistí, až se vrátí, že jejich milovaný synáček šuká s jednou z jejich milovaných dcerek a další, že na bazéně vylízal kundičku. Myslel jsem si, že kdyby to zjistili, tak by mě určitě zabili.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist