Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Story I

Kategorie: Incest, Mix, Orál, Petting, Šukačky, Teen
10.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 117 hlasů

Když začaly prázdniny, naši rodiče byli pozváni svými známými na dva týdny k moři a tak jsme zůstali doma sami. Matce, jmenuje se Tamara, je 33 let a otec, Richard, oslavil 36. narozeniny. Mají čtyřčata. Mě a moje tři sestřičky. Všem nám je teda 15 let. Všechno začalo první týden prázdnin, bylo to myslím 3. července. Eva byla včera večer v hospodě, a tak si dneska pěkně přispala. Vstala až někdy kolem třetí hodiny. Kamila s Deniskou se odpoledne rozhodly, že stráví noc u nějaké kamarádky, takže ten večer jsem zůstal doma jen já a Eva.

Ta si šla odpoledne zaběhat, a když se vrátila, tak si musela jít zase lehnout. Vůbec nic nevydrží. Ale pařit to umí. Kluci ji v jednom kuse zvou na panáky, takže když jde do hospody, peněženku může nechat doma. Je to moc pěkná bruneta s pěknými tvary na všech patřičných místech, takže jí stačí vzít si tričko s větším výstřihem a krátkou sukýnku, nebo kraťásky, a má vystaráno.

Kolem šesté hodiny jsem se vrátil domů, přišel jsem do kuchyně a udělal si večeři. Když jsem se najedl, tak jsem se šel vysprchovat a po sprše jsem si v obýváku pustil televizi. Měl jsem na sobě jen trenky a přikryl jsem se dekou. Chvíli jsem jen bez zájmu přepínal z programu na program, nic zajímavého tam nebylo. Pak ale za mnou přišla ségra. Měla na sobě volné tričko, které jí sahalo kousek pod zadeček a těsné šortky ustřižené ze starých obnošených riflí. Jak si zívla a protáhla se, tak se jí tričko nadzvedlo a ukázalo se její opálené bříško. Hned si sedla ke mně a zeptala se:
„Čauky, na co koukáš?“.

„Co bys chtěla, zase tam nic není. Nedáme tam nějaký video?“

Usmála se: „Hmmm, proč ne. Máš nějakej nápad?“

Chvíli jsme vybírali a nakonec jsme tam strčili jeden horor. Vybrala to Eva, mě to bylo celkem jedno, ani nevím, jak se to jmenovalo. To jsme zkoukli celkem napjatě, a když to skončilo tak následoval Shrek. Tak jsme se oba nasmáli a Eva se ke mně asi v půlce přitulila. Pak tam byli ještě další filmy, ale my byli líní vstát a přepnout to. Kazeta skončila asi o půlnoci, to už jsme oba leželi pod dekou a mě už se celkem chtělo spát. Kazeta skončila a skočila tam televize. Byla tam zrovna nějaká erotická scéna, ale já to už téměř nevnímal. Najednou jsem se prudce zvedl, protože jsem cítil, jak se mi něco otírá o penis. Zašmátral jsem tam rukou a najednou jsem držel ségru za ruku. Překvapeně jsem se na ní otočil a zeptal se:

„ Co to prosimtě děláš??“

Ale Evča byla nějak v tranzu, asi z toho, co se právě odehrávalo na obrazovce (chlap a ženská tam právě byli uprostřed sexu), oči se jí podivně leskly a její ruka mě nepřestávala zlobit.

„ Víš, bráško, já už bych chtěla bejt velká holka.“

„ Ale ty už přece jseš velká holka.“

„ No právě, že ne, ještě jsem nikdy nešukala. A už bych to konečně chtěla zažít.“

Po těch slovech mě přestala hladit, ale obrátila se, takže ležela přímo na mě a dívala se mi do očí. Já ten pohled opětoval a snažil se přemýšlet. Mám jí moc rád, ale tohle, co po mě chtěla, se mi zdálo trochu moc. Vím, že je moc hezká a párkrát jsem na ní myslel, když jsem si honil, ale že by se tohle mohlo stát, to mě nikdy nenapadlo. Pak se zasmála a začala se na mě vrtět. To už jsem jen vnímal teplo, které její tělíčko vyzařovalo. Její kulatá prsa se na mě tlačila a ten pocit byl opravdu supr. Zase pokračovala:

„ Ty to chceš taky, já to vím. Když si mě prohlížíš, tak to na Tobě vidím. A teď Ti stojí, to taky vím. Prosím, prosím.“

„ Ale Eví, proč zrovna já, každej kluk by za Tebe dal cokoliv a ty to víš. To přece nemůžem, vždyť jsi moje ségra!“

„ To jsou všechno kreténi. Akorát je zajímá můj zadek a moje prsa. Tebe mám já ráda.“

Jak mluvila, přibližovala svůj obličej k mému. Její černé vlasy mi padaly do obličeje, její rudé rtíky se chvěly, když mluvila a její hnědé oči zářily. Já už to nevydržel, zvedl jsem ruce a položil je na její pevný zadeček. Evka jen jemně vydechla a zorničky se jí jako kočce roztáhly. Přitiskla se ke mně a já najednou cítil mezi nohama její kundičku, která se na mě tlačila. Usmála se na mě a políbila mě. Jakmile se naše rty setkaly, začali se naše jazyky o sebe otírat. Strašně zvláštní pocit, takhle se líbat s vlastní sestrou, ale brzy jsem si zvykl a užíval si ho. Za chvilku se odtrhla, uličnicky se na mě podívala a strčila hlavu pod deku. Já cítil, jak mi stahuje trenky a jak mi začíná kouřit. Asi věděla, co má dělat a pro mě to byl skvělý zážitek. Do té doby jsem si vždycky vystačil sám a teď najednou jsem dostal svůj první blowjob. Jazýčkem mi přejížděla po špičce péra a rukou mě při tom honila. Pak otevřela pusinku a strčila si celý ten klacek do pusy. Já dal stranou deku, abych na ní viděl a začal jsem Evu hladit po vlasech. Moc dlouho jsme to takhle nevydrželi, protože na mě to po chvíli přišlo a tak jsem na to ségru upozornil. Eva přestala, zvedla hlavu a řekla mi:

„ Tak jak se Ti to líbilo, bráško? Já už několik ptáků vykouřila, tak co myslíš?“

„ To bylo to supr, nikdy jsem nic lepšího nezažil, to musíme zase někdy zopakovat.“

Eva se začala smát.

„ Tak vidíš, že se Ti to líbí. A to jsi mi říkal něco, že ne.“

„ Tobě to nevadí, kouřit bráchovi?“

Jen zakroutila hlavou a zase si začala hrát s mým pérem. Zase si ho strčila do pusy a jemně sála. Po chvíli začala trošičku kousat. Její šikovná pusinka mě doslova přiváděla k šílenství. Když mi začalo cukat v pytlíku, vytáhla z kapsy kapesník a všechno sperma do něj chytila. Stoupla si, přetáhla přes hlavu tričko, stáhla si kraťasy zároveň s kalhotkami a znovu si lehla ke mně na gauč. Chvilku jsme se líbali, ale Eva už chtěla šukat, bylo to na ní vidět, jak byla nedočkavá.

„ Ty brácho?“

„No?“

„Už jsi to někdy dělal?“

Jen jsem zakroutil hlavou. Eva se zasmála

„ Tak to bych tě měla všechno naučit. Kecala jsem, už jsem párkrát měla sex. Já jsem na práškách, takže se ničeho neboj. A žádnej AIDS snad nemám.“
Moje péro už bylo zase ready a tak jsme začali. Já ležel na zádech a Eva seděla ne mně. Roztáhla si svojí kundičku, já jsem vzal péro do ruky a strčil ho do její rozpálené a vlhké štěrbinky. Pomalu klesala a po pár centimetrech se zastavila. Oba jsme cítili, jak se její kundička roztahuje. Podívala se mi do očí a prudce na mě dosedla. Její oči se roztáhly, ale ani nevykřikla. Proto jsem jí k sobě přitisknul a objal. Hladil jsem ji po zádech a šeptal jí do ouška, že je všechno v pohodě. Asi po minutě se přestala třást a začala s pomalými pohyby pánví. Položil jsem ruce na její boky a pomáhal jsem jí tak v jejích pohybech. Naše pohyby se pomalu zrychlovaly a oba jsme začali rychleji oddechovat. Po chvíli na mě Eva už neležela, ale zase seděla a skákala nahoru dolu. Já přesunul ruce z jejích boků na její nádherné kozičky a začal si hrát s jejími růžovými bradavkami. Jak jsem jí s nimi kroutil, začala sténat a její ruka sjela k její prcince a začala mnout svůj vyčnívající a pulsující poštěváček. Jak na mě dosedala, z její mušličky vytékala šťávička, která smáčela mojí kládu a moje koule, které narážely do její kulaté prdelky. Chvíli jsme vytrvali v této pozici a pak jsme se rozhodli pro změnu. Eva teď ležela na zádech, já jí nohy zvednul k ramenům a začal jsem přirážet do její kundičky. Dívala jsme se do očí a bylo to skvělé, jak měla nohy přitažené k tělu, její dírečka byla daleko přístupnější a pocit spojení byl intenzivnější.

„ ÁÁÁÁ, brááááškóóóó, ještěěěěěěě, už budůůůůůůůů.“

Jak začala takhle křičet, zvýšil jsem tempo a za chvíli se Evča začala klepat a po pár sekundách se udělala. Já jsem do ještě párkrát ze setrvačnosti přirazil a pak jsem taky přestal. Evča se natáhla a jemně sténala. Lehl jsem si k ní, vzal jí do náručí a hladil ji. Po jejím hladkém zadečku, po jejích pevných stehýnkách, po jejím plochém bříšku, po jejích kulatých ňadrech, po jejích růžových tvářičkách. Udělala na mě prosebný obličej.

„ Já bych chtěla ještě. Takhle suprově jsem ještě nešukala.“

„ Milá sestřičko, bylo to super, ale Tobě to nestačilo?“

Jen se na mě usmála a políbila mě.

„ Chtěla bych to zkusit ze zadu.“

S těmito slovy si klekla, zakroutila svým nádherným zadečkem a nedočkavě se na mě koukala. S povzdechem jsem si klekl a přiložil čuráka k její prdelce. Chytil jsem ji za boky a přirazil. Její kundička byla už z předchozí akce pěkně roztažená a promazaná, takže to šlo jako po másle. Ale jí to nestačilo.

„ Jsem zlobivá holčička, že jo?“

„ Proč?“

„ Potřebovala bych ještě naplácat na zadek.“

Jen jsem zakroutil hlavou a plácnul jí přes zadeček. Jen vyjekla, ale dál přirážela proti mně. Bylo vidět, že se jí to líbí. Její kundička mě příjemně svírala a tak jsem jí ještě párkrát plácnul po zadečku. Teď jsem byl zase já celkem brzo.

„ Evíí, už budu.“

„ Jen mi to klidně nastříkej do pičky, to bude super.“

Já ještě zrychlil a k závěru jsem jí ještě začal třít její poštěváček. Když jsem jí vystříkal kundičku, tak jsem z ní odpadnul. Eva se obrátila na záda a začala si prstit prcinku. Vrážela do sebe tři prsty, pak přidala ještě čtvrtý a palcem si mnula klitoris. Druhou rukou si kroutila svoje růžovoučké bradavky. Koukala se na mě, vzdychala stále rychleji, nakonec zčervenala v obličeji, obě ruce už měla mezi nohama, jednu měla až po pěst zaraženou v sobě a druhou si tahala poštěvák. Pak se svalila vedle mě. Otočila se ke mně a políbila mě. Pak si vytáhla ruku z kundičky a začala si ji olizovat. Ten pohled stál opravdu za to. Ještě zhluboka dýchala, když si ruku, teď už dočista olízanou, vyndala z pusy.

„ To bylo skvělý, to musíme dělat častěji. To si představ, já si už asi od 9 let hraju se svojí kundičkou a přitom jsme spolu v jednom pokoji. To jsme mohli celou tu dobu zkoušet různý věci.“

Jen jsem se na ní zazubil.

„ Prostě šukat, ne?“

„ Šukat, mrdat, šoustat, to je jedno, jak tomu řekneš.“

Vypnul jsem televizi, vzal Evu do náručí a nesl jsem ji nahoru do našeho pokoje. Položil jsem ji do její postele a lehl si k ní.

„ Pamatuješ si, Eví, kdy jsme takhle posledně leželi v jedný posteli? To už musí bejt sakra dávno.“

„ No zas tak dávno to není. Přece ještě nedávno jsem si vlezla k tobě do postele, když byla bouřka. To už jsi to zapomněl?“

Jak jsme tak leželi v posteli a hladili se, moje péro se zase začalo probouzet k životu a žádalo o pozornost. Ségra si toho všimla.

„ Tady někdo neměl dost, co? Tak co s tím uděláme?“

Rozkročila se nade mnou a dosedla na moje kopí. Já ze začátku jen tak ležel a vychutnával si její pohyby, potom si ale sednul a pomáhal jsem jí. Dívala se mi do očí, její černé vlasy lítaly kolem jejího obličeje a rukama si masírovala svoje pevná prsa. Potom ze mě slezla a sedla si na mě zády ke mně. Já ji chytil ze spodu za stehna a zase jsme to rozjeli. Skákala na mě jako šílená a po chvíli začala křičet.
„ Jsem jen kurva, hnusná kurva, co šuká vlastního bratra, tak co jak se Ti to líbí, šukat svojí vlastní sestru do kundy?

Věděl jsem, že nemá moc zábrany a nějaké sprosté slovo jí sem tam uletí, ale tohle bylo opravdu moc. Ještě chvíli řvala, jaká že je to kurva, ale na mě samotná její slova o tom šukání docela silně působila, takže jsem ji ze sebe shodil a začal si honit péro nad jejím obličejem.

„ Když jseš kurva, tak to teď všechno spolykáš, ty děvko.“

Pak jsem jí strčil svýho dvaceticentimetrovýho macka do pusy.

„ Vykuř svýho vlastního bráchu, a pořádně, nebo už s tebou nikdy šukat nebudu. To sperma si musíš zasloužit.“

Ještě chvíli mě kouřila, ale já už měl na krajíčku, tak jsem ji od sebe odtrhnul a vystříkal se jí na obličej. Evča mi olízala péro do sucha a pak si začala čistit od spermatu svoje tělíčko. Nabrala si na prst, ten si pak strčila do pusy a olízala. Takhle si zbavila celé dávky, která přistála na jejím obličeji a která už skapala i na její kozičky. Pak se na mě vesele usmála.

„ To se mi moc líbilo. Já to mám takhle moc ráda, díky, žes to vzal.“

Já ještě chytal dech, protože jsem měl dost, ale odpověděl jsem jí.

„ Já jsem se Ti chtěl za to, jak jsem byl na Tebe sprostej, Eví, omluvit. Vždyť to bylo ode mě strašný. Já bych se nejradši zahrabal do země.“

„ Ne ne, bratříčku, to je v pohodě, mě to moc vzrušuje, když můžeme takhle sprostě nadávat. Ale musím už bejt trochu rozjetá, jinak to nemá ten efekt.“

Oba jsme se začali smát a po chvíli jsme si v náručí usnuli.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Josef napsal

Udělal jsem se i s kámošem co tu sedí vedle mne

Josef napsal

Udělal jsem se i s kámošem co tu sedí vedle mne, toto jsem psal poprvé, ale udělal se dvakrát.

TOPlist