Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Spalující touha

09.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 28 hlasů

Začátek mého příběhu bude už trochu klišé.
Byla jsem panna a bylo táhlo mi na 15 let. Jmenuju se Katka a měla jsem nejlepší kamarádku Petru. Trávily jsme spolu každý den, hlavně letní prázdniny!
Protože jsem chodila do deváté třídy na gymnázium (ta byla těžká) a měla jsem špatné známky, tak rodiče odjeli na měsíc pryč a nechali mě samotnou doma.

Už dlouho jsem masturbovala a první den jejich odjezdu nebyl vyjímkou. Strašně moc mě vzrušovaly lesbičky, ale byla jsem plně na kluky což bylo zvláštní. Tak jsem si pustila nějaké lesbické filmy, které měl můj taťka v počítači. Sedla jsem si jeho postel a zapla jsem si film pořádně nahlas, vzrušovalo mě jejich vzdychání. Sundala jsem si oblečení a začala jsem si třít o klitoris třít kalhotky. Nakonec jsem do ní strčila dva prsty a začala jsem si prstit kundičku a hrát s kozičkama, které jsem měla na svůj věk dost velké. Najednou jsem slyšel zvonek hlavních dveří. Byla to Peťa, uplně jsem zapomněla že s ní mám jít dnes ven. Řekla jsem ji ať jde nahoru, rychle jsem na sebe hodila kraťasy a nějaké domácí tričko. Úplně jsem zapomněla na podprsenku a kalhotky které jsem měla celé rozmáčené od mojí šťávičky. Otevřela jsem dveře, Petra byla vysoká, vyvinutá holka s dlouhýma hnědýma vlasama a černýma brýlema. Pozvala jsem ji dovnitř, divila se, že tady nikdo není tak jsem ji vše řekla a nalila jsem ji vodu. Posadila se do mého pokoje, který jsem měla nově vybavený manželskou postelí. Všimla jsem si, že Petra na sobě neměla podprsenku a ani kalhotky, protože seděla s mírně rozkročenýma nohama. Šla jsem si pro kalhotky. Musela jsem se ohnout, protože mi kalhotky zapadly za postel a v odrazu na obrazu jsem si všimla, že zamnou stojí Petra a mačká si svoje krásné trojky. Zeptala se mě co hledám, tak jsem jí řekla, že mi něco jenom zapadlo za postel. ,, Pomohu ti to vyndat, co to bylo ?“ Řekla jsem ji, že nic a otočila jsem se. Ona mě svalila na postel a začala mi olizovat bradavky přes upnutý nátělník, který moje prsa obepínal. Začala jsem ji líbat a hladit její mokrou a do hladká oholenou kundičku. Svlékla mi tričko a začala mi do mých naběhlých bradavek kousat, ale jemně. Líbaly jsme se a pak jsem ji tričko vysvlíkla i já. Prsa jsem ji zprvu jenom hladila, ale nedalo mi si je pořádně zmáčknout.. Dala jsem si ji pod sebe, strhnula jsem z ní sukni a dala jsem svou hlavu k jejímu klínu. Krásně jí voněla. Olízla jsem poštěváček a v tom začala Petra pěkně vzdychat. Celou její kundičku jsem důkladně navlhčila svým jazykem a řekla jsem ji ať počká. Chtěla jsem ji dovnitř strčit mámin robertek, kterým jsem si to ráda dělávala. Když jsem ho přinesla, viděla jsem jak si do ní strká už pátý prst.. u toho křičela blahem. Přišla jsem k ní a prsty jsem ji vyndala a olízla. Dovnitř jsem ji strčila robertek, šel tam jako po másle a že nebyl zrovna malý! Sundala jsem si kratasy a lehla jsem si na ní vpoloze 69. Lízaly jsme si kundičky asi pul hodiny a potom jsme si ji začaly prstit.

Ona mě a já ji. Olizovala mi análek a pak řekla, že si zajde domů pro pár hraček, tak jsem ji oblékla, naposledy políbila a šla..
Pokračování příště:-)

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Akitamarg napsal

Ten slovosled naa začátku byl otřesný

TOPlist