Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zážitek se sestřenici

Kategorie: Anál, Incest
13.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 56 hlasů

Stalo se to o velkých prázdninách když k nám prijela 12letá sestřenice a mně v tu dobu 15.

Ten den, co se to stalo, probíhal úplně normálně. Akorát jsme jeli pozdravit babičku. Sestřenice byla krásná, prdelka akorát do ruky prsa měla tak dvojky. Ten den na sobě měla upnute gatě něco jako leginy ale vzrusovala mně.

Když jsme přijeli tak babička akorát odjížděla tak nám řekla ať u ní počkáme. Tak jsme vytáhli mobili a šli do pokoje. Ona si sedla na postel a já na proti ní na židli. Chvíli jsme hráli a ona mi potom chtěla ukázat video. Chvíli jsem se díval zezadu ale pak jsem se jí začal dívat na stehna a mezi nohy. V těch upnutých gatích co měla byla úplně úžasná a mně se postavil. Sedl jsem si vedle ní a ten pohled už jsem nemohl vydržet a tak jsem pomalu přesunul svoji ruku mezi její nohy. Čekal jsem facku ale ona otočila hlavu a já jsem jí políbil. Začal jsem jí svlékat tričko a odhalila se mi její černá podprsenka. Ona mi taky svlekla tričko a já pokračoval těmi gatěmi a těšil se na její stehýnka. Jak jsem je uviděl nádhera a začal je hladit rukou. Viděl jsem její kalhotky které měla ještě napolo dětské byl tam nějaký obrázek ale byly hezké. Jak mi vyslekla také kalhoty tak uviděla tu bouli tak mne začala hladit po trenkach. Myslel jsem že prasknu bylo to úžasné. Po chvíli mi ho začala honit. Na to ze poprvé tak super za chvíli jsem se jí udělal na obličej. Utrel jsem ji kapesníkem a položil ji zády na postel a rozepnul jí podprsenku. Konečně jsem je uviděl krásné ne moc velké ale stačili. Líbal jsem ji a pomalu sjížděl na bradu na krcek a hladil ji při tom na kalhotkach a ona vzdychala až mi zase stál. Dojel jsem k prsum a začal jí je cucat a při tom jsem jí hladil pořád po kalhotkach které byli moc promocene. Prestal jsem cucat prsa a líbal ja dále dolů na bříško pupik až jsem byl u kalhotek které jsem začal lizat její kalhotky. Po chvíli jsem jí ty kalhotky sundal. Měla úžasnou pipinku ani chloupek na ní. Začal jsem jí lizat mezi stydkymi pysky a stehny. Pomalu jsme přejížděl po stydkym pysku až do direcky a pomalu nahoru ke klitorisu. Strašně moc ječela až to museli slyšet i sousedi. Udělala se poprvé v životě. Teklo z ní jako kdyby přetekl bazén. Slizal jsem ji stavicku z pipinky. Chvíli jsem si lehl nad ní a líbal ji. Po chvíli odpočinku jsem jí roztahl nohy nasadil zalud na okraj a chvíli jí drazdil. Potom jsem do ní kousek a za chvíli jsem narazil na blanu. Byl jsem v ní chvíli a prirazil jsem. Ona zajecela a já v ní měl až po koule zajetyho curaka. Nehybne jsme leželi a já začal prirazet napřed pomalu a pak rychle. Za chvíli byla udělaná a svijela se v orgasmu až mi stlačila curaka a já už to nemohl vydržet a vystrikal se do ní. Bylo to něco úžasného. Vytáhl jsem ho a navzájem jsme se ocistili a chvíli se mazlili a já jí hladil pipinku.

Bylo to úžasné doufám že se vám povidka líbila.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Mario napsal

Postrádá to hlavu, patu a literární nadání.

Milan napsal

pěkná povídka chtělo by to ještě nákou další

deve napsal

mě se líbila a chtěl bych další

Ljuban napsal

těšil jsem se anál a o něm tam není ani zmínka

TOPlist