Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Ninja

Kategorie: Gay
03.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Tmavou noc přerušilo něžné cinkání. Stále se opakovalo,ale bylo sotva slyšet. Strážný se okamžitě vydal tím směrem. Otevřel branku v kamenné zdi, která chránila dům rodu Kurokawa a vyšel za zvukem. Kopí měl připravené k útoku.
Zvuk vycházel od stromu naproti brance. Opatrně se sehnul a viděl malinkou rolničku na provázku přivázanou k jedné ze spodních větviček stromku.

V tu chvíli se za ním neslyšně spustil ze stromu černý stín, a přes hlavu hlídače se přenesla smyčka z černého slabého provázku,která se zadrhla hluboko v jeho krku dříve než si uvědomil co se děje. Smrt byla rychlá. Ninja se tiše vydal otevřenou brankou do zahrady a mezi okrasnými keři a kameny se proplížil až k posuvným dveřím panských komnat. Měl jediný úkol.

Zabít hlavu rodu Kurokawa. Před tím měl, ale zajistit jeho maximální ponížení tak zněl jeho rozkaz. Jak a co provede bylo zcela na jeho uvážení. V domě byl klid. Pomalu odsunul šoupací dveře a tiše se vkradl. Z vnitřní chodby která navazovala na vstupní byl za papírovou zástěnou klid ale od plamínku ohřívadla byl vidět obrys sedící postavy. Další strážný.
Ninja opatrně sundal ze zad meč. Nevyndal jej, ale pomalu manipuloval s černou kovovou pochvou. Pochva byla složena z několika vrstev kovových trubek, které do sebe zapadaly. Byl to princip teleskopu. Tři vysunuté části zajistil pootočením a z konce sundal dřevěnou koncovku, která kryla ostrý hrot. Z pochvy tak bylo najednou skoro 1,5 metru dlouhé kopí. Vše dělal v naprosté tichosti. Pak jedním plynulým pohybem bodl přes papírovou zástěnu do obrysu sedícího člověka. Zásah byl přesný. Probodl srdce. Pootočil kopím a pak je opatrně vytahoval z těla. Dával pozor aby tělo nespadlo prudce na podlahu. Jeho další cesta do ložnice pána domu byla volná.. Dál se dostal bez překážek. V ložnici spal pán domu na zádech. Jako postel mu sloužila rohože na zemi. Vedle něj po pravé ruce ležel jeho meč katana .
Žena ležela na druhé straně. Ninja. opatrně sebral katanu. Pak si všiml, že vedle hlavy má pán schovaný krátký meč. Ten mu také opatrně sebral. Opatrně přiklekl k pánovy a krátkým úsporně vedeným pohybem ho udeřil do spánku. Pak začal pána svazovat. Žena spící vedle však sebou náhle doslova mrskla stranou z rohože.
Zpod skříňky, která stále v blízkosti bleskově vytáhla uschovanou dýku. Otočila se na ninju a učinila výpad. Bylo vidět, že s touto zbraní umí zacházet. Veškeré její pohyby byly dosud profesionální. Při úniku z rohože a uchopení zbraně nevydala ani hlásku jak se plně soustředila na svůj úmysl zmocnit se zbraně.
Při samotném útoku začala otevírat ústa aby vydala bojový pokřik. K tomu však už nedošlo. Ninja byl moc dobře trénovaný a žena mu poskytla dostatek času na přípravu než popadla zbraň. Levá ruka švihla proti ženě a nabroušený rotující šuriken ženě proťal hrdlo. Místo výkřiku se ozval pouze bublavý sten.
Nízkým kotoulem se vrhl ninja pod ženu a mečem který vytáhl z pochvy ji proklál u srdce. Tělo zachytil a opatrně položil na rohož. Byl zklamaný. Musel ženu zabít dřív než ji stačil zneužít. Chttěl, aby se na to musel pán domu dívat a trpěl ponížením. Jeho plán se zbortil. Rychle dokončil svázání pána domu. Přes ústa mu dal roubík. Pak se pod maskou usmál. Vyndal z jedné z kapes malou lahvičku, kterou přiložil ležícímu muži k nosu.
Muž se skoro okamžitě probral. Za moment se vzpamatoval a pokoušel se osvobodit z pout. Ninja ho s úsměvem pod maskou pozoroval. Byla to zbytečná snaha. Byl profesionál a jeho práce tomu odpovídala. Pán si všiml ležícího těla ženy a kaluže krve. Nevypadalo to, že by ho to ranilo. Něco tady tak přesně nehrálo uvědomil si ninja, ale nedokázal zjistit co.
Otočil pána na břicho a poklekl k němu. Nohou ho znehybnil. Krátkou dýkou rozpáral jeho kimono na zadku. Rozvázal si šňůru, která přidržovala jeho kalhoty a vyndal svůj penis. Nalehl na pána a začal do něj pronikat. Pán stahoval zadek k sobě a nechtěl ho do sebe vpustit.
Ninja zjistil, že takhle to moc nejde. Zvedl se z pána a sáhl po pánově krátkém noži. Nůž odhodil stranou a vzal pouze pochvu. Násilím ji vtlačil do pánova zadku a pak ho otočil. Pán i s cizím předmětem v zadku nedával na jevo žádnou reakci. Ninja se rozhlédl kolem sebe. Z blízkého svícnu sundal kovovou obrubu jednalo se asi o 6 cm dlouhou trubku o průměru asi 5 cm s krátkým osazením na konci. Z rohože vzal opasek, který zde zůstal ležet po ženě – byl to dlouhý pruh pevné látky. Z opasku řízl asi metrový kus a doprostřed udělal malou dírku.
Do dírky protlačoval kovovou trubku, kterou získal ze svícnu. Osazení na konci trubky bránilo úplnému protažení. Pevná látka se přizpůsobila násilí, ale pak se kolem trubičky zatáhla. Ninja popadl pána za krk a zmáčkl mu průdušnici aby nemohl křičet.
Pak mu strhl jeho roubík a do úst mu vrazil trubičku. Konce uříznutého opasku ve kterém byla zasazena mu pevně uvázal kolem hlavy. Pán tak měl mezi zuby kovovou trubku, kterou nemohl zkousnout a ani vyplivnout. Ninja povalil pána na záda a klekl vedle něj. Jeho penis začal topořit před pánovým obličejem.
Popadl pána za vlasy a natočil trochu na bok a začal vsouvat svůj penis do trubky. Jeho penis prošel snadno, byl štíhlý, ale dlouhý. Když narazil v pánově puse na jeho jazyk kterým se mu pán pokoušel bránit v pronikání do jeho krku, usmál se sám pro sebe. Stačilo trošku přitlačit a jazyk šel u cesty. Jeho penis pronikal až do pánova krku. Ninja se potěšeně díval na pánův obličej který byl plný zmatku.
Pán chtěl stisknou zuby, ale zastavila je kovová trubka. Čelist mu nedovolila dostat se za ní. Cítil jak kožovitý penis vniká do jeho pusy. Jazyk, který mu postavil do cesty detekoval slanou chuť. Pak Ninja nalehl plnou vahou na jeho obličej a použil jeho pusu ke svému uspokojení. Brutálně mrdal jeho ústa.
Varlata útočníka narážela na jeho obličej tam, kde ho nekryl ovázaný opasek – nyní roubík. Trvalo to dlouho. Volný kroužek trubky neobepínal ninjův penis a ten se blíži k vyvrcholení pouze narážením žaludu o zadní stěnu pusy nebo o občasné otření o jazyk. Tempo přirážení se zrychlilo a do pánovy pusy se začal řinout proud bílého spermatu.
Pán s pokoušel zabránit tomu tím, že začal jazykem tlačit proti žaludu, ale tím pouze zvýšil prožitek ninji. Pán cítil jak mu do pusy proudí a stříká mrdka. Co mohl začal polykat. Bylo toho hodně. Ninja po chvilce slezl z pána a několika pohyby si ještě pohonil penis. Zbytky spermatu skapali na pánův obličej.
Od trubky v pánově puse se táhly k jeho obličeji bílé hleny mrdky. Ninja vzal krátký meč a díval se na pánův obličej. Čekal na reakci. Pán se vzpamatovával z prožitého. Žena která ležela vedle něj byla jeho osobní strážkyní a navenek i ženou, ale ve skutečnosti měl rád chlapce, jenže to o něm nikdo nevěděl.
Ninju se pokoušel zranit kousnutím do penisu protože bojoval o svůj život, když však zjistil, že jeho snaha je marná vychutnal si polední okamžiky svého života. Byl to pro něj krásný zážitek. Poslední co viděl bylo ostří nože, který se blížil k jeho krku. …Ninja se díval na obličej mrtvého. Krev smíchaná s jeho spermatem. V obličeji byl klid a on měl poprvé v životě pocit, že mu něco uniklo.. Pak pokrčil rameny a opustil dům rodu Kurokawa.
Druhý den už byl i mimo hranice provincie……

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist