Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Sexuální zážitky I.

21.03.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 29 hlasů

Všechno se to odehrálo jednoho krásného dne na konci týdne. Byli jsme s přítelkyní spolu asi 2 týdny, na ten večer kdy jsem poprvé u ní přespal, asi jen tak nezapomenu. Začalo to pohodově a nevině, po dlouhé škole sem se dostal domu až kolem 5 hodiny odpoledne, skočil jsem do sprchy a řádně se omyl a oholil. Hodil jsem do sebe ještě jídlo a utíkal za přítelkyní. Došel jsem až ke vchodu kde už na mě čekala s otevřenou náručí.

„Ahoj zlato“ řekl jsem spolu s dlouhým objetím.
Na nic jsme nečekali a „letěli“ přímo do jejího pokoje.
„Co budeme dělat ?“ zeptal jsem se nenápadně a s určitou představou o odpovědi.
„Nevím, můžeme se kouknout na film.“ Řekla s úsměvem na tváři jako by už věděla co se ten večer bude dít. Lehla jsi do postele a já připravil film na nootebooku. Schválně sem pustil romantický film.„Lehneš si vedle mě?“ ozvalo se.
Otočil jsem se na přítelkyní a bez váhání sem odpověděl .
„Myslíš si že bych odmítnul?“ ani jsem to pořádně nedořekl a už se rozběhl film. Obešel sem postel a pomalu si lehnul k ní. Cítil sem její teplo, její vůni, ale držel sem se. Po chvíli se bezeslova otočila na bok, zády ke mně, bral jsem to jako takovou menší výzvu a otočil sem se na bok ale předkem k ní. Přitiskl sem své tělo na to její a jednou rukou jí objal a hladil ji na břiše. Po chvilce mazlení jsem se už neudržel a nechal jsem svému přirození volnost. Během chvilky už jsem cítil jak se můj penis opírá o její krásně tvarovanou prdelku. Z počátku si toho asi moc nevšímala, no po chvilce u to nevydržela a jednu ruku natáhla směrem ke mně. Sjížděla rukou níž a níž až narazila na můj ztopořený penis. Chvíli si s ním hrála přes kalhoty a asi po 2min. Rozepla zip a knoflík mých kalhot a vjela rukou do trenek. Trošku rukou cukla natož hned odvětila.
„Je vetší než jsem čekala.“ Řekla a pokračovala s hlazením mého penisu.
Ruku jsem měl stále opřenou o její břicho, začal jsem pomalu sjíždět rukou k půpíku a následně sem se dotkl jejich riflí. Pomalu sem uvolnil knoflík i zip a sjel rukou mezi nohy. Byla až neuvěřitelně mokrá, ne že bych si stěžoval, ba naopak. Pomalu jsem začal masírovat poštěváček na což po chvíli už začala jemně vzdychat a kroutit se.„Jsem připravena.“ Řekla a otočila se ke mně čelem. Asi 10 min. jsme se navzájem uspokojovali rukou a líbali se. Chvíli na to se otočila k poličce vedle postele, otevřela jednu poličku a vytáhla kondom.
„Vadí ti kondom?“ zeptala se s tušením že nebudu proti.
Nebyl jsem si jistý jestli jej chci, ale měla pravdu. Rozbalila jej, stáhla mi kůži na penisu a pomalu začala kondom navlíkat. Při navlíkání mi do ucha pošeptala jak moc mě chce, hned. Odpověděl jsem jen dlouhým polibkem a upravil si kondom na mé chloubě. Jako bych s tím kondomem dostal větší sebevědomí a položil jsem si ji pod sebe. Pomalu jsem ji roztáhnul nohy a začal jazykem dráždit poštěváček a pysky. Po chvíli už jsem cítil že i já jsem na 100% připraven, zvedl jsem se a pomalu jej začal sunout dovnitř. Strčil jsem dovnitř jen část penisu v doprovodu vzdychání a kroucení. Odvážil jsem se jej dovnitř nasunout hned celý až po koule. Začal jsem pomalu zvyšovat tempo a s tím se zvyšovala i hlasitost jejího vzdychání .
„Pořádně prosím, nešetři mě“. Řekla společně se zavřenýma očima a zvyšujícím se tepem.
Po chvíli jsem cítil jak mi v něm začíná škubat. Naštěstí v tu chvíli byla a vrcholu i moje přítelkyně. Bylo to nádherné, najednou vyvrcholit. Ještě chvíli jsme v sobě zůstali, po chvilce sem to z ní vytáhnul a chtěl si sundat kondom, v tom mi zastavila ruku a řekla ať to nechám na ní. Jak si přála taky jsem udělal, lehl jsem si na záda a čekal co se bude dít. Pomalu mi kondom sundala a začala mi jej kouřit a sát zbytky které nezůstaly v kondomu. Během chvilky sem cítil jak se mi penis opět topoří a ona to cítila taktéž.
Následně jsme pomalu jsme šli spolu do sprchy kde se ještě odehrála rychlejší orální část a šli jsme spát. Jediný zápor ne celém příběhu je snad jen to, že jsem z filmu neměl absolutně nic.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist