Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Romská spolužačka

23.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Ahoj, jsem obyčejný 14 letý kluk, ve škole jsem většinou jen seděl a držel hubu, sem tam jsem dostal nějakou poznámku, ale kvůli tomu tu teď nejsme.
Vše začalo jedno středeční ráno, šel jsem klasicky do školy, a začal kecat se spolužačkou Veronikou, která je romka, ale je velice krásná a inteligentní a žádná špína to není.

Povídali jsme si i o hodině a čas utíkal celkem rychle, přetrpěl jsem 5 hodin sraček, které nikdy nevyužiji, pak jsme měli hodinu volnou a všichni jsme šli klasicky do obchodu, šel jsem s Verčou, a říkala mi „Hele není tady Pavlína, nechceš sedět se mnou?“

(Pavlína je její nejlepší kamarádka) „Ano“ řekl jsem a sedli si spolu, má hrozně ráda, když jí někdo hladí ruku a záda a jelikož to vždy dělala Pavlína a ten den chyběla, tak jsem to dělal já, hladil jsem jí záda a ruce v poslední lavici a pak se stalo něco nečekaného.
Hodila si nohu přes mojí nohu a řekla „teď nohu, to je nejlepší a pořádně vysoko“ začal jsem jí teda hladit dost blízko její kundičky, až jsem cítil její teplo, okamžitě se mi postavilo péro a ona si toho všimla, „Tobě stojí, jo?“ řekla, bylo trapně a tak jsem jen přikývl, „Tak to toho využijeme.“ „Jak toho chceš prosím tě využít?“ řekl jsem. „uvidíš.“ začala mě hladit přes džíny po péru, a pak mi ho dokonce vytáhla a začala honit (Ano byli jsme ve škole a nikdo si ničeho nevšiml) „Odpoledne budeme pokračovat.“ a já se těšil jako malý kluk na vánoce, v pět mi napsala „Čau jsem doma sama, stav se!“ neváhal jsem ani sekundu a šel, mám to k ní domů kousek, tak jsem tam byl rychle. Péro mi stálo celou cestu a těšil jsem se, až jí pořádně vymrdám. Přišel jsem a ona na sobě měla jen spodní prádlo, spadla mi pusa, když jsem viděl její obří kozy (Fakt je na svůj věk měla dost velký, je jí 14 let)
Zatáhla mě do pokoje a začala mě honit a pak i kouřit, byl jsem jako v ráji. „Za chvíli budu“ ona si ho narvala celého do krku a všechen můj výstřik letěl přímo do jejího krku, až se začala trošku dusit.
„Teď zase ty.“ lehla si, sundala si téčka a roztáhla nohy, měl jsem pohled na její celičkou kundičku, neudřel jsem se a začal jí prstit a lízat jako o závod, byla strašně moc chutná, takže to šlo ještě lépe, ale těsně než se udělala mě odstrčila a sedla si kundičkou na moje péro, a začala na něm jezdit jako na koníčku, byl to neskutečný pocit, po chvíli slezla a řekla „strč mi ho do zadečku“ (jelikož jsem to vždy chtěl zkusit, tak jsem do toho šel) „bude to trošku bolet“ řekl jsem jí „to nevadí, trošku mi ten zadeček vyliž a vyprsti“ odpověděla, začal jsem tedy lízat její análek a strčil do ní první prst, lehce vykřikla, ale řekla ať pokračuju. Přidal jsem tedy i druhý prst a na konec i třetí.
Pak jsem jí položil na záda a dal jí nohy do praku a začal jí ho strkat do zadečku, hezky pomaličku.
Když jsem tam dostal žalud, tak mě chytla za boky a přirazila mě na její zadeček, vykřikla bolestí, ale prý to takhle bude rychlejší, a já začal přirážet jako o život, řvala a zároveň stánala, přirážel jsem furt víc a víc a vůbec mě nezajímalo, že řve bolestí, po chvíli jsem se jí vystříkal do zadečku, a nechal svoje péro v ní, usnuli jsme asi na 2 hodiny, probudil jsem se s pérem v ní, a dali jsme si ještě jedno kolo. Pak jsem spokojeně šel domů a další den se to opakovalo, ale na školních WC, kdyby byl zájem, tak napíšu víc příběhů, pícháme do teď a musím říct, že cikánka je v posteli nejlepší.
Tento příběh se opravdu stal.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Lukáš napsal

Zdarec, samozřejmě že je to možné, cikánské dívky jsou velice náruživé i povolné. S jednou jsem chvíli chodil, ale jsem s ní radši kamarád než přítel – v tom máš výhodu, že si o to řekla sama !

PS: napiš mi prosím na email, můžem se víc pobavit: lukas.27@email.cz

Daniel napsal

Samozrejme že daj viac takýchto príbehov

deve napsal

jsem pro pokračování, mám podobnou zkušenost

TOPlist