Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Rodinná záležitost

05.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 21 hlasů

Pavel se mi líbil už když jsem chodila na základku a on tehdy maturoval na gymplu. Byl ale dost velký stydlín. Pak se ztratil z dohledu a vrátil se po 5ti letech jako inženýr. Když mne pak občas potkal, pozdravil, ale nic víc a to mne šíleně lákalo. Jaký pak je asi v posteli ? Bylo mi 22 let, sex jsme měla ráda a tenhle stydlín mne opravdu moc lákal. A pak jsme se potkali na taneční zábavě.

Ploužili jsme spolu po parketě a já cítila jeho tvrdý ocas, jak se otírá o moje stehno. Zdál se mi moc velký a o to víc jsem o něj stála. V jedné chvilce jsem mu na něj i sáhla. Zasténal a zašeptal, abych to nedělala nebo se udělá. Lákal mne stále víc a víc a já se nabídla, že mu venku pomůžu. Nechceš jít raději ke mně domů, zeptal se tiše. Chtěla jsem. V té době jsem neměla nic stálého, občas mne projel na rychlovku náš soused, ale nic moc. Pavel bydlel sám v domku po babičce, která nyní bydlela s jeho rodiči ve vedlejší nové vilce. I on měl však moderně zařízený domek. Posadil mne v obýváku do sedačky a odešel do kuchyně pro víno. Chvíli jsme si povídali, ale já se třásla na ten jeho tvrdý ocas, co jsem mu nahmatala v kalhotech. I nyní jsem mu sama začala rozepínat poklopec. Skoro neslyšitelně se zeptal, zda jsem ještě panna. Řekla jsem mu, že nejsem a zda mu to vadí. Ne, nevadí, naopak odpověděl. Víš mám problém řekl a já zjistila, že se červená. Jsi gay ?, zeptala jsem se. Néé to nééé zasmál se a pomohl mi s ocasem ven z kalhot. To je můj problém řekl a ukázal na dlouhého a hlavně pěkně tlustého čuráka. Je nádherný, zašeptala jsem a už jsme ho brala do pusy. Byl překvapený, že jsme ho tam nasoukala skoro celého a začala ho kouřit. Ach jsi skvělá zašeptal a velká dávka semene mi za chvíli začala stříkat do krku. Semeno miluji a on jeho chutnalo báječně, spolykala jsem celou dávku. Víš Jani, já ještě nikdy.. Nenechala jsem ho domluvit. Ty jsi neměl ještě ženskou, viď ? Měl zašeptal, ale byla stará, mladé vždy utekly, když viděli mého velkého čuráka. Vzrušilo mne to. Povídej mi o tom poprosila jsem ho. Pomalu mne svlékal a vyprávěl, jak odpověděl na inzerát jedné rozvedené 50ti leté ženě. Mezi řečí, kdy mi popisoval jak ho zasvěcovala do krás sexu mi prstil mou přírodní kundičku, což si moc pochvaloval a říkal, že ona se také neholila a to se mu moc líbí, sál bradavky a já už zase v ruce držela pěkně ztopořeného čuráka. Pak mi prudce rozevřel stehna a začal lízat. Lízání miluji a on lízal přímo božsky. Za chvilku jsem se udělala a na jeho obličej se snesla sprška kundí mízičky. Áách i ona takhle stříkala, Jani Ty jsi poklad šeptal a pomalu do mne začal strkat tu svou kládu.
Šlo to pomalu a tak jsem mu sama nabídla polohu na koníčka. Ano, ano i ona to tak dělala, netroufnul jsem si to navrhnout šeptal. Odvedl mne do ložnice, položil se na záda a já se začala pomalu napichovat na jeho dlouhý, tlustý ocas. Povedlo se, byl ve mně celý. Cítila jsem, že jsem plná a bála se pohnout. Nenaléhal, čekal až si zvyknu a sama se začnu pohybovat. Pomalu jsem jezdila po jeho kožené tyči sem a tam a Pavel slastně sténat a křičel, že jsem perfektní. Moje kunda si pomalu zvykala a já zrychlovala tempo a Pavel za chvíli stříkal další dávku. Ty jsi ale narvaný, smála jsem se, když jsem si lehla vedle něho a semeno se mi valilo proudem na prdelku, kterou Pavel začal prstit. Ách to je krásný řvala jsem a Pavel přidal další prst. Jani, už Tě někdo šukal do prdelky ? Jo, šukal, ale neměl takovou kládu, odpověděla jsem. Nemohl bych to zkusit alespoň na krajíček ? Dovolila jsem mu to a třásla jsem se jako drahý pes. Ne strachy, ale vzrušením. Vtíral mi to prdelky nějaký krém a říkal, že ještě do prdelky nešukal, že ona nemohla. Začal ho do mne tlačit. Šílená bolest, ale držela jsem, chtěla jsem aby si užil ! Ach Jani, máš úzkou prdelku, ale už tam za chvilku bude celý, jsi tak skvělá, och nebolí to ? Najednou prudce přirazil . Zatmělo se mi před očima, ale Pavel přirážel jako šílený. Křičela jsem, ale nepřestal dokud nezačal stříkat. Jani, nikdy Ti to nezapomenu a nikdy to už po Tobě nebudu chtít pokud nebudeš chtít Ty sama, šeptal mi pak do ucha, když už jsme leželi vedle sebe a já jsem se ještě celá třásla. Nemluv o tom, bylo to krásný ne ?, odpověděla jsem. Zůstaneš ještě, zeptal se a když jsem souhlasila, přikryl nás a za chvilku už jsme oba spali. Ráno mne probudil prstík, který projížděl mou kundičkou. Chtěla jsem obejmout Pavla, ale ten vedle mne spal jako dudek. Podívala jsem se čí prstík dohání mou kundičku k orgasmu.
Byl to jeho otec. Usmíval se a šeptal, že jsem moc krásná. Když jsem chtěla říct, že to nesmíme, naznačil mi abych byla tiše. Právě se dostavil můj orgasmus a já potichu sténala. Pavel se začal probouzet a jeho otec zmizel jako pára nad hrncem. Teď mi rejdil v kundičce Pavlův prstík a on si moc liboval, že už jsem zase vzrušená. V 69 jsme si to navzájem udělali do pusinek. Pak mne odvezl domů s příslibem, že pro mne přijede k večeru a když budu chtít můžu u něho zase přespat. Měla jsem celý domek pro sebe. Naši už druhý týden trávili v lázních a brácha odjel s klukama na čundr (alespoň takový vzkaz jsem našla na stole). Osprchovala jsem se, uvařila kávu a usadila se v pokoji, abych si v klidu přečetla časopis, když zazvonil zvonek. Ježiši kdo to otravuje, říkala jsem si v duchu. Jen co jsem otevřela dveře, návštěvník mne tlačil dovnitř. Jano, moc Tě chci šeptal a svlékl mi župan. Snažila jsem se bránit, prosila jsem ho, že to nesmíme, ale on se usmál a řekl, Pavel jako Pavel a uvidíš, že nebudeš litovat. Když mi začal lízat kundičku, úplně jsem zapomněla, že to nedělá ten“pravý Pavel“ a křičela jsem rozkoší. Když pak do mne začal tlačit svůj obrovský ocas, bylo mi jasné, že u Pavla zapracovaly geny. Ano, ano, takovou děvku jsem potřeboval, křičel nade mnou a já pod ním křičela bolestí i slastí zároveň. Přestože mne přivedl k nádhernému orgasmu, po vystříkání jeho semene do kundičky jsem se hlasitě rozbrečela. Co bulíš, vždyť se Ti to líbilo ptal se Pavlův otec. Mám Pavla ráda, nechci ho podvádět, zašeptala jsem. Zasmál se a řekl, že to bude naše tajemství. Oblékl se a odešel. Myslela jsme, že to bylo poprvé a naposledy a nakonec jsme z toho všeho rozrušení usnula.
Probudil mne opět zvonek. S hrůzou jsem zjistila, že už je pozdní odpoledne. Za dveřmi stál Pavel a udiveně na mne koukal. Jak to že jsi v županu ? Ty nechceš jít ke mně ? Promiň, usnula jsem, všichni jsou pryč tak jsem tu měla klídek. To už Pavel na nic nečekal a tlačil mne do pokoje, stáhl mi župan a začal mi lízat kundičku. Nádherně voní a je zase tak vlhká. Došlo mi, že to je semeno jeho táty a začala jsem se třást strachy, ale on nic nepoznal a asi si myslel, že se chvěji vzrušením. Jani, celý den jsem nemyslel na nic jiného než jak se s Tebou budu milovat. A opět se dostavila šílená bolest, když do mne Pavel tlačil svého obra, ale za chvíli se proměnila v úžasnou rozkoš, kterou jsem vykřičela do celého světa ! Jani, půjdeme ke mně ano, mám pro Tebe překvapení. Rychle jsem se osprchovala a za chvíli už jsme byla s Pavlem v jeho ložnici. Na stolečku vedle postele leželo několik pomůcek. To bylo to překvapení, pro které Pavel byl až v krajském městě. Několik velikostí umělých čuráků, řetízek se svorkami, který se dá připojit na kozičky nebo kundičku, odsávačka na kozičky a dokonce i vakuová pumpa na kundičku. Pavel se třásl vzrušením, když mi to vše předváděl a šeptal, že ona tyto věcičky vyžadovala a on je měl také rád. I mne to vzrušovalo, nikdy jsem nic nepoužívala a muži se kterými jsem měla sex si poradili se svou výbavou a na hrátky moc času nikdy nebylo. Výmrd, výstřik, kouření, prstění, krátké hrátky s kozičkama, další výmrd a výstřik a rychle domů ! A nyní jsem měla tlustý ocas v pusince a v kundičce nebo v prdelce mi Pavel jezdil některým umělým čurákem a přiváděl mne k šíleným orgasmům. Oběma se nám to moc líbilo a s přestávkami na odpočinek jsme se kurvili (tak to Pavel nazýval) do pozdních nočních hodin. Pak jsme nádherně unaveni usínali v náruči toho druhého.
Pavel byl velký sexuální nenasyta. Probudil mne úžasným „přelizem“, náledovalo dlouhé šoustání mých otvůrků a poté ještě vyžadoval hrátky s mýma kozičkama. Stával se nepříčetným, když připevnil svorky s řetízkem na bradavky, slyšel mé výkřiky bolesti i rozkoše a přiváděl mne při tom k nádherným orgasmům. Byla jsem už unavená, ale neuměla jsem nikdy říci ne ! A najednou bylo poledne a nám hlasitě kručelo v bříšku. Po sprše mi Pavel sdělil, že nás jeho mamka zve na oběd, který proběhl celkem v pohodě i když jsem měla vždy divný pocit, že mne jeho otec svléká pohledem. Po kávě se mamka moc omlouvala, že potřebuje zavést s babičkou k jednomu soukromému masérovi a protože její manžel vypil po obědě pivo, zeptala se, zda mi nebude vadit, když je odveze Pavel a že mi bude zatím dělat společnost Pavel senior. Chtěla jsem aby mne Pavel odvezl domů, ale ten protestoval, že až se vrátí půjdeme ještě na chvilku k němu a spiklenecky na mne mrkl.
Ty děvko, Ty jsi mi chtěla utéct co, smál se jeho otec jen co odjeli a než jsem se vzpamatavala, byla jsem úplně nahá. Taky umím pěkné cucáčky smál se, když viděl jak jsou moje kozičky plné rudých fleků a hned mi to začal předvádět. I když jsem se usilovně bránila, jeho sání, lízání a jemné okusování mne přivádělo k „šílenství“, které jsem dávala hlasitě najevo a když zajel jeho jazýček do mé kundičky a přejížděl mi po naběhlém poštěváčku, stříkala jsem kundí šťávičku přímo na jeho obličej. Když si mne pak posadil na klín a vyžadoval, abych se pěkně mrdala na koníka, zatím co on pokračoval s laskáním mých cecíčků, poslouchala jsme jako hodinky. Cítila jsem mohutný proud spermatu , který mi plnil kundičku a prosila, abychom přestali. Stačil ještě nalít sklenku vína a když se Pavel vrátil, seděli jsme spořádaně u stolku a popíjeli. Díky táto, že jsi Janu zabavil řekl, odváděl si mne k sobě a po cestě se ptal, zda mne ten suchar moc nenudil. V duchu jsme mu odpovídala, že ten suchar mne nádherně vyšoustal a málem jsem se mu se vším svěřila , ale to už mne Pavel svlékal a nahou pokládal do postýlky, aby pokračoval v ukázkách co všechno dělal “ s ní “ !!! Moc se mi to všechno líbilo i když jsem nepředstavitelně žárlila, že při našem šoustání myslí stále na ní !
Do Pavla jsem se zamilovala a za půl roku se konala velká svatba. Do té doby jsem sex s jeho otcem neměla ( díky bohu jsme s ním nikdy nezůstala o samotě) a naivně doufala, že to tak zůstane i nadále. Pavel si mne při hostině stále hlídal, aby mne jeho kamarádi neunesli, ale pak se objevila mamka a něco s ním chtěla domluvit a já musela jít na záchod. Při zpáteční cestě se vedle mne objevil teď už můj tchán, táhl mne do výtahu a šeptal. Tak panno nevěsto, toto je únos. Chtěla jsem se bránit, ale bála jsem se o drahé, zapůjčené šaty a tak když mi v pokoji přikázal, abych se svlékla nebo má Ty hadry na mne roztrhat, poslechla jsem. Ty malá děvko, úspěšně ses mi vyhýbala, ale teď dostaneš co proto, křičel, když prudce zajížděl do mé kundičky. Byl vulgární, tvdý a ani nevím, jak dlouho si se mnou dělal co chtěl, ale byla jsem ráda, když mi pak přikázal, abych se oblékla. Ještě než jsme opustili pokoj, donutil mne vypít několik sklenek šampaňského a já cítila, jak mi ztěžkly nohy. Když jsme se vrátili dolů, sdělil ženichovi, že mne unesl, ale to čekání bylo moc dlouhé a já se z něho málem opila. Pavel se tomu smál, ale mne bylo z toho skoro do breku a měla jsem chuť to na tchána prásknout, ale došlo mi, že bych ztratila svou lásku. Byla jsme ráda, když si mne Pavel zanedlouho vezl domů a jen jsem si stačila vytřít tchánovo semeno kalhotkami a už se se mnou miloval můj novomanžel, který si pochvaloval, že je moje kundička stále vlhká a připravena na jeho nadržený ocas !
Asi půl roku jsem nikdy nezůstala s tchánem o samotě a nebo když ano, neměl zase on možnost se mne zmocnit, takže vše bylo v nejlepším pořádku a milování s mým manželem se mi zdálo stále perfektnější a jeho velký ocas jsem přijímala bez jakýchkoliv problémů. V té době jsem vysadila antikoncepci, neboť Pavel toužil po miminku.
A pak jednoho dne musel Pavel odjet na služební cestu. Tchýně mi nabídla, abych tu dobu přebývala u nich, ale to jsem odmítla, neboť jsem se bála, že by mne tchán mohl „obtěžovat“. To jsem však udělala chybu. Při návratu z práce na mne čekal už v chodbě úplně nahý tchán. Chytil mne za vlasy, táhl mne do ložnice, smál se a říkal: ty sis myslela, že mému čuráku unikneš viď ty malá kurvo ? Byla jsem zvyklá, že si mne „bral“ Pavel ráno, odpoledne, v noci a přiznám se, že mi to chybělo, takže když si tchán nalehl na mne v 69 kouřila jsem bez reptání a lízání kundičky mi dělalo tak dobře, že jsem za chvíli tekla jako prasklá vodovodní trubka a vykřičela svůj orgasmus zrovna tak jako s Pavlem, což se tchánovi moc líbilo. Když mne pak začal mrdat, křičel, že je pěkně narvaný, že už neměl 2 měsíce ženskou ! Dost jsem to nechápala, protože tchýně byla ještě „k světu“ (později jsem se dozvěděla, že má tchýně nějakého mladého milence a tchána odmítá). Ani jsem si neuvědomila, že v mé kundičce nejezdí tlustý ocas mého manžela a za chvíli už tchán vystříkával mojí kundičku mohutným gejzírem spermatu. Leželi jsme vedle sebe, rychle dýchali, tchán mi masíroval bradavky a já už v ruce honila jeho povadlý ocas, který se rychlostí blesku postavil. Nasedni si Ty moje malá kurvičko přikázal a já poslechla. Po dalším orgasmu přišel další jeho výstřik a já si uvědomila, že neberu antikoncepci. Tchánovi jsem však nic neřekla. Přišel pak ještě v noci i druhý den, na jeho věk měl pořádnou výdrž i pěknou dávku spermatu a tak když se vrátil v noci Pavel a začali jsme se milovat, poprvé jsem s ním orgasmus předstírala a držela jen se zatnutými zuby ! Nepoznal nic ! Za týden jsem nedostala měsíčky a lékař mi sdělil, že čekám miminko. Pavel byl nadšený a hned se běžel pochlubit do vedlejší vily. Tchýně byla též nadšená a tchán, který mne dál chodil „obdělávat“, když nebyl Pavel doma se smál, že i on vlastně může být potencionální otec. To, že jsem mu tvrdila, že jsem byla již těhotná, když Pavel odjížděl mi nikdy neuvěřil. Pavlínce už budou 3 roky a můj manžel by rád další miminko. Kdo bude však jeho otcem nevím, protože si užívám dál s oběma a přiznám se, že pokud se některý den tchán neobjeví moje kundička je moc zklamaná !

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist