Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Ráno po Silvestru

18.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 15 hlasů

Po krásné šukačce s Martinou, jsme se přesunuli do obýváku na gauč, kde spala spokojeně Radka. S Martinou jsme se na sebe podívali bylo nám všechno jasné. Vlezli jsme k Radce na gauč, pořád ještě spala, kozičky se jí zvedali jak oddychovala, opatrně jsme ji vysvlékli z pyžama a začal jsem jí olizovat bradavky.

Martina se přesunula ke kundičce a i když jak říkala nikdy se ženou nic neměla tak Radce polehounku roztáhla nožky a jazýčkem začala prozkoumávat kundičku Radky, ani jsem se nedivil když se Radka probudila a chvíli vyjeveně koukala co se děje, ale rychle pochopila a vzala mého ptáka do ruky a začala ho honit zatím co jí Martzina vylizovala kundu.
Radka skučela slastí a klepala se v orgasmu, když jsem Martině řekl aby uhnula protože už jsem chtěl pořádně vyšukat Radčinu kundičku. Roztáhl jsemjí nohy a pomalu ji strčil ptáka na kraj kundičky. Martina stála za mnou a silou do mě strčila, takže jsem prudce vjel celým ptákem do kundičky. Chtěl jsem si to vychutnat a tak jsem pomalinku začal přirážet svým ptákem a rukama se mazlil s Radčinýma kozama. Martina se mezitím přesunula k hlavě Radky a okamžitě nasedla svojí kundou k Radčině puse, ta začala Martině její tekoucí kundu vylizovat a obě dvě u toho hekaly, že jsem měl strach, aby se někdo v domě nevzbudil. Po chvíli Radka v orgasmu stáhla kundu, že jsem měl strach, že mě přeštípne ptáka, ale kunda jí začala pulsovat a to už jsem nevydržel a začal jí stříkat svoji dávku do kundy, mezi tím se udělala i Martina a když jsem se podíval na Radku začal jsem se smát protože měla celý obličej od šťáv, které vytékaly z kundy Martiny.
Opatrně jsem začal Radce tváře olizovat zatímco Martina už zase řádila svým jazykem v Radčině kundě. Když jsem očistu Radčiny tváře dokončil, tak jsem se otočil k Martině,která klečela a rukama se hrabala Radce v kundě a občas prolízla poštěváček, Radce se to náramně líbilo, protože měla jeden orgasmus za druhým. Přešel jsem za Martinu a když jsem viděl její vyšpulený zadeček tak jsem neodolal a začal jsem, jí dráždit zadní dírku prstama a přitom jsem jí pěkně promazával šťávama z její kundy. Po chvíli jsem nasadil ptáka k zadečku, ale Martina začala ječet, že to do prdelky nechce, že to bude bolet, ale už bylo pozdě a já nechtěl couvnout, tak jsem zatlačil a celý žalud mě lehce vklouznul do promazaný prdelky.Pevně jsem chytil Martinu za boky a narazil na sebe a chvilku přestal co se bude dít, ale Martina už neprotestovala tak jsem začal nejdřív opatrně přirážet, ale po chvíli se už sama Martina narážela prdelí na můj kolík jak zdivočelá.
Radka se přesunula pod Martinu do polohy 69 a začala jí jazykem rejdit v kundě což jí oplácela Martina úplně stejně. Věděl jsem že už dlouho nevydržím a tak jsem ještě zrychlil tempo a po chvilce už jsem stříkal svoje semeno do Martininy prdelky a pořád přirážel dokud mě pták nezvadnul a nevyklouzl ven. Holky si ještě lízali kundy až dosáhly postupně vrcholu. Martina se Radce svěřila, jak jsem ji vyšukal v kuchyni a ta ihned protestovala, že to tedy ne, že musíme pokračovat aby nezůstala pozadu. Vzala mého povadlého ptáka dopusy a tak dlouho si sním hrála až zase stál jako kolík. Radka se hned otočila a že to chce taky do prdelky.Nebyl jsem proti,kundu jsem jí už vystříkal tak pro ne i prdelku. Martina řekla, že je unavená a po chvilce vedle nás usnula.
Dlouho jsem se s Radkou mazlil a připravoval ji prdelku, protože byla hrozně těsná ( asi strachy ale sama to chtěla ) ale nakonec jsem se jí pomalounku dostal celým ptákem do zadečku a pomalounku ji šoustal, tempo jsme pozvolna zrychlovali a Radka si u toho ještě rukou dráždila poštěvák a po chvilce se třásla v orgazmu a v tom jsem ji začal plnit prdelku zbytky svého semene, nalehl jsem na ni a s vadnoucím ptákem v její prdelce jsme slastně oddychovali. Po chvilce řekla Radka, že tajně doufala že si dneska všichni tři zašukáme, ale bála se to navrhout, aby se Martina nenaštvala a nedělala drahoty. Nakonec jsme se domluvili, že si to všechno musíme určitě zopakovat a v objetí jsme usnuli ……………..

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 15 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist